PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نام کاربری و رمز عبور هنگام دانلود

p30netpro
December 3rd, 2010, 02:04
سلام

دوستان عزیز من چند مدت پیش یک وی پی اس خریدم الان که فایل ها رو روش آپلود میکنم بعد میخوام دانلود کنم نام کاربری و رمز عبور میخواد

مثل این لینکhttp://app.tezdownload.com/Game/Coffee.Rush.2.v1.0.0.0%20(www.tezdownload.com).rar

چطور میتونم اینو درستش کنم با تشکر

Online24
December 3rd, 2010, 02:37
در تنظیمات Security سایت های IIS میبایست با تیک زدن گزینه Anonymous Access در قسمت Authentication and Access Control سایت مورد نظر فعال کنید .

p30netpro
December 21st, 2010, 21:38
در تنظیمات Security سایت های IIS میبایست با تیک زدن گزینه Anonymous Access در قسمت Authentication and Access Control سایت مورد نظر فعال کنید .

سلام دوست عزیز چند مدتی نبودم ، این کارو کردم ولی با همینجوری میشه! اگه زحمتی نیست من مشخصات ورود به سرور رو بگم خودتون در صورت امکان درستش کنید

p30netpro
December 24th, 2010, 13:02
از کاربران محترم کسی نیست کمکم کنه ؟

mojtabarafei
January 10th, 2011, 00:15
منم همین مشکل رو دارم
کسی می تونه کمک کنه؟

mojtabarafei
January 10th, 2011, 21:40
لطفا یکی کمک کنه؟
بهش احتیاج دارم

1eng.ir
January 10th, 2011, 21:42
#2: http://www.webhostingtalk.ir/f117/17709/#post172022

mojtabarafei
January 10th, 2011, 21:48
این کاری رو که نوشته کردم
ولی حل نشد
جالب اینجاست که فایل های کم حجم رو دانلود میکنه ولی برای فایل های حجیم مثل 200 مگ یوزر و پسورد میخاد

Masoud.B
January 10th, 2011, 21:55
این اتفاق واسه ویندوز میفته آگه پست 2 جواب نداد ، به فولدر یه یوزر every one اضافه کنید

mojtabarafei
January 10th, 2011, 22:08
چطور باید یه یوزر اضافه کنم؟

Masoud.B
January 10th, 2011, 22:20
روی فولدر کلیک راست کنید
properties-->security

mojtabarafei
January 10th, 2011, 22:23
این یوزر رو هم ساختم ولی حل نشد
اون تیک های مربوط به read رو هم زدم

mojtabarafei
January 11th, 2011, 13:50
لطفا یکی کمک کنه مشکل ما حل بشه

iman67_iq
January 13th, 2011, 00:25
منم به این مشکل برخوردم ولی هرکاری میکنم مشکلم حل نمیشه
هر دو راه حل رو رفتم ولی جواب نمیده که نمیده
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید
ممنونم

iman67_iq
January 13th, 2011, 18:40
تو رو خداااااااااااااااااا جواب بدید

tanhatar2
January 19th, 2011, 21:54
منم همین مشکل رو دقیقا دارم ... یعنی یکی نیست کمک کنه ؟

mamali23
January 20th, 2011, 08:44
:39: اتفاقا مدتیه منم همین مشکلو دارم و راه حلی هم پیدا نکردم. حالا برای هر فایل که توی روت میزارم از properties-->security یه دسترسی user میدم که بشه دانلود کرد.

p30netpro
February 4th, 2011, 18:36
من این مشکلمو اینجوری حل کردم

رو فولدر wwwroot راست کلیک کنید گزینه Properties بعد از تب Security دکمه Add و بعدش که پنجره Select Users or groups اومد دکمه Advanced رو بزنید بعد Find Now

حالا پایین اسم چندتا کاربر و گروه اومده مثلا ==> domainname_web رو انتخاب کنید ( منظور از domainname همان اسم دامنه ای هست که رو فولدر wwwroot اون این کار ها رو میکنید مثال :

اگه مثلا فایل هاتون تو این مسیر باشن Google Pack (http://dl.google.com) باید گزینه dlgoogle_web رو انتخاب کنید ) بعدش تمام پنجره ها رو ok کنید. البته اگه تو این روش مجوز رایت یا نوشتن بدین باز نام کاربری و پسورد میخواد ازتون. اگه این روش هم مشکلتون رو حل نکرد روی اون فایلی که نام کاربری و رمز عبور میخواد این کار رو بکنید ! حتما جواب میده .

باز اگه مشکلی بود مطرح کنید شاید تونستیم حل کنیم

darya
June 16th, 2011, 10:45
فقط کافی یوزر IUSR_username
به جای username اسم سیستم نوشته شده
رو اضافه کنید به تب security
تموم فایل دانلود میشه ...

mohsen10
October 29th, 2011, 18:41
این کاری رو که نوشته کردم
ولی حل نشد
جالب اینجاست که فایل های کم حجم رو دانلود میکنه ولی برای فایل های حجیم مثل 200 مگ یوزر و پسورد میخاد
منم همین مشکل رو دارم تمام کار هایی که توی فروم گفته بود رو انجام دادم اما نشد.
فایل های قبلی به درستی دانلود میشه اما قایل های جدید یوزر پس می خواد ...

p30speed
December 4th, 2011, 11:40
دوستان جدا از تنظیماتی که دوستان گفتند اون پوشه ای رو که آدرسش رو می دهید باید دسترسی یوزر بهش بدید دیگه پسورد نمی خواهد

alfavps
January 17th, 2012, 12:20
این مشکل اینجوری حل میشه
روی پوشه ی wwwroot کلیک راست کنید گزینه ی properties بعدش گزینه ی Security بعدش توی Group or user names پرمیشن گزینه ی User رو به حالت فول یا 777 ارتقا بدید .

dsl
February 24th, 2012, 06:26
با سلام
اساتید عزیز راهنمایی میخواستم
میخوام با استفاده از سرور مجازی ویندوز 2003 که به تازگی گرفتم فایل هامو که توش آپلود کردم و لینک بدم به کاربرا دانلود کنند
اما متاسفانه دانلود نمیشه
من مبتدی هستم
iis رو هم نصب کردم
یکم دستکاری کردم پسورد میخواست رفتم همین کاری رو که دوستان گفتند انجام دادم اما دانلود نمیشه
ممکنه راهنمایی کنید
سپاس

rezahd
February 25th, 2012, 00:32
با سلام
اساتید عزیز راهنمایی میخواستم
میخوام با استفاده از سرور مجازی ویندوز 2003 که به تازگی گرفتم فایل هامو که توش آپلود کردم و لینک بدم به کاربرا دانلود کنند
اما متاسفانه دانلود نمیشه
من مبتدی هستم
iis رو هم نصب کردم
یکم دستکاری کردم پسورد میخواست رفتم همین کاری رو که دوستان گفتند انجام دادم اما دانلود نمیشه
ممکنه راهنمایی کنید
سپاس

سلام دوست عزیز میشه بگید php هم هم زمان نصب دارید یا نه یا iis تنها نصب میباشد و ابنکه ادرس رو به چه صورتی وارد میکنید و اینکه
خود شما این مشکل در زمان اتصال به *** دارید یا به طور عادی میتوانید دانلود کنید منظور اتصال به سرور مداشته باشید
معمولا کسی که هک ستلابت کردن و چیز برگر دوم متصل میکنند این مشکل دارن