PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده ای برای راه اندازی سایت و سایت تفریحی

ice_cube
October 30th, 2016, 19:53
سلام اولا به نظرتون راه اندازی یه سایت مجله مانند مثل بیتوته چقدر آینده داره؟ و (کپی محض با ویرایش)
و دوما اینکه من بخوام یه سایت مقایسه و بررسی محصولات راه بندازم چطوره؟ حداقل به نظرم رقباش کمتره فقط یدونه نقدستان هست
ایده و نظرتون رو بگین و در ضمن برای همکاری هم هستم...

sanastudio
October 30th, 2016, 19:55
با سلام وقت بخیر بنظر میاد با وجود شبکه های اجتماعی دیگه سایت های تفریحی نمیتونن مثل قبل پیشرفت کنن.

ایده دوم بهتر هست

pc.rootall
October 30th, 2016, 20:01
سلام اولا به نظرتون راه اندازی یه سایت مجله مانند مثل بیتوته چقدر آینده داره؟ و (کپی محض با ویرایش)
و دوما اینکه من بخوام یه سایت مقایسه و بررسی محصولات راه بندازم چطوره؟ حداقل به نظرم رقباش کمتره فقط یدونه نقدستان هست

هرکاری که با تبلیغات باشه آمار بالای بتونید برای وب سایت فراهم کنید در نتیجه برای شما نقدینگی میشه !

بنده یک وب سایت تفریحی و موزیک دارم شناخته شده هستند مایل بودید جهت شراکت در خدمتیم

@omiddic

www.khanihost.ir

chaishpish
October 30th, 2016, 20:13
دنبال ایده نباش چیزی که زیاده ایده شما پولتو ببین چون هر ایده بدون هزینه تبلیغ به هیچ جا نمیرسه و اینو بدونید هر چقدر بزرگتر هم بشید به تبلیغ بیشتری نیاز دارید پس اول ببینید هزینه تبلیغ چقدر میشه و یا اینکه جلوگیر از دیداس و سرعت سایت میصرفه براتون چون پشتیبانی کامل برای دیداس و سرعت عمل سایت ماهانه نزدیک 3 ملیون تومنه - کم کمش نیاز به یک سرور اختصاصی رم 8 ایرانی دارید که براتون خود شرکت کانفیگ کنه پیشنهاد سرور های ،های وب خوب جواب دادان اما واقعا گرون هستن و شاید به شما هم ندن در کل برای ایده نو نیاز به پول 9 تومنی هستش وگرنه احتمال شکست بالای 70% هستش البته سایت هایی هم هستن با هزینه کمتر خوب بالا میرن اما یهو کله پا میشن به خاطر دوستان دیداسر-کلا چقدر داری :)

iranwebmaster
October 30th, 2016, 20:40

سلام. سعی کنید تخصصی برید جلو.
برای مثال امنیت (https://zirsakht.net/security/) ، سئو (https://zirsakht.net/seo/) ، برنامه نویسی موبابل و ...
و این رو هم بدونید در IT هیچ موقع ثبات مفهومی نداره و حتی غول هایی مثل گوگل هم همواره در خطر هستند.

ice_cube
October 30th, 2016, 20:46
هرکاری که با تبلیغات باشه آمار بالای بتونید برای وب سایت فراهم کنید در نتیجه برای شما نقدینگی میشه !

بنده یک وب سایت تفریحی و موزیک دارم شناخته شده هستند مایل بودید جهت شراکت در خدمتیم

@omiddic

www.khanihost.ir (http://www.khanihost.ir)

سلام لطفا ایمیل بزنید در تماس باشیم
برای همکاری هستم.
dimundx@gmail.com

- - - Updated - - -

با تشکر از همه دوستان
به این سوالم جواب ندادین کپی کردن مطالب همه سایت ها ولی با ویرایش طوری که گوگل متوجه نشه این چطوره؟
یه وب سایتی باشه که مطالب انبوهی داشته باشه
خطر شکایت و ***** شدن وجود داره انگار