PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رییس جمهور جدید آمریکا و قیمت ارز(نتیجه بر روی تحریم ها)

قزوین هاست
November 9th, 2016, 11:14
سلام
با توجه به برنده شدن ترامپ به نظرتون نتیجه تحریم ها چه خواهد شد؟
ایا تحریم ها شدید تر خواهد شد؟
تاثیر دلار چگونه خواهد بود؟

taba2000
November 9th, 2016, 11:24
هیچ فرقی نمی کنه نهایتا دلار 100 تومان 200 تومان یه چند روز بره بالا و نفت بیاد پایین - تحریم ها هم وقتی توافق شد تغییری برای ما نداشت هنوز از طرف دیتاسنتر ها - گوگل - انتی ویروس ها - اپل - پی پال و... تحریم هستیم .

Raymvnd
November 9th, 2016, 11:26
درود...تحریم ها هیچ وقت لغو نخواهد شد...
از وقتی آمریکایی علیه ایران کودتا ۲۸ مرداد انجام دادند دشمنی خودشو ثابت کردند...
بهتره برای اقتصاد ایران با دست های خودمون بسازیم...ارزش نداره با آمریکایی ها رابطه داشته باشید...

ali-rezam
November 9th, 2016, 11:58
در همین چند ساعتی که از اعلام نتایج میگذره میتونید افزایش قیمت ارز و طلا رو حس کنید
به طور مثال طلا و دلار که بنده باهاش کمی سر و کار دارم کاملا افزایش توش به چشم میاد و میشه کاملا حس کرد
34027
34028

J0k3R
November 9th, 2016, 12:12
تحریم ها که هیچ وقت برداشته نمیشه این مذاکرات همش بی نتیجس آماریکا داره بازیمون میده
دلارم من چک کردم همینجور داره میره بالا :39: خدا آخروعاقبت همروه تو این اوضاع بخیر بگذرونه

Kian
November 9th, 2016, 12:27
تحریم ها که هیچ وقت برداشته نمیشه این مذاکرات همش بی نتیجس آماریکا داره بازیمون میده
دلارم من چک کردم همینجور داره میره بالا :39: خدا آخروعاقبت همروه تو این اوضاع بخیر بگذرونه

دلال ها دارن جو میدن :^o

- - - Updated - - -

سعید لیلاز می‌گوید ترامپ نمی‌تواند برجام را نپذیرد و با روی کار آمدن هر کدام از کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا خطری اجرای برجام را تهدید نمی‌کند. به نظر من آنچه که درباره از بین بردن برجام و… مطرح می‌شود فقط سرو صدای بیهوده است و سرنوشت موضوعی مانند برجام به سلیقه رئیس‌جمهور آینده آمریکا تغییر نمی‌کند. لیلاز درباره تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بیان کرد: در وهله اول باید بگویم که در انتخابات آمریکا به تدریج از تفاوت بین کاندیدای جمهوری‌خواه و دموکرات کاسته شده است، این موضوع به ویژه در مباحث تئوریک و گفتمان‌ساز کاندیداهای ریاست‌جمهوری دو طرف قابل بررسی است.وی افزود: البته لازم است درباره این دوره از انتخابات آمریکا بگویم که اکنون به نقطه حضیضی در تاریخ انتخابات آمریکا رسیده‌ایم، چون می‌بینیم که هیچ‌یک از کاندیداها نه دونالد ترامپ و نه هیلاری کلینتون هیچ گفتمان و راه حل بنیادینی برای مسائل کشور از جمله مسائل اقتصادی که از دیگری متفاوت به نظر بیاید ارایه نداده‌اند و به نظر من این موضوع نشان دهنده تداوم افول ایالت متحده آمریکا است.این اقتصاد دان بیان کرد: درست است که ایالت متحده آمریکا کشوری است که بر تحولات ایران تاثیرگذار خواهد بود، ولی به نظر من این انتخابات پیش روی ریاست‌جمهوری آمریکا نمی‌تواند تاثیری در سیاست‌های داخلی و خارجی کشور بگذارد و البته تصمیماتی در این سطح که با برجام چه برخوردی شود به بیشتر به عهده نهادهای امنیتی آمریکا است تا رئیس جمهور.او درباره ترامپ بیان کرد: گر چه ترامپ رادیکال‌نمایی می‌کند و ممکن است به نظر بیاید که حضور او برای ایران و اقتصاد ما بدتر از حضور کلینتون است، ولی به نظر من کلینتون و به طور کلی دموکرات‌ها ابزارهای جدی‌تر و پیچیده‌تری برای مقابله با ایران به کار خواهند بست. در نظر داشته باشید که ایران به هر حال یک رقیب مهم ژئوپولوتیک برای آمریکا در منطقه است و ریشه منازعات نیز همین موضوع است و هر دو در نهایت رویکرد مشابهی دارند با این تفاوت که تاکید می‌کنم روش‌های دموکرات‌ها برای زمین‌گیر کردن اقتصاد ایران پیچیده‌تر خواهد بود.وی همچنین در پاسخ به این سوال که ترامپ گفته است که با روی کار آمدن قرار داد برجام را زیر سوال خواهد برد، بیان کرد: ترامپ هیچ‌کاری نمی‌تواند بکند و از بین بردن برجام تحت هیچ شرایطی برای آمریکا میسر نیست، در نتیجه نگرانی درباره آینده برجام وجود ندارد و هیچ اتفاقی در این زمینه نخواهد افتاد و بهتر است سر و صداها کنار گذاشته شود.او در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد ترامپ نسبت به متحدان سنتی آمریکا تعهد چندانی نداشته و ممکن است پس از اینکه رئیس جمهور شود با کشورهایی مانند روسیه دوستی و متحدانی مانند عربستان را طرد کند، پاسخ داد: خیر چنین اتفاقی ممکن نیست به این دلیل که به طور کلی چنین تصمیماتی به صورت صرف با رئیس‌جمهور نیست و این نهادها و دستگاه‌های امنیتی هستند که در این زمینه تصمیم می‌گیرند. بنابراین در صورت روی کار آمدن ترامپ نیز چنین تغییراتی در روابط و متحدان خارجی آمریکا رخ نخواهد داد.لیلاز همچنین درباره اینکه تاثیر انتخابات آمریکا بر بازارهایی مانند سهام، نفت و گاز چه خواهد بود، بیان کرد: پیروزی ترامپ واکنش منفی بازارها را به دنبال خواهد داشت و طبیعتا برای مدتی نفت و طلا گران می‌شود و شاخص بازارهای جهانی کاهش می‌یابد.

منبع:
http://www.asianews.ir/2016/11/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%BE-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A F-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%AF%D8%9F/

satiran
November 9th, 2016, 13:16
درود...تحریم ها هیچ وقت لغو نخواهد شد...
از وقتی آمریکایی علیه ایران کودتا ۲۸ مرداد انجام دادند دشمنی خودشو ثابت کردند...
بهتره برای اقتصاد ایران با دست های خودمون بسازیم...ارزش نداره با آمریکایی ها رابطه داشته باشید...

گویا بالا رفتن ایرانی ها از سفارت ها را یادتون رفته

در ضمن با ***ی و اختلاس های در ابعاد وسیع اقتصاد ایران جون نمیگیره

ViraHost.com
November 9th, 2016, 13:33
سلام،
فکر می کنم برای چند روز نرخ ارز بالا بره و در نهایت اگر مشکل تراشی جدید و تغییر سیاست
و افزوده نشدن تحریم ها رو پیش رو نداشته باشیم مجددا به همین روال نرخی برگردیم.

k-pax
November 9th, 2016, 13:53
بنظر من هم زیاد تغییر نمیکنه
همین جوری میمونه . تغیرات هم تگه بشه بیشتر از یه هفته طول نمیکشه

اما یه حرف به دوست عزیزی که گفتند

بنظرم 90 % ایرانیا فقط خوب شعار میدن ( منظور شخص خاصی نیست) خیلی همین حرف میزنن اما وقتی پای عمل میرسه انکار نه انگار

یه سخن خلی قشن که نمیدونم از کیه :
هیچ مملکتی تغییر نمکیند مگر مردم آن تغییر کنند

تا زمانی که ما تک تکمون خودمون درست نکنیم . نمیتونم مملکت آباد کنیم
شما یه نگاهی به ترافیک تهران و شهرای بزرگ بندازید : 80% بخاطر بیفرهنگی مردم هست ( پارک دوبل و بیشتر، پارک در تقاطع ، خودروی تک سرنشین )
فکر نکنید اینها به آبادانی کشور ربطی نداره . ( دقیقا همین چیزهای کوچیکه که بزرگ میشه)

کار اشتباه کس دیگه انجام بده . بده اما ما خودون میتونم انجام بدیم

Amy
November 9th, 2016, 13:57
من که از ترامپ خوشم میاد
خوب شد که پیروز شد
اگه کلینتون میشد وضع خیلی بدتر میشد چون اون قبلا امتحانشو پس داده بود
( بین بد و بدتر ) بد بهتره

زیاد فرقی نمیکنه
احتمالا بازم تحریم بشیم و توافق ها لغو بشه

که اتفاقا به نظر من بازم یه فرصت خوبه :d

mahdi-relax
November 9th, 2016, 14:09
در کل سیاست آمریکا علیه ایران هیچگاه تغییر نخواهد کرد و شرایط روز به روز بدتر خواهد شد

novinvps.com
November 9th, 2016, 14:10
بنظر من هم زیاد تغییر نمیکنه
همین جوری میمونه . تغیرات هم تگه بشه بیشتر از یه هفته طول نمیکشه

اما یه حرف به دوست عزیزی که گفتند

بنظرم 90 % ایرانیا فقط خوب شعار میدن ( منظور شخص خاصی نیست) خیلی همین حرف میزنن اما وقتی پای عمل میرسه انکار نه انگار

یه سخن خلی قشن که نمیدونم از کیه :
هیچ مملکتی تغییر نمکیند مگر مردم آن تغییر کنند

تا زمانی که ما تک تکمون خودمون درست نکنیم . نمیتونم مملکت آباد کنیم
شما یه نگاهی به ترافیک تهران و شهرای بزرگ بندازید : 80% بخاطر بیفرهنگی مردم هست ( پارک دوبل و بیشتر، پارک در تقاطع ، خودروی تک سرنشین )
فکر نکنید اینها به آبادانی کشور ربطی نداره . ( دقیقا همین چیزهای کوچیکه که بزرگ میشه)

کار اشتباه کس دیگه انجام بده . بده اما ما خودون میتونم انجام بدیم

من نمیدانم مردمی که هنوز روی خط کشی کف خیابان نمی توانند حریم و حرمت همدیگر را نگاه دارند، دموکراسی را برای چه می خواهند؟ رعایت خط کشی که دیگر مربوط به حکومت نیست، مربوط به استکبار جهانی نیست. الفبای ساده دموکراسی، در همین خطوط را بی جا قطع نکردن، پشت چراغ ایستادن، به عابر پیاده ی نگون بخت راه دادن و سبقت بی جا نگرفتن است...!

websazha
November 9th, 2016, 14:18
سلام

تمام هاستینگ ها توصیه می کنم سرور های خودشون رو جهت اینکه ضرر نکنند تمدید سالیانه کنند حداقلش اینکه 2 سال کنند با قیمت ارز بالا مواجه نمی شوید من که امروز 8500 یورو سرور تمدید کردم.
اتفاقات و مشکلات فقط برای مردم هست دیگه مبارکش باشه فقط ای کاش عقلش کار کنه تنها چیزی رو که باز بزاره و آزاد 100% باشد لوازم پزشکی و دارویی برای بیمارانمون باشه.
موفق باشید.

sanastudio
November 9th, 2016, 14:19
با سلام

اقتصاد رو باید خودمون قوی کنیم .آمریکا هم تا اخر دشمن ایران هست فکر نکنم با قرار داد یا چیز دیگه از بین بره

websazha
November 9th, 2016, 14:31
با سلام

اقتصاد رو باید خودمون قوی کنیم .آمریکا هم تا اخر دشمن ایران هست فکر نکنم با قرار داد یا چیز دیگه از بین بره
اره 100% با شما موافقم آمریکا دیوانه هست یه کشور عقب افتاده جهان سوم هست که بیش از 70% مردمش زیر خط فقر هستن از طرفی هم هیچ کشور دیگه ای به حرفشون گوش نمیده که! هیچ کشوری برای اینکه با آمریکا رابطه اقتصادی و سیاسی داشته باشه نمیاد که رابطه خودش با ایران به هم بزنه و با ایران تبادلات مالی خودش خراب کنه...!
درسته آمریکا دشمنه باید آمریکا رو تحریم کنیم همه کشور ها باهاش قطع رابطه کنن که در تنگنا قرار بگیره کشوری هم که با جهان رابطه نداشته باشه صنعت و اقتصاد عملا رشد که نمیکنه فقط در جا میزنه اینقدر دشمنی باهاش کنیم تا تبدیل بشه به یک جزیره خالی از سکنه همه آمریکای ها بیان ایران اقامت بگیرن!!!!!!!

viasky
November 9th, 2016, 14:56
همیشه نوسان های نگهانی سهام ها و تغییر نرخ ارز و نفت به این صورت یک تغییر هیجانی خواهد بود
به هیچ عنوان ثابت نیست و به هیچ عنوان ثابت نخواهد بود
از تغییرات داخلی بیشتر باید ترسید که بدون هیچ دلیلی شب خوابیدیم و صبح بیدار شدیم دلار از 1600 - 3800 تومان شده بود
بزودی وضعیت سهام و ارزش ارز به حالت عادی باز خواهد گشت
البته برای دنیا
ایران و نمی دونم اصلا

- - - Updated - - -

با سلام

ایران تنها کشوری هست که شعار استقلال میده که روی پای خودمون باشیم و با همه دشمن باشیم
ایران تنها کشوری هست که موشک - بمب و... تولید می کنه
ولی گندم وارداتی هست - میوه وارداتی هست - کود واردتی - مواد اولیه دارو وارداتی...
از جای درست و حسابی هم نه - فقط چین و.... با نرخ بالاتر

seokaran.org
November 9th, 2016, 15:17
اوباما رفت
ترامپ اومد !
به نظر من وضعیت بدتر هم میشه چون یکی از همین کاندیدا فکرذ کنم همین ترامپ بود گفته بود وقتی که به ریاست برسم برجام رو پاره میکنم
مطمئن باشین وضعیت بدتر میشه
این هم همش به خاطر یه عده افراطی هست که توی کشورمون هست و فقط بلدن شعار مرگ و ... بدن
خدا همه رو هدایت کنه

Black Carboh
November 9th, 2016, 16:03
از اول هم آمریکا با ایران رابطه نداشته الان بخواد قطع بشه در زمان اوباما شدید ترین تحریم ها اومد

حالا ترامپ یا کسی دبگه مهم رابطه ایران با اروپاست اون هم به هم نمی خوذه مگه ما بهونه بدیم دستشون

n4ser
November 9th, 2016, 16:51
زمانی که شبکه بانکی تحریم شد ایران اومد سیستم شتاب رو برپا کرد که الان همین سیستم شاپرک قدرتش در حد شبکه بانکی ویزا و‌مستر کارت هست امنیتش حتی از پی پال بالا تر و الان امریکا fbi داره که اینقد میگن نفوزش بالاس ما هم سیستم اطلاعات داریم سپاه داریم که نفوزش و قدرت چندین برابر fbi و کشور های دیگه هست ببینید امریکا ترسش از سیاست مدار ها و اقتصاد یا تجارت یا ادم های ایرانی نیست از قدرت و‌توانای ایران هست حالا ترامپ بیاد کلیتون بیاد اصلا فرقی نداره ممکنه تخریما بدتر بشه ولی یادتون باشه یک ایرانی رو نمیشه محدود کرد نمیشه جلو قدرت فکری ایران رو گرفت

navid2zp
November 9th, 2016, 16:59
زمانی که شبکه بانکی تحریم شد ایران اومد سیستم شتاب رو برپا کرد که الان همین سیستم شاپرک قدرتش در حد شبکه بانکی ویزا و‌مستر کارت هست امنیتش حتی از پی پال بالا تر و الان امریکا fbi داره که اینقد میگن نفوزش بالاس ما هم سیستم اطلاعات داریم سپاه داریم که نفوزش و قدرت چندین برابر fbi و کشور های دیگه هست ببینید امریکا ترسش از سیاست مدار ها و اقتصاد یا تجارت یا ادم های ایرانی نیست از قدرت و‌توانای ایران هست حالا ترامپ بیاد کلیتون بیاد اصلا فرقی نداره ممکنه تخریما بدتر بشه ولی یادتون باشه یک ایرانی رو نمیشه محدود کرد نمیشه جلو قدرت فکری ایران رو گرفت

دوست عزیز
همه کشور های دنیا سیستم های خاص خودشون رو دارند که هر کشور تو حداقل یک موردش بسیار خوب عمل می کنه
مسئله اینجاست هیچ کدوم از این کشور ها خون مردم خودشون رو تو شیشه نمی کنن.
اینجا ولی شرایط فرق می کنه
کشور تو هر زمینه ای به قدرت میرسه اولین گروهی که وحشت می کنن خود مردمش هستند نه کشور های خارجی
و این یک فاجعست

Raymvnd
November 10th, 2016, 00:46
گویا بالا رفتن ایرانی ها از سفارت ها را یادتون رفته

در ضمن با ***ی و اختلاس های در ابعاد وسیع اقتصاد ایران جون نمیگیره

دوست عزیز....نه دلواپس هستم و نه طرفدار رابطه آمریکاست...
در مورد بالارفتن سفارت آمریکا اون موقع مردم اصلا خبر نداشتند که کشور کودتا شده و مرور زمان با پی بردن آن فهمیدند که همه کار آمریکا و انگلیسه...
در دهه ۵۸ هنگامی که مردم به سفارت آمریکا حمله فهمیدن که همه این اتفاقات کشور از آمریکا صورت می گیره که یهو عصبانی شدند...
کاری به انقلاب ایران ندارم چون بعد از انقلاب ایران زمینه سو استفاده کشور فراهم کرد...نظیر اختلاس و غیره...

- - - Updated - - -

ایران تنها کشوری هست که شعار استقلال میده که روی پای خودمون باشیم و با همه دشمن باشیم
ایران تنها کشوری هست که موشک - بمب و... تولید می کنه
ولی گندم وارداتی هست - میوه وارداتی هست - کود واردتی - مواد اولیه دارو وارداتی...
از جای درست و حسابی هم نه - فقط چین و.... با نرخ بالاتر

ببین یه سری دلال هست که وضعیت موجود در کشور سو استفاده می کنه اصلا بگید مافیا ..مافیایی قدرت داشته باشه می تونه دولت رو دور بزنه نمونه ایتالیا...
این جور اتفاقات در همه جای جهان هست و فقط ایران نیست....

viasky
November 10th, 2016, 07:05
ببین یه سری دلال هست که وضعیت موجود در کشور سو استفاده می کنه اصلا بگید مافیا ..مافیایی قدرت داشته باشه می تونه دولت رو دور بزنه نمونه ایتالیا...
این جور اتفاقات در همه جای جهان هست و فقط ایران نیست....

مشکل اینجاست که مافیای ایران خود دولتشه
چون خودتون می دونید بالای ۷۵٪ درصد همه چیز در ایران دولتی اداره میشه و بخش خصوصی فعالیت زیادی نداره
اختلاس ، بابک و رانت و لابی و...
همه اینا مافیا محسوب میشه
جهت اطلاع عرض کنم
دولت قبل به خاطر بی کفایت و همون مواردی که عرض کردم بودجه کم آورد و راه حل جالبی داشت
بالا بردن غیر مستقیم نرخ ارز
فشار به ملت چون حالا باید بیشتر پول خرج کنند و جیب مردم و خالی کردن با این ترفند
این روند چند سال ادامه پیدا کرد تا اقتصاد ایران فلج شد
صحبت کردن درباره زیر خط فقر هم عادی شد...
فرق ایران با ایتالیا و روسیه و... هرجا که مافیا داره همینه
حکایت نمکی شده که گندیده
هرکسی هم خواست دفاع کنه نظرش محترمه
ولی‌خوبه که با چشم باز حقیقت و ببینیم
موفق باشید

SamaN DL
November 10th, 2016, 08:20

شوکه کردید منو دوست گرامی!
کمی واقع گرا بودن هم خالی از لطف نیست!

saeid1346
November 10th, 2016, 11:37

ایول دمت گرم سیستم شتاب رو با چی مقایسه کردی :)) ویزا و‌مستر کارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ @-)

داداش همین یکی دو ماه پیش از نصف شب کلیه درگاه ها رو غیرفعال کردن برای تنظیم ساعت !

Kian
November 10th, 2016, 12:04
ایول دمت گرم سیستم شتاب رو با چی مقایسه کردی :)) ویزا و‌مستر کارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ @-)

داداش همین یکی دو ماه پیش از نصف شب کلیه درگاه ها رو غیرفعال کردن برای تنظیم ساعت !

ویزا و مستر فقط یک شرکت مالی هستندکه کارت بانکی صادرمیکنند و پرداخت های داخل شبکه خودشون رو قبول دارند، و به خاطر بین المللی بودن، بزرگ شده اند،
در حالی که شبکه شتاب ایران ده ها بانک بزرگ و کوچک رو به هم متصل کرده و با هزینه تقریبا رایگان و یا کار مزد خیلی کم به مردم یک کشور خدمات گسترده مالی آنلاین میده که کمتر شبیه این سیستم در کشورهای دنیا پیدا میشه در حالی که ویزا و مستر برای هر تراکنشی 2 درصد کل تراکنش رو کارمزد میگیرند و کلی هم سخت گیری های عجیب و غریب برای مشتریانشون دارند.

و مورد دوم یعنی تنظیم ساعت و کلا تعمیرات و ... برای همه شبکه ها اینترنتی و سیستم های بانکی در کل کشورها و شرکت های مالی کاری طبیعی و لازم هست و این نقطه ضعف محسوب نمیشه !

viasky
November 10th, 2016, 12:18
ویزا و مستر فقط یک شرکت مالی هستندکه کارت بانکی صادرمیکنند و پرداخت های داخل شبکه خودشون رو قبول دارند، و به خاطر بین المللی بودن، بزرگ شده اند،
در حالی که شبکه شتاب ایران ده ها بانک بزرگ و کوچک رو به هم متصل کرده و با هزینه تقریبا رایگان و یا کار مزد خیلی کم به مردم یک کشور خدمات گسترده مالی آنلاین میده که کمتر شبیه این سیستم در کشورهای دنیا پیدا میشه در حالی که ویزا و مستر برای هر تراکنشی 2 درصد کل تراکنش رو کارمزد میگیرند و کلی هم سخت گیری های عجیب و غریب برای مشتریانشون دارند.

و مورد دوم یعنی تنظیم ساعت و کلا تعمیرات و ... برای همه شبکه ها اینترنتی و سیستم های بانکی در کل کشورها و شرکت های مالی کاری طبیعی و لازم هست و این نقطه ضعف محسوب نمیشه !
اروپا هم می تونید فقط کارت اعتباری بانک خودتون و تهیه کنید که ویزا و مستر نیست
فقط داخل کشور کار می کنه و انتقال وجه هم کارمزد زیادی نداره
حداقل اینه که موجودی میگیرید از شما چیزی کم نمیکنه!
اگر سرج بفرمایید این سیستم شتاب فعلی که در ایران راه اندازی شده
در امریکا حدودا بیش از 50 سال از عمرش میگذره
بنده شخصا با دستگاهی کار کردم که داخل تمام بانک ها هست
پول بهش میدی کارت خودت و شارژ می کنید
پول بهش میدی انتقال وجه به حساب یا کارت می زنی
پرداخت تمام قبوض ( از برق تا شهریه دانشگاه) کاملا یکپارچه کار می کنه
هر کاری که بانک برای شما انجام میده و این دستگاه برای شما انجام میده به راحتی
دریافت وجه از حساب بانکی( نه کارت!) باز هم این دستگاه انجام میده - انتقال وجه بین بانکی تمام اروپا و...
صفحه تمام لمسی و بسیار کاربر پسند
لازم باشه می تونید اعتبار سنجی با اثر انگشت هم فعال کنید و تمام گزارش کارهای خودتون هم می تونید همیشه مشاهده کنید و....
فکر نمی کنم ایران همچین چیزی داشته باشه
شتاب واقعا سیستم خاصی نیست

iranian-portal
November 10th, 2016, 12:32
اینجا انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک

لطف کنید؛

با جو سازی، حاشیه سازی و ورود به بحث هایی که ارتباطی با موضوعات تکنولوژی و تخصصی این انجمن ندارند، اعصاب دیگران رو برهم نزنید.

آخر این تاپیک ها به هیچ کجا نمیرسه، (جسارت به دوستان نباشه) اما معمولا یک عده با حرف هایی که از روی بی اطلاعی میزنن، باعث میشن اعصاب یک عده دیگه داغون بشه!!!

امیدوارم این تاپیک هم به زودی بسته و حذف بشه

saeid1346
November 10th, 2016, 15:14
اروپا هم می تونید فقط کارت اعتباری بانک خودتون و تهیه کنید که ویزا و مستر نیست
فقط داخل کشور کار می کنه و انتقال وجه هم کارمزد زیادی نداره
حداقل اینه که موجودی میگیرید از شما چیزی کم نمیکنه!
اگر سرج بفرمایید این سیستم شتاب فعلی که در ایران راه اندازی شده
در امریکا حدودا بیش از 50 سال از عمرش میگذره
بنده شخصا با دستگاهی کار کردم که داخل تمام بانک ها هست
پول بهش میدی کارت خودت و شارژ می کنید
پول بهش میدی انتقال وجه به حساب یا کارت می زنی
پرداخت تمام قبوض ( از برق تا شهریه دانشگاه) کاملا یکپارچه کار می کنه
هر کاری که بانک برای شما انجام میده و این دستگاه برای شما انجام میده به راحتی
دریافت وجه از حساب بانکی( نه کارت!) باز هم این دستگاه انجام میده - انتقال وجه بین بانکی تمام اروپا و...
صفحه تمام لمسی و بسیار کاربر پسند
لازم باشه می تونید اعتبار سنجی با اثر انگشت هم فعال کنید و تمام گزارش کارهای خودتون هم می تونید همیشه مشاهده کنید و....
فکر نمی کنم ایران همچین چیزی داشته باشه
شتاب واقعا سیستم خاصی نیست

داداش خودتو خسته نکن
وقتی ایشون ساعت 2 یا 3 نصف شب گیر ده هزارتومن پول نقد بود سیستم قدرتمند شتابم کلا قطع ، اونوقت بیاد حرف بزنه !

صد بار شده بخاطر اختلال یا قطعی این سیستم لنگ چند هزار تومن ناقابل بودیم اونوقت شما مقایسه اش میکنی ؟ :|

بیخیال !

esmaeil95
November 10th, 2016, 15:28
تا چند وقت دیگه که ترامپ شروع به حرف زدن و عمل کردن کنه با هر حرفش هیچ اتفاقی هم نیوفته دلار گرون میشه
و با توجه به اینکه کل مجلس سنا و کنگره و کاخ سفید به دست جمهوری خواه ها افتاده اگر ترامپ هم کاری نکنه کسی نیست که جلوی تحریم های جدید و شدید کنگره رو بگیره
چند نفر رو خود من میشناسم مبالغ خیلی بالا دلار دارن خرید میکنن
و حتما فیمت دلار افزایش پیدا خواهد کرد و بهم ریختگی بازار و... به وجود خواهد آمد

Raymvnd
November 10th, 2016, 20:03
اینجا انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک

لطف کنید؛

با جو سازی، حاشیه سازی و ورود به بحث هایی که ارتباطی با موضوعات تکنولوژی و تخصصی این انجمن ندارند، اعصاب دیگران رو برهم نزنید.

آخر این تاپیک ها به هیچ کجا نمیرسه، (جسارت به دوستان نباشه) اما معمولا یک عده با حرف هایی که از روی بی اطلاعی میزنن، باعث میشن اعصاب یک عده دیگه داغون بشه!!!

امیدوارم این تاپیک هم به زودی بسته و حذف بشه
دوست عزیز..طرف مجبور نکرده این پست رو بخونید...از روی اجبار نظر ندید...این پست باعث سوادی بیشتر خوانده میشه...

- - - Updated - - -

این سیستم مالی ایران راضی هستم و قابلیت بین المللی شدن داره البته باید زیرساخت قوی برات ایجاد کرد که قطعی به وجود نیاد...
یکی از مسولین شبکه شتاب گفته قراره برای کشورهای همسایه ایران خدمات شتاب و کارتی بانکی عرضه کنه...که بتونن بدون مشکل به فروشگاه های اینترنتی ایرانی و خارجی متصل به شتاب و خودپردازهای شتاب پول رو برداشت کنن و نیازی به ارز دلار یو یورو نباشن...
این گام اول هست که می تونه مقدمه پیشرفت سریع تر شتاب و اراپه زیر ساخت قوی صورت بگیره و بعد کار بین المللی شدن رو انجام بده با ویزا و مستر و یونیون پی رقابت کنه...