PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت سازمان سنجش

mresmaeli
November 20th, 2016, 13:33
سلام،به وب هاستینگ تاک خوش اومدم :).
قبلا بودم ولی اون اکانته حالا بنا بدلایل شخصی دیگه نمیخام ازش استفاده کنم،به مدیران هم گفتم یوزرنیمم رو تغییر بدین گفتن نمیشه،مجبور شدم که یوزر جدید بسازم.من مولتی یوزر نیستم،این یوزر اصلیمه دیگه.

**ببخشید من ندونستم برا این بخش باید به کدوم قسمت این پستم رو ایجاد کنم واسه همین اومدم تو سرور اختصاصی.**

بگذریم.
Sanjesh.Org
همتون که باهاش آشنایی دارید دیگه،نه؟
من از تو WhoIs فهمیدم که از پارس آنلاین سرویس میگیره...اما حالا چه سرویسی؟
هاست ویندوز؟سرور اختصاصی ویندوز؟
کدومش؟
این سایت در روز امکان داره از مرز میلیون هم بازدیداش عبور کنن،موقع اعلام نتایج که دیگه بازدید آنلاینش همینقدره....
چجوری این سایت سرپاس؟
اگر هاست ویندوز،میشه مشخصات تقریبیش رو بگید؟
اگه سرور اختصاصی ویندوز،بازم مثله جمله بالاییم،میشه مشخصات تقریبیش رو بگید؟
امنیتش چجور تامین میشه؟
ایران اکسس هست؟
حالا که وبسایت با زبان Asp.net نوشته شده که دیگه باید از کنترل پنل های ویندوزی استفاده کنه دیگه...بنظرتون از چه کنترل پنلی استفاده میکنه؟وبسایت پنل؟
از تمام کسانی که بنظر خودشون فکرشون و جوابشون میتونه کمک کنه،لطفا جواباشون رو بنویسن برام.
تاهم اطلاعاتمون بره بالا و هم اینکه شاید در آینده اتفاقی بیوفته بتونیم جوابگو باشیم.
ممنونم.

1e40
November 20th, 2016, 13:43
سرور های کلاستر است
اینترنتش پارس است

peym@n
November 20th, 2016, 13:46
سلام،به وب هاستینگ تاک خوش اومدم :).
قبلا بودم ولی اون اکانته حالا بنا بدلایل شخصی دیگه نمیخام ازش استفاده کنم،به مدیران هم گفتم یوزرنیمم رو تغییر بدین گفتن نمیشه،مجبور شدم که یوزر جدید بسازم.من مولتی یوزر نیستم،این یوزر اصلیمه دیگه.

**ببخشید من ندونستم برا این بخش باید به کدوم قسمت این پستم رو ایجاد کنم واسه همین اومدم تو سرور اختصاصی.**

بگذریم.
Sanjesh.org
همتون که باهاش آشنایی دارید دیگه،نه؟
من از تو whois فهمیدم که از پارس آنلاین سرویس میگیره...اما حالا چه سرویسی؟
هاست ویندوز؟سرور اختصاصی ویندوز؟
کدومش؟
این سایت در روز امکان داره از مرز میلیون هم بازدیداش عبور کنن،موقع اعلام نتایج که دیگه بازدید آنلاینش همینقدره....
چجوری این سایت سرپاس؟
اگر هاست ویندوز،میشه مشخصات تقریبیش رو بگید؟
اگه سرور اختصاصی ویندوز،بازم مثله جمله بالاییم،میشه مشخصات تقریبیش رو بگید؟
امنیتش چجور تامین میشه؟
ایران اکسس هست؟
حالا که وبسایت با زبان asp.net نوشته شده که دیگه باید از کنترل پنل های ویندوزی استفاده کنه دیگه...بنظرتون از چه کنترل پنلی استفاده میکنه؟وبسایت پنل؟
از تمام کسانی که بنظر خودشون فکرشون و جوابشون میتونه کمک کنه،لطفا جواباشون رو بنویسن برام.
تاهم اطلاعاتمون بره بالا و هم اینکه شاید در آینده اتفاقی بیوفته بتونیم جوابگو باشیم.
ممنونم.

درود
مگه یادتون رفته تو همین کنکور فنی ها انقدر ازدهام بود هر 1 سرور که اضافه میکردن 10 دقیقه نمیشد پر میشد و دیگری اضافه میکردن
البته لطف بچه های فنی و کار دانش کامپیوتری هم بی ثمر نبود :d
سرور هاشون کلاستر هست.
موفق و سربلند باشید

mresmaeli
November 20th, 2016, 13:52
اها یعنی تامین کننده اینترنتش پارس آنلاین هست،و سرور ها هم از نوع کلاستر.
میشه لطف کنید در مورد سرور های کلاستر بیشتر توضیح بدید خصوصیاتشون چیه؟
مشخصات همین سرور چیه؟
بنظرتون برای سرورهاش ماهیانه چقد هزینه میکنند؟

mresmaeli
November 20th, 2016, 15:33
بیا بالا

seokaran.org
November 20th, 2016, 15:43
مشخصات همین سرور چیه؟

توی انجمن در همین زمینه یه جستجو بکنین پیدا میشه
پیدا هم نشد تو گوگل سرچ کن

Raymvnd
November 20th, 2016, 20:01
مشخصات همین سرور چیه؟
درود...
کلاسترینگ به گروهی از سرورها شامل دو یا بیشتر از یک سرور گفته می شود که با یکدیگر نرم افزاری را اجرا می کنند و نتیجه آن احتمال خطای کمتر و سرعت بارگذاری بالاتر برنامه هاست. سرویس کلاسترینگ بیشتر برای سازمان و شرکت هایی به کار می رود که برنامه های آن تحت هر شرایطی باید اجرا شود و در حالت اجرا باقی بماند .
حتی وقتی یکی از سرویس ها از سرویس خارج شده باشد. در سرویس کلاسترینگ تمامی سرورهایمان برنامه و قوانینی را اجرا می کنند که دیگر سرورها اجرا خواهند کرد لذا اگر سروری از سرویس خارج شود سرورهای دیگر بلافاصله شروع به کار خواهند کردکه به آن Failover گفته می شود.
زمانی که سرور از سرویس خارج شده دوباره به کار افتاد باقی سرورها آگاه می شوند و روند عادی دوباره ادامه خواهد یافت که به این عمل Failback گفته می شود.

itjavani
November 20th, 2016, 20:44
سرورهای سنجش در دیتاسنتر پارس آنلاین میزبانی میشند ولی سخت افزار برای خودشون هست و با توجه به حجم و امنیت داده ها صد در صد استفاده از سرویس های اشتراکی برای اونها انجام نمیشه و هیچ توجیهی نداره.
یک نکته رو در نظر بگیرید الزاما برای اینکه یک وب سایت روی سروری رو بالا بیارید لازم نیست کنترل پنل خاصی رو نصب کنید. میشه بدون کنترل پنل هم سرور رو مدیریت کرد ولی باید حرفه ای باشید. کنترل پنل کار شما رو در مدیریت یک سرور آسان میکنه در واقع تسهیل گر هست.