PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست مجهز به آنتی دیداس

jahandl2
October 24th, 2016, 01:11
سلام دوستان 24 ساعته زیر بار حمله شدید هستیم جوری که توی 10 ساعت بالای 14 میلیون درخواست به سمت سایت اومده

بلاک هم میکنیم با ای پی جدید دوباره درخواست میدن دوستان راهکاری چیزی دارن از این وضعیت خلاص شیم

انداختم سایت رو پشت cloudflare.com

هی دان میشه هی بالا میاد رسما کلاد هم توانشو نداره مقابله کنه

دوستانی که پیشنهاد یا نظر میدن مشکل از هاست ضعیف و قوی نیست و هاست قوی هم امتاحان کردم با منابع اختصاصی بازم خوابوند حجم حملات خیلی بالاست
باید زمینه و بسترش باشه
ادرس
jahandl.com
و الانم دان هست

telegram.me/saman2e
09121341142

میزان اتک 500mb/s هست

pc.rootall
October 24th, 2016, 01:21
آدرس سایت لطفا

mizban97
October 24th, 2016, 01:22
سلام دوستان 24 ساعته زیر بار حمله شدید هستیم جوری که توی 10 ساعت بالای 14 میلیون درخواست به سمت سایت اومده

بلاک هم میکنیم با ای پی جدید دوباره درخواست میدن دوستان راهکاری چیزی دارن از این وضعیت خلاص شیم

دوستانی که پیشنهاد یا نظر میدن مشکل از هاست ضعیف و قوی نیست و هاست قوی هم امتاحان کردم با منابع اختصاصی بازم خوابوند حجم حملات خیلی بالاست
باید زمینه و بسترش باشه

سلام
حجم دیتابیس شما چقدره؟
مطمئن هستید حمله دارید؟

Z.eus
October 24th, 2016, 01:23
درود؛

نیاز به بررسی سایت شما و شرایط می‌باشد.

لطفا از طریق ارسال تیکت و یا تلگرام در ارتباط باشید.

---------------------
https://my.serversaz.com

Telegram (https://telegram.me/myserversaz)

amirfateh
October 24th, 2016, 01:26
سلام؛
سایت تون کجا هاست شده، ایران یا خارج؟

jahandl2
October 24th, 2016, 01:26
آدرس سایت لطفا

به پست اول اضافه شد

- - - Updated - - -

الان روی هتزنر المان هستیم

ولی هاست ایران که زیر ساخت هم بود امتاحان کردیم جوابگو نبود

متاسفانه سخت افزار مناسب برای دیداس رو ندارن

mhiizadi
October 24th, 2016, 01:29
ميتونيم سرور مجازى خدمتتون بديم.
در تماس باشيد.

jahandl2
October 24th, 2016, 01:29
سلام
حجم دیتابیس شما چقدره؟
مطمئن هستید حمله دارید؟

14 میلیون درخواست توی 10 ساعت فکر نمیکنم varzesh3 هم داشته باشه

حجم دیتابیس نهایت 200 مگابایت بشه کل بک آپ میزبانی 1.14 گیگ اصلا زیاد نیست

- - - Updated - - -

ميتونيم سرور مجازى خدمتتون بديم.
در تماس باشيد.

نمیکشه تست شده سرور دتیکیت اختصاصی توانایی 14 میلیون درخواست رو نداره حجم فراتر از این حرفاست دنبال جاییم سخت افزار مناسب برای مقابله رو داشته باشه یا راهکار

من توی جایی که هستم مشکل منابع ندارم حجم درخواست وحشتناک بالاست شما سرور اختصاصی هم بیاری میخوابونه باید فایروال و بستر مناسب باشه برای مقابله وگرنه فرقی نداره
اگرکار با منابع بیشتر و اختصاصی حل می شد ارتقاع میدادم ولی همه اینا تست شده

pc.rootall
October 24th, 2016, 01:32
پ.خ چک کنید دوست عزیز

lemo1996
October 24th, 2016, 01:35
سلام

طبیعتا در صورتی که این میزان حمله دارید ، اصلا بری سرور های ایران نمیتوان سایت شما را میزبانی کرد .
پیشنهاد میکنم
سرور اختصاصی از دیتاسنتر هایی که مجهز به فایروال اختصاصی هستند مانند OVH تهیه نمایید و کانفیگ حرفه ای بر روی سرور انجام شود و برای حفاظت بیشتر از
cloudflare هم استفاده شود تا تهدیدی برای شما نباشد
دیتاسنتر HetzNer هم اصلا در برابر حملات جوابگو نیست .

jahandl2
October 24th, 2016, 01:43
سلام

طبیعتا در صورتی که این میزان حمله دارید ، اصلا بری سرور های ایران نمیتوان سایت شما را میزبانی کرد .
پیشنهاد میکنم
سرور اختصاصی از دیتاسنتر هایی که مجهز به فایروال اختصاصی هستند مانند OVH تهیه نمایید و کانفیگ حرفه ای بر روی سرور انجام شود و برای حفاظت بیشتر از
cloudflare هم استفاده شود تا تهدیدی برای شما نباشد
دیتاسنتر HetzNer هم اصلا در برابر حملات جوابگو نیست .

دقیقا هتزنر سریع بلاک کرد مجبور شدم بندازم روی کلاد که دسترسی به هاست باشه و هاست باز بمونه
خوب کدوم هاستینگی میتونی هاستی بده که دارای بسته امنیتی کامل هست ؟؟

lemo1996
October 24th, 2016, 01:46
دقیقا هتزنر سریع بلاک کرد مجبور شدم بندازم روی کلاد که دسترسی به هاست باشه و هاست باز بمونه
خوب کدوم هاستینگی میتونی هاستی بده که دارای بسته امنیتی کامل هست ؟؟

درانجمن سرویس دهنده های بسیاری هستند که از دیتاسنتر هایی با فایروال سخت افزاری سرویس ارایه میکنند
ولی پیشنهاد میکنم سراغ سرویس اشتراکی نروید و سرور مجازی و یااختصاصی تهیه نمایید

در صورت نیاز این مورد برای شما امکان پذیر است با کانفیگ حرفه ای وب سرور . ولی به صورت هاست اشتراکی متاسفانه ما سرویس دهی نمیکنیم.

jahandl2
October 24th, 2016, 01:50
درانجمن سرویس دهنده های بسیاری هستند که از دیتاسنتر هایی با فایروال سخت افزاری سرویس ارایه میکنند
ولی پیشنهاد میکنم سراغ سرویس اشتراکی نروید و سرور مجازی و یااختصاصی تهیه نمایید

در صورت نیاز این مورد برای شما امکان پذیر است با کانفیگ حرفه ای وب سرور . ولی به صورت هاست اشتراکی متاسفانه ما سرویس دهی نمیکنیم.

بنده با کارشناس یکی از دیتاسنترها مشورت کردم سرور مجازی سریع تر میخوابه تا دتیکیت سرور...
مشکل ما منابع نیست که بخوایم از مجازی یا اشتراکی استفاده کنیم نایت هزینه بیشتر میدی منابع اختصاصی 2 برابر وی پی اس لحاظ میشه
مشکل سخت افزاری هست که شما اشاره کردی و هر هاستینگی این هزینه سخت افزاری رو برای سرورهاش نمیکنه و برای کاهش هزینه،
واسه همین دنیال هاستینگیم که روی سرورهاش بسته امنیتی قوی باشه

lemo1996
October 24th, 2016, 01:54
بنده با کارشناس یکی از دیتاسنترها مشورت کردم سرور مجازی سریع تر میخوابه تا دتیکیت سرور...
مشکل ما منابع نیست که بخوایم از مجازی یا اشتراکی استفاده کنیم نایت هزینه بیشتر میدی منابع اختصاصی 2 برابر وی پی اس لحاظ میشه
مشکل سخت افزاری هست که شما اشاره کردی و هر هاستینگی این هزینه سخت افزاری رو برای سرورهاش نمیکنه و برای کاهش هزینه،
واسه همین دنیال هاستینگیم که روی سرورهاش بسته امنیتی قوی باشه

نوع حمله بر روی شبکه شما مهم است ، درصورتی که حمله مستقیم بر روی شبکه باشد بله هاست اشتراکی هم میتوانید جواب گو باشد . برخی اوقات حمله بر روی دیتابیس سرور انجام میشود و رم و سی پی یو سرور را درگیر میکند از این جهت نیاز است که سرور اختصاصی تهیه نمایید

14 میلیون پاکت حمله سنگینی است !

حد اکثر میزان بودجه ماهانه را بفرمایید .

jahandl2
October 24th, 2016, 02:03
نوع حمله بر روی شبکه شما مهم است ، درصورتی که حمله مستقیم بر روی شبکه باشد بله هاست اشتراکی هم میتوانید جواب گو باشد . برخی اوقات حمله بر روی دیتابیس سرور انجام میشود و رم و سی پی یو سرور را درگیر میکند از این جهت نیاز است که سرور اختصاصی تهیه نمایید

14 میلیون پاکت حمله سنگینی است !

حد اکثر میزان بودجه ماهانه را بفرمایید .

بله 500mb/s میزان بار هست سروری که هستم خالیه میشه منابع رو ارتفاع داد ولی واسه دان میزان بار رو هم بیشتر میکنن طبق گفته 2 تا جایی که بودم

فعلا راهکار مقابله با مشکل برای من از هزینش مهم تره

websazha
October 24th, 2016, 02:12
با سلام

ماهیانه 100 هزار تومان به شما هاست با قابلیت آنتی دیداس داده می شود با تضمین نخوابیدن سایت در در صورت حملات اگر سایت در حملات خوابید هزینه برگشت میشه.

samihost
October 24th, 2016, 02:12

باید زمینه و بسترش باشه
ادرس
jahandl.com
و الانم دان هست

telegram.me/saman2e
09121341142

میزان اتک 500mb/s هست

شما از کلاد فلیر رایگان استفاده میکنید ؟
سطح حساسیت فایر وال را بالا ببرید تا فعلا وب سایت شما در دسترس قرار گیرد تا راه حلی پیدا میکنید.
بنده قبلا با دیتاسنتر Redstation کار کردم و آنتی دیداس سخت افزاری Cisco Guard دارند و در برار حملات دیداس بسیار عالی جوابگو بودند.
برای وب سایت شما سرور های Hetzner در حال حاضر اصلا پیشنهاد نمیشود.

mhiizadi
October 24th, 2016, 02:19

باید زمینه و بسترش باشه
ادرس
jahandl.com
و الانم دان هست

منظوز بنده سرور مجازى عادى نبود. سرور مجازى همراه با ddos protection تا 50Gbps در اختيار شما خواهيم گذاشت.
ماهانه ١٤٠ هزار تومان .

jahandl2
October 24th, 2016, 02:21
شما از کلاد فلیر رایگان استفاده میکنید ؟
سطح حساسیت فایر وال را بالا ببرید تا فعلا وب سایت شما در دسترس قرار گیرد تا راه حلی پیدا میکنید.
بنده قبلا با دیتاسنتر Redstation کار کردم و آنتی دیداس سخت افزاری Cisco Guard دارند و در برار حملات دیداس بسیار عالی جوابگو بودند.
برای وب سایت شما سرور های Hetzner در حال حاضر اصلا پیشنهاد نمیشود.

سله سطح فایر وال روی low بود روی hight گذاشتم الان ظاهرا اصلا وصل نیست به کلاد

- - - Updated - - -

با سلام

ماهیانه 100 هزار تومان به شما هاست با قابلیت آنتی دیداس داده می شود با تضمین نخوابیدن سایت در در صورت حملات اگر سایت در حملات خوابید هزینه برگشت میشه.

میتونم نوع بسته امنیتی و فایروال شمارو بدونم چی هست ؟؟؟
چون سرور اختصاصی دتیکیت مارو جواب کرد

ColdWorld
October 24th, 2016, 02:23

- - - Updated - - -

عزیز وقتی زیر یه همچین حمله ای هستی باید سطح حساسیت و حفاظت فایروال رو روی high بزاری.

jahandl2
October 24th, 2016, 02:31
منظوز بنده سرور مجازى عادى نبود. سرور مجازى همراه با ddos protection تا 50Gbps در اختيار شما خواهيم گذاشت.
ماهانه ١٤٠ هزار تومان .

به سایتتون یه تیکت ارسال شد

- - - Updated - - -

عزیز وقتی زیر یه همچین حمله ای هستی باید سطح حساسیت و حفاظت فایروال رو روی high بزاری.

دوست عزیز به ای دی تلگرامم پیغام میدی احساس میکنم اصلا به کلاد وصل نیست منم زیاد وارد نیستم

samihost
October 24th, 2016, 02:35

بد نیست جریان را با Cloudflare در جریان بگذارید ببینید چه پیشنهادی به شما خواهند داد.

ColdWorld
October 24th, 2016, 02:35
پیشنهادی که دارم اینه اگه شما نمیتونی هزینه کنی پشت کلود فیلر بمون (خیلی از سایت های بزرگ هم اینطورین) سطح فایروال رو بزار im under attack
هاستت بالا میاد.یا اگه میتونی هزینه کنی یه سرور مجازی رم 4 فرانسه بسته به منابعت داره با فایروال (خودشون دارن و هزینه اضافی و جداگونه نداره)
با احتمال هم برات در بیاد 40 50 تومان.

samihost
October 24th, 2016, 02:37
میتوانید این موضوع را با Redstation هم در میان بگذارید زیر از آنتی دیداس های Cisco Guard استفاده میکنند.
http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/security/guard-xt-5650a/product_data_sheet0900aecd800fa55e.html

jahandl2
October 24th, 2016, 02:40
پیشنهادی که دارم اینه اگه شما نمیتونی هزینه کنی پشت کلود فیلر بمون (خیلی از سایت های بزرگ هم اینطورین) سطح فایروال رو بزار im under attack
هاستت بالا میاد.یا اگه میتونی هزینه کنی یه سرور مجازی رم 4 فرانسه بسته به منابعت داره با فایروال (خودشون دارن و هزینه اضافی و جداگونه نداره)
با احتمال هم برات در بیاد 40 50 تومان.
کی
فته مشکل هزینه دارم ؟؟ اصلا ربطی به هزینه نداره کسی سخت افزار نداره سرور 200 تومنی هم خابوند پرسیدم چرا میگه فایروال قوی نیست مجبورم دستی بلاک کنم ای پی هارو که متاسفانه سریع ای پی رو عوض میکنه و مجدد حمله میکنه هاست خودم خیلی قوی ماهی 100 دارم هزینه میکنم فقط 20 ترا هاست دانلودمه
اگه از کلاد فلر سردر میارید میشه پیغام بدید به تلگرامم ؟؟؟

websazha
October 24th, 2016, 02:49
چون سرور اختصاصی دتیکیت مارو جواب کرد[/quote]

یک هاست مخصوص داریم فقط برای مشتریانی که تحت اتک سنگین هستند که دارای فایروال هست که مطمئنن اتک شما دفع خواهد کرد.
در حال حاضر 3 سایت که مادام حمله داشتند روی این سرور هستند که فعلا در امانند فقط ترافیک ماهیانه کمی هزینه می کنند چون محدودیت ترافیک داریم به خاطر نوع سرور ما.

jahandl2
October 24th, 2016, 03:05

یک هاست مخصوص داریم فقط برای مشتریانی که تحت اتک سنگین هستند که دارای فایروال هست که مطمئنن اتک شما دفع خواهد کرد.
در حال حاضر 3 سایت که مادام حمله داشتند روی این سرور هستند که فعلا در امانند فقط ترافیک ماهیانه کمی هزینه می کنند چون محدودیت ترافیک داریم به خاطر نوع سرور ما.[/quote]
تیکت ارسال شد

lemo1996
October 24th, 2016, 03:10
در صورت نیاز
سرور اختصاصی از OVH , و یا soyou
قابل ارایه است هزنیه سرور 170 هزارتومان - 100 هزارتومان هزینه کانفیگ.
در صورت نیاز در تماس باشید .

websazha
October 24th, 2016, 03:13
در صورت نیاز
سرور اختصاصی از ovh , و یا soyou
با سلام
با احترام فراوان برای شما دوست عزیز سرویس دهنده محترم.
این نوع اتک که ایشون دارند آنتی دیداس این ovh امکان جلوگیری از این حمله ندارد.

jahandl2
October 24th, 2016, 03:13
در صورت نیاز
سرور اختصاصی از OVH , و یا soyou
اگر اشتراکی با منابع اختصاصی داشتید در خدمتم

چون باید لایسنس سی پنل و لایت اسپید بگیرم

- - - Updated - - -

با سلام
با احترام فراوان برای شما دوست عزیز سرویس دهنده محترم.
این نوع اتک که ایشون دارند آنتی دیداس این ovh امکان جلوگیری از این حمله ندارد.

منم همین فکرو میکنم چون میزان بار 500mb/s از طرف دیتاسنتر هتزنر برای ما ارسال شده

websazha
October 24th, 2016, 03:24
اگر اشتراکی با منابع اختصاصی داشتید در خدمتم

منم همین فکرو میکنم چون میزان بار 500mb/s از طرف دیتاسنتر هتزنر برای ما ارسال شده
بحث میزان بار نیست. انتی دیداس دیتاسنتر تا نامحدود گفته من شما رو پشتیبانی می کنم.
ولی این نوع اتک که شما دارید میشه حدث زد چی هست که جلوگیری نمیشه کرد ازش توسط کلودفلیر و قاعدا ovh هم کلا دیداس نمیدونش و کامل به سرورتون خواهد رسید.
اول باید نوع دیداس شناخته بشه بعد سرویس جهت رفع داد.
البته من شرمنده همه سرویس دهندگان و امنیت کاران حرفه ای عزیز هستم با اجازتون بود.

شب بر همگی خوش

مینا-صیفی
October 24th, 2016, 10:59
شما 1 سر به این سایت بزنید سرور هایشون مجهز به انتی دیداس پروتکشن هست و مخصوص محافظت از دیداس هست تا 100 مگابیت هم شبکه انتی دیداسی که دارند پاسخ گو هست از دیتاسنتر بلک لوتوس امریکا هم هست کلا این دیتاسنتر کارش همینه باهاشون صحبت کنید بگید جریان رو من قبلا پیش اینا در امان بودم
www.central-hosting.com (http://www.central-hosting.com)

mobinhost.in
October 24th, 2016, 19:19
با سلام و احترام

مشکل شما با تهیه یک سرور مجازی مناسب و یک کانفیگ حرفه ای حل خواهد شد

دوست عزیز آیا می توانید ماهانه در حدود 120 تومان هزینه کنید

راهکار رفع مشکل شما را داریم

در صورت تمایل با ما در تماس باشید

ارسال تیکت به بخش فروش (http://my.mobinhost.com/submitticket.php?step=2&deptid=6)

----------------------------------------------------------------------------------------

آدرس سایت و ناحیه کاربری مبین هاست

Website : www.Mobinhost.com (http://mobinhost.com/)

ClientArea : my.mobinhost.com (http://my.mobinhost.com/)

Register : my.mobinhost.com/register.php (http://my.mobinhost.com/register.php)

Tel : 021-66573866 - 021-66570779

ساعت کار شرکت همه روزه از ساعت نه صبح می باشد

jahandl2
October 24th, 2016, 20:44
شما 1 سر به این سایت بزنید سرور هایشون مجهز به انتی دیداس پروتکشن هست و مخصوص محافظت از دیداس هست تا 100 مگابیت هم شبکه انتی دیداسی که دارند پاسخ گو هست از دیتاسنتر بلک لوتوس امریکا هم هست کلا این دیتاسنتر کارش همینه باهاشون صحبت کنید بگید جریان رو من قبلا پیش اینا در امان بودم
www.central-hosting.com (http://www.central-hosting.com)

علی رغم پیگیری پاسخگویی ایشون با روند کندی هست و دنبال گزینه ای هستم که پشتیبانی اکی باشه تماس رو پاسخگو نیستن

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

مشکل شما با تهیه یک سرور مجازی مناسب و یک کانفیگ حرفه ای حل خواهد شد

دوست عزیز آیا می توانید ماهانه در حدود 120 تومان هزینه کنید

راهکار رفع مشکل شما را داریم

در صورت تمایل با ما در تماس باشید

ارسال تیکت به بخش فروش (http://my.mobinhost.com/submitticket.php?step=2&deptid=6)

----------------------------------------------------------------------------------------

آدرس سایت و ناحیه کاربری مبین هاست

Website : www.Mobinhost.com (http://mobinhost.com/)

ClientArea : my.mobinhost.com (http://my.mobinhost.com/)

Register : my.mobinhost.com/register.php (http://my.mobinhost.com/register.php)

Tel : 021-66573866 - 021-66570779

ساعت کار شرکت همه روزه از ساعت نه صبح می باشد

مشکل این نیست دوستان واسه راحتی کار افر سرور مجازی میدن که اگر 1% سرور دان شد فقط سایت بنده بیاد پایین و با کمترین ریسک ممکن افر میدن

کانفیگ حرفه ای و مگه شما برای سرور اشتراکی و دتیکیت انجام نمیدین که میگین سرور مجازی مقابله با دیداس و نصب فایروال و همه برای روی سرور انجام بدن و طبیعی هست

من باید لایت اسپید و لایسنس سی پنل هم تهیه کنم ترجیه میدم هاست اشتراکی باشه که دوستان الکی افر ندن چون سرور مجازی امروز امتاحان شد و بازم دان شد

بهترین گزینه در حال حاضر شرکتی هست که سرویس مشابه کلودفلر ارائه بده ولی حرفه ای تر و قوی تر

vpsgroups
October 25th, 2016, 17:31

باید زمینه و بسترش باشه
ادرس
jahandl.com
و الانم دان هست

telegram.me/saman2e
09121341142

میزان اتک 500mb/s هست

پيشنهاد من به شما تهيه كلود فاير pro يا بيزنس هست كه به شما سيسكو فاير وال DDoS پروتكشن لايه ٧ به همراه امكانات كامل و پنل فايروال سيسكو ASA ميده كه تقريبا هر حمله اي تا لايه ٧ خنثي مي كنه در اون حالت مي تونيد از سرويس هاي هاست پربازديد اشتراكي به راحتي استفاده كنيد - در صورت تمايل جهت خريد و سفارش اين مورد در خدمت تون هستيم

افر هاست ما

فروش ویژه هاست ابری SSD از انگلیس و فرانسه به همراه انتی دی داس سخت افزاری برای حرفه ای

تاپیک فروش:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=172996

قصد خرید دارید؟ 15 روز تست رایگان هاست ابری SSD
در هنگام سفارش از این کد استفاده کنید "Welcome-SSD-Host"

مشاهده لیست پنل های هاست ابری SSD حرفه ای
https://vpsgroups.com/professional_ssd_hosting.html

پرداخت سالانه شامل 2 ماه رایگان + 15 درصد تخفیف دایمی با کد (cp-year-15) و 14 روز گارانتی بازگشت وجه
پرداخت ماهانه + 10 درصد تخفیف دایمی با کد (cp-mountly-10) به مدت محدود و 14 روز گارانتی بازگشت وجه

مشاهده ویژگی ها و امکانات هاست ابری SSD
https://vpsgroups.com/professional_ssd_hosting.html#feature

هزینه ای پی اختصاصی در صورت نیاز ماهانه ۸۰۰۰ تومان و سالانه ۳۲۰۰۰ تومان

ما بی نهایت پیشنهاد برای شما داریم. لطفا با بخش فروش وی پی اس گروپ در ارتباط باشید تا بر اساس بودجه ی شما و نوع تجارت شما، سرویس مناسبی تقدیمتان کنیم. موفقیت تجارت شما، موفقیت وی پی اس گروپ است.

با تشکر مدیریت وی پی اس گروپ
www.VPSi.it
www.vpsgroups.COM
کانال تلگرام ما : https://telegram.me/vpsgroupsinc
Telegram ID: @vpsgroups
پشتیبانی سریع پیام کوتاه :
98210007203861870
ای دی یاهو : vpsgroups_co
پشتیبانی: sales@vpsgroups.com

مینا-صیفی
October 25th, 2016, 20:13
دوست عزیز سایتی که بهتون معرفی کردم هاست هاشون سرور هاشون مخصوص دیداس هست یعنی هر کی مورد دار هست میرن از ایشون میگیرن بیشتر سعی کنید تیکت بدید یا باز تماس بگیرد چون سرورشون تا 100 مگابیت بر ثانیه پایدار هست بر حملات حالا تصمیم با شماست من که ازشون قبلا هاست گرفتم کلی حمله رو من بود رو بدونه اینکه Down بشم یا مسدود کنه سایتمو سایتم بالا بود و جلوی حملات رو میگرفت

jahandl2
October 25th, 2016, 20:57
با تشکر از سرویس http://central-hosting.com که مشکل اتک مارو حل کردن و سایت ما پشت کلاد این هاستینگه و به وضوع خودمون داریم ای پی های اتک زننده و اینکه بلاک میشن رو میبینیم

با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردن امید وارم این مشکل خانمان سوز سمت هیچ وب سایتی نیاد

با احترام و تشکر از همه دوستان