PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربیات ارزشمند مدیران هاستینگ ها

tikweb.ir
October 26th, 2016, 20:22
درود خدمت شما همکاران محترم

فکر کنم جای همچین تاپیکی در انجمن تخصصی هاستینگ ها که اکثر کاربرانش رو مدیران هاستینگ ها تشکیل میدن واقعا خالی باشه

همونطور که از عنوان تاپیک پیداست در این تاپیک قصد داریم تجربیات خودمون در زمینه کاری خودمون که حالا میتونه درباره مشتریان باشه یا پشتیبانی ، شیوه ارائه سرویس ها یا مسائل تخصصی تر...

در کل هدف این هست که فعالین در این حوزه بتونن از تجربیات هم دیگه استفاده کنن و باعث پیشرفت بشه

بار ها شده که هر کدوم از ما تجربیاتی رو بدست اوردیم که بدست اوردن اون ها به قیمت ضرر ها و ضربه های بسیار بدی تموم شده ، خب طبیعیه که با اشتراک گذاری این تجربیات از ضرر برای همکاران دیگه جلوگیری میشه

تجربه ای که الان به ذهنم میرسه :

1. هیچ وقت سرویس بسیار ارزان و بدتر از اون رایگان به مشتری ندید !!
علاوه بر اینکه بازار رو خراب میکنه بعدا باعث دردسر های زیادی برای خودتون میشه که بعضا جبران ناپذیره و بدجوری پشیمونتون میکنه یه مشتری خوب که ارزش سرویس و پشتیبانی که بهش میدید رو میدونه می ارزد به هزار تا مشتری پرتوقع و بی درک...

2. به مشتری دروغ نگید و صادق باشید ، همینکه درستکار باشید و همون 10 تا مشتری که دارید شما رو قبول داشته باشن خیلی به اعتبار و اینده برند شما کمک میکنه...

امیدوارم همکاری کنید که تاپیک پرباری بشه

ehsannp
October 26th, 2016, 20:36
من از هاستینگ آریانیک استفاده کردم برای سایتم که در زمینه روغن موتور (http://roghansanat.com/products/type/4.aspx) می باشد. راضی هستم کیفیت و پشتیبانی خوب

chaishpish
October 26th, 2016, 20:37
سلام اینا بیشتر نصیحت بود که همه میدونن و هی تکرار میشه براشون

تجربه باید دست به دست بشه که اینم شدنی نیست حداقل تو ایران و یعضی از تجربه ها هیچ وقت نباید گفته بشه مثلا یک شرکت میاد یک کدی رو مینویسه و جلوی حمله اولیه دیداس میگیره این یک تجربه غیر قابل اشتراک گذاری میشه چون واقعا ارزش خیلی زیاده

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه تجربه چیزیه که کسی به دست میاره مثال از وقتی ما ویدئو های آموزشی ساختیم و در آپارات و شرکت های اشتراک ویدئو قرار دادیم افزایش خوبی داشتیم

و یا اینکه ما بعضی وقت ها قالب های ورد پرسی که هنوز تو ایران ترجمه نشده ترجمه میکنیم برای مشتریهامون به رایگان به اشتراک میزاریم و این باعث شد مشتری بیشتری جذب بشه
و...

sanastudio
October 26th, 2016, 21:08
با سلام وقت بخیر

بنده از سرویس های نت ارام استفاده کردم از پشتیبانیشون بسیار راضی بودم .

n4ser
October 26th, 2016, 21:42
تجربیات بنده

هیج وقت به مشتری سرویسی که مربوط به قند شکن باشه ندین مثلا مشنری میاد هاست سایت برای فروش قند شکن میاره بالا ما خودمون ممنوع کردیم
هیج وقت سرور مجازی برای قند شکن ندید یک مورد داشتیم طرف یاد نداشت کار کنه میخاست شکایت کنه
هرگز هاست برای تست ندین طرف بعد چند روز میاد فوش هم میده عوض دستت درد نکنه
هیچ وقت مشتری رو محدود به تیکت زدن برای ارتباط و حل مشکل نکنید بنده خودم هم تلفنی هم تلگرام خلاصه به هرروش ممکن باشه پاسخ گویه مشتری هستم یعنی من به حقوق مشتری احترام میزارم
به افزارد زیر 18 سال سرویس ندهید اینجور افراد دردسر میشوند براتون
همیشه سعی کردم در کمترین زمان ممکن پاسخ مشتری را بدهم مثلا طرف تیکت زده اگر مشکل ساده بوده رفع کردم ده دقیقه بعد مثلا جوابشو دادم
و....

viasky
October 26th, 2016, 21:57
من اصلا به صورت کلی نگاه نمی کنم
کاربرهای بنده هم اطاع دارند که هر عزیزی برای من یک اعتبار خاصی داره یکسان نیستند
شاید کاربرهای ایرانی بنده حدودا 250 تا سرور مجازی باشه و زیاد به نظر نیاد
ولی 180 تا کاربر دارم مطمئن هستم اگر سرویس و گرون کنم اصلا شکایت نمی کنند
از اون طرف اون ها مطمئن هستند که اگر 10 روز دیرتر پرداخت کنند مشکلی نیست و من اصلا ایرادی نمی گیرم ...
تجربه نهایی بنده که از سال 2007 بود حدودا ثابت کرد که باید فضا و شرایط کاری بسیار صمیمی ولی داری چهارچوب باشه
بنده ممکنه به یک مشتری که 100 تومان سود هم داره سرور و ندم ولی به یکی از کاربرهای خودم یک ماه و رایگان بدم
بخاطر اینکه می دونم هیچ چیز بهتر از داشتن یک مشتری و کاربرخوب نیست
درخواست تغییر سیستم عامل باشه مودبانه درخواست میکنه
اگر تاخیر به وجود باید مجدد درخواست میکنه
خیلی عصبی بشه برعکس شاید خیلی از مشتری های دیگه نمیگه آقا این چه وضع کار کردن و... این مسخره بازی ها چیه و...( کلماتی بسیار آشنا)
به راحتی میگه اگر ممکنه به خودم دسترسی بدید تا برای شما نصب کنم
و هر کاری انجام میدم از من تشکر میشه و خسته نباشید می شنوم
من وظیفه خودم و انجام میدم ولی نوع رفتار مودبانه مشتری های بنده باعث شده اصلا احساس خستگی نکنم هنوز که هنوزه
نمی دونم من چه کار کردم اصلا چیزی برای تعریف و دفاع ندارم
ولی می تونم بگم شانس بزرگ من داخل این فعالیت و موهبتی که نسب من شد کاربرهای بافهم و مودب و باشخصیت بود که قبلا هم اشاره کردم
بنده هم مثل همه ممکنه برای کارم اتفاق ناگواری پیش بیاد
پیش اومد حدود 3 سال پیش و یکی از سرورهای بنده برای 1 هفته از دسترس خارج شد
نه تاپیک
نه پست منفی
نه اعتراضی
و نه هیچی....
درنتیجه به نظر من هیچ چیز بهتر از داشتن مشتری و کاربر خوب نیست
و این و شما انتخاب می کنید که کی کاربرشما باشه!
از کاربرهای خودم هم تشکر میکنم
سپاس

amir2647
October 26th, 2016, 22:07
تجربیات بنده

هیج وقت به مشتری سرویسی که مربوط به قند شکن باشه ندین مثلا مشنری میاد هاست سایت برای فروش قند شکن میاره بالا ما خودمون ممنوع کردیم
هیج وقت سرور مجازی برای قند شکن ندید یک مورد داشتیم طرف یاد نداشت کار کنه میخاست شکایت کنه
هرگز هاست برای تست ندین طرف بعد چند روز میاد فوش هم میده عوض دستت درد نکنه
هیچ وقت مشتری رو محدود به تیکت زدن برای ارتباط و حل مشکل نکنید بنده خودم هم تلفنی هم تلگرام خلاصه به هرروش ممکن باشه پاسخ گویه مشتری هستم یعنی من به حقوق مشتری احترام میزارم
به افزارد زیر 18 سال سرویس ندهید اینجور افراد دردسر میشوند براتون
همیشه سعی کردم در کمترین زمان ممکن پاسخ مشتری را بدهم مثلا طرف تیکت زده اگر مشکل ساده بوده رفع کردم ده دقیقه بعد مثلا جوابشو دادم
و....

سلام دوست عزیز
خیلی دوستان و همکاران دارن سرویس هایی که شما دارید میگد نه رو ارایه میدن
دوست عزیز به جرات میگم 30 درصد افراد همین انجمن 15 سال تا 18 سال دارن و بعضی هاشونم با تجربه حرفه ای هستن
پس نقدشون زیاد صحیح نمی باشد

به نظرم هر همکاری که تجربه و اخلاق داشته باشه میتونه با اکثریت (75) مشتریان کار کنه

OmidX
October 26th, 2016, 22:19
سلام ،

۱ - سرویس تست به کسی ندید ، ب جاش گارانتی بازگشت وجه بزارید .

۲ - اگر vps میدید ، پورت های اضافه و خطرناک رو ببندید ک مشتری هر پورتی ک نیاز داره رو خودش دستی باز کنه .

۳ - سرویس v-pn ب هر کسی ندید ، بار ها و بار ها گفتن v-pn سازمانی و شرکتی ه ، باهاش فیلم از تورنت دانلود شده و ابیوز کپی رایت اومده یا اینکه برای داس / دیداس استفاده شده و بازم ابیوز اومده ، هرچند ک مشتری هم تقصیری نداره چون اکانت فروخته ب کسایی ک نمیشناسه !

۴ - همیشه مودب باشید ، این تاپیک هایی ک میبینم طرف ب کاربر توهین کرده یا طوری با مشتری صحبت میکنه انگار نوکر در خونشه واقعا باعث تاسف ه ، بی فرهنگی خودتون رو ب دنیای کاری تون نکشید .

۵ - توجه داشته باشید ک داشتن ۲۰ مشتری پایدار و وفادار ک بهشون یک سرویس رو ب قیمت واقعی عرضه میکنید بهتر از داشتن ۲۰۰ مشتری ک دارید با نصف قیمت بهش سرویس میدید . (اعداد مثال بود)

با تشکر ...

mhiizadi
December 4th, 2016, 15:15
فقط بک آپ .