PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای whmc

n4ser
November 8th, 2016, 14:51
موغع پرداخت ایت خطارو میده؟ عکس رو مشاهده کنید راه حل چیه؟

34019

samihost
November 8th, 2016, 14:56
موغع پرداخت ایت خطارو میده؟ عکس رو مشاهده کنید راه حل چیه؟

34019

درود
بررسی کنید ببینید فایل viewinvoice.php وجود دارد ؟

sepahanserver
November 8th, 2016, 16:23
فایلهای whmcs را جایگرین کنید.

n4ser
November 8th, 2016, 16:39
والا فایل مذکور موجود هست اما همونطور که تو عکس میبینین خطای ۴۰۴ میده یک مشکل دیگه ام هست وقتی کاربر میره biling و قسمت my invoice بعدش پرداخت نشده ها میان و رو یکیشون کلیک میکنه اما صفحه عوض نمیشه که باید وارد درگاه پرداخت بشه اما روش کلیک نمیخوره

samihost
November 8th, 2016, 16:46
والا فایل مذکور موجود هست اما همونطور که تو عکس میبینین خطای ۴۰۴ میده یک مشکل دیگه ام هست وقتی کاربر میره biling و قسمت my invoice بعدش پرداخت نشده ها میان و رو یکیشون کلیک میکنه اما صفحه عوض نمیشه که باید وارد درگاه پرداخت بشه اما روش کلیک نمیخوره

نیاز به ارسال دسترسی میباشد.
در صورت تمایل ارسال کنید.

n4ser
November 8th, 2016, 16:50
خب همینجا بگید که دیگران هم استفاده کنند من قالب پیش فرض ۶ رو فعال کرده بودم و استفاده میکردم که این مشکل رو داشتم الان قالب کاربری ۵ هست و این مشکلات نیست قالب های دیگه رو‌امتحان کردم حتی کل فایل ها رو هم جایگزین کردم بازم همینجوریه

samihost
November 8th, 2016, 16:55
خب همینجا بگید که دیگران هم استفاده کنند من قالب پیش فرض ۶ رو فعال کرده بودم و استفاده میکردم که این مشکل رو داشتم الان قالب کاربری ۵ هست و این مشکلات نیست قالب های دیگه رو‌امتحان کردم حتی کل فایل ها رو هم جایگزین کردم بازم همینجوریه

دوست عزیز برای این مشکل احتمالات زیادی وجود دارد !
نسخه php و whmcs خود را لطف کنید.
با حدس و گمان نمیتونم هیچ کمکی بهتون بکنم !

alireza7596r
November 8th, 2016, 19:11
[QUOTE=n4ser;1599910]موغع پرداخت ایت خطارو میده؟ عکس رو مشاهده کنید راه حل چیه؟

می شه بفرمایید وب سرور سرور شما چ هست اگر فایل ها موجود هست موارد دیگر رو چک کنیم

n4ser
November 8th, 2016, 19:23
ما قصد خرید لایسنس whmcs را داریم اما فعلا برای راه اندازی درگاه و اخذ نماد فقط نسخه نال شده نصب میباشد ایا ایراد از نال بودن میتونه باشه؟ اگر ایراد از نال بودن هست که بنده لایسنس میخرم مشکل حل میشه اگر نه نسخه php 5.6 هست , وب سرور nginx

alireza7596r
November 8th, 2016, 19:30
ما قصد خرید لایسنس whmcs را داریم اما فعلا برای راه اندازی درگاه و اخذ نماد فقط نسخه نال شده نصب میباشد ایا ایراد از نال بودن میتونه باشه؟ اگر ایراد از نال بودن هست که بنده لایسنس میخرم مشکل حل میشه اگر نه نسخه php 5.6 هست , وب سرور nginx

فعلا نیازی به این کارها نیست وب سرور nginx خودتون کانفیگ کردید ؟ یا از افزونه nginx استفاده کردید؟ اگر هر کدام بود وب سرور را یکبار ریستارت کنید یا غیر فعال کنید بعد فعال تست کنید

bahra
November 8th, 2016, 21:35
بعد از پرداخت وجه هنگام بازگشت یا قبل از اتصال به درگاه این مشکل پیش می آید؟

n4ser
November 8th, 2016, 23:42
تو قسمت که فاکتور ها رو پرداخت نشده یا unpaid موس رو نگه میدارم باید حالت لینک دار باشه و روش کلیک میکنی بره مرحله بعد اما اینجوری نیست

ViraHost.com
November 8th, 2016, 23:52
سلام،
عموما با بارگزاری مجدد فایل مربوطه مورد حل میشه، اگر نشد ؛ به نسخه بالاتر آپگرید یا نسخه دیگری که stable تر هست داده ها رو انتقال بدید.

ضمنا برای درست شدن موقت هم می تونید از این استفاده کنید که کاربرانی که سفارش جدید ثبت می کنند به صفحه فاکتور منتقل نشن.

وارد ناحیه مدیریت بشید » تب پیکربندی » تنظیمات عموعی » تب خرید
و در این قسمت مسیر خودکار برای پرداخت نهایی رو بر روی انتقال به درگاه پرداخت قرار بدید.

ارادت