PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ثبت شرکت در زمینه طراحی سایت

drhannibal
November 19th, 2016, 12:47
سلام خسته نباشید

بنده کمی طراحی سایت انجام میدم ، میخوام رسمی تر کنم از این به بعد ، شنیدم برای اینکه شرکت طراحی سایت بزنی باید مجوز ارشاد داشته باشی.

سوالات:

1) آیا مجوز ارشاد ضروری هست ؟ راهی برای دور زدنش نیست؟

2) چقدر زمان میبره مجوز ارشاد؟ چطور باید بگیرم ؟ اول ارشاد بعد ثبت شرکت یا نه اول ثبت شرکت ؟

Raymvnd
November 19th, 2016, 13:07
درود..نیازی به ثبت شرکت نیست...
فقط سایت طراحی رسمی داشته باشید و نماد و پایگاه ثبت...
همین...

drhannibal
November 19th, 2016, 13:19
درود..نیازی به ثبت شرکت نیست...
فقط سایت طراحی رسمی داشته باشید و نماد و پایگاه ثبت...
همین...

تشکر ، اما بنده دوست داشتم اگه دوندگی ها در حد یک ماه باشه ، شرکت رو هم ثبت کنم ، فقط از لحاظ اینکه یکم اعتماد بالاتر بره و گرنه خودمم از خدامه نه دنبال ثبت شرکت برم نه مجوز ارشاد.

Raymvnd
November 19th, 2016, 13:23
تشکر ، اما بنده دوست داشتم اگه دوندگی ها در حد یک ماه باشه ، شرکت رو هم ثبت کنم ، فقط از لحاظ اینکه یکم اعتماد بالاتر بره و گرنه خودمم از خدامه نه دنبال ثبت شرکت برم نه مجوز ارشاد.

اینطور باشه باید هزینه های سنگین شرکت تحمل کنی...مثل اجاره شرکت و اب و برق و تلفن و اینترنت...
یا این که کارشما بزرگ نیست بع نفعته شرکت ثبت نکنی...

drhannibal
November 19th, 2016, 13:29
اینطور باشه باید هزینه های سنگین شرکت تحمل کنی...مثل اجاره شرکت و اب و برق و تلفن و اینترنت...
یا این که کارشما بزرگ نیست بع نفعته شرکت ثبت نکنی...

نه اصلا قصد اجاره دفتر و... ندارم ، تا اونجایی که بنده اطلاع دارم خیلی ها هستن که فقط شرکت رو ثبت کردند و عملا دفتر اختصاصی و غیره ندارند.

Raymvnd
November 19th, 2016, 13:31
نه اصلا قصد اجاره دفتر و... ندارم ، تا اونجایی که بنده اطلاع دارم خیلی ها هستن که فقط شرکت رو ثبت کردند و عملا دفتر اختصاصی و غیره ندارند.
می تونی در دفتر کار همراه استفاده کنی..
http://voffice.ir/

drhannibal
November 19th, 2016, 13:49
می تونی در دفتر کار همراه استفاده کنی..
http://voffice.ir/

راهنمایی بسیار خوبی بود. تشکر

بزرگواران دیگه اگه تجربه این چنینی در زمینه ثبت شرکت دارند اگه راهنمایی کنند ممنون میشم. (سوالاتم در پست اول مطرح شده)

auuob
November 19th, 2016, 15:44
سلام خسته نباشید

بنده کمی طراحی سایت انجام میدم ، میخوام رسمی تر کنم از این به بعد ، شنیدم برای اینکه شرکت طراحی سایت بزنی باید مجوز ارشاد داشته باشی.

سوالات:

1) آیا مجوز ارشاد ضروری هست ؟ راهی برای دور زدنش نیست؟

2) چقدر زمان میبره مجوز ارشاد؟ چطور باید بگیرم ؟ اول ارشاد بعد ثبت شرکت یا نه اول ثبت شرکت ؟

سلام و وقت بخیر

جهت ثبت شرکت باید از http://irsherkat.ssaa.ir اقدام کنید.

همچنین میتونین موضوع فعالیت شرکت را مواردی تنظیم کنین که نیاز به مجوز نداشته باشه.

drhannibal
November 19th, 2016, 16:18
همچنین میتونین موضوع فعالیت شرکت را مواردی تنظیم کنین که نیاز به مجوز نداشته باشه.

سلام

چه مواردی پیشنهاد میشه برای اینکه احتیاج به مجوز نداشته باشه ؟

auuob
November 19th, 2016, 16:54
سلام

چه مواردی پیشنهاد میشه برای اینکه احتیاج به مجوز نداشته باشه ؟

سلام مجدد.

متاسفانه این موارد را اطلاع ندارم.
باید با دوستانی که مطلع هستن صحبت کنین که از اخرین تغییرات هم با خبر بشین.
به عنوان مثال : ممکن بوده قبلا برای موضوع طراحی گرافیک سایت ، نیاز به مجوز نبوده ولی الان نیاز باشه.

irhost.net
November 19th, 2016, 18:50
با سلام و احترام . شرکت های حقوقی هستن عمل ثبت شرکت را انجام می دهند . پیشنهاد میشه داخل گوگل جستجو کنید و از کارشناس های مربوط مشاوره بگیرین

موفق باشید .

goldenhost.org
November 19th, 2016, 19:48
سلام
نیازی به مجوز نداره ولی
شرکت ثبت کنین کارتون با دارائی و مالیات شروع میشه،(هزینه داره)

hadi_am
November 19th, 2016, 20:04
با سلام دوست عزیز
ابتدا در مورد شرکت بگم اینطور هم نیست که دوستان میترسونن :)

ببینین کلا در زمینه هاستینگ و طراحی وبسایت بخواید عمل کنید باید حتما مجوز ارشاد بگیرید اونقدرا هم سخت نیست ولی خب یه سری سختیا داره اولین مورد ثبت نام شرکت هستش که من 3 تا شرکت ثبت کردم دو تاش 5 سیلابی و یکیش فکر کنم بع از 4 ماه رد نام یه شرکت با 9 سیلاب شد :|

واسه اینکه دردسراشو نکشید میتونین از شرکت هایی کمک بگیرید که در قبال دریافت 400-600 هزار تومان که شامل هزینه های ثبت روزنامه شرکت ها و دفتر خانه و کارهای اداری میشه استفاده کنید که به نظر من خیلی به صرفه تر از زمان خودتون هست .

در مورد دارایی 9% چیزی نیست میتونین رو تعرفه هاتون اضافه کنین یا از درگاه هایی استفاده کنید که مستقیم واریز نمیکنن
چون احتمالا به زودی همشون به دارایی گزارش بشه...

اصولا این مالیات زمانی از شما دریافت میشه که شما قرار داد ببندید و فاکتور بخواین بدین به یوزر

شرکتی مثل ****** هم مالیات نمیگییره در صورتی میگیره که مهر خودشو بزنه و همچنین قرارداد داشته باشین یا برای شرکت دولتی کار کنین.

در مورد مکان شرکت میتونید یه مکان مسکونی رو بدین بهشون برای ثبت در اساسنامه شرکت ون کلا باید مکانتون مشخص باشه و میتونین از خونه استفاده کنین برای مکان خونه خیلی هم مشکلی نداره.

بازم سوالی باشه بنده در خدمتم

drhannibal
November 19th, 2016, 20:37
با سلام دوست عزیز
ابتدا در مورد شرکت بگم اینطور هم نیست که دوستان میترسونن :)

ببینین کلا در زمینه هاستینگ و طراحی وبسایت بخواید عمل کنید باید حتما مجوز ارشاد بگیرید اونقدرا هم سخت نیست ولی خب یه سری سختیا داره اولین مورد ثبت نام شرکت هستش که من 3 تا شرکت ثبت کردم دو تاش 5 سیلابی و یکیش فکر کنم بع از 4 ماه رد نام یه شرکت با 9 سیلاب شد :|

واسه اینکه دردسراشو نکشید میتونین از شرکت هایی کمک بگیرید که در قبال دریافت 400-600 هزار تومان که شامل هزینه های ثبت روزنامه شرکت ها و دفتر خانه و کارهای اداری میشه استفاده کنید که به نظر من خیلی به صرفه تر از زمان خودتون هست .

در مورد دارایی 9% چیزی نیست میتونین رو تعرفه هاتون اضافه کنین یا از درگاه هایی استفاده کنید که مستقیم واریز نمیکنن
چون احتمالا به زودی همشون به دارایی گزارش بشه...

اصولا این مالیات زمانی از شما دریافت میشه که شما قرار داد ببندید و فاکتور بخواین بدین به یوزر

شرکتی مثل ****** هم مالیات نمیگییره در صورتی میگیره که مهر خودشو بزنه و همچنین قرارداد داشته باشین یا برای شرکت دولتی کار کنین.

در مورد مکان شرکت میتونید یه مکان مسکونی رو بدین بهشون برای ثبت در اساسنامه شرکت ون کلا باید مکانتون مشخص باشه و میتونین از خونه استفاده کنین برای مکان خونه خیلی هم مشکلی نداره.

بازم سوالی باشه بنده در خدمتم

خیلی ممنونم از لطف شما...

در مورد مجوز ارشاد چطور باید انجام بشه؟ من چطور میتونم این فرآیند رو سرعت ببخشم؟ من همینطوری رفتم یه درخواست عدم سوءپیشینه دادم. فکر میکنم برای ثبت شرکت حتما باید سوءپیشینه باید داشته باشم.

امروز تماس گرفتم با یه موسسه ثبت شرکت ، میگفت اول باید شما برید مجوز ارشاد بگیرید بعد بیایین واسه ثبت شرکت! چطور باید مراحل مجوز ارشاد رو انجام بدم؟ (برعکس نباید باشه؟)

hadi_am
November 19th, 2016, 21:47
خیلی ممنونم از لطف شما...

در مورد مجوز ارشاد چطور باید انجام بشه؟ من چطور میتونم این فرآیند رو سرعت ببخشم؟ من همینطوری رفتم یه درخواست عدم سوءپیشینه دادم. فکر میکنم برای ثبت شرکت حتما باید سوءپیشینه باید داشته باشم.

امروز تماس گرفتم با یه موسسه ثبت شرکت ، میگفت اول باید شما برید مجوز ارشاد بگیرید بعد بیایین واسه ثبت شرکت! چطور باید مراحل مجوز ارشاد رو انجام بدم؟ (برعکس نباید باشه؟)

با یه شرکت ثبت شرکت دیگه تماس بگیرین...

ارشاد به شرکت های در حال ثبت مجوز میده نه به شخص...

اول باید شرکتتون در حال ثبت باشه بعد مجموز بدن بتون...

بله سوئ پیشینه هم نیازتون هست

hamedmj
November 19th, 2016, 22:46
نیاز نیست حتما موضوع رو طراحی سایت اعلام کنید.
بنده از شرکت برای همین مورد استفاده میکنم ولی موضوع فعالیت شرکت رو در زمینه آی تی وارد کردم که نیازی به مجوز نداشته باشه.

drhannibal
November 20th, 2016, 09:35
خیلی ممنونم از راهنمایی همه بزرگواران...
تشکر....

همین کارهارو انجام میدم...

ممنونم