PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راست چین کردن

n4ser
November 10th, 2016, 13:54
ببینید من از فراسو هم فارسی ساز دارم هم قالب های راس چین شده برای ناحیه کاربری و مدیریت اما به دلیل عملکرد نا درست نمیخام از اینا استفاده کنم چون نسخه اورجینال نصب هست باید چیکار کنم؟ میخوام خودم قالب اصلی بخش کاربری و بخش مدیریت رو به طرز صحیح راس چین کنم ؟

soheil869
November 10th, 2016, 14:42
ببینید من از فراسو هم فارسی ساز دارم هم قالب های راس چین شده برای ناحیه کاربری و مدیریت اما به دلیل عملکرد نا درست نمیخام از اینا استفاده کنم چون نسخه اورجینال نصب هست باید چیکار کنم؟ میخوام خودم قالب اصلی بخش کاربری و بخش مدیریت رو به طرز صحیح راس چین کنم ؟
با سلام باید فایل های css مر بوط به قالب را ویرایش کنید

OmizbanCo
November 10th, 2016, 14:55

سلام و درود
در صورت تمایل در ارتباط باشید

sanastudio
November 10th, 2016, 15:20
دوست عزیز باید دانش برنامه نویسی داشته باشید

samihost
November 10th, 2016, 15:30

کافیست فایل bootstrap-rtl.min.css مناسبی تهیه کرده و آنرا در قالب خود فراخوانی کنید !
البته برای ناحیه کاربری عرض کردم

- - - Updated - - -

یک عدد فایل مربوطه برای شما پیوست گردید.

n4ser
November 10th, 2016, 15:52
راس چین؟!

راس=واحد شمارش چهارپایان: ده رٲس گاو، ده رٲس گوسفند. منبع (https://www.vajehyab.com/amid/%D8%B1%D8%A7%D8%B3)
عزیز لطفا اسپم نده

blueserver
November 10th, 2016, 17:23

سلام دوست عزیز ، از طریق Inspect Element مرورگر میتونید css قالب رو مشاهده کنید و بصورت نمایشی و آنلاین تغییر بدید و ببینید دقیقا کدوم div نیاز به راست چین شدن داره و بعدش فایل اصلی قالب رو ویرایش کنید و اون div رو راست چین کنید.

vahab00
November 10th, 2016, 23:10
نسخه راستچین شده به صورت رایگان در انجمن whmcstalk (http://whmcstalk.ir) ارائه شده است

n4ser
November 11th, 2016, 00:33
نسخه راستچین شده به صورت رایگان در انجمن whmcstalk (http://whmcstalk.ir) ارائه شده است
بدون خطا کار میکنه؟ ببین من نسخه اورجینال whmc لایسنس دار نصب هست اما هرقالبی مزنم خطا داره بعضی قسمت های کاربری بهم میریزه درست کار نمیکنه

vahab00
November 11th, 2016, 10:00
بدون خطا کار میکنه؟ ببین من نسخه اورجینال whmc لایسنس دار نصب هست اما هرقالبی مزنم خطا داره بعضی قسمت های کاربری بهم میریزه درست کار نمیکنه

بله بدون خطا فعال هست
برای هر نسخه جدا راستچین میشه

n4ser
November 12th, 2016, 20:08
بله بدون خطا فعال هست
برای هر نسخه جدا راستچین میشه
تست شد به درستی کار نکرد قالب اورجینال را راست چین کردم به درستی داره کار میکنه

vahab00
November 14th, 2016, 00:13
تست شد به درستی کار نکرد قالب اورجینال را راست چین کردم به درستی داره کار میکنه

عزیز احتمالا به درستی دانلود یا نصب نکردید
نسخه اصلی راستچین شده است و هیچ تغییری ایجاد نشده است