PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش آدرس نماد

OmidX
November 6th, 2016, 18:45
سلام ، دوستان کسی میدونه برای ویرایش آدرس نماد باید چه کار کرد ؟
تو سایتشون میشه تلفن ثابت و همراه و ایمیل رو ویرایش کرد ، ولی آدرس رو نه ، کسی تجربه ای داشته ؟

منظور از آدرس ، آدرس پستی است !!

shetabanhost
November 6th, 2016, 18:50
تو سایتشون میشه تلفن ثابت و همراه و ایمیل رو ویرایش کرد ، ولی آدرس رو نه ، کسی تجربه ای داشته ؟
سلام

از بخش تایید صحت آدرس محل کسب و کار داخل اون کادر ابی رنگ روی ( جهت پرداخت هزینه ارسال مجدد کد و اصلاح آدرس بر روی اینجا کلیک نمایید. ) کلیک کنین و بعد از پرداخت 7800 تومان میتونید ادرس جدید بدید به سیستم

n4ser
November 6th, 2016, 23:50
ادرس نماد منظورتون چی هست؟ ادرس پستی یا ادرس سایت ثبت شده در نماد؟

OmizbanCo
November 6th, 2016, 23:52

سلام و درود
آدرس رو هم میشه اما هر سه ماه یکبار
مبلغ 7.900 تومان فک کنم هم باید پرداخت کنید
موفق باشید

mohsen1771
November 6th, 2016, 23:56
پول بدید هزاربار میتونید عوض کنید
باندبازیشونه :d=))

iranian-portal
November 7th, 2016, 01:02

آدرسی که با کلیک بر روی لوگوی نماد، نمایش داده میشه به صورت جزئی قابل ویرایش هست؟ مثلا پلاک و زنگ حذف بشه؟

majid rostami
November 7th, 2016, 01:08
سلام و درود
آدرس رو هم میشه اما هر سه ماه یکبار
مبلغ 7.900 تومان فک کنم هم باید پرداخت کنید
موفق باشید

تائید آدرس در بازه های سه ماهه انجام میشه ولی تغییر آدرس سه بار در روز هم تست کردم انجام شده !

مشتریمون پولش زیادی کرده بود و تمرکز نداشت سه بار آدرس رو تغییر داد و 25 تومنی که خرج کرد اصلا براش مهم نبود ! خدا نصیبتون نکنه:-|

n4ser
November 7th, 2016, 01:09
آدرسی که با کلیک بر روی لوگوی نماد، نمایش داده میشه به صورت جزئی قابل ویرایش هست؟ مثلا پلاک و زنگ حذف بشه؟
نه نمیشه روال کارشون اینجوریه کن کد تایید میفرستن به ادرس پستی و تو سایت میزنین و برحسب تصادف ادرس که تو نماد ثبت کردین رو فیزیکی برررسی میکنن ماموران نماد فیزیکی میان از محل فعالیت بازدید میکنن حالا کی کجا چه موغع معلوم نیست ولی اگر ادرس علکی باشه موغع بازدید وقتی به نتیجه نرسن سلب نماد میشین

majid rostami
November 7th, 2016, 01:12
نه نمیشه روال کارشون اینجوریه کن کد تایید میفرستن به ادرس پستی و تو سایت میزنین و برحسب تصادف ادرس که تو نماد ثبت کردین رو فیزیکی برررسی میکنن ماموران نماد فیزیکی میان از محل فعالیت بازدید میکنن حالا کی کجا چه موغع معلوم نیست ولی اگر ادرس علکی باشه موغع بازدید وقتی به نتیجه نرسن سلب نماد میشین

تا بحال برای آدرس ما مراجعه نکردن (این بازدید معمولا برای اشخاص حقوقی فکر میکنم انجام بشه) صرفا دریافت پاکت حاوی رمز در محل ذکر شده کفایت داره !!!!

OmidX
November 7th, 2016, 05:02
سلام

از بخش تایید صحت آدرس محل کسب و کار داخل اون کادر ابی رنگ روی ( جهت پرداخت هزینه ارسال مجدد کد و اصلاح آدرس بر روی اینجا کلیک نمایید. ) کلیک کنین و بعد از پرداخت 7800 تومان میتونید ادرس جدید بدید به سیستم

این بخش رو ندارم من :

http://up.vbiran.ir/uploads/22256147848381217400_arian%20namadj.jpg

- - - Updated - - -

آدرس پستی

farshid17
November 7th, 2016, 06:40
دوستان ميشه با تماس باهاشون مثلا روي x.ir نماد داريم بهشون بگيم روي دامين x.com نماد بزارن

reza7023
November 7th, 2016, 08:09
دوستان ميشه با تماس باهاشون مثلا روي x.ir نماد داريم بهشون بگيم روي دامين x.com نماد بزارن

درود

در سامانه قدیم شون این امکان وجود داشت که شما میتونستید درخواست تغییر دامین بدید ولی در سامانه جدید باید از اول تمامی مراحل اعطای نماد رو انجام بدید .

isaanco
November 7th, 2016, 10:33
سلام دوست عزیز
طبق صحبت های که با نماد انجام دادم نمیشه تغییرش داد
اید دوباره ثبت نام کنی

mhiizadi
November 7th, 2016, 10:33
درود

در سامانه قدیم شون این امکان وجود داشت که شما میتونستید درخواست تغییر دامین بدید ولی در سامانه جدید باید از اول تمامی مراحل اعطای نماد رو انجام بدید .
خیر هیچ نیازی به این کار نیست .
به قسمت مدیریت کسب و کار برید .
احراز اطلاعات کسب و کار
تایید صحت آدرس محل کسب و کاررو بزنید .

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
طبق صحبت های که با نماد انجام دادم نمیشه تغییرش داد
اید دوباره ثبت نام کنی
پس چرا بنده تو پنلم دارم !!!!؟؟؟

isaanco
November 7th, 2016, 10:59
احراز اطلاعات کسب و کار
تایید صحت آدرس محل کسب و کار

رو بزنید .

- - - Updated - - -

اون برا تغییر آدرس ولی دوست عزیزمون میخوان آدرس سایت رو تغییر بدن

reza7023
November 7th, 2016, 11:12
mhiizadi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88210)

دوست عزیز با اینماد تماس گرفتیم 1 ماه پیش گفتند که باید مجدد برای دامین جدید درخواست بدید .

آدرس سایت دیگه در نسخه جدید قابل ویرایش نیست .

OmidX
November 7th, 2016, 11:18
اون برا تغییر آدرس ولی دوست عزیزمون میخوان آدرس سایت رو تغییر بدن

منظور از آدرس ، آدرس پستی است ... کی من گفتم آدرس سایت ؟! :-? (#10 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=176631&p=1599381&viewfull=1#post1599381))

- - - Updated - - -

احراز اطلاعات کسب و کار
تایید صحت آدرس محل کسب و کار

رو بزنید .

- - - Updated - - -

اینو من ندارم :|

mhiizadi
November 7th, 2016, 11:21
mhiizadi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88210)

دوست عزیز با اینماد تماس گرفتیم 1 ماه پیش گفتند که باید مجدد برای دامین جدید درخواست بدید .

آدرس سایت دیگه در نسخه جدید قابل ویرایش نیست .

بنده که دارم میبینم هزینه پست رو داره ازم میگیره و بسته رو پست میکنه تو پنلم !

- - - Updated - - -

منظور از آدرس ، آدرس پستی است ... کی من گفتم آدرس سایت ؟! :-? (#10 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=176631&p=1599381&viewfull=1#post1599381))

- - - Updated - - -

اینو من ندارم :|
من تا توی درگاه پرداختشونم رفتم برای پرداخت هزینه ارسال بسته پستی :|

- - - Updated - - -

آدرس خود را جهت ارسال بسته پستی تایید نمایید.
نامه ای حاوی یک کد 12 رقمی، به آدرس اعلام شده از سوی شما ارسال می‌گردد. این کد را پس از دریافت در سامانه درج نمایید. درصورت نیاز به ویرایش آدرس، آن را اصلاح و برای تایید نهایی، بر روی دکمه "تایید و ارسال" کلیک نمایید........

n4ser
November 7th, 2016, 11:25
تا بحال برای آدرس ما مراجعه نکردن (این بازدید معمولا برای اشخاص حقوقی فکر میکنم انجام بشه) صرفا دریافت پاکت حاوی رمز در محل ذکر شده کفایت داره !!!!
جناب وقتی میان بازدید نامحسوس هست اینجوری نیست که درخونتون زنگ بزنن

majid rostami
November 7th, 2016, 16:31
جناب وقتی میان بازدید نامحسوس هست اینجوری نیست که درخونتون زنگ بزنن

نامحسوس بیان چطور متوجه میشن که بنده با این مشخصات در این مکان فعالیت دارم یا زندگی میکنم ؟ (محل کسب کار همیشه مغازه یا دفتر و شرکت نیست خیلی از عزیزان آدرس محل زندگیشونو ارائه میدن)

برای اشخاص حقوقی و حقیقی یه سری مسائل فرق میکنه ×

- - - Updated - - -

دوستان توی تاپیک دیگران سوال میکنند پاسخ ها قاطی میشه ...

استارتر محترم برای تغییر آدرس پستی سوال کردن که راهنمایی شد به چه صورت تغییر بدن ...

یکی از دوستان برای تغییر url سایت سوال کردن که پاسخش میشه خیر باید برای دامنه جدید درخواست جدید ثبت کنید ...

isaanco
November 7th, 2016, 16:48
نامحسوس بیان چطور متوجه میشن که بنده با این مشخصات در این مکان فعالیت دارم یا زندگی میکنم ؟ (محل کسب کار همیشه مغازه یا دفتر و شرکت نیست خیلی از عزیزان آدرس محل زندگیشونو ارائه میدن)

- - - Updated - - -

استارتر محترم برای تغییر آدرس پستی سوال کردن که راهنمایی شد به چه صورت تغییر بدن ...

یکی از دوستان برای تغییر url سایت سوال کردن که پاسخش میشه خیر باید برای دامنه جدید درخواست جدید ثبت کنید ...

دوست عزیز اونا یه نامه براتون ارسال میکنن که اونم اداره پست براتون میاره اصلا براشون مهم نیست کجاست و چه شکلی هست چون شما اون ادرس رو تا موقعی که نماد دارین برای عموم به نمایش در میارن

majid rostami
November 7th, 2016, 16:59
دوست عزیز اونا یه نامه براتون ارسال میکنن که اونم اداره پست براتون میاره اصلا براشون مهم نیست کجاست و چه شکلی هست چون شما اون ادرس رو تا موقعی که نماد دارین برای عموم به نمایش در میارن

خسته نباشید !

حرفای منو به خودم میزنید ؟

لطفا یه بار دیگه پست های بنده و مخاطبم رو بخونید متوجه خواهید شد !

OmidX
November 7th, 2016, 23:02
من باهاشون تماس گرفتم امروز ، مشکل من حل شد ...

n4ser
November 7th, 2016, 23:50

- - - Updated - - -

بله دیگه اونا میفهمن شما با فلان مشخصات در فلان محل فعالیت میکنید حالا چجوریشو نمیدونم اما نامحسوس میان و مطمن باش میان و دقیق میفهمن کی چیکارس ایا راسته یا دروغ

majid rostami
November 8th, 2016, 15:40
بله دیگه اونا میفهمن شما با فلان مشخصات در فلان محل فعالیت میکنید حالا چجوریشو نمیدونم اما نامحسوس میان و مطمن باش میان و دقیق میفهمن کی چیکارس ایا راسته یا دروغ

فیلم در ژانر spy زیاد میبینی دوست عزیز ؟

نهایت تلاششون برای تائید مکان ارسال نامه از طریق پست هست و قرار ندادن شماره پیگیری مرسوله که شما حتما در آدرس ذکر شده نامه رو تحویل بگیری!!! این چیزی که شما میگی از لحاظ عقلانی و بعد مالی امکان پذیر نیست ...
مثال :
من سه روزه منتقل شدم به آدرس جدید هیچ کدام از همسایه ها هم بنده رو نمیشناسن ! (توی فرهنگ آپارتمان نشینی که تا سه ماه هم اکثرا همدیگه رو نمیشناسن) ، یک مامور به صورت حضوری میاد بلوک بنده و از تمام همسایه ها میپرسه آیا آقای فلانی مدیر سایت فلان در این بلوک و واحد فلان زندگی میکنه ؟
حالا شما فرض کن من اون واحد رو اجاره کردم برای کارم و در روز چند ساعت بیشتر حضور ندارم!!!!! بعد 6 ماه هم بیاد بازم همون برنامه ست !
این پروژه نیازمند صرف هزینه و زمان بسیار هست بنابراین اگر نیاز به بررسی باشه برای شخصیت های حقوقی این کار شاید انجام بشه ، میگم شاید چون زمان ثبت شرکت هم تا مدت ها خبری ازشون نیست و به صورت شانسی به آدرستون مراجعه میکنند !

farshid17
November 9th, 2016, 11:05
دوستان سوال داشتم برای

تایید مدارک فیزیکی
در حال بررسی توسط مدیر

چقدر طول میکشه واینکه بعد این مراحل دیگه هم داره؟

ViraHost.com
November 9th, 2016, 13:54
دوستان سوال داشتم برای

تایید مدارک فیزیکی
در حال بررسی توسط مدیر

سلام،
معمولا بین 3 الی 7 روز کاری ؛ اما تماس بگیرید با شماره خودشون کارتون رو جلو می اندازند.
نماد بنده در وضعیت تایید مدیر حدودا 3 روز طول کشید.

n4ser
November 9th, 2016, 13:55
دوستان سوال داشتم برای

تایید مدارک فیزیکی
در حال بررسی توسط مدیر

وقتی مرسوله به دستشون برسه حد اکثر ۴۸ ساعت طول میکشه چون اینا هروز بعد از ظهر صندوق پستیشون رو خالی میکنن تا پروسه اداری طی بشه زمان بر هست وقتی به مرحله تایید مدارک میرسه یک روز کاری زمان میبره اگر سریع انجام بدهند که ظرف ۳ ساعت انجام میشه برای من ۴ ساعت طول کشید انجام شد