PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ovh با ایران مشکل داره ؟ ( کنسل شدن سرویس بعد از پرداخت )

haniiii
November 7th, 2016, 20:14
سلام

بعد از خرید سرویس جدید و پرداخت صورتحساب، ovh ایمیل پایین رو فرستاده !
کسی در این رابطه تجربه ای داشته ؟ پرداخت که از ایران انجام نشده ، صاحب اکانت هم ایران نیست !

ایمیل :
http://s8.picofile.com/file/8273803892/Screen_Shot_2016_11_07_at_8_11_08_PM.png

yasserhost
November 7th, 2016, 20:17
سلام

کسی در این رابطه تجربه ای داشته ؟ پرداخت که از ایران انجام نشده ، صاحب اکانت هم ایران نیست !

ایمیل :

با سلام و احترام با ای پی ایرانی وارد پنل شدید؟

اگه با ای پی ایران وارد شدید کلا سرور هاتون رفت!

m2n
November 7th, 2016, 21:44
تازه اکانت باز کردین؟

haniiii
November 7th, 2016, 22:19

حدود ۶-۷ ماهی میشه از ساخت اکانت میگذره
تو این چند وقت چند باری با ip ایران لوگین کردم
ولی اصلا مشکلی پیش نیومد
چرا رو این پرداخت ؟

تازه اکانت باز کردین؟

نه و اینم سومین سروری هست که ازشون خریداری میکنم

m2n
November 7th, 2016, 23:16
همه سرورهاتون بسته شدن؟

OmidX
November 7th, 2016, 23:20
سلام

ایمیل :

شما در انجمن سرچ کنید ، همه ی توضیحات موجود است !

بله ، با هویت ایرانی شما مشکل داره و شما با هویت ایرانی امکان خرید از این دیتاسنتر رو ندارید.

علت هم تحریمات بین المللی نیست و مشکلاتی ست ک هم وطن های ما برای این دیتاسنتر ایجاد کردن.

بازم میگم ، سرچ کنید ، همه توضیحات هست .

همچین چیزی درست نیست ، طی دو سالی ک باهاشون کار میکردیم صد بار شخصا با آی پی ایران لاگین کردم و هیچ مشکلی نبود.

haniiii
November 7th, 2016, 23:38
همه سرورهاتون بسته شدن؟

همونطور که تو اسکرین شات ایمیل گفتن سرویس جدید رو کنسل کردن و سرویس های قبلی تا زمان اکسپایر شدن و بعدش اونا هم بسته میشن

بله ، با هویت ایرانی شما مشکل داره و شما با هویت ایرانی امکان خرید از این دیتاسنتر رو ندارید.

علت هم تحریمات بین المللی نیست و مشکلاتی ست ک هم وطن های ما برای این دیتاسنتر ایجاد کردن.

همچین چیزی درست نیست ، طی دو سالی ک باهاشون کار میکردیم صد بار شخصا با آی پی ایران لاگین کردم و هیچ مشکلی نبود.

کسی که خرید کرده خب سیتیزن کانادا هست

شما الان با کجا کار میکنین ؟ ( به نظر میرسه باید دنبال جایگزین باشم ! )

mizban97
November 7th, 2016, 23:42
همونطور که تو اسکرین شات ایمیل گفتن سرویس جدید رو کنسل کردن و سرویس های قبلی تا زمان اکسپایر شدن و بعدش اونا هم بسته میشن

کسی که خرید کرده خب سیتیزن کانادا هست

شما الان با کجا کار میکنین ؟ ( به نظر میرسه باید دنبال جایگزین باشم ! )

سلام و عرض ادب.
هتزنر آلمان
رداستیشن انگلیس
لیزو وب هلند
ایکاتل هلند
کولو کراسینگ آمریکا
اینا در حال حاظر میشه گفت جزو بهترین ها هستند اگر موردی از قلم انداختم دوستان یاداوری کنند.

Farid Saadat
November 8th, 2016, 09:43
درود. ديتاسنتر هاي پيشنهادي به ترتيب :
Leaseweb
ecatel
xlhost
redstation
iweb
hetzner

اين ها هم با هويت ايراني مشكل دارند ولي به شدت از ovh حساسيت كمتري دارند. پيشنهاد ميشه با هويت غير ايراني و اي پي غير ايراني ثبت نام و لاگين كنين.

M.D.A
November 8th, 2016, 22:00
نسبت به کاری که دوستان ایرانی چند سال پیش در حق این دیتاسنتر کردن همینکه سرور های قبلی تون هم همون لحظه قطع نکردن خدارو شکر کنید...

سیدرضا بازیار
November 8th, 2016, 22:17
نسبت به کاری که دوستان ایرانی چند سال پیش در حق این دیتاسنتر کردن همینکه سرور های قبلی تون هم همون لحظه قطع نکردن خدارو شکر کنید...

میشه بفرمایید چیکار کردن؟؟؟

mhiizadi
November 8th, 2016, 22:39
میشه بفرمایید چیکار کردن؟؟؟
هیچی ؛ رفتن هزاران یورو هکی دادن سرور خریدن و ovh هم احتمالا مجبور به پس دادن این میزان یورو ها به حساب های اصلی (هک شد ها ) شد و refund کرد .

k-h
November 8th, 2016, 23:03
مشکل خاصی پیش نیومده دوستان سرور های زیادی دوستان داشتند و حتی خودشون نماینده دیتا سنتر در ایران عنوان میکردند ! متاسفانه بعد دلارهکی زدند و سود کلانی هم کردند البته !!!
دیگه از اون به بعد دیتا سنتر ovh به ایرانی ها سرویس نمیده.
به نظرم خداروشکر کنید سرور های قبلیتون هم خاموش نکردند.

قزوین هاست
November 8th, 2016, 23:36
سلام
خاطراتی داشتیم ما.
واقعا جای تاسف هست.گفتنش باعث خجالته

ViraHost.com
November 8th, 2016, 23:44
استارتر عزیز سلام،
یکی از دوستان/همکاران صمیمی بنده از ovh با هویت ایرانی اما ساکن خارج از کشور در حال استفاده از خدمات این دیتاسنتر هست که مشکلی پیش نیومده تا به حالا.

* اما حدود 1 سال پیش یکی دیگر از دوستان که مستقیما سرور تهیه کرده بودن ( حسابشون شخصی و برای تهیه یک سرور بود ) ؛ سرور رو مسدود کردن و گفتن که اطلاعات رو بردارید
و دلیل این کار هم لاگین شدن به پنل با آی پی ایران بود . موضوع شما هم شبیه به این مورد هست البته بسیار خوب برخورد کردن چون سرور رو مسدود نکردن.

بقول دوستان به دلیل مواردی که برخی از ایرانی ها برای این دیتاسنتر پیش آوردن، از ارائه خدمات حتی المقدور جلوگیری می کنن.

درود. ديتاسنتر هاي پيشنهادي به ترتيب :
Leaseweb
ecatel
xlhost
redstation
iweb
hetzner

اين ها هم با هويت ايراني مشكل دارند ولي به شدت از ovh حساسيت كمتري دارند. پيشنهاد ميشه با هويت غير ايراني و اي پي غير ايراني ثبت نام و لاگين كنين.

جسارتا،
از مدیران دیتاسنتر iweb که بنده اطلاع دارم ایرانی هستن و به راحتی به ایرانی های ساکن ایران هم سرویس میدن.
چندی پیش با علی نامی که در این دیتاسنتر پُست مدیریت فروش یا بازاریابی رو داشتن مستقیما صحبت کردم !!

دیتاسنتر redstation هم از همکاران از پارتنر های رسمی ( پلاتینیم اگر اشتباه نکنم ) هستن و بسیاری دیگر مستقیم خرید می کنن و باز با هویت ایرانی مشکلی ندارند.

دیتاسنتر هتزنر هم که خود ما مستقیما فعالیت می کنیم و تعداد بالایی سرور داریم با هویت ایرانی فعال هستیم به همچنین طبق قرارداد های پیشین با ورود به پنل با آی پی ایران هم
مشکلی ندارند !

ارادت

a.e
November 9th, 2016, 01:01
سلام

ایمیل :
http://s8.picofile.com/file/8273803892/screen_shot_2016_11_07_at_8_11_08_pm.png

با سلام و عرض ادب

مطابق با صحبتی که با دیتاسنتر داشته ایم و مطابق اعلام خود دیتاسنتر در حدود 2 الی 3 سال است که لاگین هیستوری مربوط به پنل ها را چک میکنند و اگر آی پی از یک کشور تحریم شده باشد پنل مسدود میشود.

با سلام و عرض ادب

حرف شما کاملاً صحیح است اما مطابق با آخرین صحبتی که با ovh داشته ایم تأکید کردند که به مدت 2 الی 3 سال اخیر تمامی لاگین هیستوری ها چک میشوند و اگر کاربر با آی پی یک کشور تحریم شده وارد پنل شود، پنل مسدود میشود.

همچنین به عنوان کنجکاوی پرسیده شد که اگر زمانی به کشورهای تحریم شده سفر کردیم و نیاز به لاگین داشتیم تکلیف چیست ؟

جوابی که داده شد: با استفاده از vps یا ***** وارد پنل شوید تا مشکلی متوجه شما نشود.

در آخر با توجه به حساسیت های چند ساله اخیر ovh به تمامی دوستان پیشنهاد میشود بر روی سرورهای خود سایت های خبری ایرانی و سیاسی میزبانی نکنند و همچنین تا جایی که ممکن است با استفاده از آی پی مربوط به همان کشوری که پنل باز کرده اند وارد پنل شوند و اگر نشد از دیگر کشورهای خارج از تحریم این کار را انجام دهند.

Farid Saadat
November 9th, 2016, 01:18
استارتر عزیز سلام،
یکی از دوستان/همکاران صمیمی بنده از ovh با هویت ایرانی اما ساکن خارج از کشور در حال استفاده از خدمات این دیتاسنتر هست که مشکلی پیش نیومده تا به حالا.

* اما حدود 1 سال پیش یکی دیگر از دوستان که مستقیما سرور تهیه کرده بودن ( حسابشون شخصی و برای تهیه یک سرور بود ) ؛ سرور رو مسدود کردن و گفتن که اطلاعات رو بردارید
و دلیل این کار هم لاگین شدن به پنل با آی پی ایران بود . موضوع شما هم شبیه به این مورد هست البته بسیار خوب برخورد کردن چون سرور رو مسدود نکردن.

بقول دوستان به دلیل مواردی که برخی از ایرانی ها برای این دیتاسنتر پیش آوردن، از ارائه خدمات حتی المقدور جلوگیری می کنن.

جسارتا،
از مدیران دیتاسنتر iweb که بنده اطلاع دارم ایرانی هستن و به راحتی به ایرانی های ساکن ایران هم سرویس میدن.
چندی پیش با علی نامی که در این دیتاسنتر پُست مدیریت فروش یا بازاریابی رو داشتن مستقیما صحبت کردم !!

دیتاسنتر redstation هم از همکاران از پارتنر های رسمی ( پلاتینیم اگر اشتباه نکنم ) هستن و بسیاری دیگر مستقیم خرید می کنن و باز با هویت ایرانی مشکلی ندارند.

دیتاسنتر هتزنر هم که خود ما مستقیما فعالیت می کنیم و تعداد بالایی سرور داریم با هویت ایرانی فعال هستیم به همچنین طبق قرارداد های پیشین با ورود به پنل با آی پی ایران هم
مشکلی ندارند !

ارادت

در ليست گفته شده ايكس ال هاست هم مدير ايراني داره. بعضياشون در حال حاظر مشكل ندارن ولي ضمانتي وجود نداره كه همينطور بمونه. ممكنه فشار دولت آمريكا روشون زياد بشه و نتونن به ايراني ها سرويس بدن

رد استيشن چند وقتي هست با ايران مشكل داره. من در چت انلاين از پشتيبانش پرسيدم.

ديتاسنتر هتزنر هم مثل سايرين در حال حاظر مشكلي نداره ولي آينده معلوم نيست..

من فكر الانشون رو نميكنم ، فكر سال هاي پيش رو هم هستم

با آرزوي پيروزمندي.

ViraHost.com
November 9th, 2016, 13:00
در ليست گفته شده ايكس ال هاست هم مدير ايراني داره. بعضياشون در حال حاظر مشكل ندارن ولي ضمانتي وجود نداره كه همينطور بمونه. ممكنه فشار دولت آمريكا روشون زياد بشه و نتونن به ايراني ها سرويس بدن

رد استيشن چند وقتي هست با ايران مشكل داره. من در چت انلاين از پشتيبانش پرسيدم.

ديتاسنتر هتزنر هم مثل سايرين در حال حاظر مشكلي نداره ولي آينده معلوم نيست..

من فكر الانشون رو نميكنم ، فكر سال هاي پيش رو هم هستم

با آرزوي پيروزمندي.

درود،
بله حق با شماست، سیاست های کاری هر دیتاسنتر خارج از کشور بسته به وضعیتی که در حال حاضر کشورمون داره ممکنه تغییر کنه
اما در بهترین حالت فعلا امکان استفاده از سرویس ها با هویت ایرانی امکان پذیر هست.
به همچنین اگر مشکلی پیش بیاد فکر نمی کنم سخت گیری زیادی کنن؛ نهایتا کار به انتقال سرور خواهد کشید.

ارادت

yazdserver.ir
November 17th, 2016, 00:01
با سلام
سرور های هتزنر پیشنهاد میشه
1.مشکلی با ایران نداره
2.سرور های زیادی از سایتهای ایرانی در اونجا میزبانی مشه
3.پینگ عالی نسبت به ایران
4.پورت عالی و سخت افزار قابل قبول در کنار قیمت مناسب

البته چون تو پیشنهادات دوستان ندیدم عرض میکنم:
تا به حال شما به سرور های داخل کشور فکر کردین؟
با تشکر