PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند متخصص فریمورک Yii جهت توسعه یک اسکریپت

itexpert
November 20th, 2016, 19:22
با سلام
به یک متخصص فریمورک Yii جهت توسعه و تغییرات ساختاری در یک اسکریپت خارجی نیازمندیم.

itjavani
November 20th, 2016, 20:39
فکر میکنم آقای شیخله بتونه کمکتون کنه یا اقای آران هر دو عزیز در انجمن هستن

omid1991
November 20th, 2016, 22:25
سلام وقتتون بخیر

با سلام
به یک متخصص فریمورک Yii جهت توسعه و تغییرات ساختاری در یک اسکریپت خارجی نیازمندیم.
عزیزان توسعه یک اسکریپت دردسرهای زیادی برای برنامه نویس داره
یکی از اون دردسر ها اینکه اسکریپت باگ داشته باشه و کاربر ازش بی اطلاع باشه بعد توسعه کاربر میاد تست میکنه و سایت رو اجرا میکنه بعد مدتی میاد به برنامه نویس میگه فلانی چیکار کردی که سایت من هک شد حالا بیا درستش کن

جناب شیخله کار توسعه انجام نمیدم منم طبق توضیحات بالا انجامش نمیدم :53:

با احترام

itexpert
November 21st, 2016, 01:53
سلام. تشکر از شما. قبلا با ایشون صحبت شده

- - - Updated - - -

سلام وقتتون بخیر

عزیزان توسعه یک اسکریپت دردسرهای زیادی برای برنامه نویس داره
یکی از اون دردسر ها اینکه اسکریپت باگ داشته باشه و کاربر ازش بی اطلاع باشه بعد توسعه کاربر میاد تست میکنه و سایت رو اجرا میکنه بعد مدتی میاد به برنامه نویس میگه فلانی چیکار کردی که سایت من هک شد حالا بیا درستش کن

با احترام
سلام و احترام. این اسکریپت نه شاید به خوبی اسکریپت هایی مثل وردپرس ولی امتحان خود را به خوبی پس داده و البته از پشتیبانی توسط تیم سازنده هم برخوردار است. در مورد موضوع مسئولیت پذیری هم، می توانیم به عنوان بندی از قرارداد این موضوع را حل و فصل نماییم.