PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت کاملا خودکار دامنه ir ؟

server4u
October 24th, 2016, 21:52
با سلام
دنبال یه ماژول برا whmcs هستم که بتونه دامنه ها رو به صورت اتوماتیک هم ثبت کنه و هم تمدید کنه ...
و در صورت نیاز به تایید ایمیل های سایت nic برام ارسال شود ؟

ashadata
October 24th, 2016, 21:55
با سلام و درود

این ها وصل میشن به api ایرنیک ؛ شما از کجا نمایندگی گرفتید ؟
اگر بهتون ماژول رو ارائه داده اند میتونید استفاده کنید ولی اگر جاهایی مثل طلا هاست استفاده میکنید که ماژول خودشون ارائه نمیدن کاری نمیشه کرد

با تشکر

server4u
October 25th, 2016, 09:40
قبلا از فراسو داشتم اما به خاطر هزینه ای که داره دنبال جایی هستم که این ماژول رو رایگان ارئه بده ...

starplann
October 25th, 2016, 22:10
قبلا از فراسو داشتم اما به خاطر هزینه ای که داره دنبال جایی هستم که این ماژول رو رایگان ارئه بده ...

خیلی سایت ها هستند نمایندگی دامین ملی و بین المللی بصورت رایگان میدن البته تعرفه یکم بالاست (هرچقدر هزینه بیشتر بدید تعرفه کمتر میشه) و ماژول whmcs هم داره و همه کار ها رو میشه انجام داد

sinacoffee
October 26th, 2016, 02:04
درود

بنده هم نیاز دارم
اگر موردی بود معرفی کنید

m2020k2012
October 26th, 2016, 02:20
سلام
منم دنبال نمایندگی دامنه ای ار هستم
فراسو گرون شده ماهی 10 تومن
کسی سراغ داشت اعلام کنه
باتشکر

TukaNet
October 26th, 2016, 04:52
میتوانید از سایت و ماژول redreseller استفاده کنید

majid rostami
November 2nd, 2016, 04:35
میتونیم ماژول whmcs رو ارائه بدیم ولی نیاز هست که از ما نمایندگی تهیه بفرمائید !
دربخش فروش یا از طریق پیغام خصوصی درخواست دهید (تو بخش طراحی سایت نمیشه آفر داد)

iwpanel
November 28th, 2016, 13:13
در صورت نیاز ماژول در خدمتتون هستیم ماژول با whmcs 7 هم سازگارهست

rezah
November 28th, 2016, 13:22
سلام
میتونید از این ماژول استفاده کنید
https://hostsun.ir/cp/dl.php?type=d&id=7
لازم بذکر است ماژول روی نمایندگی های دامنه هاست سان قابل اجرا میباشد و درصورت درخواست تیکت بزنید تا کد تخفیف(برای دریافت نمایندگی) بصورت رایگان به شما داده شود که نمایندگی را رایگان دریافت کنید که البته قیمت نمایندگی اش هم 5 هزار تومان بصورت یکبار میباشد