PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی + چه وب سرویس هایی نیاز دارید ؟!

rayanagostar
November 11th, 2016, 21:12
درود
همانطور که از نام این تاپیک بر می آید یک نظر سنجی هست .
بنده و تیم برنامه نویسی شرکت قصد داریم یک سری وب سرویس رایگان برای انجام امور اختصاصی توسط برنامه نویسان ایجاد بکنیم و به دنبال نظر سنجی از دوستان حرفه ای هستیم . البته وب سرویس های خاص و نه وب سرویس هایی که سرویس های ساده ارائه کنه . از دوستان خواهش دارم اگر نمونه ای در نظر دارن یا اگر نمونه خارجی ای دیدن که به نظرشون جالب اومد اعلام کنن. این وب سرویس ها معمولا خروجی به صورت json خواهند داشت و مناسب برای استفاده در وب سایت یا اپلیکیشن اندروید خواهد بود.
نمونه ای از پیشنهاد های همکاران:
وب سرویس نمایش نتایج مسابقات ورزشی
وب سرویس ساخت و دریافت اطلاعات اکانت از سرور های IBSng ( به این صورت که مشخصات اکانت و سرور به وب سرویس ارسال بشه و اکانت ایجاد بشه یا مشخصات اکانت دریافت بشه )
و ...
ممنون میشم همراهی بفرمایید

hdland
December 25th, 2016, 10:04
وب سایت نمایش نتایج زنده بزنید خوب است .. یعنی کدنویسی اختصاصی کنید ما هم همکاری می کنیم و می تونیم در سایتمون استفاده کنیم ...

peym@n
December 25th, 2016, 10:41
وب سایت نمایش نتایج زنده بزنید خوب است .. یعنی کدنویسی اختصاصی کنید ما هم همکاری می کنیم و می تونیم در سایتمون استفاده کنیم ...

سایت ورزش3 رو پیشنهاد میکنم

hdland
December 25th, 2016, 11:27
سایت ورزش3 رو پیشنهاد میکنم

ورزش 3 خیلی خوبه ولی برخی مواقع ابدیت نمیشه و باز یهای زیادی روز از قلم می اندازه ...

rayanagostar
December 26th, 2016, 09:56

البته این موارد قبلا توسط ما انجام شده...

hdland
December 26th, 2016, 09:59
البته این موارد قبلا توسط ما انجام شده...

چگونه انجام دادید ؟! نمونه سایت ها رو می فرستید ببینم ..؟!

rayanagostar
December 26th, 2016, 16:33
چگونه انجام دادید ؟! نمونه سایت ها رو می فرستید ببینم ..؟!
از طریق تلگرام در ارتباط باشید

hdland
December 26th, 2016, 20:58
بسیار عالی پیام دادم بهتون ..