PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایانه های فروش (کارتخوان) تن پی TenPay

tenpay
November 1st, 2016, 19:57
33969

و حالا بعد از گذشت 2ماه ارائه پایانه فروش (کارتخوان) به 3 استان خراسان رضوی ، جنوبی و شمالی؛
امکان ارائه دستگاه های کارتخوان در سطح کشور عملیاتی گردید.

پذیرندگان عزیز جهت ثبت درخواست خود می توانند از تاریخ 1395/08/22 به آدرس ذیل مراجعه نمایند.
⁣ (http://%E2%81%A3https://tenpay.ir/pos/posrequest.html)https://tenpay.ir/pos/posrequest.html

انواع دستگاه های ارائه شده

کارتخوان ثابت

کارتخوان های ثابت تن پی به 2 روش ، خط تلفن و شبکه اینترنت امکان انجام تراکنش دارند و دارای تمامی استانداردهای روز جهان می باشند.

قابلیت ها :

1. کارت شارژ اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، تالیا)
2. اعلام موجودی حساب-دارنده کارت
3. پرداخت قبض
4. محاسبه شناسه شبا
5. اطلاع رسانی
6. متصل به شبکه شتاب
6. تسویه حساب منظم شبکه شاپرک(بصورت خودکار)
7. پرداخت چند حسابی با امکان انتخاب شماره حساب و درصد واریز
8. امکان واریز به تمامی بانک ها عضو شبکه شتاب
9. امکان اتصال به حساب تن پی شما
10. پشتیبانی 24 ساعته 7روز هفته

کارتخوان سیار
کارتخوان های سیار تن پی به صورت اتصال GPRS شبکه های تلفن همراه امکان انجام تراکنش دارند و دارای تمامی استاندارد های روز جهان می باشند.

قابلیت ها : دارای تمامی قابلیت های کارتخوان های ثابت
1. کارت شارژ اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، تالیا)
2. اعلام موجودی حساب-دارنده کارت
3. پرداخت قبض
4. محاسبه شناسه شبا
5. اطلاع رسانی
6. متصل به شبکه شتاب
6. تسویه حساب منظم شبکه شاپرک(بصورت خودکار)
7. پرداخت چند حسابی با امکان انتخاب شماره حساب و درصد واریز
8. امکان واریز به تمامی بانک ها عضو شبکه شتاب
9. امکان اتصال به حساب تن پی شما
10. پشتیبانی 24 ساعته 7روز هفته

sarwhost
November 1st, 2016, 20:01
فرم ثبت نامتون همون سه استان رو داره

tenpay
November 1st, 2016, 20:02
انشاالله از تاریخ 1395/08/22 بصورت کامل ارائه می گردد و تمام استان ها اضافه می گردد.

mha1368
November 1st, 2016, 20:06
برای تحویل دستگاه ، چند داخل حساب مسدود میشه؟

OmidX
November 1st, 2016, 20:07
شما جزو psp ها هستید ؟ یا واسطه اید ؟

mha1368
November 1st, 2016, 20:07

کپی شناسنامه و کارت ملی ، صورتحساب حساب های بانکی معرفی شده ، رسید فیش واریزی به مبلغ 1میلیون تومان
مبلغ واریزی به عنوان ضمانت نزد ما نگهداری می شود و بعد از اتمام قرارداد به حساب شما واریز می گردد.

tenpay
November 1st, 2016, 20:13

فقط برای پایانه های سیار 1تومن به عنوان ضمانت دریافت می گردد.

- - - Updated - - -

شما جزو psp ها هستید ؟ یا واسطه اید ؟

ما به عنوان درگاه واسط در حال فعالیت هستیم

Black Carboh
December 20th, 2016, 19:25
تسویه کارت خوان های سیار به جه نحوی هست ؟ مستقیم به حساب واریز می شه ؟

planday
December 20th, 2016, 22:50
من خواستم پایانه سیار سفارش بدم اما از اینکه شما اعتماد ندارید به مشتری و مبلغ یک میلیون میگیرین ماهم عمرا به شما اعتماد نداریم...
بانک ملت و پارسیان بدون هیچی میدن...
من از بانک ملت پوز گرفتم نه جواز کسب خواست نه هیچی فقط شماره حساب و مدارک مثل شناسنامه و ...

Black Carboh
December 20th, 2016, 22:56
من خواستم پایانه سیار سفارش بدم اما از اینکه شما اعتماد ندارید به مشتری و مبلغ یک میلیون میگیرین ماهم عمرا به شما اعتماد نداریم...
من از بانک ملت پوز گرفتم نه جواز کسب خواست نه هیچی فقط شماره حساب و مدارک مثل شناسنامه و ...

دوست عزیز پوز بله ولی سیار همه بانک ها 1 میلیون باید فریز کنید .

esmaeil95
December 21st, 2016, 01:36

شما اگر پوز سیار رو بردین و نه استافده کردین و نه پس اوردین دستگاه چند ملییونی رو تکلیف چیه!
که بانک ها برای پوز سیار یا باید پول بزارین یا گردش حساب بالا

persiancoder
December 21st, 2016, 03:02
ببخشید چند سوال داشتم.

1. چون واسط هستید تراکنش ها یا تسویه حساب ها شامل کارمزد می شوند؟ چقدر؟
2. تسویه حساب ها بصورت شتابی هستند؟ ( 500 تومان کارمزد ) و یا خیر پایا و بدون کارمزد هستند؟
3. از زمان تایید درخواست تا تحویل پوز ثابت چقدر طول میکشه؟
4. آیا پوز ها نیازمند حداقل x تراکنش یا x مبلغ ماهیانه هستند یا خیر؟
5. تراکنش ها توی پنل مدیریتی سایتتون ثبت میشه؟ ( اگر اینطور باشه این یه چیز جدید هست )

tenpay
December 21st, 2016, 07:33
سلام دوست عزیز؛
تسویه حساب ها بصورت خودکار در 3 نوبت انجام می شود و شامل 0.25 صدم درصد تا 1درصد می باشد.
تسویه حساب ها بصورت پایا می باشد که شامل کارمزد نیست.
به طور معمول از زمان ثبت درخواست تا ایجاد پایانه 2 هفته طول میکشه و 2 الی 3 روز بعد به دست پذیرنده می رسد.
بله در قوانین شاپرک دستگاه ها می بایست در ماه 60عدد تراکنش یا 2 میلیون تومان تراکنش داشته باشند که خرید شارژ و پرداخت قبوض هم حساب می شود.
پنل مدیریتی فقط تراکنش های خروجی ثبت می شوند که به حساب شما واریز شده اند و دیگر امکانات و ریز تراکنش ها در حال پیگیری هستیم تا در پنل قابل رویت باشد.

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز؛
تمامی بانک ها در صورت افتتاح حساب جدید و بدون کارکرد می بایست مبلغ مشخصی را بصورت امانت مسدود کنند.
که این مبلغ در برخی بانک ها با توجه به حساب و کارکرد متغیر می باشد و در صورت تایید رئیس بانک نیز حذف یا کم می گردد.
این مبلغ برای اعتماد نمی باشد بلکه برای حسن انجام کار می باشد و دارای سود بانکی نیز می باشد.

- - - Updated - - -

تسویه کارت خوان های سیار به جه نحوی هست ؟ مستقیم به حساب واریز می شه ؟

سلام دوست عزیز.
تمامی دستگاه ها تسویه حساب آنها در 3 نوبت به حساب معرفی شده شما در روز واریز می گردد.

peyman_m
December 21st, 2016, 16:16
با سلام و احترام

بنده بشخصه از سال 1392 الی 1394 که هم بعنوان کارمند و هم بعنوان بارزس رسمی و پشتیبان در نمایندگی شرکت پککو ( گیلان ) بودم ، از هر دستگاه pos سیار مبلغ یک میلیون تومان بعنوان ( وجه امانی ) از درخواست کننده اخذ میشد ، البته این مبلغ اخذ شده شامل بانکهای ( تجارت - رفاه - پارسیان - سینا - مسکن ) بود چون شرکت پککو یک شرکت psp هست و طرف قرارداد با اکثر بانکها بجز ملت میباشد

این مبلغ امانی نیز پس از تحویل pos به طرف قرارداد بازگردانده میشود

باتشکر

Jolge
December 22nd, 2016, 14:36
ببخشید یک سوالی دارم
این سرویس شما چه فرقی با سرویس هایی که خود بانک هم می ده داره
یعنی منظورم اینه که خود بانک که دستگاه پز می ده دیگه چه نیازی هستش ؟

downloaddl
December 22nd, 2016, 15:22
یک شماره تماس داخل سایت قرار دادین
3 روزه دارم تماس می گرم
کسی پاسخگو نیست.

tenpay
December 24th, 2016, 08:28
یک شماره تماس داخل سایت قرار دادین
3 روزه دارم تماس می گرم
کسی پاسخگو نیست.

سلام دوست عزیز؛
از شما بخاطر این مشکل عذرخواهی می کنیم.
چه ساعتی تماس داشته اید تا پیگیری کنیم و در صورت امکان با شما تماس بگیریم.

ساعت پاسخ گویی تلفنی همکاران از ساعت 8 الی 20 و یک ساعت از 12:30 الی 13:30 برای استراحت پاسخ گویی تلفنی نداریم.
در ایام تعطیل هم پشتیبانی تیکت و ایمیلی فعال می باشد.

پیروز و سربلند باشید

- - - Updated - - -

ببخشید یک سوالی دارم
این سرویس شما چه فرقی با سرویس هایی که خود بانک هم می ده داره
یعنی منظورم اینه که خود بانک که دستگاه پز می ده دیگه چه نیازی هستش ؟

تمامی دستگاه ها هیچ فرقی با دستگاه های ارائه شده توسط بانک ها یا شرکت های psp ندارد ، دلایل زیر را مطالعه کنید.
1. در بانک دستگاه ها به حساب های سوده با نرخ کارمزد بالا ارائه نمی گردد و نهایتا به حساب های تا 15درصد دستگاه ارائه می دهند.
2. در برخی بانک ها دستگاه ها امکانات خوبی ندارد و یا از نوع قدیمی می باشد ولی حساب شما در بانک دارای گردش خوبی می باشد و نیاز دارید روی همون حساب در همان بانک فعالیت کنید ولی نیاز به یک دستگاه با امکانات بهتری نظیر wifiiیا اینترنت کابلی یا ظاهر بهتر نیاز دارید.
3. امکان واریز به هر بانکی می باشد.
4. بیشتر فعالیت ما روی صندوق های قرض الحسنه یا موسسات مالی اعتباری می باشد که امکان ارائه کارتخوان به مشتریان خود ندارند به همین دلیل دستگاه ها مجموعه تن پی روی پیشخوان مشتریان صندوق یا موسسه قرار می گیرد و تمامی وجوه همه دستگاه ها به حساب معرفی شده صندوق یا موسسه واریز می گردد.
5. و . . .