PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمدید اکانت به صورت دوره ای IBSng

raminzzz
November 9th, 2016, 18:08
سلام دوستان وقتتون بخير
ميخواستم روش تمديد اکانت به صورت ماهانه رو بدونم ، تمديد حجم رو بلدم
34037
مثلاً 1 ماه مونده من 1 ماه ديگه تمديد ميکنم اين 1 ماه تمديد شده بعد از اولين لاگين محاسبه ميشه يا بعد از تمديد به تايم قبل اضافه ميشه ؟
اگر کد مروبط به php رو بلد بوديد بهم بگيد ممنون ميشم
با تشکر

hassanshaikhi
November 9th, 2016, 18:28
شما با چه روشی تمدید میکنید؟مگه first login رو پاک نمیکنید؟ وقتی first login پاک میکنید بعد از اولین اتصال حساب میشه و به تایم قبلی هم اضافه نمیشه.

raminzzz
November 9th, 2016, 18:32
راستش من اکانت هایی که میساختم هیچ کدوم محدودیت زمانی نداشت و همه محدودیت حجمی داشتند ...
الان سوالم اینجاست که روش تمدید ماهینه به چه صورته ...
مثلاً میخوام اکانت بالارو تمدید کنم
و اگر کد php رو میدونید ممنون میشم...

hassanshaikhi
November 9th, 2016, 18:35
فقط کافی هست first login رو ریست کنید اکانت تمدید میشه. اگه مثلا اکانت یک ماهه باشه ولی فقط 20 روز ازش استفاده شده باشه شما first login رو ریست کنید دوباره از 30 روز حساب میشه و اون 10 روز باقی مانده که مصرف نشده اضافه نمیشه. مگه اینکه خودتون دستی مقدار relative exp date بهش 40 روز بدید.

raminzzz
November 9th, 2016, 18:40
ممنون از پاسخگوییتون مثل همیشه
مثلاً این اکانت دیروز فعال شده و 29 روز اعتبار داره
حالا مثلاً میخوام 60 روز یعنی 2 ماه تمدید کنم تیک
relative exp date رو میزنم وبعدش 60 روز بهش اضافه میکنم میشه 88 = 60 + 28
درسته ؟

hassanshaikhi
November 9th, 2016, 18:51
الان اکانتش 30 روزه بوده شما 60 روز دیگه میخاید اضافه کنید.60+30
باید relative exp date رو 90 بذارید.
چون اگه 88 بذارید یعنی اول اکانتش 30 روزه نبوده بلکه 28 روزه بوده.
در صورتی میتونید مقدار 88 بدید که First login هم همراهش ریست کنید یعنی از امروز به بعد 88 روز دیگه براش باقی مونده.

raminzzz
November 9th, 2016, 19:06
الان اکانتش 30 روزه بوده شما 60 روز دیگه میخاید اضافه کنید.60+30
باید relative exp date رو 90 بذارید.
چون اگه 88 بذارید یعنی اول اکانتش 30 روزه نبوده بلکه 28 روزه بوده.
در صورتی میتونید مقدار 88 بدید که First login هم همراهش ریست کنید یعنی از امروز به بعد 88 روز دیگه براش باقی مونده.
یعنی شما میفرمایید که برای تمدید بنده باید مقدار روزی که میخوام ادد کنم رو بعلاوه روز های باقیمانده کنم ؟ خب اینطوری تو برنامه نویسی خیلی سخت میشه که ... روش دیگه ای وجود نداره ؟

hassanshaikhi
November 9th, 2016, 19:44
روش اصولیش همینه اگه میخاید اکانتی که هنوز اعتبار داره رو تمدید کنید وگرنه برای اکانتی که اعتبارش تموم شده ریست کردن first login و تغییر گروه کافیه.
نیازی هم نیست روز های باقی مانده را کم کنید میتونید اول چک کنید که اگه یوزر اعتبارش تموم نشده باشه تعداد روزهایی که میخاید تمدید کنید + تعداد روزهای گروهش بشه مقدار relative exp date وگرنه فقط first login ریست بشه

raminzzz
November 9th, 2016, 21:43
روش اصولیش همینه اگه میخاید اکانتی که هنوز اعتبار داره رو تمدید کنید وگرنه برای اکانتی که اعتبارش تموم شده ریست کردن first login و تغییر گروه کافیه.
نیازی هم نیست روز های باقی مانده را کم کنید میتونید اول چک کنید که اگه یوزر اعتبارش تموم نشده باشه تعداد روزهایی که میخاید تمدید کنید + تعداد روزهای گروهش بشه مقدار relative exp date وگرنه فقط first login ریست بشه
با تشکر از شما

rayanagostar
November 10th, 2016, 22:00
سلام دوستان وقتتون بخير
ميخواستم روش تمديد اکانت به صورت ماهانه رو بدونم ، تمديد حجم رو بلدم
34037
مثلاً 1 ماه مونده من 1 ماه ديگه تمديد ميکنم اين 1 ماه تمديد شده بعد از اولين لاگين محاسبه ميشه يا بعد از تمديد به تايم قبل اضافه ميشه ؟
اگر کد مروبط به php رو بلد بوديد بهم بگيد ممنون ميشم
با تشکر

از طریق تلگرام در ارتباط باشید می تونم کمک تون کنم