PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تلگرام

mehdi741
November 20th, 2016, 14:00
دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید من ایدی یکی از دوستانم ادد کردم و نرم افزار تلگرام رو روی ویندوزم دارم ولی وقتی میخوام یک ادرسی رو در مرورگر فایر فاکس باز کنم هی مرتب با این خطا روبرو میشم

34200

ممنون میشم یه راهنمایی کنید

Ramin
November 20th, 2016, 14:06
سلام

در نرم افزار تلگرام (نسخه ویندوز ) زمانی که روی لینک کلیک می کنید ، پنجره فوق نمایش داده می شود؟ شاید این مشکل به دلیل عدم هماهنگی نرم افزار با ویندوز xp است؟؟ ظاهرا پنجره فوق مربوط به موزیلا است. آیا موزیلا خود را به آخرین ورژن ( 50) ارتقاء داده اید؟ شاید مشکل حل شود؟

mehdi741
November 20th, 2016, 14:26
سلام

در نرم افزار تلگرام (نسخه ویندوز ) زمانی که روی لینک کلیک می کنید ، پنجره فوق نمایش داده می شود؟ شاید این مشکل به دلیل عدم هماهنگی نرم افزار با ویندوز xp است؟؟ ظاهرا پنجره فوق مربوط به موزیلا است. آیا موزیلا خود را به آخرین ورژن ( 50) ارتقاء داده اید؟ شاید مشکل حل شود؟

============================================
اخرین نسخه موزیلا 50 هست که نصب کرده ام واقعا دیوانم کرده هر چند دقیقه پیغام میده

Z.eus
November 20th, 2016, 14:31
درود؛

پیغام به شما میگوید این لینک با چه برنامه ای باز شود؟ آدرس برنامه را وارد کنید و در پایین پنجره، گزینه Remember My Choice for Tg links را تیک بزنید.

احتمالا مشکل شما به این صورت حل خواهد شد.

با تشکر.

k-pax
November 20th, 2016, 19:41
دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید من ایدی یکی از دوستانم ادد کردم و نرم افزار تلگرام رو روی ویندوزم دارم ولی وقتی میخوام یک ادرسی رو در مرورگر فایر فاکس باز کنم هی مرتب با این خطا روبرو میشم

34200

ممنون میشم یه راهنمایی کنید

ببخشید اون آدرسی که میخواید روی مورگر باز کنید آدرس تلگرامی نیست ؟!

اول اون آدرس با
https://telegram.me شروع نیمشه ؟

چون فقط در این صورت مرورگر میپرسه که میخوای با نرافزار تلگرام باز کنی یا نه !