PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه فروشگاه اینترنتی

lvlehrad
December 3rd, 2010, 14:10
سلام

من میخوام یه فروشگاه اینترنتی ( با فروشگاه ساز رایگان) بزنم (بر روی ساب دومین سایت اصلیم ) و حدود 2 3 تا محصول رو بفروشم که همه دی وی دی فیلم هست !
با توجه به اینکه تجربه ای تو این زمینه ندارم و تو بعضی جاها به مشکل بر خوردم و چند تا سوال دارم ممنون میشم تجربتون رو در اختیارم بزارید

اول از همه شما چه فروشگاه سازی رو معرفی میکنید برای فروش 2 3 تا محصول ... (این مورد زیاد مهم نیست چون اگر فروشگاه ساز رایگانه مناسب هم پیدا نکنم میتونم یه صفحه خودم طراحی کنم که منتقل شه به واسطه پستی ... )
مهمترین مورد این هست که با کدوم واسطه قرار داد ببندم تا دچار مشکل نشم ! من میخوام وقتی دی وی دی رو تحویل میدن پول رو بگیرن از خریدار ! ولی مشکل اصلی اینجاس که بعضی از واسطه ها خیلی حساس هستند به محصول و فکر کنم فیلم های دی وی دی رو قبول نمیکنن ... شما کدوم واسطه رو پیشنهاد میکنید که به این مورد گیر نده ...

:(خواهشا کمک کنید

behrooz_iri
December 3rd, 2010, 15:30
اگه منظورتون از واسطه پارس پیک یا فرستنده و ... هست ربطی به اونا نداره و خود پست توضیع میکنه واسطه ها مشکلی ندارند و فقط بوی پول رو کلشون تاثیر داره

RezaFH
December 3rd, 2010, 16:03
من پارس پیک رو پیشنهاد میکنم (خودم هم خیلی وقته باهاش کار میکنم)
سیستم مطمعنی هست . هم جا افتاده و هم کارش درسته.
برای فروشگاه هم اگر تعداد محصولات کم هست پیشنهاد من استفاده از وردپرس هست.
مشکلی که هست، فیـــلتــــر شدن سایتهاییه که فیلم میفروشن !!

lvlehrad
December 3rd, 2010, 16:54
از لحاظ ***** مشکلی ندارم ولی همین پارس پیکی که شما میفرمایید تو یکی از اطلاع رسانی هاش گفته بود فروش فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر نداره ممنوع هست و ... کلا یه نگاه به اطلاعیه هاش بندازید همش در حال اخطار دادن هست ! میترسم باهاشون قرار داد ببندم فردا مشکل ساز شن ... کار ما هم قانونی نیست که بخوایم پیگیری کنیم ...

behrooz_iri
December 3rd, 2010, 17:44
مگه مجبوری تو فاکتورت بنویسی دقیقا چی هست بعد این موارد براشون بخش نامه میشه اونها هم موظف هستند بذارند الان 70 در صد فروشگاه ها فیلم و سریال میفروشند

delta
December 3rd, 2010, 17:44
من از پارس پیک استفاده میکنم. از همون وقتی که تازه راه افتاده بودن باهاشون کار میکنم.. اول از همه بگم فروشگاه زدن نیاز به سرمایه فراوان برای تبلیغات میخواد یا اگر ندارید یک سایت پربازدید تا به واسطه همین کاربران زیاد خریداری بشه.
دوم: نه تنها فروش فیلم و موزیک بلکه کلا غیر قانونی هست و هیچ سیستمی اجازه فروشش رو به شما نمیده.اگر هم ارسال کنید پست توقیفش میکنه.اینایی هم که میفروشند با هزار کلک میفروشند. مثلا موقع ارسال سفارش نام محصول رو میزارند نرم افزار و میفروشند وگرنه اگر لو بره درجا مسدود میشد حتی توسط سیستم پستی! و شما باید دوباره قرارداد ببندید!
سوم: فرقی نمیکنه از وردپرس یا فروشگاه ساز و سیستمهای گران استفاده کنید.. خود من بیشتر از دو سال هست دارم فروشگاهم رو با نیوک استفاده میکنم و خدا روشکر عالی هم هست. میتونید تو امضام ببینید نمونش رو..
چهارم: اگر هدفتون یکی دو تامحصول هست همون بهتر نفروشید ارزشش رو نداره مگر اینکه کارتون این باشه.. مثلا خود ما فروشنده عمده هستیم و نمایندگی هایی در سرتاسر ایران داریم. برای همین همش در حال آپدیت جدیدترین ها هستیم.فروشگاه هم که زدیم در واقع با اینکه فروشش عالی هست اما شغل چندم حساب میشه.
حرف آخر: خلاف نکنید و خلاف نفروشید تا دچار دردسر نشید.

aalireza439
December 3rd, 2010, 18:03
بهترین فروشگاه ساز رایگان مگنتو است ، امکانات خیلی خوبی داره ، سیستم پستی هم ایران مارکت سنتر . پارس پیک هم خوبه.

lvlehrad
December 3rd, 2010, 18:30
ولی من دیدم تو پنل ایران مارکت سنتر دقیقا اسم مجموعه فیلم های عاشقانه نوشته شده ! و این سایت پربازدید مدتی هست داره میفروشه !

تو اداره پست اشنا داشته باشیم چی ؟ اون کاری نمیتونه بکنه ؟!!

من مطمئن هستم درآمد خوبی از این 2 3 تا محصول کسب میکنم ! چون چیز تکراری نیست و منحصر به فرد هست ! تنها مشکلم همین پست هست ...

delta
December 3rd, 2010, 20:03
ایران مارکت برای همین کاراش هر دفعه فیل میشه و کلی جریمه و... دقت کنید الان دیگه هر فروشگاهی داره ازش استفاده میکنه برای خودش چه دامین چه حتی پیگیری پستی یک دامین داره.در ضمن آنی که تو پنل دیدی تبلیغات هست و ربطی به ایران مارکت نداره.آنها هم بیشتر پول دوست هستند تا ... ولی اگر گیر بدند بهش کلی جریمه و.. میشوند که البته سابقه قبلی هم دارند!
در اداره پست آشنا داشته باشید ممکنه از آن اداره خارج بشه اما ممکنه تو اداره پستهای مسیر گیر بدند! مگر اینکه تمام اداره پستهای کل ایران آشنا داشته باشید.. گفتم که شما میتونید بزارید برای فروش منتهی موقع ارسال تو فاکتورش یک اسم دیگه مثل مجموعه نرم افزارها و... قید کنید و ارسال کنید تا کسی گیر نده.با خریدار هم یک اس ام اس یا چیری بهش بدید که با این نام براش ارسال شده!

behrooz_iri
December 3rd, 2010, 20:04
lk خودم چندین بار از سایت های مختلف خید کردم عین عبارت رو هم وارد کردند ولی شما برای اطمینان اسمشو عوض کن
@ فرزاد : انقدر بچه رو نترسون نمیکشنش که الان 70 درصد دارند میفروشند

lvlehrad
December 3rd, 2010, 20:23
مرسی از راهنماییتون !

delta
December 3rd, 2010, 20:30
lk خودم چندین بار از سایت های مختلف خید کردم عین عبارت رو هم وارد کردند ولی شما برای اطمینان اسمشو عوض کن
@ فرزاد : انقدر بچه رو نترسون نمیکشنش که الان 70 درصد دارند میفروشند

هر وقت رفتی ارشاد تعهد 5 انگشتی دادی و نوشنی محل نوه و نتیجت رو هم گرفتند و سایتت رو 1 ماه فیل نگه داشتند و حساب فروشگاهت رو مسدود کردند و تعهد دادید دوباره تکرار بشه جریمه زندان و نقدی یکی دو میلیونی داره و... بعد میفهمی ترس چیه.. شروع نشه بهتر از اینه که شروع بشه و بلاهایی آسمانی سرت نازل بشه..
گیر نمیدند و نمیدند و نمیدند یکباره آیه نازل میشه رو سرت!

lvlehrad
December 4th, 2010, 12:01
با سلام

فیلم جزو ممنوعات پستی نمی باشد

اما ممکن است وزارت ارشاد به شما ایراد بگیرد

در ضمن آدرسی که شما برای پست مشخص می نمایید ملاک جمع آوری می باشد.

برای در اختیار داشتن سرویس خرید پستی لازم نیست که یک سایت فروشگاهی داشته باشید اما اگر باشد خوب طبیعتا بهتر است

موفق باشید

از خودشون پرسیدم گفتن مشکلی نیست ! جهت اطلاع دوستانی که در آینده جستجو میکنند در این رابطه :d

Ahmad110
December 4th, 2010, 13:31
برای فروشگاه ساز از اسکریپت فروشگاه ساز رایگان open cart هم میتونین استفاده کنین . سایت پشتیبانی فارسی (http://opencart.openfa.com) هم داره . ماژول پرداخت آنلاین بانک سامان به صورت پیشفرض روش نصبه و ماژول پرداخت زرین پال رو هم میتونین رایگان از زرین پال دانلود کرده و روش نصب کنین .

GOD
December 4th, 2010, 13:58
سبد خرید هم ورژن رایگان رو گذاشته واسه دانلود(قبلا همین رو 80 میفروخته)

lvlehrad
December 4th, 2010, 18:16
میشه لینک بدید !

مرسی

GOD
December 4th, 2010, 19:04
بفرمایید

http://www.sabadkharid.com/19/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A8%D8%AF%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF.html