PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نمایش اطلاعات در اسکریپت Virtual Freer

hassan_shahi
November 4th, 2016, 13:49
سلام به تمام دوستان عزیز

یه مشکلی تو اسکریپت Virtual Freer دارم تو نمایش اطلاعات بعد از تکمیل خرید.

زمانی که به درگاه بانک متصل میشه پولو که واریز کردیم تکمیل خرید هم زدیم تو بازگشت به سایت صفحه سفید نمایش داده میشه

قبلا یادمه که باید تو یه قسمتی آدرس سایتو میدادیم الان تو نسخه جدید هر چی میگردم پیدا نمیکنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

us12
November 4th, 2016, 16:38
سعی کنید از این فریر استفاده کنید :

http://www.softiran.org/article/57/virtual-freer-version-1.57.html

hassan_shahi
November 4th, 2016, 16:41
من نسخه آخرش رو از سایت خود فریر دانلود کردم

هیچ مشکلی نداره جز اینکه بعد پرداخت اطلاعات رو نمایش نمیده

قبلا از نسخه قدیمیش استفاده میکردم یادمه تو فایل callback.php باید یه آدرسی میدادیم فکر کنم برای نمایش اطلاعات الان نمیدونم باید چیکار کنم

hosene71
October 5th, 2018, 01:06
سلام لطفا راهنمایی کنید یه هفته بیشتره درگیر این مشکل هستم
سایتم مشکلی نداشت با همین اسکریپت فریر
هفته قبل سرور رو به روز رسانی کردن سایت مشکل پیدا کرد.هاست اشتراکی سی پنل خارج هست
تو صفحه خرید مشتری بعد انتخاب شارژ و انتخاب درگاه میزنه روی پرداخت که باید بعد این بره به درگاه وصل بشه ولی میزنه خطای سیستمی : سفارشی با این مشخصات یافت نشد
یه مشکل دیگه هم که هست وقتی تو مدیریت خودم میخوام کارت شارژ وارد کنم هست که وقتی فایل تکست رو انتخاب و بارگذاری میزنم مینویسه با موفقیت اضافه شد ولی میرم تو امار میبینم چیزی اضافه نشده
من بک اپ های چند روز پیش و چند ماه گذشته رو هم زدم روش درست نشد.ولی هاست رو به دایرکت ادمین ایران تغییر دادم این مشکل حل شد
به نظرتون مشکل چیه که روی سی پنل جواب نمیده
اگه کسی جواب رو میدونه خواهش کامل توضیح بده که انجام بدم چون چیزی ار برنامه نویسی بلد نیستم

#APVH_novfdd71.ir] File not found [/home/novffif71/public_html/403.shtml]

اینم اورش

else
{
$data['title'] = 'خطای سیستم';
$data['message'] = '<font color="red">سفارشی با این مشخصات یافت نشد.</font><br /><a href="index.php" class="button">بازگشت</a>';
$smarty->assign('config', $conf);
$smarty->assign('data', $data);
$smarty->display('message.tpl');
}

m2n
October 5th, 2018, 03:01
مشکل از نسخه جدید سی پنل هست که sql-mode تغییر بدین مشکلتون حل میشه

آموزش:

https://wpdesigner.ir/?p=6740

hosene71
October 6th, 2018, 15:42
مشکل از نسخه جدید سی پنل هست که sql-mode تغییر بدین مشکلتون حل میشه

آموزش:

https://wpdesigner.ir/?p=6740

مدیر هاست میگه انجام دادم این مراحل رو ولی بازم سایت درست نشده
اما من الان نگاه کردم تو سی پنل خودم دیدم هنوز این نوشته تو اون قسمت هستش!
به نظرتون دروغ میکن اعمال نکردن یعنی؟ یا اعمال کردن و ثبت نشده ؟ یا مشکل از جای دیگه هست؟
خودم نمیتونم این مشکل رو تو سی پنل خودم انجام بدم؟
بجز این روش.
چون من خودم خواستم این نوشته رو پاک کنم ارور داد و گفت شما دسترسی نداری برای انجام این کار
متنی هم که نوشته اینه

only_full_group_by,strict_trans_tables,no_zero_in_ date,no_zero_date,error_for_division_by_zero,no_au to_create_user,no_engine_substitution

- - - Updated - - -

m2n
October 7th, 2018, 13:31
اگر تنها از phpmyadmin فقط حذف و داخل فایل my.cnf تعریف نشده باشه با ری استارت شدن مجدد بر میگرده.

hosene71
October 14th, 2018, 12:13
این اسکریپ چطوری میشه وریفای درست کرد براش؟
شماره تلفن رو با کد تاییدیه ای که براش میاد وارد سایت کنه بعد خرید بتونه بکنه
اینجوری فکر کنم اصلا به صرفه نیس دیگه سایت داری کنیم
هزینه ارسال پیامک رو از کجا بیاریم هر مشتری برای هر خرید باید کد تاییده براش ارسال بشه
کسی راهکاری چیزی سراغ نداره؟
این کلاهبردار های کثیف میان از سایتم میخرن و ردی جا نمیذارن
بدبختی هم برای ما ایجاد میکنن