PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انتخاب سرور

mresmaeli
November 20th, 2016, 15:46
سلام،
قراره طی پروژه های انجام شده ی شخصی توسط بنده،بیش از 300 هزار کاربر رو مدیریت کنم.
به یک سرور نیازمندم.
در مرحله اول بهم بگید که برای 40 هزار کاربر آنلاین یا حالا شاید 35 هزار کاربر آنلاین این سیستم به دردم میخوره؟
سرور:
ایران
سی پی یو:
2 x Intel® Xeon® E5-2660 V2(2.2GHz/10-core/25MB)
(دو ایکس اینتل)
رم:
192 گیگ
حافظه:
4x900GB
آی پی اختصاصی:
1
ترافیک:
1TB/Month
سایت فقط قراره توش متن و اطلاعیه جا به جا بشه بین کاربرانش و قرار نیست عکس خاصی رد و بدل بشه.
در مرحله دوم،خودتون پیشنهاد بدین حالا یا از خودتون یا به صورت کلی و سیستم موردنیاز پیشنهاد بدین قیمت هم بگید.
ممنونم.

mresmaeli
November 20th, 2016, 17:12
کسی نیست؟

mresmaeli
November 20th, 2016, 18:25
واقعا کسی نیست؟

itjavani
November 20th, 2016, 20:38
با این میزان اطلاعاتی که دادید نمیتونیم جواب درستی بهتون بدیم.
شیوه جابجایی اطلاعات چیه؟ ایمیل ؟ یا اتوماسیون وجود داره یا سیستم خاصی تعبیه شده ؟
این سیستم از چه نوع پایگاه داده ای استفاده میکنه ؟
اطلاعات رد و بدل شده در پایگاه ذخیره میشند یا بصورت یک فایل متنی پیوست میشه و ارسال میشه ؟
35 هزار کاربر آنلاین همزمان یا کلا 35 هزار کاربر؟

و....

تمایل داشتید میتونید تماس بگیرید با بنده راهنماییتون کنم.

09128660411

mresmaeli
November 20th, 2016, 20:54
مثلا همین انجمن،الان ما چجوری داریم باهم حرف میزنیم و اطلاعات رد و بدل میکنیم؟
35 هزار کاربر آنلاین

itjavani
November 20th, 2016, 20:57
مثلا همین انجمن،الان ما چجوری داریم باهم حرف میزنیم و اطلاعات رد و بدل میکنیم؟
35 هزار کاربر آنلاین

بسیار خوب در انجمن ها با 35 هزار کاربر آنلاین پیشنهاد میشه ابتدا سرور دیتابیس سایت رو در سرور دیگری با هارد ssd میزبانی کنید و وب سرور سایت رو روی سرور دیگری. اینجوری بهترین نحو ممکن میتونید میزبانیتون رو داشته باشید.

mresmaeli
November 20th, 2016, 21:25
میشه دلیل کارتون رو بدونم؟چون مثلا میگید امکان داره یهو سرور بسوزه و اینا میگید برا پیشگیری اینکار رو کنم؟
دوم،این سیستمی که بالا معرفی کردم مناسب هست براش؟

itjavani
November 20th, 2016, 21:34
در انجمن ها علاوه بر اینکه فشار بر روی وب سرور هست با اون حجم کاربر صد در صد پایگاه داده شما نیز تحت فشار قرار میگیره و در نتیجه ممکن هست پرفرمنس مورد نیاز شما گرفته نشه. بهترین کار برای میزبانی این دست انجمن ها جداسازی سرور ها هست.
در صورت جداسازی سرورها صد در صد این منابع زیاد هم خواهد بود.