PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام درگاه ؟ کدام شرکت ؟ کدام psp

majid rostami
November 4th, 2016, 11:27
با عرض سلام و احترام خدمت اساتید و همکاران گرامی !

باتوجه به مشکلات فعلی پرداخت های اینترنتی بنده هم مثل خیلی دوستان دیگه قصد تهیه درگاه اختصاصی دارم

طبق لینک https://www.shaparak.ir/content?id=290 این شرکت ها معرفی شدن و مجاز به سرویس دهی هستند !!!

اساتید و همکارانی که با این شرکت ها همکاری دارند یه توضیحاتی درموردشون بدن بد نیست (پشتیبانی و نحوه عملکرد) :39: و اینکه مشتریانشون کدام درگاه رو میپسندن و کدام بیشتر مورد استفاده قرار میگیره؟ (به طور معمول همکاران از چندین درگاه استفاده میکنن که مشتری موقع پرداخت فاکتور درگاه مورد نظرشو انتخاب میکنه)

طبق تندخوانی انجام شده روی برخی از سایت هاشون کارمزدی برای پرداخت ها ذکر نشده بود و پلاگینی هم مشاهده نشد ! در این مورد هم راهنمایی بفرمائین ممنونتون میشم :53:

negarnovin
November 4th, 2016, 12:07
درگاه پرداخت ایران کیش و ملت چون تجربه استفاده دارم خیلی خوب می باشند کارمزد هم کم نمیکنن
بخصوص ایران کیش که هم گرفتنش راحت تره هم سریع میدن قطعی هم نداره

arc1o0
November 4th, 2016, 12:22
سلام

درگاه بانک ملت بهترین درگاه هست از نظر بنده، حدودا 6 ساله داریم استفاده می کنیم و کمترین قطعی رو داشته در این مدت.

از طرف دیگه پنل اینترنت بانک این بانک خیلی کامل و کاملا حرفه ای طراحی شده و اکثر افرادی که تجارت الکترونیک دارند از خدمات بانک ملت استفاده می کنند.

شرکت به پرداخت هم همکاری خوبی در پشتیبانی های بعدی داشته

بدترین بانک هم بانک پارسیان بوده که قطعی های زیادی داره، دقیقا اون موقع که لازمش داری پشتت رو خالی می کنه!

majid rostami
November 4th, 2016, 13:25
درگاه پرداخت ایران کیش و ملت چون تجربه استفاده دارم خیلی خوب می باشند کارمزد هم کم نمیکنن
بخصوص ایران کیش که هم گرفتنش راحت تره هم سریع میدن قطعی هم نداره

ممنون بابت شرکت در تاپیک

اگر شماقصد پرداختی را داشته باشید و سایت مورد نظر از این درگاهها استفاده نماید ، کدامیک مورد انتخاب شما واقع میشه ؟

امکانش هست عکسی از محیط پنل ها ارسال کنید ؟ (به صورت عمومی در تاپیک)

سلام

درگاه بانک ملت بهترین درگاه هست از نظر بنده، حدودا 6 ساله داریم استفاده می کنیم و کمترین قطعی رو داشته در این مدت.

از طرف دیگه پنل اینترنت بانک این بانک خیلی کامل و کاملا حرفه ای طراحی شده و اکثر افرادی که تجارت الکترونیک دارند از خدمات بانک ملت استفاده می کنند.

شرکت به پرداخت هم همکاری خوبی در پشتیبانی های بعدی داشته

بدترین بانک هم بانک پارسیان بوده که قطعی های زیادی داره، دقیقا اون موقع که لازمش داری پشتت رو خالی می کنه!

ممنون بابت شرکت در تاپیک

جدیدا از یکی همکارا شنیدم که با به پرداخت مشکل داشتن (از نظر پشتیبانی) ولی شما طبق تجربه میفرمائید پشتیبانی مناسب هست درسته ؟ :d

من خودم هنگام پرداخت حدالمقدور از بانک ملت استفاده میکنم و این رو میدونم که مشتریان و کاربران نیز اعتماد خاصی به این درگاه دارند !

شرایط دریافت تقریبا همه psp ها یکسان بود ، بانک ملت اذیت نمیکنه ؟ روال کاری دریافت طولانی هست یا سریع انجام میدن ؟

امکانش هست عکسی از محیط پنل ارسال کنید ؟ (به صورت عمومی در تاپیک)

almandata
November 4th, 2016, 13:31
سلام

ایران کیش عالیه تا حالا نشده کوچیکترین مشکلی پیش بیاد تقریبا سه ماهه استفاده می کنم قطعی نبوده

پشتیبانی هم عالیه حتی اپراتور ها شماره تماس خودشونم میدن که مستقیم با خودشون در ارتباط باشی

majid rostami
November 4th, 2016, 13:52
سلام

ایران کیش عالیه تا حالا نشده کوچیکترین مشکلی پیش بیاد تقریبا سه ماهه استفاده می کنم قطعی نبوده

پشتیبانی هم عالیه حتی اپراتور ها شماره تماس خودشونم میدن که مستقیم با خودشون در ارتباط باشی

ممنون جهت شرکت در تاپیک

امکانش هست عکسی از محیط پنل ارسال کنید ؟ (به صورت عمومی در تاپیک)

ViraHost.com
November 4th, 2016, 13:56
سلام

طبق اطلاعات من، کارمزدی دریافت نمیشه و سود بانک بر حسب گردش حساب و ورودی ها محاسبه میشه و از شما کارمزدی کسر نمیشه.

بنده طی هفته آتی قصد همکاری با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و پرداخت الکترونیک سامان رو دارم. ( به دلیل صحولت در ارائه خدمات و رضایت چندی از دوستان که درحال استفاده هستند )
تفاوت در عقد قرارداد با این دو برای اخذ درگاه، اگر شما مالک نیستید؛ بانک پارسیان از شما کپی اجاره نامه رو می خواد ولی بانک سامان کپی برابر اصل شده اجاره نامه رو می خواد.

موفق و موید باشید

farshid17
November 4th, 2016, 14:07
دوستان کدام تسویه انی داره مثلا پرداخت انجام بشه در جا بره داخل حساب؟

TukaNet
November 4th, 2016, 14:14

تا جایی که اطلاع دارم تسویه توسط خود سیستم شاپرک انجام میشه و الان هم تسویه آنی ندارند.

k-h
November 4th, 2016, 14:45
درود
بانک ملت به نظرم بهترین درگاه بانکی هست .بهترین مزیتش هم اینه تا قبل 12 شب هرکسی پول واریز کنه فردا صبح تو حساب هست اما با برخی درگاه های بانکی دیگه کار کردم مثلا ساعت 10 شب پرداخت کنه دو روز بعد واریز میشه.
الان 5 ساله داریم بانک ملت داریم به نظرم کمترین مشکلاتو داشته نسبت به سایرش

sanastudio
November 4th, 2016, 15:17
سلام درگاه ایران کیش هم خوبه

farshid17
November 4th, 2016, 15:40
درود
بانک ملت به نظرم بهترین درگاه بانکی هست .بهترین مزیتش هم اینه تا قبل 12 شب هرکسی پول واریز کنه فردا صبح تو حساب هست اما با برخی درگاه های بانکی دیگه کار کردم مثلا ساعت 10 شب پرداخت کنه دو روز بعد واریز میشه.
الان 5 ساله داریم بانک ملت داریم به نظرم کمترین مشکلاتو داشته نسبت به سایرشبانك سامان و ايران كيش چطورن ؟!

peyman_m
November 4th, 2016, 16:13
با سلام و احترام به همه دوستان
درگاه های ملت - سامان - پاسارگاد توصیه میشه
بهترین پشتیبانی آنلاین: ملت
از نظر واکنشگرا بودن درگاه : سامان
از نظر پرداخت سریع : پاسارگاد
( البته اگر شماره حساب معرفی شده مربوط به شماره حساب بانک پاسارگاد باشه ، هرشب ساعت 2:30 الی 3:30 واریزی صورت میگره )
در غیر این صورت کلیه psp ها بدلیل پرداخت پایا ، تسویه حساب های انجام گرفته شده ساعت 6:30 الی 7 صبح در حسابتون هست

ViraHost.com
November 4th, 2016, 16:14
بانك سامان و ايران كيش چطورن ؟!
درود،
بصورت عادی بانک سامان بین 8 الی 24 ساعت کاری انجام میدن.
تا به حال هم شده طبق گفته یکی از دوستان که در حال استفاده هستن زیر 2 ساعت هم واریز بشه.
ارادتمند

m2n
November 4th, 2016, 16:15
بانک سامان و ملت خوبن ولی ملت خیلی قانون مدار هست شب واریز داشته باشید صبح ساعت 7 تو حسابه

us12
November 4th, 2016, 16:36
پیشنهاد من به شما مبنا کارت است :
http://mabnacard.com/

farmanrava
November 4th, 2016, 17:23
با سلام

به پرداخت ملت و پرداخت الکترونیک پاسارگاد

پشتیبانی هر دو عالی هستش ... پاسارگاد جدیدا پنل هم داره درخواست درگاه ، در پنل مدارک رو آپلود میکنید و نیازی به ارسال پستی هم نیست

پرداخت الکترونیک سامان هم خوبه اما سختگیر تره ، برای مثال جهت دریافت درگاه باید 2 نسخه قرارداد به همراه مدارک شخصی و تجاری رو کپی برابر اصل کنید و ارسال بفرمایید براشون

- - - Updated - - -

هیچکدام !

viasky
November 4th, 2016, 17:26
متاسفانه ایرانکیش دو روز میشه که قطع شده و مشکل داره
دوستان از وضعیت این درگاه خبر ندارن؟

majid rostami
November 4th, 2016, 17:54
ممنون از همه عزیزانی که لطف فرمودند در این تاپیک شرکت کردند و نظرشون رو ابلاغ کردند :53:

ظاهرا برای هیچکدام از همکاران مقدور نبود به صورت عمومی عکسی از پنل به نمایش گذارن !

پیشنهاد من به شما مبنا کارت است :
http://mabnacard.com/

ممنون میشم مثل سایر دوستان دلایلتون رو بفرمائید :105:

Kian
November 4th, 2016, 19:16
متاسفانه ایرانکیش دو روز میشه که قطع شده و مشکل داره
دوستان از وضعیت این درگاه خبر ندارن؟

قرار بود آخر هفته سیستمشون رو به شبکه شاپرک متصل کنند، شاید مشکل ازهمین باشه.

farshid17
November 4th, 2016, 19:33
نظرتون در مورد درگاه پارسیان چی هست؟

Raymvnd
November 4th, 2016, 20:37
درود...من درگاه مستقیم کار نکردم ولی زریپن پال نسبت به درگاه های واسطه عالیه...

H.G.N
November 4th, 2016, 21:02
با سلام و احترام

مطابق فعالیت چند ساله و کار با اکثر شرکت های ارائه دهنده درگاه پرداخت ، پیشنهاد من با درجه بندی زیر هست :

1 - سامان کیش (پشتیبانی سریع و پاسخگو ، فعال سازی و تحویل حدود 7 روز کاری ، نیازمند ارسال فیزیکی مدارک ، در عین حال پیگیر تمدید قرارداد ، نبود سیستم تیکت آنلاین و پشتیبانی از طریق ایمیل و فکس ، درخواست بازخورد نسبت به خدمات ارائه شده و ...)
2 - به پرداخت ملت (ایجاد و تحویل سریع درگاه حداکثر 3 روز ، پشتیبانی خوب و سریع ، دارای سیستم پشتیبانی آنلاین ، تمدید اتوماتیک قرارداد و ....)
3 - پارسارگاد (پشتیبانی در سطح متوسط ، تحویل بین 5 الی 7 روز ، جدیدا نیاز به ارائه سفته نیست اما قبلا بود ! ، دارای سیستم پشتیبانی آنلاین)
4 - پارسیان (تحویل بین 7 الی 10 روز ، نیازمند ارسال فیزیکی مدارک ، عدم وجود سامانه پشتیبانی آنلاین و تیکت (یا باید فکس بزنید یا ایمیل بدید)

موفق باشید

farshid17
November 4th, 2016, 21:39
دوستان منظور از واکنشگر بودن بانک سامان چیه منظور قالب اونه؟

واینکه درباره این درگاه اگه کسی اطلاعات داره توضیح کامل بده

us12
November 4th, 2016, 21:58
ممنون میشم مثل سایر دوستان دلایلتون رو بفرمائید :105:

1-ماژول های آماده تقریبا تمام اسکریپت های معروف :
http://mabnacard.com/ipg-connection
با قابلیت سفارش ساخت هر ماژول اختصاصی برای کاربر !

2- پشتیبانی فوق العاده عالی ( فقط با تجربه بین چند psp متوجه این تفاوت خواهید شد )
3- آپ تایم بالا
4- امنیت تبادلات ( کلیه اطلاعات تبادل شده بین هاست و سرور psp با استفاده از الگوریتم های AES کد گذاری میشود )
5- کمترین مغایرت در بین psp های فعال :
http://mabnacard.com/news/201

OmidX
November 4th, 2016, 22:51
من از پارسیان ، پاسارگاد ، ملت و سامان درگاه دارم ، همه شون تسویه حساب منظم و پشتیبانی خوبی دارن ... و طوری نیست ک بشه گفت یکی خوب هست یکی بد ، همه خوب هستند .

peyman_m
November 4th, 2016, 23:17
نظرتون در مورد درگاه پارسیان چی هست؟

بشخصه به دلیل عدم پشتیبانی مناسب و سریع ، از درگاهشون دیگه استفاده نکردیم
برای هر چیزی باید زنگ بزنید و در بسیاری موارد نیز حرف خودشونو به کرسی مینشونن

ولی ملت ، سامان ، پاسارگاد واقعا عالی

- - - Updated - - -

دوستان منظور از واکنشگر بودن بانک سامان چیه منظور قالب اونه؟

واینکه درباره این درگاه اگه کسی اطلاعات داره توضیح کامل بده

منظور از واکنشگرا این هست که با هر وسیله ای که به درگاهشون وصل بشید ، موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و .... قالبش بصورت خودکار برای پرداخت کننده تنظیم میشه و بهم ریختگی نداره

از نظر سرعت اتصال واقعا عالی هست ، پشتیبانی ایمیل و بخصوص تلفنی بسیار عالی و بسیار مودبانه برخورد میکنند

در خصوص اینکه چه مدت طول میکشه تا درگاه رو بدن اطلاعی ندارم ، برای ما چون از طرف شرکت شاپرک به PSP ها نامه زده بودند ، خودشون تماس گرفتند و در کمتر از 2 ساعت درگاه رو تحویل دادن
ولی در حالت عادی حدود 10 روز گمونم بکشه چون بایستی مدارک امضا شده و تائید محضری شده براشون ارسال کنید

majid rostami
November 5th, 2016, 01:52
با سلام و احترام

مطابق فعالیت چند ساله و کار با اکثر شرکت های ارائه دهنده درگاه پرداخت ، پیشنهاد من با درجه بندی زیر هست :

1 - سامان کیش (پشتیبانی سریع و پاسخگو ، فعال سازی و تحویل حدود 7 روز کاری ، نیازمند ارسال فیزیکی مدارک ، در عین حال پیگیر تمدید قرارداد ، نبود سیستم تیکت آنلاین و پشتیبانی از طریق ایمیل و فکس ، درخواست بازخورد نسبت به خدمات ارائه شده و ...)
2 - به پرداخت ملت (ایجاد و تحویل سریع درگاه حداکثر 3 روز ، پشتیبانی خوب و سریع ، دارای سیستم پشتیبانی آنلاین ، تمدید اتوماتیک قرارداد و ....)
3 - پارسارگاد (پشتیبانی در سطح متوسط ، تحویل بین 5 الی 7 روز ، جدیدا نیاز به ارائه سفته نیست اما قبلا بود ! ، دارای سیستم پشتیبانی آنلاین)
4 - پارسیان (تحویل بین 7 الی 10 روز ، نیازمند ارسال فیزیکی مدارک ، عدم وجود سامانه پشتیبانی آنلاین و تیکت (یا باید فکس بزنید یا ایمیل بدید)

موفق باشید

ممنون بابت توضیحات کاملتون ، پیشنهاد خودتون کدام مورد ست ؟

شماره و ترتیب نوشتن دلیل خاصی داره ؟ یا فقط یک شماره گذاری معمولی بود ؟

1-ماژول های آماده تقریبا تمام اسکریپت های معروف :
http://mabnacard.com/ipg-connection
با قابلیت سفارش ساخت هر ماژول اختصاصی برای کاربر !

2- پشتیبانی فوق العاده عالی ( فقط با تجربه بین چند psp متوجه این تفاوت خواهید شد )
3- آپ تایم بالا
4- امنیت تبادلات ( کلیه اطلاعات تبادل شده بین هاست و سرور psp با استفاده از الگوریتم های AES کد گذاری میشود )
5- کمترین مغایرت در بین psp های فعال :
http://mabnacard.com/news/201

ممنون بابت توضیحات !

توی برخی تاپیک ها دیدم تبلیغ مبنا کارت رو کردین ! آیا از اعضای این شرکت هستید ؟

nasleghermez
November 5th, 2016, 19:00
من هم مبناکارت رو پیشنهاد میدم
مشتریشونم بیشتر بخاطر پیگیریشون در پشتیبانی
برای خودم مشکل فنی پیش اومد که از درگاهشون نمیتونستم استفاده کنم که زنگ زدن و پیگیری و ماژول مورد نیازمو نوشتن و نصب کردن و تحویل دادن
ساعت 7.30 صبح هم پول تو حسابه(روزهای غیر تعطیل)

majid rostami
November 5th, 2016, 21:44
من هم مبناکارت رو پیشنهاد میدم
مشتریشونم بیشتر بخاطر پیگیریشون در پشتیبانی
برای خودم مشکل فنی پیش اومد که از درگاهشون نمیتونستم استفاده کنم که زنگ زدن و پیگیری و ماژول مورد نیازمو نوشتن و نصب کردن و تحویل دادن
ساعت 7.30 صبح هم پول تو حسابه(روزهای غیر تعطیل)

ممنون بابت نظرتون ...

پنل ارائه نمیدن ؟ لیست تراکنش های موفق و ناموفق رو به چه صورت دریافت میکنید ؟

us12
November 5th, 2016, 23:16
ممنون بابت نظرتون ...

پنل ارائه نمیدن ؟ لیست تراکنش های موفق و ناموفق رو به چه صورت دریافت میکنید ؟

پنل هم ارائه میشود :

http://trs.mabnacard.com/rts/jsp/login.jsp

بعد از گرفتن درگاه از پشتیبان مبنا کارت درخواست کنید تا یوزر پسورد پنل گزارش تراکنشها به شما ارسال شود.

Inpart
November 6th, 2016, 13:16
سلام دوستان
من یک درگاه پرداخت آنلاین برای سایتم میخوام
نظرتون راجع به درگاه زرین پال چی هست؟
لطفا تجربیات خودتون رو به اشتراک بگذارید
ممنون

farmanrava
November 6th, 2016, 14:31
سلام دوستان
من یک درگاه پرداخت آنلاین برای سایتم میخوام
نظرتون راجع به درگاه زرین پال چی هست؟
لطفا تجربیات خودتون رو به اشتراک بگذارید
ممنون

دوست عزیز ما اینجا در مورد psp ها صحبت میکنیم نه درگاه های واسط ... لطفا مسیر تایپیک رو تغییر ندید .

پ.ن : درگاه زرین پال در این انجمن سابقه خوبی نداره و همینطور باعث و بانی خیلی از خرابکاری های مربوط به درگاه های واسط هستش ! از بین درگاه های واسط آرین پال (پارس پال سابق) پیشنهاد میشه ...

موفق باشید

farshid17
November 6th, 2016, 21:43
دوستان چنتا سوال داشتم درمورد بانک ملت

1.امکان داره بانک ملت مثل بانک سامان چنتا اپی قبول کنه یا فقط یکی هست؟

و بانک سامان درگاه

2.من روی یک دامین هام نماد دارم ودرگاه نماد اعتماد گرفتم حالا می خوام روی یکی از دامین های دیگم هم از این درگاه استفاده کنم می تونم اپی معرفی کنم بدون نماد اعتماد ودرد سر گرفتن نماد رو نرم؟

3. اگه سوال سه میشه می تونم اسم ولوگو اون سایت برای این درگاه رو عوض کنم مثل درگاه اختصاصی زرین پال که بصورت اختصاصی میده به دیگران میده با سایت کارت شارژش؟

farmanrava
November 6th, 2016, 22:32
دوستان چنتا سوال داشتم درمورد بانک ملت

1.امکان داره بانک ملت مثل بانک سامان چنتا اپی قبول کنه یا فقط یکی هست؟

و بانک سامان درگاه

2.من روی یک دامین هام نماد دارم ودرگاه نماد اعتماد گرفتم حالا می خوام روی یکی از دامین های دیگم هم از این درگاه استفاده کنم می تونم اپی معرفی کنم بدون نماد اعتماد ودرد سر گرفتن نماد رو نرم؟

3. اگه سوال سه میشه می تونم اسم ولوگو اون سایت برای این درگاه رو عوض کنم مثل درگاه اختصاصی زرین پال که بصورت اختصاصی میده به دیگران میده با سایت کارت شارژش؟

سلام

1- تا 10 تا آی پی قبول میکنه تا جایی که من اطلاع دارم و سوال کردم ازشون
2- اگه آی پی ها یک باشه بله میشه ولی فکر کنم از نظر قانون psp ها این امر خلاف قانون باشه ( البته عرض کردم فکر کنم ، باید از خود psp سوال کنید )
3- نخیر ، اطلاعات درگاه اصلی نمایش داده میشه . درگاه های اختصاصی که از درگاه های واسط ارائه میشه هر کدام یک درگاه مستقل هستند و شماره پایانه خاصی دارند ... یک درگاه نیست که تغییر میدن بلکه برای هر درخواست شما یک درگاه ساخته میشه ...

alireza7596r
November 6th, 2016, 22:44
با سلام و احترام به همه دوستان
درگاه های ملت - سامان - پاسارگاد توصیه میشه
بهترین پشتیبانی آنلاین: ملت
از نظر واکنشگرا بودن درگاه : سامان
از نظر پرداخت سریع : پاسارگاد
( البته اگر شماره حساب معرفی شده مربوط به شماره حساب بانک پاسارگاد باشه ، هرشب ساعت 2:30 الی 3:30 واریزی صورت میگره )
در غیر این صورت کلیه psp ها بدلیل پرداخت پایا ، تسویه حساب های انجام گرفته شده ساعت 6:30 الی 7 صبح در حسابتون هست

عزیز بانک ملت در آخرین تغییرات که در چند روز گذشته انجام داده از نظر واکنشگرا بودن بسیار تغییر کرده و استاندارد های لازم رو داره چک کنید