PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال سرور اختصاصی هتزنر

mailportal
October 28th, 2016, 14:55
سلام

دوستان عزیز

بنده یک سروری در پیش یکی از همکارانتون دارم که به دلیل نا رضایتی ام از خدمات ایشون قصد انتقال سرور را دارم.
ایشان قول مساعد داده اند که کد انتقال می دهند.

هر کدام از عزیزان مستقیم هتزنر است و می تواند این سرور را به پنل خودش ببرد و البته مشتری مداری و سابقه فعالیت خوب دارد لطفاً در تاپیک پاسخ دهد تا سرور را منتقل کنیم.

من پست را با شرایطی که دارم ویرایش میکنم ، لطفاً دوستانی که آفر می دهند اگر با این شرایط می تونن خودشون را سازگار کنند ، جواب بدهند.

دوستان عزیز :

بنده دنبال شرکتی معتبر هستم که سالها با من فعالیت کند ، اگر احساس می کنید که تا یکسال آینده کسب و کارتان را جمع خواهید کرد ، آفر ندهید.

پرداخت های بنده در دو قسط 15 روزه است. یعنی نصف مبلغ سرور اول و نصب 15 روز بعد و این برای تمام ماههاست نه ماه اول

بنده ده سال سابقه فعالیت در وب دارم و نماد اعتماد و ... دارم و چندین شرکت ثبت شده نیز دارم.بنابراین دوستانی که آفر می دهند به این مساله توجه نمایند که طرف حساب شما سایت هایش مهم است و پشتیبانی 24 ساعته با اطلاعات فنی لازم مورد نیاز است تا خرید از شما داشته باشم.

همانطور که شما باید به بنده اعتماد کنید بنده نیز باید به شما اعتماد کنم.چون تمام منیج سرور و ... و اطلاعات سایت من دست شماست.پس با افرادی کار خواهم کرد که ریگی به کفششون نباشه و اطلاعات منو به عنوان امانت بدانند و خیانتی نداشته باشند. (من اخیرا با شرکتی (که البته بعدا فهمیدم شخص بوده و شماره ثبت و ... تقلبی بوده) کار کردم که با ترفندی وارد وی پی اس بنده شده است و اطلاعات مشتریان بنده رو برداشته است.)

توان مالی شرکت مقابل بسیار برای بنده حساس و مهم است. ممکن است بنده تعداد سرورها را به 8 عدد افزایش بدهم که در این مورد نیز تمام سرورها به صورت 15 روز نصف و 15 روز دیگر نصف پرداخت می شود.(البته نه در اولین ماه یا دومین ماه چون باید خدمات شما ثابت شود که من سرورها را پیش شما بیاورم)

ممنون می شوم این موارد را در نظر بگیرید و اگر توان خدمات دهی دارید با شماره 09375443163 تماس برقرار نمایید.

دوستان برای اینکه حساسیت بوجود نیاد و این سرویس دهنده قبلی من اصلا متوجه نشه من به کجا دارم انتقال میدم تصمیم به خرید سرور جدید گرفتم.
پس میخرم و انتقال نمی دهم.

و این مورد را میدانم که همه عزیزان دوست دارند قانون را آنها تعیین کنند و اینجا بنده قانون تعیین کردم اما خوب خواسته های بنده اینها هستند و اگر شرکتی نتواند تامین کند همکاری نمی کنم.

با تشکر

hassanfe
October 28th, 2016, 14:59
سلام
با ما در تماس باشید.

Telegram ID: @hassanfe (https://telegram.me/hassanfe)

www.one3erver.com

mhiizadi
October 28th, 2016, 15:02
سلام

دوستان عزیز

بنده یک سروری در پیش یکی از همکارانتون دارم که به دلیل نا رضایتی ام از خدمات ایشون قصد انتقال سرور را دارم.

هر کدام از عزیزان مستقیم هتزنر است و می تواند این سرور را به پنل خودش ببرد و البته مشتری مداری و سابقه فعالیت خوب دارد لطفاً در تاپیک پاسخ دهد تا سرور را منتقل کنیم.

با تشکر
سلام.
عصر بخیر .
با بنده تماس بگیرید از طریق سایت و تیکت ؛ باهاتون صحبت کنیم با هم .
شرکت ثبت شده هستیم و پنل هتزنر هم داریم .
ارادت .

sarwhost
October 28th, 2016, 15:04
سلام در خدمتیم
در تماس باشید

k-h
October 28th, 2016, 15:18
درود
در خدمتتون هستیم در صورت تمایل میتونیم براتون تمدید کنیم هزینه ها

-------------------------------------------------------------------------------------------------

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (https://www.kakohost.com/support/submitticket.php)

تلفن : 07132319174

تلگرام: @kakohost

ایمیل :info[at]kakohost.com

------------------------------------------------------------------------------------------------
kakohost.com
دارای نماد 2 ستاره

majidisaloo1
October 28th, 2016, 15:30
میتوانیم میزبانتان باشیم
امید واریم که رضایت خاطر شما را بتوانیم فراهم بکنیم :
onlineservers.ir

mailportal
October 28th, 2016, 16:24
سلام
با ما در تماس باشید.

Telegram ID: @hassanfe (https://telegram.me/hassanfe)

www.one3erver.com (http://www.one3erver.com)

سلام
ممنون بابت آفر
شرایطی را اضافه کردم.اگر در امکانتان هست اعلام نمایید.

mhiizadi
October 28th, 2016, 16:24
سلام

دوستان عزیز

من پست را با شرایطی که دارم ویرایش میکنم ، لطفاً دوستانی که آفر می دهند اگر با این شرایط می تونن خودشون را سازگار کنند ، جواب بدهند.

دوستان عزیز :

بنده دنبال شرکتی معتبر هستم که سالها با من فعالیت کند ، اگر احساس می کنید که تا یکسال آینده کسب و کارتان را جمع خواهید کرد ، آفر ندهید.

پرداخت های بنده در دو قسط 15 روزه است. یعنی نصف مبلغ سرور اول و نصب 15 روز بعد و این برای تمام ماههاست نه ماه اول

بنده ده سال سابقه فعالیت در وب دارم و نماد اعتماد و ... دارم و چندین شرکت ثبت شده نیز دارم.بنابراین دوستانی که آفر می دهند به این مساله توجه نمایند که طرف حساب شما سایت هایش مهم است و پشتیبانی 24 ساعته با اطلاعات فنی لازم مورد نیاز است تا خرید از شما داشته باشم.

همانطور که شما باید به بنده اعتماد کنید بنده نیز باید به شما اعتماد کنم.چون تمام منیج سرور و ... و اطلاعات سایت من دست شماست.پس با افرادی کار خواهم کرد که ریگی به کفششون نباشه و اطلاعات منو به عنوان امانت بدانند و خیانتی نداشته باشند. (من اخیرا با شرکتی (که البته بعدا فهمیدم شخص بوده و شماره ثبت و ... تقلبی بوده) کار کردم که با ترفندی وارد وی پی اس بنده شده است و اطلاعات مشتریان بنده رو برداشته است.)

توان مالی شرکت مقابل بسیار برای بنده حساس و مهم است. ممکن است بنده تعداد سرورها را به 8 عدد افزایش بدهم که در این مورد نیز تمام سرورها به صورت 15 روز نصف و 15 روز دیگر نصف پرداخت می شود.(البته نه در اولین ماه یا دومین ماه چون باید خدمات شما ثابت شود که من سرورها را پیش شما بیاورم)

ممنون می شوم این موارد را در نظر بگیرید و اگر توان خدمات دهی دارید با شماره 09375443163 تماس برقرار نمایید.

و این مورد را میدانم که همه عزیزان دوست دارند قانون را آنها تعیین کنند و اینجا بنده قانون تعیین کردم اما خوب خواسته های بنده اینها هستند و اگر شرکتی نتواند تامین کند همکاری نمی کنم.

با تشکر

در تماس باشيد با شركت ما
بيشتر صحبت كنيم.

mobinhost.in
October 28th, 2016, 20:20
شرکت مبین هاست پلن خرید سرور اختصاصی آلمان (https://www.mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86.html)

----------------------------------------------------------------------------------------

سرور اختصاصی آلمان (https://www.mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86.html)

شرکت مبین هاست آمادگی ارائه بهترین سرویس از دیتاستر هتزنز را برای شما دارد

برای پلن پرداخت هم با هماهنگی و توافق قابل انجام خواهد بود

برای مشاوره با ما در تماس باشید

برای خرید سرور اختصاصی هتزنر آلمان (https://www.mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86.html) می توانید مبین هاست را سرویس دهنده مناسبی برای خود بدانید

تمامی پلن ها برای خرید سرور اختصاصی آلمان (https://www.mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86.html) با پنل مدیریت سرور ارائه می شوند و کانفیگ اولیه سرور اختصاصی هتزنر (https://www.mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86.html) رایگان می باشد

از جمله می توان به نصب روتر میکروتیک بر روی سرور اختصاصی آلمان و همچنین نصب رایگان سیستم عامل بر روی سرور اختصاصی آلمان (https://www.mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86.html) اشاره کرد

برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق تیکت در ارتباط باشید و یا با ما تماس بگیرید

ارسال تیکت به بخش فروش (http://my.mobinhost.com/submitticket.php?step=2&deptid=6)

----------------------------------------------------------------------------------------

آدرس سایت و ناحیه کاربری مبین هاست

Website : www.Mobinhost.com (http://mobinhost.com/)

ClientArea : my.mobinhost.com (http://my.mobinhost.com/)

Register : my.mobinhost.com/register.php (http://my.mobinhost.com/register.php)

Tel : 021-66573866 - 021-66570779

ساعت کار شرکت همه روزه از ساعت نه صبح می باشد

novin-web
October 28th, 2016, 23:18
سلام
در خدمتیم
برای مذاکرات بیشتر در تماس باشید

tikweb.ir
October 28th, 2016, 23:33
شما انتظار مدیریت سرورتون رو هم دارید
پس حتما مبلغی جداگانه برای این مورد به غیر از هزینه و اجاره خود سرور ها در نظر گرفتید درسته؟

sssoheil
October 29th, 2016, 03:31
درود

با پنل شرکتی معتبر و پرداخت های تمام بانکی میتوانیم میزبان شما باشیم.اجاره سرور را در هر ماه یکجا دریافت خواهیم کرد و دریافت به صورت اقساطی مورد قبول نمیباشد.در صورتی که با این مورد مشکلی ندارید بنده در خدمت شما هستم.بیش از 9 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش و مدیریت سرورهای اختصاصی داریم و شرکت ثبت شده هستیم.در صورت تمایل از طریق راه های ارتباطی در امضا جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

Telegram:@sekoyaserver

09163066823
09386398967

ارسال تيکت (http://portal.sekoyaserver.com)

mailportal
November 4th, 2016, 13:55
شما انتظار مدیریت سرورتون رو هم دارید
پس حتما مبلغی جداگانه برای این مورد به غیر از هزینه و اجاره خود سرور ها در نظر گرفتید درسته؟

خیرجناب
منیج سرور بر عهده خودم است.

- - - Updated - - -

هنوز سرور خریداری نشده است و امروز باید خریداری شود.
لطفاً آفرهای خودتون رو سریع تر بدهید.

mailportal
November 4th, 2016, 17:10
درود خدمت تمام دوستان عزیز
سرور مورد نظر خریداری شد و سرویس دهنده را بعد از تحویل سرور در همین تاپیک اعلام خواهم کرد.
همچنین تاپیکی نیز در مورد سرویس دهنده قبلی و ایرادات کار وی خواهم نوشت که باعث شد بنده یک ماه بیشتر با ایشان کار نکنم و علیرغم تعاریف (دروغین) که روز اول از خودشان داشتند خدمات مطلوبی بنده ندیدم.

با تشکر

javadezati
November 6th, 2016, 01:06
درود خدمت تمام دوستان عزیز
سرور مورد نظر خریداری شد و سرویس دهنده را بعد از تحویل سرور در همین تاپیک اعلام خواهم کرد.
همچنین تاپیکی نیز در مورد سرویس دهنده قبلی و ایرادات کار وی خواهم نوشت که باعث شد بنده یک ماه بیشتر با ایشان کار نکنم و علیرغم تعاریف (دروغین) که روز اول از خودشان داشتند خدمات مطلوبی بنده ندیدم.

با تشکر

سلام

من به شما سرور اختصاصی دادم با شرایط پرداخت 15 روز
شما توانایی پرداخت 15 روز رو هم نداشتید و اجازه تمدید به شما ندادیم
7 میلادی سرور دادم نصف هزینه رو پرداخت کردین
22 میلادی باید نصف دوم رو پرداخت می کردین که نکردین و 25 میلادی اخطار دادم و باز پرداخت نکردین و 27 میلادی اخطار دادم باز پرداخت نکردین
خلاصه 28 میلادی سرور شما رو خاموش کردم و اومدین پول دادین(به زور پول دادین و 5 روز از سر رسید 15 روزه شما گذشته بود)
خیلی با شما راه اومدم و این راه اومدن حدی داره
سرور بدون مالیات به شما دادم با قیمت خرید یورو که میخریم
ماهیانه 10 هزار تومان میخواستین با این شرایط خیر بدین که به اعصاب خورد کردن نمی ارزه
تاپیک که در مورد من زدین اعلام کنید بیام جواب بدم

بابت این پست هم که زدین از شما تشکر می کنم

http://uupload.ir/files/sxlu_photo_2016-11-06_00-08-41.jpg

------------
سلام

بنده از ایشان (آقای مهندس عزتی) سرور خریداری کردم.

بعد از تجربیات فراوان همکاری با شرکت های مختلف از قبیل سرور وی دی اس ، امن ایران ، نت ایران و ... که بعد از مدتی مشتری را به فراموشی می سپارند و خدماتشان به زیر صفر نزول می کند (5 سال خرید از سرور وی دی اس ، چندین خرید از امن ایران ، دو سال همکاری با نت ایران که همه اشان با نارضایتی و بدلیل نشناختن فردی حرفه ای بوده است.)
تمام رفتارها و حرکات جناب مهندس عزتی کاملاً حرفه ای و مشتری مدار است.
تمام دیتاهای سایت های بنده مهم هستند ، بنده تا کنون به هیچ فردی اطمینان پیدا نکرده بودم که آیا داده های بنده را دستکاری میکند و یا خیر و در مواردی نیز شاهد دستکاری داده ها از سوی خدمات دهنده بوده ام.
اما از آقای عزتی کاملاً راضی هستم و هیچ نگرانی ای بابت این مساله ندارم.
توصیه میکنم اگر وب سایتهای مهم دارید حتماً از ایشان خرید نمایید.

همچنین اگر قیمت های ایشان را هم مقایسه نمایید متوجه قیمت بسیار عالی ایشان نیز خواهید شد.

یک مورد دیگر این که بنده مشکلی برای سرورم پیش آمد که نیاز به سرور ویندوز ریموت برای رفع مشکل داشتم ، تمام همکاران با دریافت وجه این کار را انجام میدهند اما ایشان بدون یک ریال چشم داشتی سرور ویندوز در اختیار بنده قرار دادند و کارم انجام شد. (این مورد وظیفه هیچ شخصی نیست اما مشتری مداری یکی را می رساند و تفاوت ها اینجا آشکار می شود.)

در مورد پشتیبانی هم من ساعت 3 شب و یکبار هم ساعت 4.30 از ایشان خدمات خواستم آنلاین بودند و پاسخ دادند.

از خدمات بسیار عالی جناب آقای مهندس عزتی (وب سایت whpersian.com) کمال تشکر را دارم و توصیه میکنم خدمات خودتان را از ایشان تهیه نمایید.

با تشکر
------------
باتشکر

mailportal
November 6th, 2016, 14:29
سلام

من به شما سرور اختصاصی دادم با شرایط پرداخت 15 روز
شما توانایی پرداخت 15 روز رو هم نداشتید و اجازه تمدید به شما ندادیم
7 میلادی سرور دادم نصف هزینه رو پرداخت کردین
22 میلادی باید نصف دوم رو پرداخت می کردین که نکردین و 25 میلادی اخطار دادم و باز پرداخت نکردین و 27 میلادی اخطار دادم باز پرداخت نکردین
خلاصه 28 میلادی سرور شما رو خاموش کردم و اومدین پول دادین(به زور پول دادین و 5 روز از سر رسید 15 روزه شما گذشته بود)
خیلی با شما راه اومدم و این راه اومدن حدی داره
سرور بدون مالیات به شما دادم با قیمت خرید یورو که میخریم
ماهیانه 10 هزار تومان میخواستین با این شرایط خیر بدین که به اعصاب خورد کردن نمی ارزه
تاپیک که در مورد من زدین اعلام کنید بیام جواب بدم

بابت این پست هم که زدین از شما تشکر می کنم

http://uupload.ir/files/sxlu_photo_2016-11-06_00-08-41.jpg

------------
سلام

بنده از ایشان (آقای مهندس عزتی) سرور خریداری کردم.

بعد از تجربیات فراوان همکاری با شرکت های مختلف از قبیل سرور وی دی اس ، امن ایران ، نت ایران و ... که بعد از مدتی مشتری را به فراموشی می سپارند و خدماتشان به زیر صفر نزول می کند (5 سال خرید از سرور وی دی اس ، چندین خرید از امن ایران ، دو سال همکاری با نت ایران که همه اشان با نارضایتی و بدلیل نشناختن فردی حرفه ای بوده است.)
تمام رفتارها و حرکات جناب مهندس عزتی کاملاً حرفه ای و مشتری مدار است.
تمام دیتاهای سایت های بنده مهم هستند ، بنده تا کنون به هیچ فردی اطمینان پیدا نکرده بودم که آیا داده های بنده را دستکاری میکند و یا خیر و در مواردی نیز شاهد دستکاری داده ها از سوی خدمات دهنده بوده ام.
اما از آقای عزتی کاملاً راضی هستم و هیچ نگرانی ای بابت این مساله ندارم.
توصیه میکنم اگر وب سایتهای مهم دارید حتماً از ایشان خرید نمایید.

همچنین اگر قیمت های ایشان را هم مقایسه نمایید متوجه قیمت بسیار عالی ایشان نیز خواهید شد.

یک مورد دیگر این که بنده مشکلی برای سرورم پیش آمد که نیاز به سرور ویندوز ریموت برای رفع مشکل داشتم ، تمام همکاران با دریافت وجه این کار را انجام میدهند اما ایشان بدون یک ریال چشم داشتی سرور ویندوز در اختیار بنده قرار دادند و کارم انجام شد. (این مورد وظیفه هیچ شخصی نیست اما مشتری مداری یکی را می رساند و تفاوت ها اینجا آشکار می شود.)

در مورد پشتیبانی هم من ساعت 3 شب و یکبار هم ساعت 4.30 از ایشان خدمات خواستم آنلاین بودند و پاسخ دادند.

از خدمات بسیار عالی جناب آقای مهندس عزتی (وب سایت whpersian.com) کمال تشکر را دارم و توصیه میکنم خدمات خودتان را از ایشان تهیه نمایید.

با تشکر
------------
باتشکر

با سلام
آقای عزتی دست پیش گرفتی پس نیفتی؟

من انقدر جربزه داشتم که حتی تاپیک تعریف اشتباه از شما را ویرایش نکردم.اما از قدیم میگن خلایق هر چه لایق

تمام فاکتورهای شما سر موعد پرداخت شده است. حالا ماجرای آن 5 روز چیست؟

دوستان بنده سرور درخواست دادم که فردی اصلح و وارد به مسائل سرور به من خدمات بدهد ، آقای عزتی روز اول خودش تماس گرفت و نیم ساعت التماس کرد که سرور از ایشون بخرم و هفتاد من مثنوی تعریف و تمجید از خودش به من گفت.
ایشون عنوان کرد که شش سال سابقه خدمات سرور دارد اما متاسفانه نصب کردن vmware را بلد نبود و 5 روز منو الاف کرد.حالا من در سر رسید خودم 5 روز دیرتر نوشته بودم که درستش هم این است ایشون باید بابت 5 روز تاخیر که به دلیل عدم توانایی ایشان در نصب vmware بود حتی خسارت به مشتری هم میداد ، حالا نداده که هیچی پر رو بازی هم درمیاره
تمام پیام های ایشان را که در مورد نصب vmware و روتر برای مشتری های دیگرش به من التماس میکرد را موجود دارم ، با اینکه ایشان تلگرامش را پاک کرد که مثلا پیام ها حذف شود و من نتوانم ادعای م را ثابت کنم اما اسکرین شات از قبل گرفته بودم.
در این آشفته بازار من خودم میدونم که چیکار باید بکنم.
در ضمن نوشته های هم که در تعریف و تمجید ایشان در زیر تاپیکش نوشتم با پیگیری و اصرار مداوم خودش بود که بیایم و تعریف کنم تا تاپیکش به روز شود و بالا بیاید.تمام اسکرین شات های این پیام ها هم موجود است و در صورت نیاز در همین تاپیک خواهم گذاشت.

در ضمن من بعد از ایشان از آقای افشار سرور خریداری کرده ام.از ایشان بپرسید که آیا در پرداخت مبلغ مشکلی داشتم یا نه؟

در مورد آقای عزتی چون از قدیم میگن کسی که درست کار نمی کنه خودش خودش رو لو میده ، ویرایش میکنم و حقایق را می نویسم تا مشتری ها با اطلاعات کافی خرید کنند و از کسی که بلد نیست vmware و روتر نصب کنه و تقصیر ندانم کاری خودش رو میندازه گردن یکی دیگه خرید نکنند و به مشکل نخورند.

در ضمن اخلاق ایشان در مورد مشتری مداری اصلا مورد تایید اینجانب نیست.

دوستان خیلی دقت نمایید. هر کسی توان ارائه خدمات در این حوزه را ندارد. خدمات دهنده زیاده اما همه مناسب نیستند. یکی را انتخاب کنید که هم اطلاعات فنی بالا داشته باشه هم اخلاق درست و حسابی

OmizbanCo
November 6th, 2016, 14:34
سلام و درود
در صورت تمایل در ارتباط باشید
تلگرام : 09035786505

javadezati
November 6th, 2016, 14:44
با سلام
آقای عزتی دست پیش گرفتی پس نیفتی؟

من انقدر جربزه داشتم که حتی تاپیک تعریف اشتباه از شما را ویرایش نکردم.اما از قدیم میگن خلایق هر چه لایق

احتیاجی به تمجید ندارم

تمام فاکتورهای شما سر موعد پرداخت شده است. حالا ماجرای آن 5 روز چیست؟

تاریخ پرداخت شما در سایت بانک ملت هست

دوستان بنده سرور درخواست دادم که فردی اصلح و وارد به مسائل سرور به من خدمات بدهد ، آقای عزتی روز اول خودش تماس گرفت و نیم ساعت التماس کرد که سرور از ایشون بخرم و هفتاد من مثنوی تعریف و تمجید از خودش به من گفت.
واقعا من تماس گرفتم ...خدایا این تازه کارها چرا ملت رو بوق تصور می کنند در حالی که شایستگی خودشون هست
ایشون عنوان کرد که شش سال سابقه خدمات سرور دارد اما متاسفانه نصب کردن vmware را بلد نبود و 5 روز منو الاف کرد.حالا من در سر رسید خودم 5 روز دیرتر نوشته بودم که درستش هم این است ایشون باید بابت 5 روز تاخیر که به دلیل عدم توانایی ایشان در نصب vmware بود حتی خسارت به مشتری هم میداد ، حالا نداده که هیچی پر رو بازی هم درمیاره
هیچی تاخیری در نصب vmware نبوده و کلی سرور نصب کردیم...من شخصا روتر بلد نیستم نصب کنم و این ضعف در سرور فروشی نیست..من سرور فروش هستم نه کانفیگر
زمانی که سرور شما خرید سد به موقع تحویل دادند....مشکل سر تهیه ای پی بود فکر کنم....تو فقیری گناه من چی هست که میگی پر رو ؟؟؟
تمام پیام های ایشان را که در مورد نصب vmware و روتر برای مشتری های دیگرش به من التماس میکرد را موجود دارم ، با اینکه ایشان تلگرامش را پاک کرد که مثلا پیام ها حذف شود و من نتوانم ادعای م را ثابت کنم اما اسکرین شات از قبل گرفته بودم.
من در مورد روتر صحبت کرده بودم با هزینه ..منت به پولم کی میاد به تو التماس کنه !
شما از
در این آشفته بازار من خودم میدونم که چیکار باید بکنم.
در ضمن نوشته های هم که در تعریف و تمجید ایشان در زیر تاپیکش نوشتم با پیگیری و اصرار مداوم خودش بود که بیایم و تعریف کنم تا تاپیکش به روز شود و بالا بیاید.تمام اسکرین شات های این پیام ها هم موجود است و در صورت نیاز در همین تاپیک خواهم گذاشت.
من گفتم اگر دوست داشتی بنویس یه سرور خریداری کردی...یعنی تو اینقدر بچه هستی که 1 ساعت نوشته عاشقانه نوشتی...عقل داشتی نمی نوشتی مگه من مجبورت کرده بودم ؟

در ضمن من بعد از ایشان از آقای افشار سرور خریداری کرده ام.از ایشان بپرسید که آیا در پرداخت مبلغ مشکلی داشتم یا نه؟

شاید رفتین وام گرفتین..تمام پیامکهای شما هست که تو تلگرام هم عکس دادم و نوشتین پول ندارم پس حرف مفت نزنید و نمیتونید من رو خراب کنید

در مورد آقای عزتی چون از قدیم میگن کسی که درست کار نمی کنه خودش خودش رو لو میده ، ویرایش میکنم و حقایق را می نویسم تا مشتری ها با اطلاعات کافی خرید کنند و از کسی که بلد نیست vmware و روتر نصب کنه و تقصیر ندانم کاری خودش رو میندازه گردن یکی دیگه خرید نکنند و به مشکل نخورند.

در ضمن اخلاق ایشان در مورد مشتری مداری اصلا مورد تایید اینجانب نیست.
چون نسیه به شما ندادیم اینقدر ناراحتیت ؟
ساپورت دادم
سرور دادم
کولی هم باید بدم به شما ؟

دوستان خیلی دقت نمایید. هر کسی توان ارائه خدمات در این حوزه را ندارد. خدمات دهنده زیاده اما همه مناسب نیستند. یکی را انتخاب کنید که هم اطلاعات فنی بالا داشته باشه هم اخلاق درست و حسابی

خدایا این گدا گشنه ها رو سمت ما نفرست
یاسین سنجری حرف خوبی زده :
وقتی میایی ارزون میدی یا نسیه میدی سطح توقع مشتری میره بالا و اینطوری پر رو میشه
یاسین بنده خدا میگه اینقدر ارزون ندین تازه باید یاسین رو درک کرد