PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از این دامنه خطرناکه؟؟؟؟

iroo
October 30th, 2016, 10:40
سلام و خسته نباشید

استفاده از دامنه SeoMooz.com (http://SeoMooz.com) (برای ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت و شاید ارائه ابزار های آنالیز سئو) می تونه به علت شباهت به دامنه های moz خطرناک باشه؟؟؟
آخه دامنه اصلی SeoMoz . com برای سایت Moz . com هست.....

من میگم احتمال داره بعدا Moz شکایت کنه بگه داره از اسم من سوء استفاده می کنه... درسته؟

ممنون میشم تو این زمینه راهنمائیم کنید
لازم به توضیح هست دامنه فوق + seomooz.ir (http://seomooz.ir) رو اگه کسی از دوستان خواست خبر بده بهم، میخوام واگذار کنم

ممنون میشم راهنمائیم کنید
iranwebmaster
October 30th, 2016, 15:14
دوست عزیز لینک هاتون رو مخفی نکنید. راحت باشید.

m2n
October 30th, 2016, 15:30
ارزش نداره ثبت بشه چون به فارسی بنویسید سئو موز سایت شما باید چندین سال تلاش کنه که شاید بتونه معادل فارسی اسم سایت شمارو بگیره:)

iroo
October 30th, 2016, 15:35
ارزش نداره ثبت بشه چون به فارسی بنویسید سئو موز سایت شما باید چندین سال تلاش کنه که شاید بتونه معادل فارسی اسم سایت شمارو بگیره:)

تشکر بابت راهنمائی
ولی سوال من چیز دیگری بود....
قراره خدمات خارجی زبان ارائه بشه، سوال من این هست که آیا روی دامنه seomooz.com به زبان انگلیسی فعالیت بشه و خدمات سئو ارائه بشه و یا ابزار های سئو ارائه بشه، اون موقع خود سایت moz که دامنه seomoz.com هم مال اون هست، شکایت نمی کنه که این داره از نام من سوء استفاده می کنه

- - - Updated - - -

دوست عزیز لینک هاتون رو مخفی نکنید. راحت باشید.

لزومی به پنهان سازی لینک نیست، این نوشته از تاپیک در یکی از انجمن ها کپی شده که اونجا هم تپیک زدیم
اونجا زنگ بندی شده بود که تو وب هاستینگ تاک کپی شد و رنگ هشمون رو مشکی کردیم
فک نکنم موردی از بابت لینک در انجمن باشه و نیازی هم نیست کسی لینک مخفی کنه....

mhiizadi
October 30th, 2016, 15:51
1- ارزش خرید نداره .
2- شرکت فوق با یک ایمیل به رجیسترار میتونه دامنه رو از شما بگیره .

m2n
October 30th, 2016, 16:00
تشکر بابت راهنمائی
ولی سوال من چیز دیگری بود....
قراره خدمات خارجی زبان ارائه بشه، سوال من این هست که آیا روی دامنه seomooz.com به زبان انگلیسی فعالیت بشه و خدمات سئو ارائه بشه و یا ابزار های سئو ارائه بشه، اون موقع خود سایت moz که دامنه seomoz.com هم مال اون هست، شکایت نمی کنه که این داره از نام من سوء استفاده می کنه

خارجی باشه بیشتر تو چشم هست :-|

1- ارزش خرید نداره .
2- شرکت فوق با یک ایمیل به رجیسترار میتونه دامنه رو از شما بگیره .

و به گفته جناب ایزدی 100% این حق دارند.