PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند 10 واحد *فوری* یونیت

HematYar
December 2nd, 2010, 13:43
سلام

10 واحد یونیت میخواستم که باید فوری داخل پنلم شارژ بشه .

کسی هست برای امروز ، سریع بتونه بهم یونت برسونه ؟

ممنون

mibfa
December 2nd, 2010, 15:29
سلام

domain@mibfa.com
ايميل بزنيد

amiri113
December 2nd, 2010, 15:53
به صورت 100% آنلاين:
عصرنت | هاست | هاستینگ | میزبانی وب | ثبت دامنه | دومین | سروراختصاصی | سرور مجازی (http://www.asrenet.com/services/nic/unit)

فقط دقت کنيد يونيت ها تا آخر اين ماه قابل استفاده هستند.

takweb.ir
December 2nd, 2010, 16:05
نمایندگی دومین (http://takweb.ir/index.php?id=4)
دقت داشته باشد که یونیت ها برای همیشه قابل استفاده هستند :دی

amiri113
December 2nd, 2010, 16:24
دقت داشته باشد که یونیت ها برای همیشه قابل استفاده هستند :دی

مطمئن هستيد ؟ 8-}

HematYar
December 2nd, 2010, 16:42
از عصر نت خریداری شد . ممنون .

takweb.ir
December 2nd, 2010, 17:10
بله جناب
حتی پس از اول دی یونیت های خریداری شده از تک وب قابل استفاده هستند

amiri113
December 2nd, 2010, 17:28
حتی پس از اول دی یونیت های خریداری شده از تک وب قابل استفاده هستند

تا جايي که من اطلاع دارم دسترسی نمايندگان از اون قسمت "مديريت زير قرار داد ها" قطع خواهد شد و بازم تا جایی که ميدونم اين هستش که يونيت هایی که برای زير نمايندگان هم شارژ شده ديگه قابل استفاده نيست.
و حتی طبق اعلام nic ما بايد اعتبار زير نماينده ها رو در روز پايانی ما خودمون ثبت کنيم تا خدای نکرده حق کسی ضايع نشه اين وسط.
ولی اميدوارم همينطور باشه که شما ميگيد.
چون بالطبع nic برای تمام نمايندگانش سرويس مشابه ارائه ميده و اگر شما ميگيد يونيت های شما قابل استفاده خواهند بود پس بنابراين يونيت های همه قابل استفاده خواهد بود :دی
اگر خبر خاصی داريد خوشحال ميشيم ما رو هم در جريان بزاريد؟
آخرين خبری که ما داريم همون بود که بالا عرض کردم: يعنی يونيت ها قابل استفاده نخواهند بود.

ممنون
علی امیری

takweb.ir
December 2nd, 2010, 17:43
تا جايي که من اطلاع دارم دسترسی نمايندگان از اون قسمت "مديريت زير قرار داد ها" قطع خواهد شد و بازم تا جایی که ميدونم اين هستش که يونيت هایی که برای زير نمايندگان هم شارژ شده ديگه قابل استفاده نيست.
و حتی طبق اعلام nic ما بايد اعتبار زير نماينده ها رو در روز پايانی ما خودمون ثبت کنيم تا خدای نکرده حق کسی ضايع نشه اين وسط.
ولی اميدوارم همينطور باشه که شما ميگيد.
چون بالطبع nic برای تمام نمايندگانش سرويس مشابه ارائه ميده و اگر شما ميگيد يونيت های شما قابل استفاده خواهند بود پس بنابراين يونيت های همه قابل استفاده خواهد بود :دی
اگر خبر خاصی داريد خوشحال ميشيم ما رو هم در جريان بزاريد؟
آخرين خبری که ما داريم همون بود که بالا عرض کردم: يعنی يونيت ها قابل استفاده نخواهند بود.

ممنون
علی امیری
بله
یادتون باشه اول تابستون همینجا اعلام کردم که ساب رسیلر ها حذف میشن
ولی ما طرحی داریم که مشکلی برای سابرسیلر ها و اعتبارشون پیش نمیاد
پاینده و پیروز باشد

amiri113
December 2nd, 2010, 17:49
بله
یادتون باشه اول تابستون همینجا اعلام کردم که ساب رسیلر ها حذف میشن
ولی ما طرحی داریم که مشکلی برای سابرسیلر ها و اعتبارشون پیش نمیاد
پایده و پیروز باشد

طرح قضيه اش فرق ميکنه با يونيت آقای شاهری عزيز :دی
ما هم طرح داريم و اونهم redreseller.com هستش. Redreseller - (http://www.redreseller.com)

اسلب بندی نمايندگان فروش هستش که انشالا طی روز های آينده راه اندازی ميشه و بعد از راه اندازی هر کسی ميتونه api داشته باشه و دامين ملی رو خودش آنلاين از سايتش ثبت کنه.
يعنی کسی با whmcs يا سما يا هر نرم افزار هاستينگ ديگه ای که باشه ميتونه ثبت آنلاين دامين .ir از سايتش رو راه اندازی کنه. کاری که برای مثال الان در سايت sa1601.ir (http://www.sa1601.ir) انجام ميشه.
اما اين ربطی به يونيت ها نداره چون حقيقتا يونيت ها ديگه برای زير نماينده ها قابل استفاده نيستند و ما به مشتريانمون تعهد ميديم که هزينه يونيت های باقی مانده بعد از اول دی ماه رو به حسابشون برگشت بزنيم :دی

takweb.ir
December 2nd, 2010, 18:09
مهندس
من نگفتم در خود نیک
یونیت هم واحد مالی نیک هست چه تو خود سایتش چه جای دیگه :دی
طرح شما هم جالبه
انشالله در آینده طرح ما رو می بیندید
براتون آرزوی موفقیت داریم

mibfa
December 3rd, 2010, 14:12
حالا چرا جر زرگري ميكنيد

اميدوارم كه نيك با سياست اشتباه اوضاع دامنه را بدتر نكند . چون قائده حذف ساب رسيلر اشتباه است . و بايد گزينه ديگر كه رجيستر - رجيستر است را فعال كنند كه انهم بدليل قوانيني كه دارند لحاظ ميكنند براي اين قسمت 90 درصد نمايندگان فعلي حذف خواهند شد

amiri113
December 3rd, 2010, 16:27
چون قائده حذف ساب رسيلر اشتباه است . و بايد گزينه ديگر كه رجيستر - رجيستر است را فعال كنند كه انهم بدليل قوانيني كه دارند لحاظ ميكنند براي اين قسمت 90 درصد نمايندگان فعلي حذف خواهند شد

جناب عبادی خوب حذف ساب ريسلر هم در راستای رجيستر رجيستر شدن هستش ديگه.
اينطوری باعث ميشه در مرحله اول باعث ميشه دامين ها از سمت نماينده ها فقط ثبت بشه و در مرحله دوم نماينده ها به سمت api برن و دامين ها رو از api ثبت کنن.
بعدش بايد بگن که حالا هر نماينده اطلاعات دامين هاشو روی سرور های خودش نگه داره و در اين زمان رجيستر رجيستر پياده سازی شده.

به نظر من حذف ساب ريسلر ها خيلی کمک ميکنه به رسيدن به هدفی که nic داره و همزمان جلوگيری از زير فروشی ای که داشت اتفاق ميافتاد و باعث ميشد نماينده هایی که قدرت بيشتری دارند نتونن تو بازار زير فروشی کار کنن.

با تشکر
علی امیری

mibfa
December 4th, 2010, 10:27
جناب عبادی خوب حذف ساب ريسلر هم در راستای رجيستر رجيستر شدن هستش ديگه.
اينطوری باعث ميشه در مرحله اول باعث ميشه دامين ها از سمت نماينده ها فقط ثبت بشه و در مرحله دوم نماينده ها به سمت api برن و دامين ها رو از api ثبت کنن.
بعدش بايد بگن که حالا هر نماينده اطلاعات دامين هاشو روی سرور های خودش نگه داره و در اين زمان رجيستر رجيستر پياده سازی شده.

به نظر من حذف ساب ريسلر ها خيلی کمک ميکنه به رسيدن به هدفی که nic داره و همزمان جلوگيری از زير فروشی ای که داشت اتفاق ميافتاد و باعث ميشد نماينده هایی که قدرت بيشتری دارند نتونن تو بازار زير فروشی کار کنن.

با تشکر
علی امیری

تمام صحبت ها درست هست . ولي فراموش نكنيد كه باز نماينده داشت به زير فروش ها يونيت تزريق ميكرد و عملا باز همه به نماينده وابسته بودند .

اگر نماينده قدرت بيشتري داشت راحت ميتونست كار كنه . شما شركت ها مطرح را ببين . يونيت ميخره 1800 ولي داره ميفروشه 3 هزار تومان .

نيك بجاي اينكار ها بايد سياست جذب نماينده را تعقير دهد و يك نماينده را با شرايط كاملا سخت انتخاب ميكرد نه اينكه هر كسي كه بخواهد با يك ميليون تومان هم ميتواند نماينده شود

ولي همين حالا فقط چند شركت هستند كه بيش از 70 ميليون تومان از نيك يونيت خريداري كرده اند . ولي مابقي خير حتي به 15 تا هم نميرسند . پس بايد نتيجه گرفت يك سياست فروش و ... تو كار اون شركت ها هست كه مابقي از ارائه دادن ان معذور هستند . نيك بايد به انها بها ميداد و در صورتي كه يك نماينده ميزان فروشش در دو قرار داد زياد با هم فرقي نداشته باشد بايد كنار ميزد

ولي باز نيك داره نماينده جديد ميگيره و اين سياست اشتباه است . كه مدام بياد نماينده جديد بگيره و بازار را ناجور كنه و مدام هم سياست هاي كاريش را تعقير دهد

بطور كلي يونيت در ايران تا چند سال اينده حتما انحصاري در اختيار چند شركت خواهد بود و هيچ راه گريزي هم نيست . و بايد اين مورد را قبول كرد

موفق باشيد

takweb.ir
December 4th, 2010, 11:57
تمام صحبت ها درست هست . ولي فراموش نكنيد كه باز نماينده داشت به زير فروش ها يونيت تزريق ميكرد و عملا باز همه به نماينده وابسته بودند .

اگر نماينده قدرت بيشتري داشت راحت ميتونست كار كنه . شما شركت ها مطرح را ببين . يونيت ميخره 1800 ولي داره ميفروشه 3 هزار تومان .

نيك بجاي اينكار ها بايد سياست جذب نماينده را تعقير دهد و يك نماينده را با شرايط كاملا سخت انتخاب ميكرد نه اينكه هر كسي كه بخواهد با يك ميليون تومان هم ميتواند نماينده شود

ولي همين حالا فقط چند شركت هستند كه بيش از 70 ميليون تومان از نيك يونيت خريداري كرده اند . ولي مابقي خير حتي به 15 تا هم نميرسند . پس بايد نتيجه گرفت يك سياست فروش و ... تو كار اون شركت ها هست كه مابقي از ارائه دادن ان معذور هستند . نيك بايد به انها بها ميداد و در صورتي كه يك نماينده ميزان فروشش در دو قرار داد زياد با هم فرقي نداشته باشد بايد كنار ميزد

ولي باز نيك داره نماينده جديد ميگيره و اين سياست اشتباه است . كه مدام بياد نماينده جديد بگيره و بازار را ناجور كنه و مدام هم سياست هاي كاريش را تعقير دهد

بطور كلي يونيت در ايران تا چند سال اينده حتما انحصاري در اختيار چند شركت خواهد بود و هيچ راه گريزي هم نيست . و بايد اين مورد را قبول كرد

موفق باشيد
با سلام
در این موارد قبلا با آقای صالح صحبتی داشتم
به زودی شرایط جذب نماینده ها تغییر می کنه (سخت تر میشه)
برای قیمت دامنه ها هم برنامه هایی دارند که برای نماینده ها به صرفه تر خواهد شد

1eng.ir
December 4th, 2010, 12:06
الان نماینده ای که نتونه API بده حذف میشه ؟! :39:
از این 34 نماینده فقط 16 نماینده API دارن! :39:
https://www.nic.ir/List_of_Resellers

amiri113
December 4th, 2010, 12:10
به زودی شرایط جذب نماینده ها تغییر می کنه (سخت تر میشه)

البته همين الان هم در مورد پياده سازی epp سخت گير هستند و طبق گفته خودشون نمايندگانی که epp رو پياده سازی نکردند قرار دادشون تمديد نميشه.

takweb.ir
December 4th, 2010, 12:20
البته همين الان هم در مورد پياده سازی epp سخت گير هستند و طبق گفته خودشون نمايندگانی که epp رو پياده سازی نکردند قرار دادشون تمديد نميشه.
گفتن غیر از این سخت گیری دیگری و هم در برنامشون دارن

amiri113
December 4th, 2010, 12:36
الان نماینده ای که نتونه API بده حذف میشه ؟! :39:
از این 34 نماینده فقط 16 نماینده API دارن! :39:
https://www.nic.ir/List_of_Resellers

گفته، حالا اينکه چقدر به حرفشون پايبند باشن مشخص نيست.
اما در مورد نماينده جديد دقيقا نيازمند پياده سازی کامل هستند، (قبل از بستن قرار داد)

takweb.ir
December 4th, 2010, 13:11
گفته، حالا اينکه چقدر به حرفشون پايبند باشن مشخص نيست.
اما در مورد نماينده جديد دقيقا نيازمند پياده سازی کامل هستند، (قبل از بستن قرار داد)
epp کار نکنن که نمی تونن کاری انجام بدن (از اول دی)

amiri113
December 4th, 2010, 17:58
epp کار نکنن که نمی تونن کاری انجام بدن (از اول دی)

اينشالا که همينطور باشه.
اينطوری ميشه قيمت ها رو اصلاح کرد و بالاخره از نماينده ها حمايت کرد.
نماينده ای که epp رو هم پياده سازی نکرده همون بهتر که حذف بشه!

mibfa
December 4th, 2010, 22:36
اينشالا که همينطور باشه.
اينطوری ميشه قيمت ها رو اصلاح کرد و بالاخره از نماينده ها حمايت کرد.
نماينده ای که epp رو هم پياده سازی نکرده همون بهتر که حذف بشه!

اخه epp كه كاري داره پياده كني

اگر هم تازه نرسند نماينده راحت ماژول epp را ميخرند

amiri113
December 4th, 2010, 23:27
اخه epp كه كاري داره پياده كني

اگر هم تازه نرسند نماينده راحت ماژول epp را ميخرند

خوب همين الان ببينيد تو همون ليست نصف نماينده ها epp رو ندارند.

mibfa
December 5th, 2010, 08:49
علتش اينه كه

1- اينها دنبال سود دهي نيستند و يونيت واگذار ميكردند و فقط فكر مصرف يونيت خودشان بودند مثل ما و ديگه هحتياجي نبود كه بخواهند با epp كار كنند
2- عدم هماهنگي نيك در اجراي سياست هايش .

حالا دارن بما ميگن بايد epp را نصب كنيد تا قرارداد تمديد بشود . ما هم اينكار را ميكنيم و براي دوستان هم Api در نظر داريم و قيمت طراحي اين Api كه دوستان تمايل دارند استفاده كنند را در كل خرد ميكنيم مثلا سالي 50 هزار تومان يا حتي بدون قيمت ارائه خواهيم داد

فقط مطلبي كه هست سياست نيك تو گرفتن نماينده جديد اشتباه هست چون تازه كار ها ميخواهند خودشان را به قديمي تر ها برسانند لذا سعي ميكنند روند كار را تعقير دهند . من نماينده اي كه تا العان بيش از 80 ميليون سفارش يونيت گرفتم فقط در قرارداد فعلي و حدود 63 ميليون تو حساب نيك ريختم برام فرقي نداره كه اصلا نمايندگي بگيرم يا نگيرم يا اصلا ارائه بدهم يا ندهم چون از اين مقدار مثلا 10 ميليون مصرف خودمان هست كه با اين قيمت از خود شما هم ميتونم يونيت 1800 بخرم

در كل جناب اميري بنظر خودم اگر اين سياست و پشتيباني را كه صرف دامنه هاي ايران كرده ايم را صرف يك پروژه كه در خارج از ايران كليد ميخورد ميكرديم بيش از اين حرف ها براي ما سود دهي داشت

اگر قرار باشه نيك بخواي جاي ايكان را بگيره نبايد خودش هيچ عملياتي را بر روي دامنه ها در سايت خودش انجام بده و نبايد سياست اجراي و نحوه ثبت دامنه را براي زير مجموعه را معين كنه بلكه بايد يك سياست كلي تعريف و نماينده خودش روش عمليلت هاي دامنه را براي كاربران تعين كنه

ايران تنها كشوري هست كه در بخش دامنه محلي چندين كارگزار داره كه از حد عرف خارجه و از همه مهمتر در فكر ايجاد رجيستر - رجيستر هم هست . حالا اگر من شما با كلي زحمت به اون مرحله رسيديم و باز نيك در ان زمان هم همين روند جذب نماينده را اجرا كرد براي اين امر ان وقت نظرتان چيست. ما تو اين چند سال فقط صحبت شنيديم و عملكرد ضعيف . خود epp هنوز كامل نشده كه بخواهند ان را اجباري كنند

موفق باشيد

takweb.ir
December 5th, 2010, 12:52
در مورد فروش یونیت
اگر ما چدتا نماینده با هم هماهنگ میکردیم برامون به صرفه تر بود
وقتی کسی 1800 نفروشه طبیعتا مشتری مجبور میشه با قیمت بالاتری بخره که برای نماینده سودی داشته باشه
حقیقتا فروش با قیمت خرید فقط برای رقابت هست و هیچ فایده ای نداره

amiri113
December 5th, 2010, 12:52
فقط مطلبي كه هست سياست نيك تو گرفتن نماينده جديد اشتباه هست چون تازه كار ها ميخواهند خودشان را به قديمي تر ها برسانند لذا سعي ميكنند روند كار را تعقير دهند . من نماينده اي كه تا العان بيش از 80 ميليون سفارش يونيت گرفتم فقط در قرارداد فعلي و حدود 63 ميليون تو حساب نيك ريختم برام فرقي نداره كه اصلا نمايندگي بگيرم يا نگيرم يا اصلا ارائه بدهم يا ندهم چون از اين مقدار مثلا 10 ميليون مصرف خودمان هست كه با اين قيمت از خود شما هم ميتونم يونيت 1800 بخرم

نه، خوشبختانه ما به هيچکس يونيت 1800 تومانی نفروختيم و نميفروشيم :دی
و همين دليل باعث ميشه که الان ازينکه نماينده nic شديم هم پشيمون نباشيم. چون ما دنبال سود خودمون بوديم و هستيم نه دنبال رقابت.
و همين الان هم خوشبختانه با وجودی که دو ماه از شروع قرار دادمون گذشته به سقف قرار داد رسيديم و دليلش هم سرويس های آنلاينی بوده که ميديم.
واقعا هم هدفمون رقابت نيست و سود خودمون مهمترين چيز هستش والا نتيجش ميشه رسيدن به سقف قرار داد ولی بدون سود.

در هر حال اينشالا مصلحت همه با هم بشه :دی

با تشکر
علی امیری

1eng.ir
December 5th, 2010, 14:50
در مورد فروش یونیت
اگر ما چدتا نماینده با هم هماهنگ میکردیم برامون به صرفه تر بود
وقتی کسی 1800 نفروشه طبیعتا مشتری مجبور میشه با قیمت بالاتری بخره که برای نماینده سودی داشته باشه
حقیقتا فروش با قیمت خرید فقط برای رقابت هست و هیچ فایده ای نداره

دقیقاً 155 روز پیش (اول جولای) به هم به شما و هم به آقای عبادی ایمیل زدم و پیشنهادی رو مطرح کردم که جفتتون به سود میرسیدید و بازار دامنه اینجوری نمیشد. به راحتی هم میتونستم کاراشو انجام بدم. ولی هر کی ساز خودشو زد :) (آقای امیری هم در جریان هستند) ...

بگذریم، زندگی زیباست :دی

irlogo
December 5th, 2010, 15:09
مسلما زندگی زیباست

mibfa
December 6th, 2010, 13:38
دقیقاً 155 روز پیش (اول جولای) به هم به شما و هم به آقای عبادی ایمیل زدم و پیشنهادی رو مطرح کردم که جفتتون به سود میرسیدید و بازار دامنه اینجوری نمیشد. به راحتی هم میتونستم کاراشو انجام بدم. ولی هر کی ساز خودشو زد :) (آقای امیری هم در جریان هستند) ...

بگذریم، زندگی زیباست :دی

جناب فخرايي شما ديگه چرا !

من كه همان روز طرح شما را قبول كردم . فقط گفتم مناسبت هاي مذهبي را تخفيف خاص ميدهم شما گفتي اون دوستمون مقداري سرسخت هستند

حالا هم دير نشده چون ما مصرف خودمان بيش از سقف قراردادمان هست لذا چه يونيت بفروشيم يا نفروشيم فرقي برامون نداره لذا دوستان اگر طرحي دارند كه ارزش بحث داشته باش حتما استقبال ميكنيم . اينجا هم گفتم تا همه دوستان بدونند

ولي فقط ما چند نفر كه نيستيم دوستان ديگر هم همين روال را دارند مانند فراسو

دركل اقايون بيايند يك قيمت گذاري واحد تعريف كنيم و نماينده ها سودشان بابت خدماتشان محاسبه بشه