PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهي درباره تاسيس وبسايت در حوزه اي جديد

Farid Saadat
November 11th, 2016, 16:00
سلام و درود خدمت تمامي دوستان عزيز وب هاستينگ تاك.
امروز صبح درحال تفكر به ايده هاي وبسايت بودم تا اينكه يك ايده به ذهنم رسيد و خواستم نظرات گرانبهاتون رو بدونم و اينكه بدونم كسي از دوستان هستند كه تمايلي به استفاده از اين سايت رو داشته باشن يا خير.
ببينيد ، بسياري از افراد و تيم ها هستند كه براي پيشرفت ، دوست دارن تيمي كار كنن كه واقعا هم طرز فكر كاملا درستي هستش و راه پيشرفت همينه. حالا وقتي تيم راه اندازي ميكنن ، براي مديريت پروژه ها ( نه تنها اشخاص ، بلكه حتي شركت ها ) ، بايد روي يك برنامه و اسكژوالي پيش بره. براي اين مهم ، تصميم گرفتم از يك cms كه نديدم فارسي سازي شده باشه استفاده كنم و خودم اون رو فارسي سازي كنم و كار اين سيستم اينه كه مدير گروه و تمامي كاركنان در يك گروه خواهند بود ، سپس كارهايي كه بايد انجام بدند رو در قسمت پروژه ها يادداشت ميكنند. بعد هركسي ، هركاري رو شروع كنه ، وضعيت اون كار رو به در حال انجام تغيير ميده و بقيه اعضا متوجه ميشن كه اون كار درحال انجام هستش ، بعد از اتمام كار هم وضعيت رو تمام شده يا انجام شده قرار ميده و تمام. اينطوري هم باعث ميشه كار ها نظم بگيرن و منظم بشن و هم اينكه باعث صرف زمان كمتر براي اينكه به تك تك افراد اطلاع بديد صرف ميشه و فقط كافيه مديريت ، ليست كارها رو قرار بده و مثلا هر شب چك كنه كه چه كارهايي انجام شدند.

با اين اوصاف ، به نظرتون ارزش كار داره ؟ شما خودتون حاظر به استفاده هستيد ( اگر هزينه اي كه داره معقول باشه براي همه ). در موردش هم كلي گشتم و فقط يك سايت ايراني تو اين زمينه پيدا كردم. ممنون از تمامى دوستاني كه شركت مى كنند و نظر ميدن..

- - - Updated - - -

Up...

game_live25
November 11th, 2016, 19:48
متاسفانه فكر نميكنم به اين صورت كه ميگيد مورد استفاده و استقبال قرار بگيره درسته كه سيستم خوبيه ولي اشخاص سعي ميكنن از راه هاي دسترسي مستقيم و سريعتري مثل تماس و پيام رسان ها جهت هماهنگي افراد گروه استفاده كنند

Sent from my iPhone using Tapatalk

ali-rezam
November 11th, 2016, 19:58
ایده بسیار خوبی هست ولی فکر نکنم بازدهی مناسب رو داشته باشه
شاید در صورتی که رایگان ارائه میشد کاربر جذب میکرد ولی وقتی به صورت تجاری ارائه میشه همه شما رو با پیام رسان تلگرام آشنا میکنن و میگن گروه میزنیم اطلاع میدیم :d

keyhan7
November 11th, 2016, 20:10
سلام
به نظر من جواب نمیده حتی اگر رایگان باشه

bedsale
November 11th, 2016, 20:10
خیلی نرم افزارهای زیادی هم آنلاین هم روی سرور وجود داره
ضمن این که crm ها و اتوماسیون ها هم زیادن

ViraHost.com
November 11th, 2016, 20:31
با سلام،
فکر کنم مشابه ایده شما برنامه ای مثل to do list هست ( نمونه انگلیسی ) اما نمونه فارسی باید جالب باشد.
اگر تحت ios / android فارسی سازی بشه حتما در دراز مدت که شرکت ها و مجموعه ها متوجه وجود چنین سیستم فارسی شده باشند استقبال خواهند کرد.
اما cms تحت وب به نظر شخص من زیاد جالب نیست، در حال حاضر بهترین بازده ها تحت نرم افزار های تلفن های هوشمند هست ( یا نهایتا نرم افزار کامپیوتری )
در مجموع اگر نوآوری در این سیستم کنید حتما استقبال بیشتری خواهد شد.
ارادت :53:

Rezash
November 11th, 2016, 20:41
سلام
این دو سایت رو ببینید :
https://trello.com
https://taskulu.com/fa

PER$IA
November 11th, 2016, 20:48
دقیقا تیمی که دوستم تشکیل داده برای پیاده سازی پروژه ش از همین سایت تسکلو استفاده کرد ، من خودم هم یه مدت استفاده کردم ، به شخصه خود من ابزارهای مسنجری رو بیشتر ترجیح میدم ، اما خوبی اینگونه سایت ها اینه که هیچگونه تداخل برنامه ای پیش نمیاد و کاملا با نظم و روال مدیر پروژه پیش میره و افرادی که تو اون پروژه کار میکنن دقیقا می دونن الان باید چیکار بکنن برنامه بعدی چیه و برنامه های کنسل شده چی هستن

Rezash
November 11th, 2016, 20:53
دقیقا تیمی که دوستم تشکیل داده برای پیاده سازی پروژه ش از همین سایت تسکلو استفاده کرد ، من خودم هم یه مدت استفاده کردم ، به شخصه خود من ابزارهای مسنجری رو بیشتر ترجیح میدم ، اما خوبی اینگونه سایت ها اینه که هیچگونه تداخل برنامه ای پیش نمیاد و کاملا با نظم و روال مدیر پروژه پیش میره و افرادی که تو اون پروژه کار میکنن دقیقا می دونن الان باید چیکار بکنن برنامه بعدی چیه و برنامه های کنسل شده چی هستن
taskulu و ترلو هر دو فوق العاده هستند
قدیم از ترلو استفاده می کردیم و اخیرا روی taskulu نقل مکان کردیم
شرکت های بسیاری رو دیدیم که از این سایت ها استفاده میکنند.
اپ اندروید و ios هم دارند.
در کل taskulu رو ترجیح میدم.
اگر ایده تون رو درست فهمیده باشم باید عرض کنم جدید نیست و رقیب های سر سختی دارید. بعلاوه حس اعتماد که معمولا تیم های ایرانی به یک سایت ایرانی ندارند و حاضر به اشتراک گذاری دیتای تیمشون در یک سایت ایرانی نیستند.

auuob
November 11th, 2016, 20:59
سلام و وقت بخیر

برای اینکه بهترین جواب را بگیرین ، نسخه ی اولیه (در حدی که قابل ارایه باشد و حتما نباید عالی باشد) را منتشر کنین و بازخوردها را چک کنین.

اون موقع جواب های بهتری خواهید گرفت. فصل اول در این صفحه را مطالعه کنین لطفا : http://www.pingon.io/books/mom-test/fa

mahdi20
November 12th, 2016, 00:00
سلام و درود خدمت تمامي دوستان عزيز وب هاستينگ تاك.
امروز صبح درحال تفكر به ايده هاي وبسايت بودم تا اينكه يك ايده به ذهنم رسيد و خواستم نظرات گرانبهاتون رو بدونم و اينكه بدونم كسي از دوستان هستند كه تمايلي به استفاده از اين سايت رو داشته باشن يا خير.
ببينيد ، بسياري از افراد و تيم ها هستند كه براي پيشرفت ، دوست دارن تيمي كار كنن كه واقعا هم طرز فكر كاملا درستي هستش و راه پيشرفت همينه. حالا وقتي تيم راه اندازي ميكنن ، براي مديريت پروژه ها ( نه تنها اشخاص ، بلكه حتي شركت ها ) ، بايد روي يك برنامه و اسكژوالي پيش بره. براي اين مهم ، تصميم گرفتم از يك cms كه نديدم فارسي سازي شده باشه استفاده كنم و خودم اون رو فارسي سازي كنم و كار اين سيستم اينه كه مدير گروه و تمامي كاركنان در يك گروه خواهند بود ، سپس كارهايي كه بايد انجام بدند رو در قسمت پروژه ها يادداشت ميكنند. بعد هركسي ، هركاري رو شروع كنه ، وضعيت اون كار رو به در حال انجام تغيير ميده و بقيه اعضا متوجه ميشن كه اون كار درحال انجام هستش ، بعد از اتمام كار هم وضعيت رو تمام شده يا انجام شده قرار ميده و تمام. اينطوري هم باعث ميشه كار ها نظم بگيرن و منظم بشن و هم اينكه باعث صرف زمان كمتر براي اينكه به تك تك افراد اطلاع بديد صرف ميشه و فقط كافيه مديريت ، ليست كارها رو قرار بده و مثلا هر شب چك كنه كه چه كارهايي انجام شدند.

با اين اوصاف ، به نظرتون ارزش كار داره ؟ شما خودتون حاظر به استفاده هستيد ( اگر هزينه اي كه داره معقول باشه براي همه ). در موردش هم كلي گشتم و فقط يك سايت ايراني تو اين زمينه پيدا كردم. ممنون از تمامى دوستاني كه شركت مى كنند و نظر ميدن..

- - - Updated - - -

Up...

ایده بسیار عالی هست اما راه های ذیل باید طی بشه تا موفق بشین

1- تبلیغات برای سیستم که مد نظر دارین حد اقل سر مایه 50 ملیون به بالا
2- روابط عمومی خوب داشته باشید بین گروه ها و شرکت ها که بتونین باهاشون مذاکره کنید واسه سیستمتون
کار های مهم دیگه ای نیاز هست که اونها انجام میشه ولی مورد اول و دوم که گفتم اگر شرایط داشتین موفق میشین اگر نداشتین موفق نمیشین

Farid Saadat
November 12th, 2016, 01:37
ایده بسیار عالی هست اما راه های ذیل باید طی بشه تا موفق بشین

1- تبلیغات برای سیستم که مد نظر دارین حد اقل سر مایه 50 ملیون به بالا
2- روابط عمومی خوب داشته باشید بین گروه ها و شرکت ها که بتونین باهاشون مذاکره کنید واسه سیستمتون
کار های مهم دیگه ای نیاز هست که اونها انجام میشه ولی مورد اول و دوم که گفتم اگر شرایط داشتین موفق میشین اگر نداشتین موفق نمیشین
٥٠ ميليون ؟ اگر ٥٠ ميليون موجود بود ، يك كار خيلي پر سود تر و خفن تر تو ذهنم بود ، اونو عمليش ميكردم :) حتي ٥٠ ميليون هم نه ! ٣٠ ميليون يا شايد كمتر..! به هر حال ممنون از نظر جنابعالي