PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ریستور بک آپ

urmhamed
November 11th, 2016, 12:11
سلام و عرض ادب
بنده از سرور قبلی بک آپ سایت هارو گرفته بودم
الان منتقل میدیم به سرور جدید
یکی از سایت ها از سیستم وردپرس و whmcs استفاده میکنه که به هنگام ریستور ارور خطا در اتصال به پایگاه داده میده.(این درحالی هست که همین بک آپ رو تو سرور قبلی بالای 2 بار ریستور کردیم و بدرستی کار کرد)
یکی از سایت ها آپلودسنتر هست که بدرستی ریستور میشه و مشکلی نداره
یکی هم وردپرس هست که ریستور میکنیم به هنگام لود سایت به مرحله نصب میره و میگه باید نصب شه و وقتی نصب میکنیم انگار نه انگار اطلاعات در دیتابیس هست و سایت از اول بالا میاد

blueserver
November 11th, 2016, 12:17
سلام دوست عزیز برای سوال اولتون
نوشتید که " هنگام ریستور ارور خطا در اتصال به پایگاه داده میده." دقیقا بعد از ریستور این خطارو میده یا در حال ریستور شدن؟ چون وسط ریستور فکر نکنم چنین خطایی بده ، اگر وسط ریستور هست ، لطفا یک اسکرین شات بدید
برای مورد آخر هم طبیعی هست ، وقتی وردپرس نصب میکنید یک دیتابیس جدید میسازه و نباید انتظار داشته باشید که دیتابیس قدیمی رو لود کنه ، شما به قسمت Mysql database برید و ببینید آیا دیتابیس قبلی ریستور شده یا نه ، اگه ریستور شده ، اسم دیتابیس و user دیتابیس و رمز رو با فایل wp-config.php وردپرس تطبیق بدید که آیا یکی هست یا نه

urmhamed
November 11th, 2016, 12:21
سلام قربان عرض ادب
نه در مورد اولی بنده کامل ریستور میکنم و حتی پیغام ریستور کامل شد رو هم میبینیم بعد که سایت رو باز میکنیم خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده میده

در مورد اخر هم فکر کنم متوجه منور بنده نشدید بنده بک آپ کامل این سایت رو دارم و ریستور میکنم فول بک آپ رو فایل ها و دیتابیس هم چک میکنم باهم همخوانی دارند حتی در فایل config.php

- - - Updated - - -

کسی جوابی واسه مشکل ما نداره؟

ViraHost.com
November 11th, 2016, 13:05
با سلام،
کنترل پنل سرور قبلی و سرور فعلی شما چه کنترل پنلی هست؟
+ ورژن php, apache, mysql این دو سرور باهم متفاوت هست؟

urmhamed
November 11th, 2016, 13:10
سلام هردو دایرکت ادمین هست فقط ورژن دایرکت ادمینشون متفاوت هست
ورژن php , appache , mysql فرق چندانی نکرده فقط php 5.6 هست - قبلی 5.5
فقط بنده تو این متعجب هستم که سایت آپلود سنتر ریستور کردیم بالا میاد
سایت وردپرس خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده میده

ViraHost.com
November 11th, 2016, 13:30
اگر وقت دارید، بصورت دستی یکی از سایت هایی که مشکل دارند رو انتقال بدید.
یعنی پوشه مربوط به public html رو جدا آپلود کنید بر روی سرور جدید + از دیتابیش ها بک آپ بگیرید و دستی ایمپورت کنید.
اگر مشکل به این صورت هم حل نشد باید دقیقتر بررسی شود.
با احترام

urmhamed
November 11th, 2016, 13:37
متاسفانه سرور قبلی پاک شده و اطلاعاتی از سایت ها ذخیره نیست

fireserver
November 11th, 2016, 13:39
با سلام و عرض احترام

به صورت دستی تست بفرمائید و نتیجه را اعلام بفرمائید

یعنی اول فایل ها را انتقال دهید و بعد دیتا بیس را دستی ساخته و از طریق phpmyadmin اطلاعات دیتا بیس قبلی را که export کرده بودید import کنید و با فایل کانفیگ اطلاعات آن را مطابقت دهید.

urmhamed
November 11th, 2016, 13:47
ممنون از جواب دوستان عزیز بعد از امتحان نتیجه رو اعلام میکنم
بازم ممنون

pc.rootall
November 11th, 2016, 14:00
یکی از مشکلات رایج یوزر هاست رو بررسی کنید با یوزر قبلی هاست یکی باشه !

به احتمال زیاد مشکل از یوزر هست یوزر کانفیک و یوزر دیتابیس که ایمپورت شده رو بررسی کنید

urmhamed
November 11th, 2016, 20:05
با تشکر از تمام دوستان گرامی
مشکل طبق گفته آقای pc.rootall بود و حل گردید