PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد اعتماد در 5 روز

farshid17
November 9th, 2016, 17:26
با سلام به تمام دوستان طبق تلاش انجام شده و گرفتن نماد اعتماد در 5 روز بران شدیم تا توضیح بدیم که چه طوری زود بگیرید

کامل پرونده بودن توضیح زیر

صفحه شکایت
صفحه تماس باما
شماره تماس ثابت و ادرس بصورت کامل
درباره
واموزش خرید بصورت کامل
قوانین و مقرارت
استفاده از درگاه بصورت ازمایشی از درگاه واسط
واینکه هر روز چندین بار پورتال چک کنید تا ببینید چطوری گذاشته
واینکه بهترین روز برای ارسال درخواست که پست بیاد روز پنج شنبه یا چهارشنبه هست که تا شنبه دست شما باشد

واینکه مدارک سریع برید در دفاتر تحویل بدید تا ارسال بشه پست و پیگیری کنید کی مرسوله رسیده دستشون بعد اون هیچ کاری نمی خواد بکنید دو الی سه روز نماد اماده هست من دو روزه دادن
واینکه نیاز تماس با نماد اعتماد نیست سریع نماد میدن
درصورت راهنمایی کامل با پیام خصوصی با من در ارتباط باشید

10 ایجاد کردم مدارک و 11 پرداخت کردم و درخواست دادم پنج شنبه 13 صبح ساعت 10 بسته بدستم رسید شنبه کار داشتم یک شنبه مدارک رو دفتر خونه تایید کردم روز یک شنبه اخر وقت مدارک رو ارسال کردم روز دوشنبه مدارک ساعت 3 تحویل گرفتن روز سه شنبه صبح تایید مدارک زدن عصر ساعت 18 هم تایید مدیریت شد
34057
34058

planday
November 10th, 2016, 17:55
با سلام به تمام دوستان طبق تلاش انجام شده و گرفتن نماد اعتماد در 5 روز بران شدیم تا توضیح بدیم که چه طوری زود بگیرید

کامل پرونده بودن توضیح زیر

صفحه شکایت
صفحه تماس باما
شماره تماس ثابت و ادرس بصورت کامل
درباره
واموزش خرید بصورت کامل
قوانین و مقرارت
استفاده از درگاه بصورت ازمایشی از درگاه واسط
واینکه هر روز چندین بار پورتال چک کنید تا ببینید چطوری گذاشته
واینکه بهترین روز برای ارسال درخواست که پست بیاد روز پنج شنبه یا چهارشنبه هست که تا شنبه دست شما باشد

واینکه مدارک سریع برید در دفاتر تحویل بدید تا ارسال بشه پست و پیگیری کنید کی مرسوله رسیده دستشون بعد اون هیچ کاری نمی خواد بکنید دو الی سه روز نماد اماده هست من دو روزه دادن
واینکه نیاز تماس با نماد اعتماد نیست سریع نماد میدن
درصورت راهنمایی کامل با پیام خصوصی با من در ارتباط باشید

لطفا تاریخ درخواست نماد و تاریخ تایید را اسکرین شات ارسال کنید ... نمیدونم هدف شما چیست اما از اولین روزی که حتی پاکت را پست میکنی بنده که مشهد بودم روز دو شنبه فرستادم تا یک هفته بعد درخواستم هنوز به مدیریت در پنل ارسال شده بود و بعد دو روز تایید شد...
شما خوشکل تر از دیگران هستید؟!!!
لطفا تایپیک بی مورد ارسال نکنید.

farshid17
November 10th, 2016, 18:09
لطفا تاریخ درخواست نماد و تاریخ تایید را اسکرین شات ارسال کنید ... نمیدونم هدف شما چیست اما از اولین روزی که حتی پاکت را پست میکنی بنده که مشهد بودم روز دو شنبه فرستادم تا یک هفته بعد درخواستم هنوز به مدیریت در پنل ارسال شده بود و بعد دو روز تایید شد...
شما خوشکل تر از دیگران هستید؟!!!
لطفا تایپیک بی مورد ارسال نکنید.

چقدر شما بچه هستید تونستم بگیرم گرفتم هرکی خواست تو تهران می تونه بهم پیام خصوصی بده با کمک خودم براش می گیرم بدون در خواست پول

10 ایجاد کردم مدارک و 11 پرداخت کردم و درخواست دادم پنج شنبه 13 صبح ساعت 10 بسته بدستم رسید شنبه کار داشتم یک شنبه مدارک رو دفتر خونه تایید کردم روز یک شنبه اخر وقت مدارک رو ارسال کردم روز دوشنبه مدارک ساعت 3 تحویل گرفتن روز سه شنبه صبح تایید مدارک زدن عصر ساعت 18 هم تایید مدیریت شد

واینکه داخل توضیحات یک هفته شد چون پنج شنبه جمعه تعطیل بود واینکه شنبه هم خودم کار داشتم نرفتم

واینکه شما برو هاست اشتراکی تو بفروش اونم از دیگران هاست نمایندگی تهیه کردی نمی خواد با من بحث کنی این مطلب هم جنبه اموزشی داره که من می تونم به بقیه کمک کنم

واینکه تنها اسکرین شات نشون مدیریت وب هاستینگ و کسانی که ارزشش روداشته باشن میدم نه شما و میتونم به همه هم ثابت کنم از برگه ارسال پستی تا برگی گرفتن مدارک رو که برام ارسال کردن و زمان تایید فیزیکی مدارک رو همرو دارم

Reza G
November 10th, 2016, 18:44
دوست عزیز گویا شما در تهران هستید. طبیعتاً ارسال و دریافت مرسولات پستی تهران برای خود تهران با سرعت بیشتری انجام میشه.

دیگه این ربطی به هنر شما نداره. بنده یا هر عزیزی که در استانهای غیر تهران باشند، حداقل 1 روز طول میکشه بسته از مبدأ به تهران برسه.

حتی در شهرستانها گاهاً تا 2-3 روز هم ممکنه ادامه پیدا کنه.

علاوه بر اون ترافیک کاری نهاد صادر کننده هم در این خصوص بی تأثیر نیست.

تازه کاری که یه بار انجام شده و هیچ تجربه ای برای تایید صحت و سقمش نیست می تونیم به پای احتمال بذاریم. مگر این که شما مجدداً بتونید این کارو در عرض 5 روز انجام بدید.

farshid17
November 10th, 2016, 18:47
دوست عزیز گویا شما در تهران هستید. طبیعتاً ارسال و دریافت مرسولات پستی تهران برای خود تهران با سرعت بیشتری انجام میشه.

دیگه این ربطی به هنر شما نداره. بنده یا هر عزیزی که در استانهای غیر تهران باشند، حداقل 1 روز طول میکشه بسته از مبدأ به تهران برسه.

حتی در شهرستانها گاهاً تا 2-3 روز هم ممکنه ادامه پیدا کنه.

علاوه بر اون ترافیک کاری نهاد صادر کننده هم در این خصوص بی تأثیر نیست.

تازه کاری که یه بار انجام شده و هیچ تجربه ای برای تایید صحت و سقمش نیست می تونیم به پای احتمال بذاریم. مگر این که شما مجدداً بتونید این کارو در عرض 5 روز انجام بدید.
دوست عریز با گرفتن مبلغی (نه برای خودم اون شخص) از شما می تونم براتون یک الی دو روز هم بگیرم به یک نفر معرفی تون می کنم و ولی باید تمام مدارک رو ببرید نماد الکترونیک پر کنید
واینکه این نماد اعتماد که من گرفتم 5 روزه بدون هیچ پارتی بازی هم بوده

Reza G
November 10th, 2016, 18:54
دوست عریز با گرفتن مبلغی (نه برای خودم اون شخص) از شما می تونم براتون یک الی دو روز هم بگیرم به یک نفر معرفی تون می کنم و ولی باید تمام مدارک رو ببرید نماد الکترونیک پر کنید
واینکه این نماد اعتماد که من گرفتم 5 روزه بدون هیچ پارتی بازی هم بوده

من که خودم نماد اعتماد دارم و زیاد هم طول نکشید. نهایتش 10-12 روز بود

اما گویا متوجه عرایض بنده نشدید.

شما شنبه ساعت 8 صبح یه بسته رو از تهران برای من پست پیشتار کنید، در بهترین حالت تا 12 ظهر یکشنبه به دست من می رسه.

منم این بسته (فرضا بسته ارسالی اینماد) رو همون روز دریافت کنم و فوری ببرمش دفترخونه و فوری پستش کنم در بهترین حالت 12 روز دوشنبه به دست شما میرسه.

دیگه فرآیند تایید پرتال و خرید و ارزیابی کارشناس و ... بماند

گرچه این حالات بهترینی که عرض کردم معمولا در عمل رخ نمیده. من یه خرید از دیجی کالا می کنم، حداقل 2 روز بعد به دستم می رسه

farshid17
November 10th, 2016, 19:00
من که خودم نماد اعتماد دارم و زیاد هم طول نکشید. نهایتش 10-12 روز بود

اما گویا متوجه عرایض بنده نشدید.

شما شنبه ساعت 8 صبح یه بسته رو از تهران برای من پست پیشتار کنید، در بهترین حالت تا 12 ظهر یکشنبه به دست من می رسه.

منم این بسته (فرضا بسته ارسالی اینماد) رو همون روز دریافت کنم و فوری ببرمش دفترخونه و فوری پستش کنم در بهترین حالت 12 روز دوشنبه به دست شما میرسه.

دیگه فرآیند تایید پرتال و خرید و ارزیابی کارشناس و ... بماند

گرچه این حالات بهترینی که عرض کردم معمولا در عمل رخ نمیده. من یه خرید از دیجی کالا می کنم، حداقل 2 روز بعد به دستم می رسه
خوب از نظر پست بله من این منظورم اینه که گروه نماد اعتماد دیگه مثل قبل نیست تعداد افراد زیاده من بخش قوانین یادم رفت درسایتم بزنم
بهم لیست چک رو ساعت 21 شب ارسال کردن درستش کردم ساعت 22 شب تایید شد
تقریبا 24 ساعته شدن واینکه پنج شنبه هم جواب میدن تیکت رو و بازرسی سایت هم انجام میدن اگه جدیدا بگیرید دیگه سریعا کارتون میشه

planday
November 10th, 2016, 19:03
از دوستان مدیر این بخش و مدیریت گرامی درخواست میکنم این موضوع را خاتمه بدن و این پست رو متوقف کنند بحث بی فایده است. سپاسگزارم

- - - Updated - - -

اونم نمیدم فقط در صورت قبول کردن اون متن حاضرم بدم

یا من بن میشم یا شما من دیگه پام هم اینجا نمیذارم اگه تو بردی

در پاسخ شما میتونم بگم بنده دلیلی بر این ندارم که انجمن را ترک کنم حتی اگر تبلیغات نکنم من این انجمن و کاربرانش رو دوست دارم.
شما ظاهرا دنبال دردسر و بحث کردن هستید که متاسفانه من دنبال بحث های بی مورد نیستم.
امیدوارم با راهنمایی شما دوستان یک روزه بگیرند ما حسود که نیستیم و اگر کسی هم کمکی بخواد انجام میدیم با دل و جان اما صحبتی هم که شما می کنید چقدر خوب و منطقی باشه.
سپاسگزارم از شما که به من یادآوری کردید هاست اشتراکی دارم می فروشم. یکی از رکن اصلی اعتماد به مشتری شفاف سازی هستش که شما هم نمی گفتید مشتری سوالی بپرسد بنده پاسخ مشتری را شفاف اعلام میکنم. یاعلی

farshid17
November 10th, 2016, 19:14
بخاطر دونفر از دوستان که بهم گفتن شفاف سازی کنم عکس ها در صفحه اول پیوست شد

mhiizadi
November 10th, 2016, 19:44
سلام .
بنده هم با عکس زیر شفاف سازی میکنم :
http://www.upch.ir/uploads/3/1478794430081.png

farshid17
November 10th, 2016, 20:44
سلام .
دوست عزيز اينا اينطوري مي گن ولي ته تهش يك هفته انجام ميدن

DANG3R
November 10th, 2016, 21:39
سلام گرامی جان
ایشون اومدن دارند تجربه اشون رو به شما میدهند
بعد همچین بعضی از عزیزان ترش کردن انگار استارتر اومدن فحش دادن به بقیه
حالا ایشون فرض بر دو روز گرفته حق شما رو خورده؟ گفته سرور شما بی کیفیته؟
منظورم شخصی هست که دعوا درست کردند
از استازتر عزیز بابت اسپم عذر میخواهم و ممنونم بابت اشتراک تجربیات
استفاده خواهم کرد از تجربیاتتون در اینده

farshid17
November 10th, 2016, 21:48
سلام گرامی جان
ایشون اومدن دارند تجربه اشون رو به شما میدهند
بعد همچین بعضی از عزیزان ترش کردن انگار استارتر اومدن فحش دادن به بقیه
حالا ایشون فرض بر دو روز گرفته حق شما رو خورده؟ گفته سرور شما بی کیفیته؟
منظورم شخصی هست که دعوا درست کردند
از استازتر عزیز بابت اسپم عذر میخواهم و ممنونم بابت اشتراک تجربیات
استفاده خواهم کرد از تجربیاتتون در اینده
دوست واقعا ممنونم از حمايت شما من نميدونم هر تاپيكي حتي در مورد فروش هم نباشه اينطوري ميريزن روي ادم واقعا كاري مي كنند ادم هر وقت كاري كنيم اصلا ديگه حرفش نزنيم

Kian
November 10th, 2016, 23:06
از روز ششم مهرماه 95 شروع کردیم، همه موارد رو سریعا انجام دادیم و مدارک رو از دفاتر پستی داخل تهران ارسال کردیم ولی سوم آبان نماد رو دادند یعنی 27 روز طول کشید، چند بار هم زنگ زدیم، گفتن اعطای نماد 30 روزه است !

farshid17
November 10th, 2016, 23:27
از روز ششم مهرماه 95 شروع کردیم، همه موارد رو سریعا انجام دادیم و مدارک رو از دفاتر پستی داخل تهران ارسال کردیم ولی سوم آبان نماد رو دادند یعنی 27 روز طول کشید، چند بار هم زنگ زدیم، گفتن اعطای نماد 30 روزه است !

واسه چه سایتی هاستینگ؟

- - - Updated - - -

سلام .
دوست عزیز بسته بصورت اتوماتیک هست یکی پشت سیستم دکمه رو میزنه اینا یک جا مثل کارخانه دارن اونجا بسته بندی میشه ارسال میشه اگه تو تهران باشید حداکثر 48 ساعت کاری ارسال میشه یا اینکه زمان اینکه درسیستم درج شده بشه ارسال شد می تونید زنگ بزنید به شرکت و تقاضا رهیگری کد مرسوله بدید بهتون میدن

m_dg_farari
November 11th, 2016, 23:59
سلام.
در کل ، وضعیت بررسی اینماد بسیار بسیار سریعتر از قبل شده
من برای سایت هاستینگ ، در اصفهان ، حدود 10 روز کاری طول کشید که نماد رو بگیرم (حدودا 18 روز شد ولی خورد به تعطیلات نوروز)
یکی از دوستان بنده نیز در رشت ، برای سایت فروش شارژ ، کمتر از 1 هفته نماد گرفتن.
اینکه بشه گفت به صورت قطعی چند روز زمان میبره ، خیر نمیشه گفت
ولی در کل سریع هست... مثل قدیم نیست.
یادمه سال 90 بود یا 91 میخواستیم نماد بگیریم تقریبا 5 ماه طول کشید!

vpsmad
November 12th, 2016, 10:22
بیچاره اومده یه لطفی به ملت کنه و تجربه ی خودش رو بگه دیگه چرا دارید طرف رو تیکه پاره میکنید!! حالا دیدم 2 روزه بگیرید یا 1 ساله چه فرقی داره؟! حالا بذار 20 روز طول بکشه چه اشکال داره نمیدونم مسابقه فرمول 1 را انداختید خیلی اوضاع کسب و کار اینترنتی خوش خرمه حالا بگیم بله همه عجله دارن !!! :-|:-|:-|:-|

logofun
November 12th, 2016, 10:33
برای خودم 17 روز زمان برد

k-pax
November 12th, 2016, 11:23
اصلا قصد اینکه اسپم بدم یا تجربیات استارتر را زیر سوال ببرم ندارم
من برای گرفتن نماد تمامی مراحل سرع انجام دادم . بدون هیچ وقت تلف کردنی .
از تهران هم پست کردم

اما اگه دقت کرده باشین اینا صندوق پستی دارن . یعنی در نایحه پستی همه نامه ها داخل صندوق قرار میگیره تا مسئولش باید نامه ها را برداره (طی 4-5 بار تماس بهم گفتن مسئولش فقط دو روز در هفته میاد - یکشنبه و چهارشنبه )

منم چون شنبه پست کرده بوم (از تهران) باز کردن نامم افتاد به چهارشنبه که شنبه اطلاعات تایید شد .

اما در کل خیلی سریعتر شدندلیلش هم اینه که یه بخشی از کار را واگزار کردن به یه شرکت دیگه . و تایید نهایی توسط خودشون انجام میشه !

kiava
November 12th, 2016, 11:47
تشکر از استارتر عزیز

تنها علتی که دیر تایید میشه

همین پست هستش اگر پست زمانی بزنید که سریع برسی کنند مثل پنجشنبه نهایت تا یک شنبه تایید میشه و اگرم تمامی موارد رو تایید کرده باشید که توی همین 1 هفته میتونید واقعا نماد رو بگیرید علت بعضی وقتا روند کند میشه بعضی ها توی تایید اشتباهی کردن و ... ممکنه ادرس دور باشه شهر خارج تهران خوب دیر میرسه

و یا تایید مدارک اشتباهی باشه

یا توی فرایند تایید مشکلی باشه این مراحل خیلی به مراتب کند میکنه روند دریافت نماد در غیر این صورت بنده هم موافقم با استارتر عزیز توی یک هفته میتونید دریافت کنید مگر؟؟؟؟ بخوره به تعطیلی که بحثش جداس