PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تلگرام

it-net
November 1st, 2016, 00:54
با سلام خدمت همه دوستان گرامی

یه سوال داشتم و برای شدید عجیب اومده و جند روزه ذهنم درگیرش شده.

من دوتا خط موبایل دارم به تازگی یکی از خطهام توی تلگرام به مشکل خورده یعنی اصلا بدون وی پی ان تلگرام متصل نمیشه نه آندروید و نه نسخه ویندوز درصورتی که خط دومم هیچ مشکلی نداره.

هردو از یک اینترنت هست.

توی دو روز چندین بار تلگرام حذف و نصب شد وصل میشد کافی بود برنامه بسته بشه دیگه تلگرام باز نمیشه و توی connecting... میمونه و جالبه نسخه دسک تاپ هم ایم مشکل داره.
صب موموگرام رو نصب کردم مشکل حل شد و الان که این تاپیک رو میزنم باز متصل نمیشه نه با گوشی و نه حتی سیستم.

کسی به این مشکل برخورده یا راه حلی داره؟

ممنون

k-pax
November 1st, 2016, 01:05
منم دقیقا به همین مشکل خوردم !

روی گوشیم یه برنامه تلگرام اصلی نصبه و یه برنامه Lagatgram
اونی که با Lagatgram هست به مشکل خورد

هردوشن هم روی ویتدوز دستکتاپ دارم . که اونی که روی Lagatgram روی ویندوز هم مشکل داشت و به همین صورت
connecting... میموند .
فکر کردم از Lagatgram هست . اما پاکش هم کردم . و درست نشد .
اما با قندشکن درست کار میکنه

فکر کنم کمیته قند شکن دارن روی آیپی های تلگرام یه کاری میکنن .

یه مشکل عجیبی که امروز عصر باهاش مواجه شدم قطعی اینترنت برای شبکه های مجازی و وب بود ! ( شاتل هستم)
آیپی 8.8.8.8 راحت پینگ میداد . تریس روت هم گرفتم . هاپ هاش هم درست بود .
با قند شکن که وصل شدم وب درست شد هم شبکه های مجازی . اما قطع که کردم باز همون مشکل بودش!

مطمئنن کمتیه قندشکن داره یه بلایی سر اینترنت میاره ( خرابکاری میکنه)

it-net
November 1st, 2016, 01:10
آخه جالبه برای من برعکس تو هست.
با تلگرام اصلی وصل نمیشد با متفرقه ها میشه.

پس چرا توی خط دیگم این مشکل نیست؟
برای هردو خط تلگرام دسک تاپ دارم اونی که تلگرام اصلیه دسک تاپش هم به مشکل میخوره ولی اون یکی هیچ مشکلی توی دسک تاپ ندارم

k-pax
November 1st, 2016, 01:15
آخه جالبه برای من برعکس تو هست.
با تلگرام اصلی وصل نمیشد با متفرقه ها میشه.

پس چرا توی خط دیگم این مشکل نیست؟
برای هردو خط تلگرام دسک تاپ دارم اونی که تلگرام اصلیه دسک تاپش هم به مشکل میخوره ولی اون یکی هیچ مشکلی توی دسک تاپ ندارم

فکر کنم همه اکانتهاشون روی یه سرور نباشن و چنیدن سرور دارن .
شاید کمیته قندشکن دارن روی چند آیپیشون کار میکننه و چند آیپی دیگه درسته . ! دقیقش نمیدم .

شاید هم خود سرورهای تلگرام مشکل دارن !

telegram.chat
November 1st, 2016, 01:51
دوستان تلگرام از چند دیتا سنتر استفاده میکنه و تفاوت در برنامه ای که به کار می برید نیست. تفاوت در اینه که یک شماره در یک دیتا سنتر هست و دیگری در دیتا سنتر دیگه ای رجیستر شده. معمولاً چند روز بعد مشکل چه از ایران باشه چه از دیتاسنتر حل میشه.
میشه فهمید هر شماره روی چه دیتاسنتری هست ولی دردی رو دوا نمیکنه.