PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای 500 در صفحه پرداخت پس از نصب ssl

love_alone_2012
November 14th, 2016, 20:06
سلام و عرض ادب

من برای فروشگاهم SSL گرفتم و روی هاست نصب کردم و همه چیز بدون مشکل اجرا شد ، بعد خواستم برای آزمایشی یک محصولی رو به سبد خرید اضافه کنم و پرداخت رو انجام بدم که متاسفانه در برگه پرداخت با ارور 500 مواجه شدم

البته این مشکل بعد از نصب ssl به وجود اومد .

* اسکریپت مورد استفاده وردپرس با افزونه ایزی دیجیتال دانلود

آیا تنظیمات خاصی باید انجام بدم ؟

حتی توی قسمت ( دانلود > متفرقه > پیکربندی تسویه حساب > فعال‌کردن SSL در هنگام پرداخت ) رو فعال کردم بازم مشکل داره

خواهش میکنم کمک کنید . ممنون

Amy
November 14th, 2016, 20:54
درود
اگه درگاه واسط دارید
به ادرس سایتتون در پنل کاربری درگاه Https رو اضافه کنید
و همچنین افزونه ی really simple ssl رو برای وردپرس دانلود و فعال سازی کنید
باعث میشه ssl به شکل صحیحی ست بشه

love_alone_2012
November 14th, 2016, 21:19
درگاه واسط زرین پال هست و جایی نداره که تغییر بدیم به https مگر اینکه تیکت بزنیم . آیا نیاز به این کار هست ؟

افزونه رو هم نصب کردیم ولی همچنان مشکل داریم

Amy
November 14th, 2016, 21:31
درگاه واسط زرین پال هست و جایی نداره که تغییر بدیم به https مگر اینکه تیکت بزنیم . آیا نیاز به این کار هست ؟

افزونه رو هم نصب کردیم ولی همچنان مشکل داریم

بله تیکت بزنین
نیازه که تغییر کنه

love_alone_2012
November 14th, 2016, 22:07
از پاسخ شما سپاسگزارم ولی مسئله اینه که برای محصولات رایگان هم روی دکمه دانلود و پرداخت کلیک میکنیم این مشکل رو داره !

الان به هاست که تیکت زدیم گفتند این ارور 500 فرق میکنه و یه مقدار دستکاری کردن الان ارور 500 نمیده صفحه سفید میشه ، دیباگ که روشن کردم خطاهایی رو میده

ممنون میشم از شما و سایز عزیزان اگه بتونند مشکل من رو حل کنند ، فایل ارور پیوست شد .

Amy
November 14th, 2016, 22:36
ادرس سایتتون رو لطف کنین

Rezash
November 14th, 2016, 22:44
سلام
خطای اصلی ارور ۵۰۰ این هست :

Fatal error: Call to undefined method stdClass::sendSMS() in /home/***/domains/***.ir/public_html/wp-content/plugins/edd-sms/core/core.php on line 67
که این هم نباید ربطی به ssl داشته باشه
پلاگینی رو غیر فعال نکردید ؟ تغییری در سورس ها یا نسخه php یا ... ایجاد نشده ؟

love_alone_2012
November 14th, 2016, 22:51
ممنون از شما کاربر عزیز Rezash و ممنون از کاربر Amy که پاسخ من رو دادند .

کاربر عزیز Rezash :

افزونه edd-sms رو میتونیم غیر فعال کنیم ، ما تغییری که دادیم فقط تعویض هاست بوده ، هاست که تغییر دادیم همه چیز رو بررسی کردیم هیچ مشکلی نبود ، مشکل از جایی شروع شد که ssl رو نصب کردیم وقتی که نصب کردیم همه چیز عالی عمل میکرد به جز صفحه پرداخت . . .

ViraHost.com
November 14th, 2016, 23:05
سلام،
فایل htaccess رو بررسی کنید ، یکی از کاربران مشکل صفحه سفید بعد از نصب ssl شده بود که مشکل مرتبط با redirect های درون htaccess بود
موفق و موید باشید :53:

Rezash
November 14th, 2016, 23:13
ممنون از شما کاربر عزیز Rezash و ممنون از کاربر Amy که پاسخ من رو دادند .

کاربر عزیز Rezash :

افزونه edd-sms رو میتونیم غیر فعال کنیم ، ما تغییری که دادیم فقط تعویض هاست بوده ، هاست که تغییر دادیم همه چیز رو بررسی کردیم هیچ مشکلی نبود ، مشکل از جایی شروع شد که ssl رو نصب کردیم وقتی که نصب کردیم همه چیز عالی عمل میکرد به جز صفحه پرداخت . . .

دوست عزیز شاید خطای ثبت شده قدیمی باشه
فایل ارور لوگ رو پاک کنید و مراحل پرداخت رو مجدد تست کنید و ببینید چه خطایی در error log ثبت میشه
اگر خطا همینی باشه که عرض کردم ربطی به ssl نداره. اسکریپت شما در حال بارگزاری متد sendSMS از شی stdClass هست که چنین متدی عملا وجود نداره.
ارور لوگ رو پاک کنید و مجددا ببینید همین خطا ثبت میشه یا خیر. در صورت تمایل دسترسی بفرستید تا چک کنم
موفق باشید

love_alone_2012
November 14th, 2016, 23:33
کاربر عزیز : ViraHost.com

امکان داره بیشتر توضیح بدید باید چیکار کنیم ؟ دنبال چی بگردیم ؟ چه تغییراتی اعمال کنیم ؟ فایل htaccess پیوست شد مشاهده بفرمایید .

کاربر عزیز : Rezash

فایل error_log در پوشه public_html وجود نداره ! ضمنا کنترل پنل ما دایرکت ادمین هست اگه راه حلی دیگری میشناسید لطفا توضیح دهید ، از پاسخ شما نیز بسیار سپاسگزارم .

ViraHost.com
November 14th, 2016, 23:45
درود،
کدی مثل کد زیر

RewriteCond %{HTTPS} offRewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

love_alone_2012
November 15th, 2016, 00:00
در ردیف های اخر این کد ها وجود داره کمی شباهت داره !

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI}

ViraHost.com
November 15th, 2016, 00:23
سه ردیف آخر رو بردارید ( بک آپ بگیرید حتما ) فایل رو ذخیره کنید مجددا بررسی کنید.
موفق باشید

love_alone_2012
November 15th, 2016, 01:41
دوستان عزیز : ViraHost.com و Amy از شما سپاسگزارم بابت پاسخ هایی که ارائه دادید .

دوست عزیز : Rezash حق با شما بود ، افزونه edd-sms همینطور که خودتون گفته بودید مشکل ساز بود که با غیرفعال کردن مشکل حل شد .

باز هم از تک تک شما تشکر میکنم .