PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پکیج های اینترنت ایرانسل نگیرید

agarb98
December 1st, 2010, 09:25
با سلام خدمت تمام دوستان بنده برای تست ایت اکانت یک ماهه نامحدود دیروز یه بسته گرفتم که البته یک ماهه طرحش تموم شده بود دیروز به همین دلیل یک اکانت 50 مگابایت دریافت کردم و 4000 تومان از گوشی من کسر کرد بعد من هرچی رفتم باهاش نت اعتبارم که 20000 بود و بعد کسری 16 شد همون 16 هم کسر شد

خلاصه بگم که کار کاسبی خوبی راه انداختن و قول این کارهاشون رو نخورید

Fracture
December 1st, 2010, 09:36
عزیز این همه ملت دارن استفاده میکنند، حتما یه مشکلی پیش اومده.

reza115
December 1st, 2010, 09:42
لا سلام
من دیروز 2 پکیج 5 مگابایتی گرفتم و مشکلی پیش نیومد !

البته چیزی که دوستمون تو پست اول نوشتند هم یکبار به سرم اومده
دلیلش هم استفاده نکردن از پروفایل ایرانسل بود !

M.S.R
December 1st, 2010, 12:05
سلام
در ابرانسل و همراه اول باید پیام فعال سازی بسته برای شما بیاید و بعد شروع به استفاده کنید در غیر این صورت از اعتبار شما کسر می شود.

hoka
December 1st, 2010, 12:07
4 هزار تومن رو نگه میداشتید یه 6000 تومن دیگه هم میزاشتید روش یه 10 گیگ میگرفتید از ایرانسل
من خودم 6 ماهه دارم استفاده میکنم
البته به اسم نا محدود میده ولی محدوده

Raul7
December 1st, 2010, 13:25
منم چند ماه استفاده کردم! فک کنم الان هم هنوز اکتیو هستش gprs خط م. یه بار برای یکی از دوستان اینطوری شد که زنگ زدیم پشتیبانی و هزینه ای که از بین رفته بود رو برگردوندن. سرعتش هم بستگی به منطقه و آنتن تون داره! واسه من 25کیلوبایت دانلود میکرد! (edge ) بود.

mamali5
December 1st, 2010, 14:56
منم 2 ماه پیش این بلا به سرم اومد
1 ماهش گذشته بود بهم پیام نداد
15 تومن شارژ داشتم یهو دیدم نت وصل میشه اما سایت باز نمیکن!
شارژ نگاه کردم دیدم شد 1 ریال :-&
3 روز میخوام بسته 1 ماه ایرانسل فعال کنم میگه در حال حاضر در حال تغییرات در شبکه هستیم...
مجبور شدم با همراه اول بیام
همراه اول سرعتش پایین اما قطعی نداره مثل ایرانسل

par30eng
December 1st, 2010, 17:07
با سلام خدمت تمام دوستان بنده برای تست ایت اکانت یک ماهه نامحدود دیروز یه بسته گرفتم که البته یک ماهه طرحش تموم شده بود دیروز به همین دلیل یک اکانت 50 مگابایت دریافت کردم و 4000 تومان از گوشی من کسر کرد بعد من هرچی رفتم باهاش نت اعتبارم که 20000 بود و بعد کسری 16 شد همون 16 هم کسر شد

خلاصه بگم که کار کاسبی خوبی راه انداختن و قول این کارهاشون رو نخورید

من خودم 5 - 6 ماهه از بسته هاي 15 مگابايتي استفاده ميكنم و هيچ مشكلي هم نداشتم

:106:

abod_black
December 1st, 2010, 17:46
یک ماه نامحدود دارن استفاده فقط 10 تومن.

ولی هی قطع میشه.
اینترنت ماهواره ایی هم وصل میکرد و بالای 10 گیگ هم دانلود میکرد.

hoka
December 2nd, 2010, 18:09
جناب خیلی بی ادبی ها !!!
توی روسیه ادب یادت ندادن ؟!!

ASIADATA
December 2nd, 2010, 19:17
جناب خیلی بی ادبی ها !!!
توی روسیه ادب یادت ندادن ؟!!

ادب از که اموختی از بی ادبان

h4m3d
December 2nd, 2010, 19:38
دیگه نمیشه تمدید کرد تا اطلاع ثانوی

hoka
December 2nd, 2010, 22:28
فکر نکنم دیگه ندن . یه مدت نمیدادن آخه ولی دوباره شروع کردن به فروختن نامحدود . حالا باید دید چی میشه . من که 20 روز دارم فعلا

radium
December 3rd, 2010, 09:10
دیگه نمیشه تمدید کرد تا اطلاع ثانوی

شما اطمینان داری؟ لینکی چیزی؟
1 هفته پیش 1 ماهه رو تمدید کردم. امیدوارم این gprs به سرنوشت همون بسته های sms رایگانی که اوایل داشت دچار نشه

novinvps.com
December 3rd, 2010, 09:50
شما اطمینان داری؟ لینکی چیزی؟
1 هفته پیش 1 ماهه رو تمدید کردم. امیدوارم این gprs به سرنوشت همون بسته های sms رایگانی که اوایل داشت دچار نشه
من چند جا دیگه هم خوندم که اپراتور گفته تا جشنواره بعدی سرویس داده نمیشه نامحدود
امیدوارم اینطوری نشه
اما در مورد حذف این سرویس ها بعید به نظر میرسه چون اون موقع هیچ رقیبی نداشت ولی الا رقیبی به اسم همراه اول داره که اون هم داره سرویس نامحدود ارائه میده
همینطوری که از قیمت گذاری ایرانسل معلومه مثلا طرح یک ماهه 9999 تومان ! حتی شده با یک تومن ! نمیخواد کم بیاره جلو همراه اول
به هر حال دوستان اگه اطلاع بیشتری دارن مارو بی خبر نزارن
یا حق