PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در خصوص تنظیم dns برای دامین

mr sasan
October 23rd, 2016, 18:07
سلام خدمت دوستان

سوالی داشتم در مورد سایت resello.com ، یه دامین در این سایت ثبت کردم و از وقتی دی ان اس جایی که هاست خریدم زدم در قسمت custum dns یک هفته شده تا الان دس ان اس هاش ثبت نشده و هنوز ارور میده چی کار باید بکنم لطفا کمکم کنید 8-|

چون مبتدی هستم راهنمایی کامل بکنید تا متوجه بشم سپاسگزارم .

websazha
October 23rd, 2016, 18:32
با سلام

شما عملا دی ان اس هنوز ست نکردید که اینطور هست.
نام دامنه بفرمایید که ببنیم در چه وضعیتی هست شاید وریفای میخواد یا شاید اصلا دی ان اس ست نکردید.

mr sasan
October 23rd, 2016, 19:08
با سلام

شما عملا دی ان اس هنوز ست نکردید که اینطور هست.
نام دامنه بفرمایید که ببنیم در چه وضعیتی هست شاید وریفای میخواد یا شاید اصلا دی ان اس ست نکردید.

سلام لطفا این تاپیک ببینید و توضیحات اخرین سوال منو بدید ممنون میشم.

samihost
October 23rd, 2016, 19:18
سلام خدمت دوستان

سوالی داشتم در مورد سایت resello.com ، یه دامین در این سایت ثبت کردم و از وقتی دی ان اس جایی که هاست خریدم زدم در قسمت custum dns یک هفته شده تا الان دس ان اس هاش ثبت نشده و هنوز ارور میده چی کار باید بکنم لطفا کمکم کنید 8-|

شما آدرس دامین خود را ارسال کنید تا بیشتر بتوانیم شمارا راهنمایی کنیم.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

ashadata
October 23rd, 2016, 21:09
سلام خدمت دوستان

با سلام و درود

ایمیل تاییدیه که براتون ارسال شده رو فعال کردید ؟

mr sasan
October 23rd, 2016, 23:06
دوستان ممنون از اینکه پییگیری کردید ،مشکل این بود که ایمیل فعال سازی ، تایید نکرده بودم از ایمیلم . فقط لظفا میشه منو در مورد این دو تا سوال راهنمایی کامل کنید :

فقط زمان وارد کردن دی ان اس برای اولین بار ورفای کردن ، تغییر دی ان اس بوسیله ی ایمیل صاحت دامنه نیاز هست ؟ یا هر زمان دی ان اس دامنه را بخواهم عوض کنم و دی ان اس جدیدی وارد کنم باید ورفای کنم ؟ ( منظورم هر بار تغییر دی ان اس هست)

وقتی فردی دامنه ای ثبت کرده و خریداری میشه ، باید همان ابتدا وقتی دامنه اش را ثبت کرد و خرید از طریق ایمیل ورفای کند (مثل زمانی که دی ان اس میخوایم تغییر بدیم ورفای برای تغییر دی ان اس لازمه) درسته ؟؟؟ (در کل چه زمانی برای یک دامنه و تغییر دی ان اس وریفای از طریق ایمیل باید انجام شوذ؟)

samihost
October 23rd, 2016, 23:33
دوستان ممنون از اینکه پییگیری کردید ،مشکل این بود که ایمیل فعال سازی ، تایید نکرده بودم از ایمیلم . فقط لظفا میشه منو در مورد این دو تا سوال راهنمایی کامل کنید :

فقط زمان وارد کردن دی ان اس برای اولین بار ورفای کردن ، تغییر دی ان اس بوسیله ی ایمیل صاحت دامنه نیاز هست ؟ یا هر زمان دی ان اس دامنه را بخواهم عوض کنم و دی ان اس جدیدی وارد کنم باید ورفای کنم ؟ ( منظورم هر بار تغییر دی ان اس هست)

وقتی فردی دامنه ای ثبت کرده و خریداری میشه ، باید همان ابتدا وقتی دامنه اش را ثبت کرد و خرید از طریق ایمیل ورفای کند (مثل زمانی که دی ان اس میخوایم تغییر بدیم ورفای برای تغییر دی ان اس لازمه) درسته ؟؟؟ (در کل چه زمانی برای یک دامنه و تغییر دی ان اس وریفای از طریق ایمیل باید انجام شوذ؟)

خیر فقط در زمان های ثبت ، انتقال و تغییر مشخصات صاحب دامنه Verify کردن لازم میباشد.