PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ مجهز به فایروال ضد دیداس معرفی کنید

Fansalar.com
October 25th, 2016, 00:18
درود دوستان
بسیاری از هاستینگهای ایران سیستم ضد دیداس ندارند. لطفا بفرمایید کدام هاست ایرانی مجهز به ضد دیداس است؟
یعنی واقعا بتواند دوام بیاورد.
وب سایت من جدیده و تازه دامنه خریدم و روزی 50 ip بازدید داشت و چندماهی روی هاستینگ ابری پارس پک بود دیروز یک دفعه برای چند ساعت مورد حمله واقع شد و شرکت پارس پک بلافاصله قطع همکاری کرد.

همچنین دو سوال فنی مهم دارم که دو سه پست پایین تر نوشتم مجددا پست را ویرایش کردم و سوالها را اضافه کردم در همین پست اول:

1) در پارس پک من یک دامنه اصلی به نام x.com روی دایرکت ادمین داشتم و fansalar.com یک دامنه ادان شده بود علاوه بر آن 3 دامنه دیگر ادان شده بود.
وقتی سایت به ادعای پارس پک تحت حمله دیداس قرار گرفت فقط دامنه ادان شده fansalar.com از دسترس خارج شد و دامنه اصلی و دامنه های ادان شده دیگر به راحتی در دسترس بود.

لطفا بفرمایید آیا این یک حمله دیداس بوده؟

به گفته پارس پک UDP flood و HTTP request بوده.

اگر دیداس بوده چرا سایر دامنه های اکانتم کار می کردند و فقط یکی از کار افتاده بود؟
همچنین من شنیده ام دیداس کل سرور را از کار می اندازد.

2) آیا فایروال Dedicated Watchguard Firebox XTM ضد دیداس است؟
از یک هاستینگ پرسیدم گفتند نه ضد دیداس نیست از دیگری پرسیدم گفتند هست!!!

SaMaN0861
October 25th, 2016, 00:29
با سلام
وب سایت central-hosting.com را ببینید پلن های خوبی دارن.
ازشون سرویس dns داشتم خیلی خوب جواب داد البته برای تست یک ماهه بود.

Fansalar.com
October 25th, 2016, 11:26
سوال فنی مهم
خواهشمندم راهنمایی فرمایید

در پارس پک من یک دامنه اصلی به نام x.com روی دایرکت ادمین داشتم و fansalar.com یک دامنه ادان شده بود علاوه بر آن 3 دامنه دیگر ادان شده بود.
وقتی سایت به ادعای پارس پک تحت حمله دیداس قرار گرفت فقط دامنه ادان شده fansalar.com از دسترس خارج شد و دامنه اصلی و دامنه های ادان شده دیگر به راحتی در دسترس بود.

اگر دیداس بوده چرا سایر دامنه های اکانتم کار می کردند و فقط یکی از کار افتاده بود؟

مرسی

mhiizadi
October 25th, 2016, 11:29
درود دوستان
بسیاری از هاستینگهای ایران سیستم ضد دیداس ندارند. لطفا بفرمایید کدام هاست ایرانی مجهز به ضد دیداس است؟
وب سایت من جدیده و تازه دامنه خریدم و روزی 50 ip بازدید داشت و چندماهی روی هاستینگ ابری پارس پک بود دیروز یک دفعه برای چند ساعت مورد حمله واقع شد و شرکت پارس پک بلافاصله قطع همکاری کرد.
سلام.
در تماس باشید بهترین پلان رو در اختیارتون میزاریم و مشکلی از لحاظ دی داس نیست .

Fansalar.com
October 25th, 2016, 11:31
سوال فنی دوم:
آیا فایروال Dedicated Watchguard Firebox XTM ضد دیداس است؟

- - - Updated - - -

کسی نمی خواد جواب دو سوال فنی را بده؟

lemo1996
October 25th, 2016, 16:13
سوال فنی دوم:
آیا فایروال dedicated watchguard firebox xtm ضد دیداس است؟

- - - updated - - -

کسی نمی خواد جواب دو سوال فنی را بده؟

سلام
موارد نرم افزاری تا حدودی میتوانید از برخی حملات بسیار ضعیف محافظت کند (بیشتر حملات بر روی پورت 80 tcp ) بر روی حملاتی که بر روی سرور به صورت udp و.. میباشد مقاومت خاصی نشان نمیدهند.

درصورتی که میزان حملات بر روی شبکه شما زیاد است باید ، سرور مجازی و یا اختصاصی با فایروال و کانفیگ حرفه تهیه نمایید .

ra3ou1
October 25th, 2016, 21:12
درود دوستان

همچنین دو سوال فنی مهم دارم که دو سه پست پایین تر نوشتم مجددا پست را ویرایش کردم و سوالها را اضافه کردم در همین پست اول:

1) در پارس پک من یک دامنه اصلی به نام x.com روی دایرکت ادمین داشتم و fansalar.com یک دامنه ادان شده بود علاوه بر آن 3 دامنه دیگر ادان شده بود.

در جواب سوال اول شما در صورتی که زیرحملات دیداس باشید کلیه سرویس های شما مختل می گردد . و در صورتی که زیر حملات دیداس باشید در صورتی که حمله قوی باشد حتی می تواند در شبکه هم اختلال ایجاد کند.سرور که جای خود دارد !!! ولی همینطوری که خودتون فرمودین در صورتی که زیر حملات باشین باید وب سایت های دیگر شما نیز که روی همان سرور است مختل شود.
فقط در شرایطی امکان دارد که دان نشود که جای بحث نیست و فکر نمیکنم شما هم از این موارد استفاده کرده باشید.

و در جواب سوال دوم اساس کار یک UTM ایجاد بستر امن در شبکه و جلوگیری از حملات مخرب می باشد در نتیجه در فایروالی که نام بردین قطعا بخشی برای دفع حملات دیداس نیز در نظر گرفته شده که جزئیات آن را می توانید در سایت سازنده آن نیز مشاهده کنید.
اما نکته ای که وجود داره قدرت فایروال و یک سری ویژگیهای خاص می باشد که فایروال ها را متمایز می کند.قطعا یک فایروال بهتر می تواند پرفورمنس بهتری را به شما بدهد.
هرچند دفع حملات flood سخت می باشد.

نکته بسیار مهم شما بهترین فایروال هم داشته باشین در صورتی که صحیح کانفیگ نشده باشه نه تنها پرفورمنس خوبی نمیگیرین حتی در بعضی مواقع ممکن است خود فایروال برای شما مشکل ساز شود.در نتیجه داشتن یک فایروال خوب در یک بستر نشان دهنده امنیت بالای آن شبکه نیست چرا که یک فایروال معمولی با کانفیگ صحیح پرفورمنس بهتری نسبت به فایروال قوی که درست کانفیگ نشده در شبکه به شما می دهد.

مشاهده دیتاشیت های فایروالی که نام بردین از آدرس شرکت سازنده

http://www.watchguard.com/wgrd-resource-center/product-resources

SaMaN0861
October 25th, 2016, 21:20
درود دوستان

حملات DDoS معمولا به صورت P*R*O*X*Y Flood البته در ایران ! صورت میگیرد و کمتر UDP Flood در ایران مشاهده می شود چون در نوع حمله پهنای باند بسیار قوی مورد نیاز است.
اگر با استفاده از Bot Net شما رو مورد هدف قرار بدن اون هم نوعی P*R*O*X*Y حساب میشه ولی پهنای باند رو اون کسی که سیستمش مورد نفوذ قرار گرفته به فرد مهاجم میشه که این مورد هم توی ایران خیلی خیلی کم هست !
توجه داشته باشید برای ارائه سرویسی که بتونه جلوی این حملات رو بگیره پهنای باند بسیار قوی نیاز هست ! به طور مثال پهنای باند کل دیتاسنتر هتزنر یا OVH رو اگر ببینید متوجه میشید این دیتاسنتر ها میتونن در این امر مدعی باشن ولی خرید فایروال سخت افزاری یا هر چیز دیگه ای هم باشه وقتی پهنای باند نباشه بازم Down Time رو میبینید !

Fansalar.com
October 26th, 2016, 16:33
ولی همینطوری که خودتون فرمودین در صورتی که زیر حملات باشین باید وب سایت های دیگر شما نیز که روی همان سرور است مختل شود.

پس در حقیقت پارس پک بهانه آورده سرویس را یک طرفه قطع کند.

فقط در شرایطی امکان دارد که دان نشود که جای بحث نیست و فکر نمیکنم شما هم از این موارد استفاده کرده باشید.
یعنی مثلا از سرویسهای cloudflair.com استفاده کرده باشم؟

مینا-صیفی
October 26th, 2016, 20:14
central-hosting.com

entel
October 26th, 2016, 20:19
خودم از این سرویس ها استفاده کردم راضیم ضد دیداسم هست خاستید یه نگاه بکنید

http://clients.fatehgarhost.com/cart.php

sssoheil
October 26th, 2016, 22:38
درود

بهترین راه استفاده از سرویس Cloudflare میباشد.

aminlord96
October 29th, 2016, 20:51
می تونید از Cloudflare استفاده کنید.

Black Carboh
October 29th, 2016, 21:56
دوست گل من بهترین راه اینه هاست بیاری روی ایران چند روز دسترسی ایران رو بدید آب از آسیاب بی افته :(

هیچ هاست اشتراکی توی دنیا نمی تونه بکه 100% جلوی حملات سنگین می تونه مقابله کنه .

websazha
November 1st, 2016, 01:42
با سلام

هاستینگ آنتی دیداس ما در حال راه اندازی هست و تا 3 روز دیگر به صورت رایگان برای استفاده عموم و همچنین تست های اتگر ها با توان مقابله با دیداس های تا حجم 750Gb/ps راه اندازی خواهد شد.