PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با میکروتیک و ... در KVM<>virtualizor

clack
November 14th, 2016, 12:54
سلام .

A)
دوستان یک موردی هست که وقتی ما میخوایم ISO میکروتیک بوت کنیم در مرحله اوّل لود میمونه (...ready)
توی تاپیک ها گشتم و گفتن که باید Show CPU Model name تیک نداشته باشه ولی من تیکش رو برداشتم و سیو کردم .
اون vm که گیر کرده بود ریستارت دادم باز هم همون جا گیر کرد .

لطفآ آخرین ورژن ISO میکروتیک همراه با لایسنس (تست شده و بدون مشکل) رو برای من لینکش رو قرار بدید .
همچنین نمیشه از میکروتیک تمپلیت گرفت که خودش اتوماتیک ip ست کنه ؟

B)
یک موردی هم که هست مشتری از سایت سفارش داده ... فلان پسورد رو برای سرورش تعیین کرده و سرور ساخته شده ولی با پسورد انتخابی کار نمیکنه . (پسوردی که ایمیل هم شده)
مشکل از کجا میتونه باشه ؟

C)
مشکل بعدی اینجاس که کاربر میاد سفارش میده نام هاست مثلآ آدرس ایمیل میزنه برای همین virtualizor نمیتونه اتوماتیک نصب کنه سیستم عامل رو .
یا مثلآ پسوردش خیلی ساده هست .
چطوری میشه کاری کرد که در مراحل سفارش به کاربر اررور بده که مثلآ الان پسورد راحته و یا نام هاست نمیشه این مورد انتخاب کنید و به مرحله بعد نره تا کاربر تصحیحش کنه . (منظورم اررور هست نه اینکه جلوی هر فیلد توضیح بنویسیم که فلان کار نکنید)

ممنون از راهنمایی