PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای تبدیل vpsویندوز سرور2012 به هاست دانلود

Paresa
November 4th, 2016, 00:44
سلام دوستان بنده یه vps دارم میخوام تبدیلش کنم به هاست دانلود..یعنی فقط برای دانلود فایلام برای سایتم. ازش استفاده کنم.

IIS هم نصب کردم.

بعد یه مشکل دارم بنده یه فایل فشرده داخل پوشهwwwroot به اسم test ساختم.بعدش داخل vps تو مرورگر ادرس ای پی + نام فایل + پسوند میزنم فایل دانلود میشه اما تو سیستم خودم دانلود نمیشه مشکل کجاست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. ضمننا درصورت امکان اگه کسی هست ایدی تلگرامشو بده دسترسی بدم ممنون میشم بیاد یه نگاه بکنه.

yourhosting
November 4th, 2016, 00:46
از فایروال پورت 80 رو باز کنید
درصورت عدم حل از تنظیمات iis mime type پسوند مدنظر رو اضافه کنید

negarnovin
November 4th, 2016, 01:26
شما می بایستی پسوندهای مجاز دانلود تو iis رو باز کنید

Paresa
November 4th, 2016, 02:04
دوستان این کاربر عزیز mizban97 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=104347) زحمت کشیدن بررسی کردن..گویا سرور از dhcp ست شده..مشکل اینه که داخل ویندوز یه ای پی فیک زده شده این ای پی 192.168.1.200.و عملا کاربردی نداره

33985

33986

تو عکس دومی که با زرد مشخص شده.آیپی فیک زده شده.نباید این ای پی اونجا میبود باید ایپی اصلی که لاگین و ریموت میکنیم اونجا ست بشه.برای حل این مشکل اطلاعات ipv4 لازمه که متاسفانه چون اکانتو یکی از دوستان داده بود قبلا و الان بهش دسترسی ندارم متاسفانه نمیدونم اطلاعات ipv4

ایا راهی ترفندی چیزی برای حلش هست؟

TukaNet
November 4th, 2016, 02:36
اگر برای استفاده شخصی یا حتی چند نفر هست، پیشنهاد میکنم از filezilla server استفاده کنید که کانفیگ راحت تری دارد و شما را از دردسرهای راه اندازی iis راحت میکند

- - - Updated - - -

دوستان این کاربر عزیز mizban97 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=104347) زحمت کشیدن بررسی کردن..گویا سرور از dhcp ست شده..مشکل اینه که داخل ویندوز یه ای پی فیک زده شده این ای پی 192.168.1.200.و عملا کاربردی نداره

33985

33986

تو عکس دومی که با زرد مشخص شده.آیپی فیک زده شده.نباید این ای پی اونجا میبود باید ایپی اصلی که لاگین و ریموت میکنیم اونجا ست بشه.برای حل این مشکل اطلاعات ipv4 لازمه که متاسفانه چون اکانتو یکی از دوستان داده بود قبلا و الان بهش دسترسی ندارم متاسفانه نمیدونم اطلاعات ipv4

ایا راهی ترفندی چیزی برای حلش هست؟

آی پی فعلی شما invalid هست و فقط روی همان شبکه قابل دسترس خواهد بود.

با جایی که سرور را تهیه کردید صحبت کنید تا اطلاعات آی پی آدرس را به شما بدهند.

الان به چه آی پی آدرسی ریموت میزنید؟

Paresa
November 4th, 2016, 02:42
اگر برای استفاده شخصی یا حتی چند نفر هست، پیشنهاد میکنم از filezilla server استفاده کنید که کانفیگ راحت تری دارد و شما را از دردسرهای راه اندازی iis راحت میکند

- - - Updated - - -

آی پی فعلی شما invalid هست و فقط روی همان شبکه قابل دسترس خواهد بود.

با جایی که سرور را تهیه کردید صحبت کنید تا اطلاعات آی پی آدرس را به شما بدهند.

الان به چه آی پی آدرسی ریموت میزنید؟
بااین ایپی24.185.160.54:3389

همونطور که عرض کردم
اکانتو یکی از دوستان داده بود قبلا و الان بهش دسترسی ندارم متاسفانه امکان دسترسی نمیتونم به اطلاعات ipv4 داشته باشم

هیچ گونه راهی نداره؟

Paresa
November 4th, 2016, 13:13
دوستان دیگه راهی نداره برای حل این مشکل?

hassanshaikhi
November 4th, 2016, 13:31
فکر میکنم vps شما مستقیم به اینترنت وصل نیست. وصلش کردن به روتر و از اونجا پورت براش باز کردن. شبیه به کامیپوتر خودتون که ip لوکال دارید و اگه بخاید از اینترنت دسترسی داشته باشید باید توی مودم پورت باز کنید براش.برای سرور شما هم باید پورت 80 باز کنن.
الان چک کردم گویا پورت 443 باز هست روی سرورتون. پورت iis رو به 443 تغییر بدید ببینید جواب میده.

TukaNet
November 4th, 2016, 14:26
بااین ایپی24.185.160.54:3389

همونطور که عرض کردم
اکانتو یکی از دوستان داده بود قبلا و الان بهش دسترسی ندارم متاسفانه امکان دسترسی نمیتونم به اطلاعات ipv4 داشته باشم

هیچ گونه راهی نداره؟

دوست عزیز ایشون روی اینترنت خانگی این سیستم رو برای شما آپ کرده اند و آی پی استاتیک برای خود سرور اختصاص نداده اند.

آسانترین کار این هست که filezilla serveer را نصب کنید و پورت دیفالت را روی 80 قرار دهید تا مشکل فعلی حل شود.

Paresa
November 4th, 2016, 16:32
دوستان با پورت دیگه بجز80 تست شده کار نکرد..این vps ساختار شبکش فرق داره در اصل نباید از ای پی لوکال ست بشه باید ای پی اینترنت روی سرور باشه تا بتونه IIS کار کنه

ViraHost.com
November 4th, 2016, 16:38
سلام دوستان بنده یه vps دارم میخوام تبدیلش کنم به هاست دانلود..یعنی فقط برای دانلود فایلام برای سایتم. ازش استفاده کنم.

IIS هم نصب کردم.

بعد یه مشکل دارم بنده یه فایل فشرده داخل پوشهwwwroot به اسم test ساختم.بعدش داخل vps تو مرورگر ادرس ای پی + نام فایل + پسوند میزنم فایل دانلود میشه اما تو سیستم خودم دانلود نمیشه مشکل کجاست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. ضمننا درصورت امکان اگه کسی هست ایدی تلگرامشو بده دسترسی بدم ممنون میشم بیاد یه نگاه بکنه.

با سلام،
اگر مشکلتون هنوز پابرجاست، به جای استفاده از IIS طبق گفته همکار گرامی
از فایل زیلا سرور استفاده کنید و با استفاده از cuteftp به سرور متصل بشید.
به همچنین از nginx می تونید استفاده کنید، ( لینک دانلود : http://nginx.org/download/nginx-1.10.2.zip )
اگر تمایل دارید بررسی کنم و یا سوالی دارید، از پ.خ با بنده در ارتباط باشید.

ارادت

Paresa
November 4th, 2016, 16:44
دوستان پ خ بنده فعال نیست. نمیتونم پ خ بدم

ایدی تلگرام بنده
@ParsaHab

اگه میشه پیام بدید

Paresa
November 4th, 2016, 20:37
دوستان همه پورت ها رو این وی پی اس بسته هست فقط پورت ریموت 3389 روش بازه.

این وی پی اس وصله به روتر سیسکو .

عملا فک کنم هیچ راهی متاسفانه نداره که تبدیلش کرد به هاست.

Paresa
November 4th, 2016, 21:45
با سلام،
اگر مشکلتون هنوز پابرجاست، به جای استفاده از IIS طبق گفته همکار گرامی
از فایل زیلا سرور استفاده کنید و با استفاده از cuteftp به سرور متصل بشید.
به همچنین از nginx می تونید استفاده کنید، ( لینک دانلود : http://nginx.org/download/nginx-1.10.2.zip )
اگر تمایل دارید بررسی کنم و یا سوالی دارید، از پ.خ با بنده در ارتباط باشید.

ارادت
پ خ بنده بسته هست

ممنون میشم یه پیام تو تلگرام به بنده تا دسترسی رو براتون ارسال کنم اگه ممکنه یه بررسی بکنید

@ParsaHab

ViraHost.com
November 4th, 2016, 23:36
پ خ بنده بسته هست

ممنون میشم یه پیام تو تلگرام به بنده تا دسترسی رو براتون ارسال کنم اگه ممکنه یه بررسی بکنید

@ParsaHab

در خدمت هستم، پیام ارسال شد.
ارادتمند

soheil869
November 5th, 2016, 12:28
با سلام اگر مشکل حل نشد دسترسی ارسال کنید

samihost
November 5th, 2016, 19:47

IIS هم نصب کردم.

در تلگرام در ارتباط باشید تا مشکل شمارا رفع کنم.
@samihost