PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار نکردن api در سی پنل

bomber
November 20th, 2016, 13:14
سلام
به تازگی یک سی پنل کانفیگ کردم که هیچ مشکلی نداره ولی api کار نمیکنه! حالا api برای نمایش موجودی توی سایت های درگاه واسط باشه یا بات تلگرام فرقی نداره!
فایروال هم خاموش کردم ولی فرقی نداره
کسی میدونه مشکل برای چی هستش؟ ماژولی براید نصب کنیم یا...؟

rayanagostar
November 20th, 2016, 14:16
سلام
به تازگی یک سی پنل کانفیگ کردم که هیچ مشکلی نداره ولی api کار نمیکنه! حالا api برای نمایش موجودی توی سایت های درگاه واسط باشه یا بات تلگرام فرقی نداره!
فایروال هم خاموش کردم ولی فرقی نداره
کسی میدونه مشکل برای چی هستش؟ ماژولی براید نصب کنیم یا...؟
احتمالا ماژول php-soap نصب نشده

bomber
November 20th, 2016, 15:51
خیر نصب شده
عکس در ضمیمه هستش
34201

rayanagostar
November 21st, 2016, 11:14
خیر نصب شده
عکس در ضمیمه هستش
34201
از مشکل اجرای اسکریپت هاتون دیباگ بگیرید و پیغام خطایی که دریافت میشه رو بررسی کنید

RealHAM
November 21st, 2016, 11:25
سلام

dispaly_errors را فعال کنید و خطاهایی که دریافت می کنید را قرار دهید یا سورس api را برای بررسی پیام خصوصی کنید

تلفن و تلگرام : 09304001986

bomber
November 21st, 2016, 17:42
سلام

dispaly_errors را فعال کنید و خطاهایی که دریافت می کنید را قرار دهید یا سورس api را برای بررسی پیام خصوصی کنید

تلفن و تلگرام : 09304001986

dispaly_errors فعال هستش ولی اروری ثبت نمیشه در مورد api...
در ورژن های دیگه php که اون اسکریپت ممکنه خوب عمل نکنه ارور های مخصوص خودش میده ولی برای api اروری نمیده!
34217
در مورد سورس هر سورسی که توش api داشته باشه تست کردم، همون طور که گفتم از نمایش موجود درگاه های واسط تا ربات ساز تلگرام

اگر اکانت هاست میخواید میتونم یک هاست تست بدم خودتون تست کنید.

RealHAM
November 21st, 2016, 17:59
dispaly_errors فعال هستش ولی اروری ثبت نمیشه در مورد api...
در ورژن های دیگه php که اون اسکریپت ممکنه خوب عمل نکنه ارور های مخصوص خودش میده ولی برای api اروری نمیده!
34217
در مورد سورس هر سورسی که توش api داشته باشه تست کردم، همون طور که گفتم از نمایش موجود درگاه های واسط تا ربات ساز تلگرام

اگر اکانت هاست میخواید میتونم یک هاست تست بدم خودتون تست کنید.

سلام
یک اکانت تست برای بنده ارسال کنید

از soap استفاده می کنید یا curl ؟

bomber
November 21st, 2016, 19:14
سلام
یک اکانت تست برای بنده ارسال کنید

از soap استفاده می کنید یا curl ؟

پ.خ نمیتونم بدم توی تلگرام براتون همین الان میفرستم
همون طور که بالاتر عکس دادم soap نضب هستش curl هم نصب هستش