PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا سرعت بالای اینترنت جرم است؟

isa128
November 6th, 2016, 21:24
سلام یه سوال داشتم اگه بخام خدمات اینترنتی داشه باشم سرعت بالای اینترنت دادن به یوز ها جرم هست مثلا 1 گیگ اینترانت ؟

alirezakaj
November 6th, 2016, 21:51
سلام یه سوال داشتم اگه بخام خدمات اینترنتی داشه باشم سرعت بالای اینترنت دادن به یوز ها جرم هست مثلا 1 گیگ اینترانت ؟

آره جرمش از ادم کشی هم سنگین تره . حواستو بده

سیدرضا بازیار
November 6th, 2016, 21:58

مگه همچین سرعتی داریم؟ مگه میشه؟؟؟

بستگی به تبصره پ داره...

چند شب پیش تو شبکه خبر میگفت: هر جا که سرعت اینترنت زیاد تره امار طلاق بیشتره. در تهران بیشترین سرعت رو داریم و هر دو ازدواج یکیش به طلاق کشیده میشه
لطفا کاری نکنید که هر ازدواج ده بار به طلاق کشیده بشه. ممنون:53:

mhiizadi
November 6th, 2016, 22:05

بستگی به تبصره پ داره...

چند شب پیش تو شبکه خبر میگفت: هر جا که سرعت اینترنت زیاد تره امار طلاق بیشتره. در تهران بیشترین سرعت رو داریم و هر دو ازدواج یکیش به طلاق کشیده میشه
این چه حرفیه ؟:|

Amy
November 6th, 2016, 22:47
درود
ارائه سرعت دانلود به کاربران بیشتر از 2 مگابایت بر ثانیه مجاز نیست ولی این نیست که جرم باشه
و اگر هم قراره که ارائه بشه در شرایط خاص و با ارائه مدارک معتبر پروانه ی کسب و شرکت به سرویس دهنده امکان پذیر هست
که مراحل و قوانین خودش رو داره

اما کاربر خانگی بیشتر از 2 مگابایت بر ثانیه نمیتونه دریافت کنه

alirezakaj
November 6th, 2016, 23:14

بستگی به تبصره پ داره...

والا . بخدا همین فروشنده های منافق باعث اینهمه طلاق شدن . خجالت بکشید . یکم سرعت کمتر ارائه کنید اینقد خانواده ها رو تو شبکه های کثیف اجتماعی نندازید !
:)

n4ser
November 6th, 2016, 23:48
والا . بخدا همین فروشنده های منافق باعث اینهمه طلاق شدن . خجالت بکشید . یکم سرعت کمتر ارائه کنید اینقد خانواده ها رو تو شبکه های کثیف اجتماعی نندازید !
چه ربطی داره؟ وقتی یکی جنبه نداره چه نت ده گیگ سرعت چه دیال اپ!! خلاف کار بخاد کنه میکنه با محدود سازی فقط کاری میکنید که بدتر بشه اما اگر شبکه های اجتمایی و نت فرهنگ سازی بشه طرز صحیح استفادشو یاد میگیرن مشکل الان فرهنگ سازی نت هست که اگر بخاد نت فرهنگ سازی بشه باید جامعه فرهنگ سازی بشه باید یک سری محدودیت ها برداشته بشه باید سطح توغعات کمتر بشه من نمیخام قضیه رو باز کنم چون ربطی به انجمن نداره ولی درهمین گفتم بدونین

SaeedFazlollahzadeh
November 7th, 2016, 00:37
وقتی بخواید isp داشته باشید، باید تجهیزات داشته باشید
وقتی بخواید تجهیزات داشته باشید، باید پول زیادی از بابت خرید پهنای باند و غیره داشته باشید
وقتی رئیس isp باشید، ینی قبلش سبیل خیلی ها رو چرب کردید که به این جا رسیدید
حالا که به این جا رسیدید، دقیقا قوانین رو میدونید و میدونید که اگر بخوان الکی گیر بدن، چه بلایی سر تون میاد
وقتی که بدونید چه بلایی سر تون بیاد، مسلما بیخیالش میشید و میگید 128 هم از سر کاربر من زیادیه!
وقتی هم که همه ی موارد بالا و قوانین رو خوب بدونید، خب سر تون درد میگیره خودتون رو به خاطر کاربرانی به خطر بندازید که میدونید اگرم ازشون حمایت کنید و یا از شما حمایت کنند، سرکوب میشید و میشن؟
ختم کلام: اگر این کار رو شما کردین، شخصا اولین نفری خواهم بود که ازتون خرید میکنه
پ.ن: لطفا در سوال تون اینترانت رو به اینترنت اصلاح کنید اگر منظور تون همین اینترنت هست
موید باشید

!_star_!
November 7th, 2016, 00:41

سلام
حالا اگر سرعت رو کم تر از این حلزونی که هست کنن شما خودت تاپیک نمیزنی به نام سرعت افتضاح :)
صرفا جهت شادی :)

اما فکر نمیکنم جرم باشه

MαHDi
November 7th, 2016, 00:45
درود

والا من هم چند سال که خدمات اینترنتی / کافی نت و ... دارم

به کاربران چرا باید همچین اینترنتی بدیم اصلا ! حالا کار شما رو نمیدونم ولی اگه صرف میکنه بدید فکر نمیکنم مکشلی ایجاد کنه!

viasky
November 7th, 2016, 00:54
ایرلند پایین ترین آمار طلاق و در اروپا داره
شاید در مقایسه 8 درصد از آمار طلاق ایران باشه ( نهایتا 12 درصد)
سرعت اینترنت: http://www.speedtest.net/awards/ie/2015