PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزشگاه رانندگی :)

starplann
November 11th, 2016, 20:33
دوستان سلام
بنده ازمون های رانندگی رو دادم و قبول شدم و منتظر گواهینامه هستم
میخاستم ببینم توی ایمدت مجاز به رانندگی هستم؟
ایا اموزشگاه برگه ایی چیزی میده؟
قبلا برگه ایی موقت میدادن میخاستم ببینم هنوز میدن یا نه باید صبر کنیم این گواهینامه بیاد

auuob
November 11th, 2016, 20:40
سلام و وقت بخیر.

تبریک میگم.

قبلا برگه ای داده میشد تا زمان رسیدن گواهینامه بتونین رانندگی کنین. ولی ظاهرا الان حذف شده و فقط این گواهی را به افرادی که گواهینامه را جهت تمدید ارسال کرده اند ، داده میشود.

starplann
November 11th, 2016, 20:44
از همون اولم شانس نداشتم:39:

OmidX
November 11th, 2016, 20:46
دوستان سلام
بنده ازمون های رانندگی رو دادم و قبول شدم و منتظر گواهینامه هستم
میخاستم ببینم توی ایمدت مجاز به رانندگی هستم؟
ایا اموزشگاه برگه ایی چیزی میده؟
قبلا برگه ایی موقت میدادن میخاستم ببینم هنوز میدن یا نه باید صبر کنیم این گواهینامه بیاد

والا زمانی ک من گواهینامه گرفتم هیچ برگه ای ندادن ، ولی من قبلش هم رانندگی میکردم و تو اون یکی دو هفته هم رانندگی کردم ، مشکلی هم نبود :دی

البته سال 86 ~ 87 بود ... الان حتما پیشرفته تر شده و یک برگه ای چیزی بهتون میدن ، بازم ب نظرم بهتره زنگ بزنید آموزشگاه بپرسید.

black.p
November 11th, 2016, 20:47
سلام
مبارکه،نه چنین برگه هایی الان نیست و تا گواهینامه نیاد مجاز به رانندگی نیستید.
گواهینامتون هم خیلی زود میاد،برا بنده تقریبا 10 روز طول کشید چون به ایام عید افتاد

starplann
November 11th, 2016, 21:17
سلام
مبارکه،نه چنین برگه هایی الان نیست و تا گواهینامه نیاد مجاز به رانندگی نیستید.
گواهینامتون هم خیلی زود میاد،برا بنده تقریبا 10 روز طول کشید چون به ایام عید افتاد

خب این خیلی مسخرس من که بلدم حتما باید گواهینامه بیاد؟ اومدو یکی مثل من بدشانس باشه یکماه بکشه گواهینامش بیاد دوستان کسی اموزشگاه اشنا نداره مطمن باشه میدن یا نه؟

black.p
November 11th, 2016, 21:21
خب این خیلی مسخرس من که بلدم حتما باید گواهینامه بیاد؟ اومدو یکی مثل من بدشانس باشه یکماه بکشه گواهینامش بیاد دوستان کسی اموزشگاه اشنا نداره مطمن باشه میدن یا نه؟

مشکلی نداره بابا رانندگی کن،فقط جلو افسر مواظب باش.آدم میشناسم تو همون آموزشگاهی که بودم میگفت: 5-6 ساله دارم ایرانو میگردم بدون گواهینامه !!
بنده یه آشنا دارم ازشون میپرسم بهتون اطلاع میدم فردا

starplann
November 11th, 2016, 21:35
مشکلی نداره بابا رانندگی کن،فقط جلو افسر مواظب باش.آدم میشناسم تو همون آموزشگاهی که بودم میگفت: 5-6 ساله دارم ایرانو میگردم بدون گواهینامه !!
بنده یه آشنا دارم ازشون میپرسم بهتون اطلاع میدم فردا

بدبختی ما یکی دوتا نیست که ماشین دستمون نمیدن تاکارت نیاد

ممنون لطف میکنی عزیز

ViraHost.com
November 11th, 2016, 21:45
سلام،
تبریک می گم بهتون.
برای تمدید گواهینامه رانندگی ؛ امکان رانندگی با رسید برگه ممکن هست،
برای شما که به تازگی آزمون رو قبول شدید، احتمالا رسید اداره پست رو دادن و زیر برگه قید کردن "رانندگی با این برگه فاقد ارزش است"

موفق باشید :53:

SaeedFazlollahzadeh
November 11th, 2016, 21:55
تبریک میگم دوست عزیز
اما برای بار اول که گواهینامه می گیرید، هیچ گونه برگه ای به شما نمیدن (مثل قدیم و دوران دایناسور نیست که دوستان یادشونه:دی "شوخی") و شما صرفا پس از دریافت گواهینامه به صورت کارتی و فیزیکی مجاز به رانندگی رسمی هستید!
برای من تقریبا یک هفته ی کاری زمان برد (28 اسفند صادر شد و چون تعطیلات بود، 14 ام پست آورد دم در خونه)
برای یکی از فامیل های من تقریبا دو ماه یا بیشتر طول کشیده بود! چراییش رو هنوز کسی نفهمیده! (پیاده از تهران میاوردن، سریع تر میرسید:دی)
نصیحت: شما که این همه صبر کردی، این یه هفته هم روش! گواهینامه که گرفتی، یک هفته ی اولشه که رانندگی لذت داره. بعدش دیگه عادی میشه (به تجربه میگم)
در هر صورت، پیشنهاد میکنم که صبر کنید تا گواهینامه بیاد، چون یک درصد احتمال بدید پلیس گیر بده (والا همین جوریشم گیر میدن الکی!) و اون وقت نه تنها جریمه میشید، بلکه ماشین هم کلا میخوابه و مشکلات دیگه ای هم پیش میاد
موید باشید