PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام لاتاری گرین کارت کی هست؟

Amir.Mansoury
November 30th, 2010, 22:54
سلام دوستان.

ثبت نام لاتاری گرین کارت کی هست؟ از کی شروع میشه؟

Electronic Diversity Visa Lottery (http://www.dvlottery.state.gov/)

mr.bahram
November 30th, 2010, 22:59
فکر کنم تمام شدش

Amir.Mansoury
November 30th, 2010, 23:05
فکر کنم تمام شدش

فکر نکنم. آخه همیشه توی آذرماه شروع میشه. امسال گفتند مهرماه بوده منم شک کردم.

مگه همیشه توی یک مدت معین نیست؟

Fracture
November 30th, 2010, 23:25
یک ماهی هست تموم شده.

Amir.Mansoury
November 30th, 2010, 23:30
یک ماهی هست تموم شده.

جدا" :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

پس چرا مثله پارسال ازش حرف و حدیثی نشد؟

معمولا موقع ثبت نام کافی نت ها پر میشه از آدم.

مگه همیشه توی دسامبر نیست؟

REXNET
November 30th, 2010, 23:45
عزیز خیلی وقته که شروع شده!! شما همیشه برای اخبار تازه باید از طریق فروم mohajersara اقدام کنید. :)

Amir.Mansoury
December 1st, 2010, 00:04
عزیز خیلی وقته که شروع شده!! شما همیشه برای اخبار تازه باید از طریق فروم mohajersara اقدام کنید. :)

حالا شروع شده یا تموم شده؟

REXNET
December 1st, 2010, 00:27
حالا شروع شده یا تموم شده؟

http://s16.aks98.com/files/30216582966238731580.jpg

با توجه به چیزی که تو سایت نوشته، تموم شده!! :)

Amir.Mansoury
December 1st, 2010, 00:29
:(:(:(:55::55::55:

MihanServer.com
December 1st, 2010, 00:59
تمام شد .

REXNET
December 1st, 2010, 01:10
:(:(:(:55::55::55:

به نظر من شما وقتت رو برای Lottery تلف نکن! :) اولا مثل الآن ممکنه آمارش رو نداشته باشی، از ثبت نام عقب بمونی. حالا فرضا ثبت نام هم کردی، مگه سهمیه سالانه ایران چقدره که شانس تو زیاد باشه؟! حالا بالفرض برنده هم شدی، آیا واجد شرایط هستی؟ آیا مطمئنی که به خاطر Clearance یا همون FBI Check چند ماه یا حتی چند سال معطل ات نمی کنن؟ اسپانسر داری؟ توانایی زندگی چه از لحاظ مالی (مخصوصا برای چند ماه اول) و کار و زندگی و تعامل با افراد رو داری؟ و ... .

اگر میخوای بری آمریکا، بهترین و سریعترین راه سرمایه گذاری مالی یا ازدواجه!! وگرنه به نظر من بیخیال شو و ریسک نکن و برای یک کشور اروپایی اقدام کن. بعد ها میتونی از همون کشور به عنوان یک شهرند اروپایی به راحتی به آمریکا بری. اروپایی ها معمولا زودتر به شما Citizen Ship می دهند. ;)

موفق باشید :x

Amir.Mansoury
December 1st, 2010, 01:21
البته تا فوق لیسانسم را نگیرم از ایران نمیرم. ولی خوب به هر حال فرصتی بود.
پارسال سوئد پذیرفته شدم ولی بنا به یکسری دلایل شخصی نشد برم و دیگه هم امکان پذیر نیست.

موندم چیکار کنم.8-|

REXNET
December 1st, 2010, 01:26
البته تا فوق لیسانسم را نگیرم از ایران نمیرم. ولی خوب به هر حال فرصتی بود.
پارسال سوئد پذیرفته شدم ولی بنا به یکسری دلایل شخصی نشد برم و دیگه هم امکان پذیر نیست.

موندم چیکار کنم.8-|

من هیچ وقت چیزی مثل دانشگاه رو مانع موفقیت ام در زندگی نمی کنم! مدرک ایران شما رو اون طرف کشک هم حساب نمی کنند!! از ما گفتن بود. :)

ضمنا این همه کشور، چرا سوئد؟! :-| آلمان هست (البته اگر آلمانی هیچ چی نمیدونی، بهتره بیخیال بشی، چون قشنگ دو سال وقتت رو میگیره)، انگلستان که عالیه، فرانسه، چک، هلند و ... . حتی اگر سرمایه گذاری بخوای بری، کانادا هزینه کمتری داره و ضمنا کلا هزینه ها اونجا کمتر از آمریکا هستش و دولت هم کمک زیادی چه تو تحصیل و چه تو کار می کنه.