PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم عنوان بره داخل h1 ؟

alirad
October 28th, 2016, 21:58
سلام موقعی که میخوام مطلب جدید بذارم و از افزونه yoast استفاده میکنم 2 تا کادر عنوان هست برای پرکردن اولی کادر عنوان خود وردپرس و دومی کادر عنوان yoast که اسم کادر Seo Title هست.و عنوانی که میخوام داخل این 2 تا کادر بنویسم یه ذره باهم فرق داره.حالا سوالم اینه: کدام یک از این 2 تا عنوان باید همون عنوانی باشه که داخل تگ h1 قرار بگیره؟

یه سوال دیگه هم اینکه تگ h1 صفحه اصلی باید فقط برای ربات قابل دیدن باشه؟یا برای بازدید کننده هم باید قابل دیدن باشه؟

almandata
October 28th, 2016, 22:00
h1 معمولا میگن موضوع سایته
حالا دقیقا عکس میذاشتی بهتر میشد راهنمایی کرد

Lordeh
October 28th, 2016, 22:04
سلام
عزیز هر صفحه باید دارای h1 جدا ( متقاوت ) باشه
عنوان هر صفحه باید h1 همون صفحه باشه

موفق باشید

alirad
October 28th, 2016, 22:13
h1 معمولا میگن موضوع سایته
حالا دقیقا عکس میذاشتی بهتر میشد راهنمایی کرد

شما فرض کنید یه مطلب میخوام منتشر کنم در مورد برج میلاد.new post رو توی وردپرس کلیک میکنم و وارد صفحه انتشار مطلب میشم.اولش باید یه عنوان تایپ کنم دیگه بعدش محتوا رو تایپ میکنم و بعدش پایین صفحه میرسم به تنظیمات yoast اینجا باز یه کادر دیگه هست به اسم Seo Title یعنی دوباره باید یه عنوان تایپ کنم(همون عنوانی که توی جست و جوی گوگل نشون داده میشه) پس در کل برای انتشار یه مطلب 2 جا باید عنوان بنویسم.عنوانی هم که من میخوام در این 2 کادر برای مطلب برج میلاد بنویسم یه کم متفاوته.ازاون ور هم این مطلب باید یه عنوانی داشته باشه که داخل تگ h1 هم باشه.حالا سوال من اینه از این 2 تا عنوان که برای یه مطلب واحد میشه نوشت کدام یک بهتر و اصولی تره که داخل تگ h1 قرار بگیره؟

sazsaz
October 28th, 2016, 22:53
سلام
عزیز هر صفحه باید دارای h1 جدا ( متقاوت ) باشه
عنوان هر صفحه باید h1 همون صفحه باشه

موفق باشید
اصلا نیاز نیست
h1 باید اون کلمه اصلی باشه که سایت روی اون می چرخه
به نظر من کلمه کلیدی و کانونی اصلی سایت باشه و تعداد آن در هر صفحه یکی
h2 باید صفحات داخلی یا شاخ و برگ ها باشه و تعداد آن باید کمتر از 4 تا باشه

وووو

Lordeh
October 29th, 2016, 03:55
اصلا نیاز نیست
h1 باید اون کلمه اصلی باشه که سایت روی اون می چرخه
به نظر من کلمه کلیدی و کانونی اصلی سایت باشه و تعداد آن در هر صفحه یکی
h2 باید صفحات داخلی یا شاخ و برگ ها باشه و تعداد آن باید کمتر از 4 تا باشه

وووو
دوست عزیز بهتر نیست چیزی که راجبش نمیدونیم و نگیم ؟ اینجوری بقیه هم گمراه میشن !
یه سایت بزرگ دانلود یا فیلم یا موزیک به بنده میدید که همه ی صفحه ها از یه h1 استفاده کرده باشن ؟!
ایشون راجب وردپرس حرف میزدن و همه ی ایران میدونن هر صفحه باید یه h1 داشته باشه که همون عنوان title همون صفحه ( پست ) هم هست !

موفق باشید !

m2n
October 29th, 2016, 04:27
دوست عزیز بهتر نیست چیزی که راجبش نمیدونیم و نگیم ؟ اینجوری بقیه هم گمراه میشن !
یه سایت بزرگ دانلود یا فیلم یا موزیک به بنده میدید که همه ی صفحه ها از یه h1 استفاده کرده باشن ؟!
ایشون راجب وردپرس حرف میزدن و همه ی ایران میدونن هر صفحه باید یه h1 داشته باشه که همون عنوان title همون صفحه ( پست ) هم هست !

موفق باشید !

با این گفته شما باید تیتر سایت h1 باشد تیتر پست هم h1 باشد؟!

alirad
October 29th, 2016, 04:51

یعنی شما میفرمایید کل سایت فقط باید یک h1 داشته باشه اون هم در صفحه اصلی؟

یا منظورتون اینه h1 در تمام صفحه ها باشه و یکسان باشه و شامل تیتر اصلی سایت باشه؟

Lordeh
October 29th, 2016, 05:14

خیر!
منطور بنده این هست که هر صفحه ( پست ) باید دارای h1 متفاوت باشه که عنوان همون صفحه میشه ! نگفتم title و بردارین h1 بزنید !
برای مثال شما سایت نکس وان موزیک و ببینید - هر صفحه دارای h1 هست که عنوان همون پست یا صفحه هست !
خودم 4 سال سایت موزیک دارم که 12 تا 15 هزار ورودی گوگل داره و این حرفایی که میزنم از تجربه هست نه خوندن در سایت ها.

موفق باشید

sazsaz
October 29th, 2016, 09:25

موفق باشید !
ببینید زود قضاوت نکنید شاید در این مورد چیزی نگفته باشم ولی می تونم در عمل بهتون ثابت کنم
ما در باره استاندارد ها صحبت می کنیم نه این که سایت فلان استفاده کرده یا نکرده
این تلگرام بنده بیا تا بهت ثابت کنم @dparsaee

negarnovin
October 29th, 2016, 11:28
سلام به نظر بنده هم عنوان سایت رو h1 کنید در محتوا مطلب ذکر کنید و پاراگراف اول هم h2 کنید و اندازش رو کوچیک کنید که بزرگ نباشه

alireza200
November 1st, 2016, 16:48
بهترین حالت در صفحه اصلی : h1 نشان دهنده عنوان سایت باشه
در صفحات داخلی : h1 نشان دهنده عنوان مطلب باشه

taksis
November 1st, 2016, 17:27
هر صفحه از وب،یدونه h1 بیشتر نداره!
من با وردپرس و cms های آماده کار نکردم نمی دونم به چه شکل
اما به نظرم هر مطلب تو وردپرس یدونه title داره که تو ایندکس مقالات نشون داده میشه،رو هر مقاله کلیک کنیم وارد صفحه ی اون مطلب میشه،که اونجا یدونه h1 داره که معمولا h1 هر مقاله همون تایتلش هست.حالا با این افزونه میشه تغییرش داد
تیتر سایت که همون تگ title هست رو نوار مرورگر نمایش داده میشه

alireza200
November 3rd, 2016, 17:02
سلام به نظر بنده هم عنوان سایت رو h1 کنید در محتوا مطلب ذکر کنید و پاراگراف اول هم h2 کنید و اندازش رو کوچیک کنید که بزرگ نباشه
گذاشتن یه پاراگراف کامل توی h2 یا حتی h3 خیلی کار منطقی و اصولی نیست
کلا اسمش روشه heading titles --> وقتی میگه تایتل یعنی عنوان، یه پاراگراف که چندخطی هم میشه قطعا نمیتونه بعنوان یه عنوان درنظرگرفته بشه