PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریجیستری دامنه

net5
October 23rd, 2016, 18:45
با سلام به دوستان
ما از ریسیلو یه 400 تا دامنه ثبت کردیم که مشکلات زیادی داره که یک نمایندگی از ریسیلر کلاب اخذ کردیم ولی بازم ترس تحریم را داریم
دوتا سوال دارم
دوستان دامنه ها رو انتقال بدم به ریسیلر کلاب و هویز رو ادرس به غیر ایران بذارم بازم مشکل به وجود میاد؟

اگر اره دوستان لطفا به غیر از ریسیلو یک ریجیستری معرفی کنید که با ایران مشکل نداشته باشد و هزینه های ثبت دامنه های com حداقل 9.5 دلار باشد
با تشکر

ashadata
October 23rd, 2016, 21:35
با سلام به دوستان
ما از ریسیلو یه 400 تا دامنه ثبت کردیم که مشکلات زیادی داره که یک نمایندگی از ریسیلر کلاب اخذ کردیم ولی بازم ترس تحریم را داریم
دوتا سوال دارم
دوستان دامنه ها رو انتقال بدم به ریسیلر کلاب و هویز رو ادرس به غیر ایران بذارم بازم مشکل به وجود میاد؟

اگر اره دوستان لطفا به غیر از ریسیلو یک ریجیستری معرفی کنید که با ایران مشکل نداشته باشد و هزینه های ثبت دامنه های com حداقل 9.5 دلار باشد
با تشکر

با سلام و درود

ریسلو که با ایران مشکل خاصی ندارد ما شاید 100 دامنه تا الان ثبت کردیم و همه هم با ادرس ایران

mr sasan
October 23rd, 2016, 22:48
با سلام به دوستان
دوتا سوال دارم

با تشکر

ریسلو چه مشکلی داره که میخواید عوضش کنید ؟

- - - Updated - - -

بهترین سایت برای گرفتن نمایندگب هاست و دامنه که با ایران مشکلی نداشته باشه کجاست ؟

samihost
October 23rd, 2016, 23:40
با سلام به دوستان
دوتا سوال دارم

با تشکر

ریسلرو مشکل خاصی با ایران ندارد.
دامین های بسیار زیادی با آدرس ایران ثبت کرده ایم و هنوز هیچ مشکلی برامون پیش نیامده است

net5
October 24th, 2016, 00:21
سلام
تشکر بابت نظرات
سه نفر اومدن پست زدن هر سه نفر اسپم فرسادن
خوبه من گفتم ریسلو اصلا نمیخوام کار کنم و ریجیستری معرفی کنید هر سه نفر هم اومدن میگین ریسیلو مشکل نداره
اره خوبه میدونم مشکل نداره با ایران میگم ریجیستری معرفی کن نه اینکه پیام خودمو بیاد به خودم بفرست
مدیران لطفا پست این سه نفر رو پاک کنید یه چند روزی هم بن کنید تا الکی ست نفرستن