PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شماره مجازی برای تایید جیمیل یا نحوه تغییر کشور جیمیل

cacodemon
November 14th, 2016, 07:30
سلام
من یه ایمیل آدرس از گوگل دارم هر کاری میکنم نمیشه کشورش و به امریکا تغییر بدم تو والت و .... انجام دادم ولی باز امریکایی حسابش نمیکنه

اگر راه حل موثری میدونید لطف کنید به منم بگید

پس بر خلاف میل باطنی به فکر افتادم که میل آدرس جدید بسازم ولی به شماره امریکا برای تایید احتیاج دارم که تو انترنت سرچ کردم و شماره های زیادی بود ولی هیچ کدومو جیمیل قبول نکرد
اگر لطف کنید سرویسی و معرفی کنید که بشه جیمیل و باهاش تایید کرد ممنون میشم به منم اطلاع بدید ترجیحا رایگان باشه چون فقط برای همین تایید میخوامش و کاره دیگه ای ندارم

cacodemon
November 14th, 2016, 13:23
کسی نبود؟

Meistero
November 15th, 2016, 05:43
درود
یعنی جی میل شما مال ایرانه و با IP آمریکا میرید توش درسته!؟از کامپیوتر خودتون وارد اکانتتون میشید یا از سرور استفاده میکنید؟
اگر از کامپیوتر خودتون استفاده میکنید و فقط IP مریکا رو میگیرین,تغییر ip به تنهایی کافی نیست.local کامپیوترتونو و همینطور ساعت و زمان رو باید آمریکا کنید.همینطور از مرورگر فایرفاکس یا کروم یا اپرا نباید استفاده کنید (بخاطر webRTC protocole که IP واقعی شما رو براحتی میبینند).
ضمنا این دستور رو در cmd اجرا کنید:
ipconfig/flushdns
و سپس enter رو بزنید تا dns cache شما رو پاک کنه!
بهتره کوکی های مرورگرتون رو هم پاک کنید.البته کوکیهای گوگل رو نگه دارید تا شما رو بازبشناسه!

cacodemon
November 15th, 2016, 08:00
درود
یعنی جی میل شما مال ایرانه و با IP آمریکا میرید توش درسته!؟از کامپیوتر خودتون وارد اکانتتون میشید یا از سرور استفاده میکنید؟
اگر از کامپیوتر خودتون استفاده میکنید و فقط IP مریکا رو میگیرین,تغییر ip به تنهایی کافی نیست.local کامپیوترتونو و همینطور ساعت و زمان رو باید آمریکا کنید.همینطور از مرورگر فایرفاکس یا کروم یا اپرا نباید استفاده کنید (بخاطر webRTC protocole که IP واقعی شما رو براحتی میبینند).
ضمنا این دستور رو در cmd اجرا کنید:
ipconfig/flushdns
و سپس enter رو بزنید تا dns cache شما رو پاک کنه!
بهتره کوکی های مرورگرتون رو هم پاک کنید.البته کوکیهای گوگل رو نگه دارید تا شما رو بازبشناسه!
ببینید الان مالک ایمیل و یک ساکن امریکا نمیدونه و مثلا در کوکل پلی و گوگل استور بعضی برنامه ها قابل دانلود نیست
فقط با تغییر ایپی و... قابل انجام نیست
کلی تحقیق کردم و با رعایت کل مواردی که فرمودید ادرس و .... قبلا به ادرس درست و حسابی امریکایی تو گوگل والت و.... تغییر دادم ولی درست نشد که نشد

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

medianet
November 15th, 2016, 09:51
سلام

با سرور مجازی آمریکا یک اکانت درست کنید
لوکشین ویندوز و زبان رو عوض کنید و از یک نرم افزار شماره ساز مثل textplus استفاده کنید