PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا کسی کمک کنه ما رو

hostorder
November 20th, 2016, 10:25
ما یک سرور اختصاصی داریم که لایسنس سی پنل اش تموم شده ولی به یک سری بک آپ از بعضی سایت ها نیاز داریم آیا کسی می تونه ما رو کمک کنه با دستری ssh بک آپ بگیریم از سایت ها مورد نظر

rayanagostar
November 20th, 2016, 10:28
ما یک سرور اختصاصی داریم که لایسنس سی پنل اش تموم شده ولی به یک سری بک آپ از بعضی سایت ها نیاز داریم آیا کسی می تونه ما رو کمک کنه با دستری ssh بک آپ بگیریم از سایت ها مورد نظر
در خدمتم

blueserver
November 20th, 2016, 10:28
سلام دوست عزیز ، با این دستور SSH میتونید از یوزر های سی پنل بکاپ بگیرید
/scripts/pkgacct username

How to Backup via SSH (https://www.hivelocity.net/kb/how-to-backup-and-restore-cpanel-accounts-via-ssh-2/)

samihost
November 20th, 2016, 10:31

درود.
اینکارها لازم نیست !
در ارتباط باشید تا برای شما لایسنس سی پنل فعال کنم و تا 24 ساعت بتوانید ازش استفاده کنید.

hostorder
November 20th, 2016, 10:53
درود.
اینکارها لازم نیست !
در ارتباط باشید تا برای شما لایسنس سی پنل فعال کنم و تا 24 ساعت بتوانید ازش استفاده کنید.
قبلا بر روی سرور لایسنس فعال بوده هست

- - - Updated - - -

درود.
اینکارها لازم نیست !
تلگرام مییایید؟

samihost
November 20th, 2016, 11:26
قبلا بر روی سرور لایسنس فعال بوده هست

- - - Updated - - -

تلگرام مییایید؟

آی دی تلگرام در امضا موجود میباشد.