PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار vnc و طریقه کار با اون

anisagostar
November 13th, 2016, 19:10
با سلام خدمت دوستان من میخواستم ببینم طریقه کار با نرم افزار vnc به چه صورته اخه چندین نوع نرم افزار vnc هم هستش من برای اتصال به سرور مجازی میخواستم و تو بخش کنسولش از دوستان هر کسی میتونه اموزش خاصی در اختیارمون بذاره ممنون میشم

samihost
November 13th, 2016, 19:12
با سلام خدمت دوستان من میخواستم ببینم طریقه کار با نرم افزار vnc به چه صورته اخه چندین نوع نرم افزار vnc هم هستش من برای اتصال به سرور مجازی میخواستم و تو بخش کنسولش از دوستان هر کسی میتونه اموزش خاصی در اختیارمون بذاره ممنون میشم

درود
برای چه سیستم عاملی نیاز دارید ؟
توی گوگل سرچ کنید آموزش های کاملی وجود دارد.

anisagostar
November 13th, 2016, 19:15
از نرم افزار vnc viewer استفاده کردم تو بخشی که سرور رو اضاف میکنم و پسورد رو میزنم این ارور رو میزنه

34102

- - - Updated - - -

درود
برای چه سیستم عاملی نیاز دارید ؟
توی گوگل سرچ کنید آموزش های کاملی وجود دارد. میخوام توسط نرم افزار vnc viewer به سرور لینوکس وصل بشم ایا سرور باید vnc روش نصب باشه؟البته در مجازی ساز کی وی ام هم سرور ایجاد شده

samihost
November 13th, 2016, 19:17
از نرم افزار vnc viewer استفاده کردم تو بخشی که سرور رو اضاف میکنم و پسورد رو میزنم این ارور رو میزنه

34102

- - - updated - - -

میخوام توسط نرم افزار vnc viewer به سرور لینوکس وصل بشم ایا سرور باید vnc روش نصب باشه؟البته در مجازی ساز کی وی ام هم سرور ایجاد شده

دوست عزیز باید یا بر روی ماشین یا در سیستم عامل سرویس vnc را نصب کنید.

anisagostar
November 13th, 2016, 19:20
دوست عزیز باید یا بر روی ماشین یا در سیستم عامل سرویس vnc را نصب کنید. لطفا دستور نضب vnc در لینوکس centos رو میشه بدید

hassanshaikhi
November 13th, 2016, 19:27
اگه میخاید با vnc وصل بشید باید روش اول یه دسکتاپ هم نصب کنید

anisagostar
November 13th, 2016, 19:40
اگه میخاید با vnc وصل بشید باید روش اول یه دسکتاپ هم نصب کنید ببینید من کنترل پنلم ویرچالیزور هست و سرور های مجازی رو داخلش ایجاد کردم خب موقع ایجاد سرور مجازی vnc هم روی این سرور مگر نصب نمیشه؟بعدش ما از طریق نرم افزار vnc تحت ویندوز بخوایم به سرور لینوکسی که ایجاد کردیم وصل بشیم؟

hassanshaikhi
November 13th, 2016, 19:43
vnc که نصب شده مربوط به vps ها هست که به وسیله qemu ساخته میشه و نه خود سرور.
vnc یه رابط هست فقط باید یه چیزی واسه نشون دادن وجود داشته باشه. الان سرور شما محیط گرافیکی نداره.

anisagostar
November 13th, 2016, 19:46
vnc که نصب شده مربوط به vps ها هست که به وسیله qemu ساخته میشه و نه خود سرور.
vnc یه رابط هست فقط باید یه چیزی واسه نشون دادن وجود داشته باشه. الان سرور شما محیط گرافیکی نداره. وقتی روی سرور های لینوکس سنتوس نصب و پیکربندیشو انجام دادیم ایا از طریق نرم افزار تحت ویندوز میتونیم به سرور لینوکس کانکت بشیم؟

hassanshaikhi
November 13th, 2016, 19:47
بله به راحتی میتونید وصل بشید روی همین سرور virtualizor هم میتونید وصل بشید فقط اول باید یه محیط گرافیکی براش نصب کنید.
پیشنهاد میکنم اول روی یه vps centos تست کنید تا با مراحل نصبش آشنا بشید بعد روی سرور نصب کنید
https://wiki.centos.org/HowTos/VNC-Server