PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میشه هرازچندگاهی عنوان مطلب رو تغییر داد؟

alirad
October 31st, 2016, 16:46
دوستان میشه هرازچندگاهی عنوان مطلب رو تغییر کوچک داد؟به شرط ثابت موندن عنوان
سئو (عنوانی که توی نتایج گوگل نشون داده میشه) و ثابت موندن آدرس مطلب.
این کار توی سئو یا ایندکس گوگل تاثیر منفی(مطلب مشابه) میذاره؟

اصلا گوگل بر اساس عنوان مطلب ایندکس میکنه یا عنوان سئو ؟

aminlord96
October 31st, 2016, 17:37
سلام، فکر نکنم چنین اتفاقی ممکن باشه.

vahid13713
November 1st, 2016, 02:35
دوستان میشه هرازچندگاهی عنوان مطلب رو تغییر کوچک داد؟به شرط ثابت موندن عنوان
سئو (عنوانی که توی نتایج گوگل نشون داده میشه) و ثابت موندن آدرس مطلب.
این کار توی سئو یا ایندکس گوگل تاثیر منفی(مطلب مشابه) میذاره؟

اصلا گوگل بر اساس عنوان مطلب ایندکس میکنه یا عنوان سئو ؟

تحت هیچ شرایطی تغییر دادن ادرس و عنوان مطلب توصیه نمیشه...تغییر ادرس (حتی با ریدایرکت 301) باعث ارور 404 میشه و اگر هم نشه ارزش صفحه ایندکس شده رو کم میکنه....اما تغییر عنوان مطلب....اصلن چنین چیزی توی نویسندگی وب معنا ندارد! شما فرض کنید کتابی نوشتید و هر روز قصد دارید عنوان اونو عوض کنید! اصلن منطقی نیست و اگر ایندکسهای گوگل رو پیگیری کنید متوجه میشید که با تغییر عنوان ...عنوان ایندکسی عوض نمیشه...نمونه هم هست میتونم ارائه کنم......

اما.........

اپدیت کردن مطلب انهم به شیوه ی درست یکی از اصول اصلی سئو است که مجال بیان نیست

و نکته ی دیگر اینکه ...بجای تغییر دادن عنوان مطلب میتوانید مطلب جدید با عنوان جدید بنویسید

عنوانهای دامنه و کلمات کلیدی اصلی سایت رو هم نمیتونید تغییر بدهید...

اصلا سایتی که تغییر ماهیت بدهد=تغییر عناون صفحه ی اصلی محکوم به فناست...نمونه ان ...فرض کنید تعمیرگاه پراید میزنید و فردا تابلو انرا به پژو تغییر میدهید!!! چه کسی به چنین تعمیر گاهی اعتماد میکند؟

برای مخاطب بنویسید نه برای گوگل...اصل اساسی سئو

شاد باشید..وحید زارع

alirad
November 1st, 2016, 02:49
تحت هیچ شرایطی تغییر دادن ادرس و عنوان مطلب توصیه نمیشه...تغییر ادرس (حتی با ریدایرکت 301) باعث ارور 404 میشه و اگر هم نشه ارزش صفحه ایندکس شده رو کم میکنه....اما تغییر عنوان مطلب....اصلن چنین چیزی توی نویسندگی وب معنا ندارد! شما فرض کنید کتابی نوشتید و هر روز قصد دارید عنوان اونو عوض کنید! اصلن منطقی نیست و اگر ایندکسهای گوگل رو پیگیری کنید متوجه میشید که با تغییر عنوان ...عنوان ایندکسی عوض نمیشه...نمونه هم هست میتونم ارائه کنم......

اما.........

اپدیت کردن مطلب انهم به شیوه ی درست یکی از اصول اصلی سئو است که مجال بیان نیست

و نکته ی دیگر اینکه ...بجای تغییر دادن عنوان مطلب میتوانید مطلب جدید با عنوان جدید بنویسید

عنوانهای دامنه و کلمات کلیدی اصلی سایت رو هم نمیتونید تغییر بدهید...

اصلا سایتی که تغییر ماهیت بدهد=تغییر عناون صفحه ی اصلی محکوم به فناست...نمونه ان ...فرض کنید تعمیرگاه پراید میزنید و فردا تابلو انرا به پژو تغییر میدهید!!! چه کسی به چنین تعمیر گاهی اعتماد میکند؟

برای مخاطب بنویسید نه برای گوگل...اصل اساسی سئو

شاد باشید..وحید زارع

ممنون از توضیحات کاملتون.همون طور که میدونید توی وردپرسی که yoast هم روش نصبه موقع نوشتن یه مطلب جدید 2 تا عنوان مینویسیم یکی عنوانی که خود وردپرس از ما میخواد و یه عنوانی که yoast از ما میخواد.عنوانی که وردپرس میخواد همونی هست که داخل سایت نمایش داده میشه و عنوانی که yoast میخواد همونی هست که در نتایج گوگل نشون داده میشه.حالا من میخوام نهایتا 2 بار در آینده عنوان وردپرس رو ویرایش جزیی بکنم(نه اینکه کامل تغییر بدم) و کاری به عنوان yoast ندارم.کاری به کلمات کلیدی و آدرس مطلب هم ندارم.

آیا ویرایش عنوان وردپرس جزو ویرایش متن وردپرس حساب نمیشه؟چون به نظر میاد گوگل عنوان yoast رو رسمی تر در نظر میگیره(و ایندکس میکنه و در نتایج نشون میده) و عنوان وردپرس رو جزوی از مطلب میدونه و با توجه به اینکه ویرایش مطلب هرازگاهی توصیه شده به نظرتون بازم مشکل داره ویرایش عنوان وردپرس؟

m2n
November 1st, 2016, 03:29
ویرایش عنوان پست کار اشتباهی هست

vahid13713
November 1st, 2016, 03:43
ممنون از توضیحات کاملتون.همون طور که میدونید توی وردپرسی که yoast هم روش نصبه موقع نوشتن یه مطلب جدید 2 تا عنوان مینویسیم یکی عنوانی که خود وردپرس از ما میخواد و یه عنوانی که yoast از ما میخواد.عنوانی که وردپرس میخواد همونی هست که داخل سایت نمایش داده میشه و عنوانی که yoast میخواد همونی هست که در نتایج گوگل نشون داده میشه.حالا من میخوام نهایتا 2 بار در آینده عنوان وردپرس رو ویرایش جزیی بکنم(نه اینکه کامل تغییر بدم) و کاری به عنوان yoast ندارم.کاری به کلمات کلیدی و آدرس مطلب هم ندارم.

آیا ویرایش عنوان وردپرس جزو ویرایش متن وردپرس حساب نمیشه؟چون به نظر میاد گوگل عنوان yoast رو رسمی تر در نظر میگیره(و ایندکس میکنه و در نتایج نشون میده) و عنوان وردپرس رو جزوی از مطلب میدونه و با توجه به اینکه ویرایش مطلب هرازگاهی توصیه شده به نظرتون بازم مشکل داره ویرایش عنوان وردپرس؟

اگر منظورتون فو*** کیبورد هست ..که اصلا توی تگهای صفحه نمیاد و فقط در جهت تحلیل همون ابزار سئو هست...اما اگر منظورتون بخش تایتل هست..مهمترین بخشه و نباید تغییر داده بشه...نکنید اقا نکنید از ما گفتن..بجای تغییر عنوان مطلب جدید با عنوان جدید بزارید...در کل هم برای تحلیل سئو به تحلیل کد خروجی سی ام اس نیاز دارید نه تحلیل ترجمه ی پلگینهای cms

alirad
November 1st, 2016, 05:22
اگر منظورتون فو*** کیبورد هست ..که اصلا توی تگهای صفحه نمیاد و فقط در جهت تحلیل همون ابزار سئو هست...اما اگر منظورتون بخش تایتل هست..مهمترین بخشه و نباید تغییر داده بشه...نکنید اقا نکنید از ما گفتن..بجای تغییر عنوان مطلب جدید با عنوان جدید بزارید...در کل هم برای تحلیل سئو به تحلیل کد خروجی سی ام اس نیاز دارید نه تحلیل ترجمه ی پلگینهای cms ممنون سوالمو یه جور دیگه میپرسم توی سایت من تگ h1 با تگ title فرق داره یعنی مثلا برای تگ title بنویسم(کتاب پنجم دبستان) برای تگ h1 می نویسم (کناب آموزشی پنجم دبستان نوشته علی مولایی).تگ title همونیه که فقط توی نتایج گوگل نشون داده میشه + تایتل بار مرورگر و تگ h1 همونیه که به کاربر داخل سایت میاد نشون داده میشه.حالا من میخوام فقط تگ h1 رو تغییر بدم آیا ضرر داره؟به تگ تایتل کاری ندارم.ممنون

vahid13713
November 2nd, 2016, 00:06
ممنون سوالمو یه جور دیگه میپرسم توی سایت من تگ h1 با تگ title فرق داره یعنی مثلا برای تگ title بنویسم(کتاب پنجم دبستان) برای تگ h1 می نویسم (کناب آموزشی پنجم دبستان نوشته علی مولایی).تگ title همونیه که فقط توی نتایج گوگل نشون داده میشه + تایتل بار مرورگر و تگ h1 همونیه که به کاربر داخل سایت میاد نشون داده میشه.حالا من میخوام فقط تگ h1 رو تغییر بدم آیا ضرر داره؟به تگ تایتل کاری ندارم.ممنون

تگ h1 یعنی عنوان صفحه و موضوع متن و نباید عوض بشه...و توی ورد پرس توی متن نباید از تگ h1 استفاده کنید...چون هر صفحه خودش تگ اچ 1 رو داره و اون عنون مطلبه..توی متن فقط میتونید از تگ اچ 2 به بعد استفاده کنید...اگه مشکلی ندارید ادرس یک صفحه سئو شدتون رو بزارید تا راهنماییتون کنم

ebrahimsh
January 19th, 2017, 22:06
نه نه اصلا لينكت ٤٠٤ ميشه