PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرخه دامنه در ریسلو

m0rt3za
November 10th, 2016, 18:28
سلام
چرخه دامنه در ریسلو با سایر رجیستار ها متفاوت هست؟
دامنه ای که امروز منقضی شده در حالت Pending deletion قرار داره و هنگام تمدید ارور کافی نبودن اعتبار مالی میده
Failed to renew domain ............due to insufficient balance.

telegram.chat
November 10th, 2016, 19:24
بستگی به نوع دامنه داره. برخی دامنه ها ممکنه دارای grace period نباشند و بلافاصله بعد از اکسپایر شدن وارد فازی بشند که برای ری استور کردن باید هزینه بالایی بپردازید. ولی برای دامنه هایی مثل کام و ... این طور نیست. معمولا ۳۰ تا ۳۶ روز Grace Period هست و بعد از اون در حدود همین مدت Redemption Period و پس از اون دامنه وارد فاز Pending Delete میشه که اون هم معمولا ۵ تا ۷ روز طول میکشه.

m0rt3za
November 11th, 2016, 10:56
دامنه دات کام دیروز اکسپایر شده و بلافاصله بعد از اکسپایر شدن در حالت pending deletion هست و برای تمدید درخواست پرداخت جریمه شده!!!!! طبق قوانین icann تا 60 روز باید فرصت تمدید وجود داشته باشه! درسته؟

mhiizadi
November 11th, 2016, 11:07
دامنه دات کام دیروز اکسپایر شده و بلافاصله بعد از اکسپایر شدن در حالت pending deletion هست و برای تمدید درخواست پرداخت جریمه شده!!!!! طبق قوانین icann تا 60 روز باید فرصت تمدید وجود داشته باشه! درسته؟

عزیز شاید شما موجودی تون برای تمدیدش کافی نیست .
تا یک ماه هم ما تمدید بدون مشکل داشتیم و هزینه Restore دریافت نشده .

m0rt3za
November 11th, 2016, 11:10
عزیز شاید شما موجودی تون برای تمدیدش کافی نیست .
تا یک ماه هم ما تمدید بدون مشکل داشتیم و هزینه Restore دریافت نشده .
موجودی بیشتر از مبلغ مورد نیاز هست!
قبلا هم خودم بدون مشکل دامنه اکسپایر شده رو تمدید کردم ولی این دامنه تمدید نمیشه

telegram.chat
November 11th, 2016, 11:14
موجودی بیشتر از مبلغ مورد نیاز هست!
قبلا هم خودم بدون مشکل دامنه اکسپایر شده رو تمدید کردم ولی این دامنه تمدید نمیشه

کلا سیستم ریسلو پر از باگ هست. زودتر ایمیل بزنید به پشتیبانی دستی بررسی کنند. چاره دیگه ای که ندارید.