PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : !@! بدون 1 دقیقه کار کردن ماهیانه 5% سود کنید !@!

1eng.ir
December 1st, 2010, 04:19
سلام،

قضیه از این قراره که شما به ازای سرمایه ای که پیش من (یا با اسم و مهر شرکت) میذارید بدون 1 دقیقه کار کردن ماهیانه 5% سود دریافت میکنید.

مثل سپرده سرمایه گذاری نزد بانکه، ولی با توجه به الگوریتم زیر:

1.
مقدار سرمایه: 2.000.000 تومان با ضرایب صحیح

2.
سود ماهیانه: 5%

3.
برگشت سرمایه:
بعد از 6 مـاه: کسـر 12% از سـرمایه --> 36.0% سود سالانه
بعد از 1 سال: کسر 20% از سرمایه --> 40.0% سود سالانه
بعد از 2 سال: کسر 30% از سرمایه --> 45.0% سود سالانه
بعد از 3 سال: کسر 40% از سرمایه --> 46.6% سود سالانه
بعد از 4 سال: کسر 50% از سرمایه --> 47.5% سود سالانه
بعد از 5 سال: کسر 60% از سرمایه --> 48.0% سود سالانه

4.
سقف قرارداد:
6 ماهـه: 6.000.000 تومان
1 ساله: 14.000.000 تومان
2 ساله: 22.000.000 تومان
3 ساله: 30.000.000 تومان
4 ساله: 40.000.000 تومان
5 ساله: 50.000.000 تومان

ضمانت هم قراردادیه که بین من و سرمایه گذار بسته میشه. یه قرارداد کاملاً قانونی و محضری که در سه نسخه تهیه میشه و نزد "سرمایه گذار"، "من" و "محضر" قرار میگیره و در صورت عدم رعایت به مفاد قرارداد طبق توضیحاتی که در قرارداد برای فسخ نوشته شده عمل میشه.

پ.ن:
1. در مورد کاری که قراره با این سرمایه انجام بشه لطفاً سوال نکنید، مثل سپرده ایه که نزد بانک میذارید. منم تجارتهای مختلفی با این سرمایه انجام میدم، ممکنه ساختمون سازی باشه، کشتی سازی باشه، و و و ...
2. هیچ گونه کلاه برداری، شرکت های هرمی و ... وجود نداره! سند اعتماد شما: قرارداد ...
3. Copyright © 2010 1eng.ir All rights reserved :53:

SPAM
December 1st, 2010, 05:51
الان تا اونجایی که من میدونم بیشترین سود بانکی رو صندوق ثامن میده با 19.5 درصد سالیانه هیچ ریسک ومشکلی هم نداره من 20میلیونی گذاشتم و سودش رو میگیرم . سود شما بیشتر از این هست چه تضمینی هست شرکت با سرمایه 100 تومنی ؟ سابقه شرکت چقدر هست ؟ مسولیت محدود یا سهامی خاص یا عام ؟ دفتر شرکت کجاست ؟

1eng.ir
December 1st, 2010, 06:06
الان تا اونجایی که من میدونم بیشترین سود بانکی رو صندوق ثامن میده با 19.5 درصد سالیانه هیچ ریسک ومشکلی هم نداره من 20میلیونی گذاشتم و سودش رو میگیرم . سود شما بیشتر از این هست چه تضمینی هست شرکت با سرمایه 100 تومنی ؟ سابقه شرکت چقدر هست ؟ مسولیت محدود یا سهامی خاص یا عام ؟ دفتر شرکت کجاست ؟
سرمایه شرکت: 100.000.000 تومان
سابقه شرکت: تازه تاسیس
مسئولیت محدود
دفتر: کرج (Soon)
اعتبار و تضمین هم که گفتم قراردادیه که با همدیگه میبندیم. قرارداد ثبت شده تو محضر ...

as87
December 1st, 2010, 09:49
يه پ.م دادم بهت جواب بده:-p
فقط ديروز صحبتمون 4ساله بود الان 1سال اضفه شد
يه توضيح بهم بده ر اين موردم.

takweb.ir
December 1st, 2010, 10:07
ممد پول جمع کن رسیلر nic بگیر :دی

1eng.ir
December 1st, 2010, 11:32
يه پ.م دادم بهت جواب بده:-p
فقط ديروز صحبتمون 4ساله بود الان 1سال اضفه شد
يه توضيح بهم بده ر اين موردم.
مورد خاصی نیست، این Option های مختلفه. که هر کدومو خواستید انتخاب میکنید.
مثه زمان سپرده گذاریه. / مثلاً میگی 6 ماهه یا x ساله ...

abod_black
December 1st, 2010, 18:30
پولی که هیچ زحمتی براش نکشی و ماهیانه سود ثابت داشته باشه حلال هستش؟

طرفهای ما که رو این چیزها خیلی حساس هستند.(مثلا سپرده توی بانک برای یک کسی که توانایی کار کردن داره، حرومه)
ولی من زیاد این خرافات رو قبول ندارم.

Fracture
December 1st, 2010, 18:46

طرفهای ما که رو این چیزها خیلی حساس هستند.(مثلا سپرده توی بانک برای یک کسی که توانایی کار کردن داره، حرومه)
ولی من زیاد این خرافات رو قبول ندارم.

از جهتی خوبه ولی از جهتی هم باید راهی برای سرمایه گذاری وجود داشته باشه.

sharax
December 2nd, 2010, 03:32
اسپم:ي
من موندم اين محمد فخرايي چيكارست آخر:ي
ولي محمد جون يك سوال
2مليون ميشه 10 تومان در ماه و در سال 120 هزار تومان! درسته؟
بعد سرمايه گذاري شركت در چه زمينه اي هست؟
بورس؟ فاركس؟ سهام شركت هاي خارجي يا ايراني؟‌
تخصصي هست يا نه عمومي؟
ابتكاري هست يا نه بازم عمومي؟
چون سرمايه گذار (من پول ندارم باشم:ي) بايد بدونه تو چه زمينه اي سرمايه گذاري مي كنه!

WGB
December 2nd, 2010, 03:41
اسپم:ي
من موندم اين محمد فخرايي چيكارست آخر:ي
ولي محمد جون يك سوال
بعد سرمايه گذاري شركت در چه زمينه اي هست؟
بورس؟ فاركس؟ سهام شركت هاي خارجي يا ايراني؟‌
تخصصي هست يا نه عمومي؟
ابتكاري هست يا نه بازم عمومي؟
چون سرمايه گذار (من پول ندارم باشم:ي) بايد بدونه تو چه زمينه اي سرمايه گذاري مي كنه!

عزیز ایشون گفتند در مورد کاری که قراره با این سرمایه انجام بشه لطفاً سوال نکنید. حتما علتی داره. پس لطفا سوال نکنید

AftabHosting
December 2nd, 2010, 04:43

فرشاد سوتی دادی ها!!!!!
2 ملیون 5 % میشه ماهی 100000 تومان و سالی 1.200.000 تومان :دی

TukaNet
December 2nd, 2010, 10:17
کارهای پر درآمد زیاد هست ، قانونی هم هستند

فقط باید کمی فکر کنید روشون ... ممد این کار رو کرده احتمالا :d

کسی هم قادر به سمایه گذاری میلیاردی ( 2 الی 3 ) بود اطلاع بده طرح های خوبی دارم

پ.ن. : شما که پول ندارید واسه چی اسپم می کنید ؟؟ :d

1eng.ir
December 2nd, 2010, 12:16
چون به عنوان سرمایه گذاره و نقشی از کار محسوب میشه بله حلاله.

یه صفر بذار جلوش ...

پ.ن. : شما که پول ندارید واسه چی اسپم می کنید ؟؟ :d
همچنین شما دوست عزیز :دی

NAKOOT
December 3rd, 2010, 18:05
من برای سرمایه گذاری مشکلی ندارم. اما ریسکه! حتی اگه طرفت ممد باشه :دی
چی از قرار داد معتبر تره؟

bps
December 3rd, 2010, 18:20
دوستان احتمالا قضییه ارسال سرور به دیتاسنترهاست

1eng.ir
December 3rd, 2010, 18:32
من برای سرمایه گذاری مشکلی ندارم. اما ریسکه! حتی اگه طرفت ممد باشه :دی
چی از قرار داد معتبر تره؟
ممد از بانک معتبرتره ;) :دی
تونستی موردی معتبرتر از قرارداد پیدا کنی و من باش مشکلی نداشتم، در خدمتیم :)

دوستان احتمالا قضییه ارسال سرور به دیتاسنترهاست
خیر، سرمایه گذاری تو ایرانه

sharax
December 3rd, 2010, 18:58
دوست عزيز 99.99% بچه هاي اين فروم محمد رو تضمين ميكنند حالا كه قرارداد رسمي مي بنده كه مي شه 100%
شوخي:
مثل آپ تايم سرور ها كه نيست يك دفعه افت كنه:))

1eng.ir
December 3rd, 2010, 19:02
دوست عزيز 99.99% بچه هاي اين فروم محمد رو تضمين ميكنند حالا كه قرارداد رسمي مي بنده كه مي شه 100%
شوخي:
مثل آپ تايم سرور ها كه نيست يك دفعه افت كنه:))
اگه تونستی 1 نفرو پیدا کن از سرویسامون ناراضی باشه ;)

جان بچه هاتون بی خیال این تاپیک بشید! اگه میخواید تا یه تاپیک دیگه بزنم بیاید توش اسپم کنید! هان ؟!

info_dlsong
December 4th, 2010, 13:33
سلام
اگر سود علی الحساب نباشه کاملا حرامه
تمام بانک ها حداقل سود رو اعلام میکنن اگه بیشتر شد به مشتری باقیش رو میدن
ولی اینجا شما سود رو به صورت درصد قطعی گفتی
اگر اینجوری باشه که من یک پولی به شما بدم فقط تو سودتون شریک باشم و خبری از شراکت تو ضرر هم نباشه باز هم حرامه
جوابتون؟

WGB
December 4th, 2010, 13:41
بابت یود علی الحساب موافقم ولی بابت ضرر و زیان شما هم با بانک شریک نیستید
و سود علی الحساب بانک هم حرف کشک عزیز چون شما سود واقعی رو کسب نمی کنید. چند درصد واسه دلخوشی شما اضافه می کنند.
اگه به حلال و حرومش حساسی کل بانک های ایران کلاه شزعی
زیاد جدی نگیر. گشنه می مونی

1eng.ir
December 4th, 2010, 14:10
سلام
اگر سود علی الحساب نباشه کاملا حرامه
تمام بانک ها حداقل سود رو اعلام میکنن اگه بیشتر شد به مشتری باقیش رو میدن
ولی اینجا شما سود رو به صورت درصد قطعی گفتی
اگر اینجوری باشه که من یک پولی به شما بدم فقط تو سودتون شریک باشم و خبری از شراکت تو ضرر هم نباشه باز هم حرامه
جوابتون؟

سلام،

شما وقتی میری بانک و حساب قرض الحسنه پس انداز باز میکنی، بانک نمیگه دارم ساختمون سازی میکنم شما هم بیا یه کمکی بهمون بکن و یه درصدی بهت میدیم.
کار ما هم همینه! اگه کار ما خلافه، 100% کار بانک هم مشکل داره (مراجع تقلید کار بانک رو شرعی میدونند)

بانک ها هم همیشه سود نمیکنند و فقط به شما سود میدهند. تا همین 1 ماه پیش بانک صادرات داشت اعلام ورشکستی میکرد که ...

بانکای جمهوری اسلامی وام با درصد پایین (2-3%) میگیرن و وام با 15% به بالا میدن! این کارشون غیر شرعیه ؟!
سپرده میگیرن از مردم با سود 7-8%، دوبل میکنن به خود مردم وام میدن! محاربه میشه این ؟!

irlogo
December 4th, 2010, 14:22
شراکت فقط در سود اشتباهه و حرام
مانند نزول که خدا حرامش کرده این هم یه مشکلی داره

GOD
December 4th, 2010, 14:46
یلی ها هستند حاضرند پول بدند ولی صرفا قرارداد کافی نیست
من دیشب داشتم با یکی از دوستان صبحت میکردم میگفت میتونی 100.000.000 بده ولی تضمین میخواد واسه برگشت اصل و سود پول

1eng.ir
December 4th, 2010, 14:48
شراکت فقط در سود اشتباهه و حرام
مانند نزول که خدا حرامش کرده این هم یه مشکلی داره

بانک ها هم فقط سود سپرده رو به شما میدن!
پس کاری که بانکها هم انجام میدن غیر مشروع و حرامه ؟!
اگه نه پس مراجع تقلید دروغ به عرض ملت غیور ایران رسوندند. دروغگو هم دشمن خداست ~~> مراجع = دشمن خدا!

---
December 4th, 2010, 14:49
محمد جون این گوری که لبش آواز می خونی مرده توش نیست =))
تو بگو نفری 1000 تومن بریزید ببین کی میریزه بعد حرف ملیون بزن

1eng.ir
December 4th, 2010, 15:02
یلی ها هستند حاضرند پول بدند ولی صرفا قرارداد کافی نیست
من دیشب داشتم با یکی از دوستان صبحت میکردم میگفت میتونی 100.000.000 بده ولی تضمین میخواد واسه برگشت اصل و سود پول

شما وقتی میری بانک و سپرده میذاری فقط و فقط یه دفترچه بهت میده. تا حالا ندیدم بیاد چک و سفته و ... بده!
منم در حال حاضر فقط قرارداد محضری برام امکان پذیره. 2 حالت بیشتر نداره، یا اعتماد میکنند به همین قرارداد یا اعتماد نمیکنند.

محمد جون این گوری که لبش آواز می خونی مرده توش نیست =))
تو بگو نفری 1000 تومن بریزید ببین کی میریزه بعد حرف ملیون بزن

جدا از 99% جماعت اسپمر، افرادی هستند که بهمون اعتماد کردن ;)
نیاز باشه حتماً پست میدن.

info_dlsong
December 4th, 2010, 21:59
من نمیگم کار بانک 100% درسته
ولی بانک 1000 تا کارشناس داره که کامل برسی میکنن سود کاری که میخوان انجام بدن رو
حداقل رو به مشتری اعلام میکنن (سود کار قطعی هست)
ولی دیدیم فردا شما مردی
طرف حساب من کیه :-؟
قصدم اسپم نیست ولی مقایسه کارتون با بانک خنده داره

abod_black
December 5th, 2010, 00:00
ولی دیدیم فردا شما مردی

یه دور از جون یه خدایی نکرده بگو. بدبخت این ممد میخواد ثواب کنه بقیه درک نمیکنن.#-o

irlogo
December 5th, 2010, 00:21
البته من نگفتم که کار بانک ها صحیح هست یا اشتباه
امیدوارم به راستگویی و مردونگیت کاسب خوش یمن و پر برکتی داشته باشی آقای فخرایی عزیز

1eng.ir
December 5th, 2010, 01:07
من نمیگم کار بانک 100% درسته
ولی بانک 1000 تا کارشناس داره که کامل برسی میکنن سود کاری که میخوان انجام بدن رو
حداقل رو به مشتری اعلام میکنن (سود کار قطعی هست)
ولی دیدیم فردا شما مردی
طرف حساب من کیه :-؟
قصدم اسپم نیست ولی مقایسه کارتون با بانک خنده داره
من کارمو با کاری که بانک انجام میده مقایسه کردم ولی تو یه تراز ندونستم. میگم کاری که انجام میدم شبیه کاریه که بانک انجام میده.
هر کی تجارت خودشو داره. ... / مثه یه فروشنده سرور مجازی و دیتاسنتر :)
من مُردم، طرف حساب شما شرکته.

بانک به هیچ وجه سودش قطعی نیست. تو بعضی موارد سود میکنه (اکثراً) بعضی مواقع هم مجبوره از جیب بده.
د-ز-د-ی و رشوه و وامهای بدون بهره به افراد گردن کلفت و ... رو هم در نظر بگیر ;) از جیب خودش نمیده که، 100% از سپرده های مشتریاشه. ولی در نهایت به شما سود میده نه ضرر ;)

البته من نگفتم که کار بانک ها صحیح هست یا اشتباه
امیدوارم به راستگویی و مردونگیت کاسب خوش یمن و پر برکتی داشته باشی آقای فخرایی عزیز
تا الان کارمون رو بر مبنای راستی و مردونگی بوده. امیدواریم از این به بعد هم بتونیم خدمتی صادقانه داشته باشیم.

پ.ن: تا عقل شرع را تأیید ننماید، شرع قابل حجت و استدلال نیست.

shamimi
December 5th, 2010, 11:59
شايد اسلحه سازي باشه ؟؟؟؟؟؟ نه ؟كاري كه ندونند چي هست پولش حلال نيست :106:
مثل كپي رايت مي مونه :106:

1eng.ir
December 5th, 2010, 12:06
بازم گفتن حلال حروم!
شما خودت کار خلاف شرع انجام میدی بعد به من میگی حلال حروم رعایت نمیکنی :-w
د-ز-د-ی تو روز روشن:
http://up.irhost.org/images/irhost.gif
طرح اصلی:
http://www.webhostingtalk.ir/ads/www/images/73681344af71f380a2ab6d08aa537a26.gif

پ.ن: دوستان لطف کنن دیگه در مورد حلال حروم بحثی نکنند! من مسلمون نیستم و شرع رو قبول ندارم! اوکی ؟!!!

Fracture
December 5th, 2010, 12:07
مگه شما میدونید بانک ها با پول مردم چیکار میکنن؟

Arte
December 5th, 2010, 12:11
دقیقا بابای من از بانک سامان 25 میلیون وام گرفته 7 سال باید قسط بده بعد چقدر باید برگردونه خوبه ؟ 55 میلیون ....
به نظرت کار بانکه درسته ؟ این نزول نیست ؟
فکر کنم eskontesh صدی 5 باشه ...

shamimi
December 5th, 2010, 12:37
بازم گفتن حلال حروم!
شما خودت کار خلاف شرع انجام میدی بعد به من میگی حلال حروم رعایت نمیکنی :-w
د-ز-د-ی تو روز روشن:
http://up.irhost.org/images/irhost.gif
طرح اصلی:
http://www.webhostingtalk.ir/ads/www/images/73681344af71f380a2ab6d08aa537a26.gif

پ.ن: دوستان لطف کنن دیگه در مورد حلال حروم بحثی نکنند! من مسلمون نیستم و شرع رو قبول ندارم! اوکی ؟!!!
محض اطلاع مي گم من اين طرح و نزدم كسي كه زده از بچه هاي پرشين گرافيك بوده cgpersian.ir

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

مگه شما میدونید بانک ها با پول مردم چیکار میکنن؟
كسي ام تو بانك پول نگذاشته كه سودشو بگيره چون اند رباست اين بانكداري ايراني

irlogo
December 5th, 2010, 12:43
به نظر من کار بانک ها هم درست نیست

sohrab.khan
December 5th, 2010, 14:03
من 55 میلیون می تونم سرمایه گذاری کنم ولی خوب قرارداد رسمی فقط کافی نیست باید مقدمات اینکار توضیح داده بشه و مشخص بشه که سرمایه برای چه کاری مصرف میشه تا بدونیم برگشت پذیر هست یا نه .

1eng.ir
December 5th, 2010, 14:44
قربون آدم چیز فهم.
بانک کارش درست نیست ~~> مراجع الکی میگن بانک کارش درسته ~~> مراجع دروغ میگن ~~> دروغگو دشمن خداست ~~> مراجع دشمن خدا هستند!
درسته ؟!

من کارمو بر مبنای عقل انجام میدم و هیچ کاری با شرع ندارم. کسانی که میخوان شرعی به مسئله نگاه کنند، لطفاً بی خیال این تاپیک بشند.

من 55 میلیون می تونم سرمایه گذاری کنم ولی خوب قرارداد رسمی فقط کافی نیست باید مقدمات اینکار توضیح داده بشه و مشخص بشه که سرمایه برای چه کاری مصرف میشه تا بدونیم برگشت پذیر هست یا نه .
عزیزم، تو پست اول گفتم که در مورد کارمون لطف کنید سوالی نپرسید. اگه نیاز بود حتماً ذکر میشد. (میدونی که قانون کپی رایت تو ایران معنایی نداره! پس دلیلی نمیبینیم کارمونو توضیح بدیم!) ;)

mohsen1
December 5th, 2010, 15:52
قربون آدم چیز فهم.
بانک کارش درست نیست ~~> مراجع الکی میگن بانک کارش درسته ~~> مراجع دروغ میگن ~~> دروغگو دشمن خداست ~~> مراجع دشمن خدا هستند!
درسته ؟!

من کارمو بر مبنای عقل انجام میدم و هیچ کاری با شرع ندارم. کسانی که میخوان شرعی به مسئله نگاه کنند، لطفاً بی خیال این تاپیک بشند.

جالبه ولی گویا کار داری!!! :d

از یه مدیر بخواه پست های غیر مرتبط پاک بشه و فقط پست های مرتبط با موضوع حفظ بشه. خواهشا بحث رو سیاسی و مذهبی نکنید :)

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

حکم خدا و پیغمبر صادر کردید یا ... ؟

1eng.ir
December 5th, 2010, 16:08
جالبه ولی گویا کار داری!!! :d
خودم کاری به کارش ندارم!
ولی از دیدگاه کسی که با شرع کار داره به این نتیجه رسیدم ;)
کسی که شرع رو قبول داره باید کار بانکها رو هم قبول کنه (چون شرع گفته مشکلی نداره)، اگه هم با عقلش به این نتیجه رسیده که کار بانک اشتباهه پس شرع مشکل داره و ...

از یه مدیر بخواه پست های غیر مرتبط پاک بشه و فقط پست های مرتبط با موضوع حفظ بشه. خواهشا بحث رو سیاسی و مذهبی نکنید :)
والا قبل اینکه ریپورت بدم دیدم یه سری از پست ها پاک شده، بعد اون یه سری پستای دیگه رو ریپورت دادم که بعد 2-3 روز خبری نیست ...
بحث سیاسی و مذهبی نیست. اتفاقاً بحث شیرینیه :)
کسی که میخواد سرمایه بذاره 100% تمامی جوانب رو میخواد در نظر بگیره. سوال پرسیدن هم عیب نیست، منم پاسخ دادم تا مشکلی همه چی کاملاً واضح و روشن بشه :)

حکم خدا و پیغمبر صادر کردید یا ... ؟
حکم خدا و پیغمبر صحیح ولی انگشت بشه 2 ریال هم نمیارزه :)

itjavani
December 7th, 2010, 01:28
ممد دادا یه زحمتی بکش! یکم قضیه رو روشن تر کن! به طور مثال من 10 میلیون تومن پول دارم! و میخوام 1 ساله بدم بهت! نحوه حساب کتاب سودشو بزار لطفا تا یکم قضیه روشن تر بشه!

مرسی

as87
December 7th, 2010, 09:16
ممد دادا یه زحمتی بکش! یکم قضیه رو روشن تر کن! به طور مثال من 10 میلیون تومن پول دارم! و میخوام 1 ساله بدم بهت! نحوه حساب کتاب سودشو بزار لطفا تا یکم قضیه روشن تر بشه!

مرسی

طبق پست اول: با ازاي 10 تومنتون 5% سود ميگيريد كه ميشه 500تومن.
500*12=6000
10000-20%=8000
8000+6000=14000
يعني 40 درصد سود سالانه يا به عبارتي 3.3% ماهانه

1eng.ir
December 7th, 2010, 16:39
as87 توضیح دادن، تکمیلترش میکنم ...

به فرض مثال شما 10.000.000 تومان سرمایه گذاری میکنی،
اگه قرارداد 6 ماهه ببندید، 36% سود سالیانه بهتون تعلق میگیره، یعنی ماهی 3% (5% پرداخت ماهیانه و 2% هم کسر) ~~> ماهی 500.000 تومان پرداخت میکنیم و در آخر هم 8.800.000 تومان برگشت میدیم. یعنی میشه 1.180.000 میلیون موجودی شما پس از 6 ماه (البته برای قرارداد 6 ماهه حداکثر سقف سرمایه 6.000.000 تومانه)
...
اگه قرارداد 5 ساله ببندید، 48% سود سالیانه بهتون تعلق میگیره، یعنی ماهی 4% (5% پرداخت ماهیانه و 1% هم کسری) ~~> ماهی 500.000 تومان پرداخت میکنیم و در آخر 4.000.000 تومان برگشت میدیم. یعنی میشه 34.000.000 میلیون تومان موجودی شما پس از 5 سال

نرخ سودهای بانکی هم از این لینک (http://banki.ir/sood) قابل مشاهده است.

سوالی بود در خدمتیم

sohrab.khan
December 7th, 2010, 17:31
چند جمله به عنوان مثال می خوام تایپ کنم لطفا برداشت بد نکنید و جو سازی فقط یک مثال هست
همین چند روز پیش گروهی تو کرج بازداشت شدن که بساط هرمی داشتن اینا اول به اعضا سود می دادن ولی بعدش تبدیلش کرده بودن به هرمی ! خبرش تو خبر 20:30 هم اومده .
این که من تاکید می کنم فقط قرارداد رسمی کفایت نمی کنه همین هست دلیلش .

1eng.ir
December 7th, 2010, 17:45
چند جمله به عنوان مثال می خوام تایپ کنم لطفا برداشت بد نکنید و جو سازی فقط یک مثال هست
همین چند روز پیش گروهی تو کرج بازداشت شدن که بساط هرمی داشتن اینا اول به اعضا سود می دادن ولی بعدش تبدیلش کرده بودن به هرمی ! خبرش تو خبر 20:30 هم اومده .
این که من تاکید می کنم فقط قرارداد رسمی کفایت نمی کنه همین هست دلیلش .
نه راحت باشید، هر سوالی دارید بپرسید.
بله ملاحضه کردیم. کلی از بچه ها هم ضرر کردند.
از روز اول همشون میدونستن هرمیه ولی به یه اسم دیگه کار میکردند، اگه اشتباه نکنم یه باشگاه بسکتبال بود.
برای اعتماد نیاز به چشم بصیرت نیست ;) یه شناخت هم ساده هم برای کسی که واقعاً میخواد بامون کار کنه کفایت میکنه.
90% پستای این تاپیک فقط یه هدف داشت! سرمایه گذاری تو چه زمینه ایه! اونم نه برای همکاری، بلکه برای فضولی و ... بوده ;)

ebiz
December 7th, 2010, 19:51
اولین روزی هست که وارد این انجمن شدم و با این پست برخورد کردم و اکثر پست ها رو خوندم فقط میخوام بدونم شما که میگید قرارداد رسمی بسته میشه از حکم قضایی اش که از چک بالاتر نیست !!!! وقتی شما چک بگیرید یعنی سندیت یک مبلغ به دارنده اون چک شما بخواید اظ اون طرف شکایت کنید تا پولتون بگیرید کم کم باید 4 ماه بدویی بگه چک اینجوری شده اخرش هم تازه باید انقدر مبلغ سنگین باشه تا حکم جلبش بدن که بعد از اون هم گرفتی بردیش زندان 6 ماه زندان میمونه قاضی میاد میگه خوب از اینجا بودن برای شما فایده نداره بزارید ازاد بشه پولتون قسط بندی میکنیم که بهتون برگدونه !!!! یعنی کاملا این پول به هیچ می رسه دیگه چه برسه که قرارداد هست هیچ سندیت قضایی نداره داشته باشه هم = هست با اینکه بی خیال پول بشی !!!!
دوست من 1eng.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/149/) ناراحت نشو ولی دوست داشتم یه حقیقتی بگم کسی به مشکل من دچار نشه تا سرمایش از دست نره به شما بی احترامی نکردم فقط برای انتخاب مکان سرمایه گذاری حتما خوب تحقیق کنید با اینکه سود بانک کم هست ولی باز بانک از همه چیز مطئن تر هتس .

as87
December 7th, 2010, 20:01
اولین روزی هست که وارد این انجمن شدم و با این پست برخورد کردم و اکثر پست ها رو خوندم فقط میخوام بدونم شما که میگید قرارداد رسمی بسته میشه از حکم قضایی اش که از چک بالاتر نیست !!!! وقتی شما چک بگیرید یعنی سندیت یک مبلغ به دارنده اون چک شما بخواید اظ اون طرف شکایت کنید تا پولتون بگیرید کم کم باید 4 ماه بدویی بگه چک اینجوری شده اخرش هم تازه باید انقدر مبلغ سنگین باشه تا حکم جلبش بدن که بعد از اون هم گرفتی بردیش زندان 6 ماه زندان میمونه قاضی میاد میگه خوب از اینجا بودن برای شما فایده نداره بزارید ازاد بشه پولتون قسط بندی میکنیم که بهتون برگدونه !!!! یعنی کاملا این پول به هیچ می رسه دیگه چه برسه که قرارداد هست هیچ سندیت قضایی نداره داشته باشه هم = هست با اینکه بی خیال پول بشی !!!!
دوست من 1eng.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/149/) ناراحت نشو ولی دوست داشتم یه حقیقتی بگم کسی به مشکل من دچار نشه تا سرمایش از دست نره به شما بی احترامی نکردم فقط برای انتخاب مکان سرمایه گذاری حتما خوب تحقیق کنید با اینکه سود بانک کم هست ولی باز بانک از همه چیز مطئن تر هتس .

دوست عزيز اگر چك ار تاريخش بيشتر از 4 روز نگذشته باشه ميشه 48 ساعت جلب طرف رو گرفت. فقط هم طرف با سند ملكي بيرون مياد. با فيش حقوقي و از اين چيزها هم ازاد نميشه.
در مورد قرارداد هم بستگي داره چحوري بنويسيش در 90% موارد به جرم خيانت در امانت ميشه شكايت كرد.(بالاترين جرم هست فكر مي‌كنم)
شما يه ماشين كه از بنگاه دارا مي‌ري مي‌خري هيچ وقت براي اينكه قسط ماشينو ندادي نميرن طبق قرارداد شكايت كنن. به جرم خيانت در امانت ازت شكايت مي‌كنند.

1eng.ir
December 7th, 2010, 20:22

نه عزیزم چرا ناراحت شم. حرفتون کاملاً منطقیه.

مشتری من که سایتشو براش هاست کردم 100% بهم اعتماد داره که سرمایشو (سایت) داده دستم. اگه قصد پیچوندن داشته باشم به راحتی میتونم کل سرمایشو بر باد بدم و ... - تازه هیچ نوع قراردادی هم بینمون بسته نشده و دستش به هیچ جا بند نیست.
وقتی مشتری میاد طرف من که بهم اعتماد داشته باشه. این طرح هم همچین وضعی رو داره، کسی میاد سرمایه گذاری میکنه که از هر جهت بهم اعتماد داره.
اعتبار هاستینگ من مشتریانم هستند، تو این طرح ضمانتی جز اعتبار قبلیم و یه قرارداد محضری نمیشه ارائه داد.

بازم سوالی هست در خدمتم.

Alireza_H
December 7th, 2010, 22:13
سلام

عجب بحث جالبی!
تمام پست ها رو خوندم، پستها جالب بودن.

در مورد بانک که می گن ضرر کنه می گیره. من فقط یک مورد رو اطلاع دارم، یکی از فامیلای نزدیک می گفت موسسه انصار (چند سال پیش) گفته طبق علل الحسابی که به شما مشتریان دادیم سود نکردیم (حالا شرعا باید کمی از سود رو پس بگیره) و در ادامه گفته بود، ما بقیه رو می بخشیم!!! (حالا تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!!)

در مورد کپی رایت، بله هیچ کپی رایتی وجود نداره، ولی خُب دوست من، درسته شما اعتبار بالایی تو نت دارید. (این رو خودم واقفم، تو پی تی، اینجا و...) ولی بانک رو با خودتون مقایسه نکنید. بانک در صورت دو در کردن شما، بانک مرکزی موظف هست پول شما رو بده، چون بانک ها ذخیره قانونی تو بانک مرکزی دارن. (این مورد درباره تعاونی ها و موسسات صدق نمی کنه!)

امیدوارم کسب حلال و پررونقی داشته باشید
یاعلی

RezaFH
December 7th, 2010, 22:51
در مورد کپی رایت، بله هیچ کپی رایتی وجود نداره، ولی خُب دوست من، درسته شما اعتبار بالایی تو نت دارید. (این رو خودم واقفم، تو پی تی، اینجا و...) ولی بانک رو با خودتون مقایسه نکنید. بانک در صورت دو در کردن شما، بانک مرکزی موظف هست پول شما رو بده، چون بانک ها ذخیره قانونی تو بانک مرکزی دارن. (این مورد درباره تعاونی ها و موسسات صدق نمی کنه!)

چون محمد نیست ، من این مورد رو توضیح میدم
دوست عزیز توی پست ها توضیح داده شد : ما کارمون رو با کار بانکها مقایسه نمیکنیم
حرفی که زده شد فقط یک مثال بود که این کار شبیه کار بانک ها هست و نه ما اعتبارمون به اندازه یک بانک هست! (نه مقایسه ای شد و نه اینکه میتونه بشه چون از هیچ لحاظ در یک سطح نیستند)

در مورد اعتماد هم باید بگم هیچ وقت از یک غریبه این رو نمیخوایم که بیاد و سرمایه اش رو بده که ما کار کنیم
این کار در واقع بصورت اعتماد شخصی و قلبی انجام خواهد شد و اون قرارداد هم یک بهانه هست برای اطمینان بیشتر
چراکه بنظر من کسی اگر اعتماد و شناخت کافی نداشته باشه، حاضر نخواهد شد این کار رو بکنه
برعکس کسی هم که اعتماد کامل داشته باشه، اصلا شک نخواهد کرد و با توجه به شرایط خوبی که گذاشته شده ، حتما استفاده خواهد کرد.

موفق باشید :)

arashagha
December 9th, 2010, 23:04
خوب ممد جان ، دوست عزیز و رفیق قدیمی که کلی از دامنه های منو برام pay کردی دیدم بحث جالب شده گفتم نظرم رو بگم
من 30تومن سرمایه ام دست یه بنده خدایی هست و در زمینه ساخت یخچال ویترینی سرمایه گذاری کردم
داره ماهی 600 تومن بهم سود میده
خوب؟ منتها در زمانی که خواستم پول بدم بهش با اینکه دوست خانوادگی م هست :
1) یه چک 32 تومنی ازش گرفتم
2)قرارداد بستم

شما چک می دید؟

در مورد کسانی هم که بانک و. کارش رو تایید کردن ، بگم که چیزی به اسم بانک داری اسلامی و اینا 100% کلاه شرعی است ...
شما اصلا نمی دونین که این پول کجا خرج میشه دست کی میچرخه ، باهاش چیکار کرده و کارش چی بوده
چطور اون پولها میره پایین ولی این یکی خار داره نمیره؟

1eng.ir
December 9th, 2010, 23:11
در مورد چک یا تضمین دیگری باید با وکیلم صحبت کنم.
نتیجه + نمونه متن قرارداد رو به زودی تو تاپیک میذارم.

hamed_mp
December 10th, 2010, 01:14
این قضیه برای کسانی که اصولا به وسیله فکرشون درامد کسب می کنن بیشتر به کار می یاد، به شرط این که براشون نگرانی پیش نیاد
و اکثرا کسی که طلب سرمایه می کنه قطعا برای خرید و فروش این کار رو می کنه
برای کسانی هم که فکرشون مشغول اینه که چه کاری با این سرمایه ها انجام می شه و برای این که خیالشون از بابت مسائل شرعی این قضیه بعد از دادن سرمایه کاملا راحت باشه می تونند موقع ارائه سرمایه به ایشون یا هر کسی دیگری دو کار انجام بدن
1-بپرسید آیا کار انجام شده روی سرمایه شما شرعی هست ؟
2- تاکید کنید که به هیچ وجه نمی خواهید کار انجام شده روی این پول حتی یک ذره غیر شرعی باشه؟
در صورت مثبت بودن این دو جواب دیگه کاملا می تونه خیالتون راحت باشه البته موارد ذکر شده منوط به این هست که حداقل 50% طرف مقابل هم بشناسید و یا شناخته شده باشه.