PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2 میلیون کاربر در فیس‌بوک مرده اعلام شدند!

kiava
November 12th, 2016, 22:15
اگر امروز وارد اکانت فیس بوکتان شدید و دیدید برای صفحه پروفایل شما و دوستانتان پیغام یادبود گذاشته شده، نترسید. همه حالشان خوب است تنها به دلایل نامشخصی شبکه فیس‌بوک با نقص فنی روبه‌رو شده بود و به طور تصادفی برای 2 میلیون اعضای فیس‌بوک پیغام یادبود منتشر شده بود.

برخی گزارش‌ها هم حاکی از این است که این پیغام، تقریبا برای همه کاربران فیس‌بوک منتشر شد حتی شخص مارک زاکربرگ، بنیان گذار شرکت نیز از این نقص فنی در امان نماند. البته فیس بوک خیلی سریع این مشکل را بررسی و برطرف کرد
اما خبر آن خیلی سریع در فضای توییتر پیچید و این شبکه پر شد از پست افرادی که از دیدن خبر مرده بودن خود شگفت زده شده بودند.

http://itiran.com/sites/default/files/fb-killed-mark-768x259.jpg

در این پیغام یادبود نوشته شده بود که ما امیدواریم کسانی که این شخص(نام کاربر) را دوست داشتند، با دیدن پیغام‌های یادبود، اندکی آرامش یابند.
فیس بوک خیلی سریع با ارسال بیانیه ایی به The Wall Street Journal و TheVerge توضیح داد: امروز برای مدت کوتاهی پیغام مخصوص پروفابل افراد درگذشته، به اشتباه به روی پروفایل اشخاص دیگر منتشر شد. این نقص فاحش حالا برطرف شده است و ما از تمامی کاربران خود به خاطر این اتفاق عذرخواهی می کنیم و تمام تلاش خودرا کردیم که خیلی سریع این مشکل برطرف شود".

لینک خبر (http://itiran.com/node/72929)

سیدرضا بازیار
November 12th, 2016, 22:19
به نظر من این کار سیاست فیس بوک بوده واسه اینکه دوباره همه به فیس بوک برگردند
چون فیس بوک داره به فنا میره

gholamkale
November 12th, 2016, 23:13

اتفاقا برعکس یه نگاهی به رکوردهای فیس بوک توی چند سال اخیر شبکه های اجتماعی بندازید
همین چند روز پیش هم رکورد لایک های فیس بوک شکسته شد بحاطر پیروزی ترامپ و همچنان کل دنیا فیس بوک رو محبوبترین شبکه اجتماعی میدونن، تو ایرانم بخاطر فیل تر بودن فیس بوک نیست که کاربراش کم شده بخاطر اومدن شبکه های خوب و بدون *****ه که مردم فیس بوک رو فراموش کردن

game_live25
November 13th, 2016, 00:56
از طرف فيسبوك امروز پيامك با مضمون
Good Night
براي من ارسال شد[emoji52]

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen1771
November 13th, 2016, 00:58
اصلااینطورنیست
فیس بوک توی ایران مُرده.. ولی همه جای دنیا هرروز در حال پیشرفته.. و هیچ شبکه اجتماعی به فیسبوک نمیرسه
ایرانیها از روی ناچار و *****ینگ به جاهای دیگه کوچ میکنن مثله تلگرام.. اینستاو..
این دلیل نمیشه فیسبوک افت کرده.. فیسبوک همیشه عالی ترینه.. (نظر شخصی)

Sajad
November 13th, 2016, 08:25
احتمالا سرویس جدیدشون که میتونید یک وارث برای پروفایلتون تعیین کنید رو تست میکردند :)