PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم در مورد ثبت نشدن دی ان اس / dns

mr sasan
October 23rd, 2016, 17:58
سلام خدمت دوستان

سوالی داشتم در مورد سایت resello.com ، یه دامین در این سایت ثبت کردم و از وقتی دی ان اس جایی که هاست خریدم زدم که یک هفته شده تا الان دس ان اس هاش ثبت نشده و هنوز ارور میده چی کار باید بکنم لطفا کمکم کنید

mizban97
October 23rd, 2016, 18:02
سلام خدمت دوستان

سوالی داشتم در مورد سایت resello.com ، یه دامین در این سایت ثبت کردم و از وقتی دی ان اس جایی که هاست خریدم زدم که یک هفته شده تا الان دس ان اس هاش ثبت نشده و هنوز ارور میده چی کار باید بکنم لطفا کمکم کنید

سلام
آدرس دامنه ارسال کنید

mr sasan
October 23rd, 2016, 18:08
سلام
آدرس دامنه ارسال کنید

- - - Updated - - -

این ارور را میده :

Hostcontrol

domain pending validation

The registrant details for parsiangsm.com have not been validated yet, if you are the registrant please check your e-mail for instructions on how to validate and activate your domain.
Hostcontrol

mizban97
October 23rd, 2016, 18:19
www.parsiangsm.com (http://www.parsiangsm.com)

- - - Updated - - -

این ارور را میده :

Hostcontrol

domain pending validation

The registrant details for parsiangsm.com have not been validated yet, if you are the registrant please check your e-mail for instructions on how to validate and activate your domain.
Hostcontrol

وارد ایمیل بشید
یه ایمیل از سمت ریسلو میاد باید تایید بکنید.
اگر نتونستید با تلگرامم در تماس باشید
09039126726

mr sasan
October 23rd, 2016, 19:00
وارد ایمیل بشید
یه ایمیل از سمت ریسلو میاد باید تایید بکنید.
اگر نتونستید با تلگرامم در تماس باشید
09039126726

فقط زمان وارد کردن دی ان اس برای اولین بار ورفای کردن ، تغییر دی ان اس بوسیله ی ایمیل صاحت دامنه نیاز هست ؟ یا هر زمان دی ان اس دامنه را بخواهم عوض کنم و دی ان اس جدیدی وارد کنم باید ورفای کنم ؟ ( منظورم هر با تغییر دی ان اس هست)
یا وقتی فردی دامنه ای ثبت کرده و میخرد باید خرید دامنه و ورفای کردن خرید دامنه خودش را همان ابتدا وقتی دامنه اش را ثبت کرد و خرید از طریق ایمیل ورفای کند (مثل زمانی که دی ان اس میخوایم تغییر بدیم ورفای برای تغییر دی ان اس لازمه) ؟؟؟

ممنون چون مبتدی هستم لطفا توضیح کامل و زیاد بدید که متوجه بشم .ممنون

samihost
October 23rd, 2016, 23:44
فقط زمان وارد کردن دی ان اس برای اولین بار ورفای کردن ، تغییر دی ان اس بوسیله ی ایمیل صاحت دامنه نیاز هست ؟ یا هر زمان دی ان اس دامنه را بخواهم عوض کنم و دی ان اس جدیدی وارد کنم باید ورفای کنم ؟ ( منظورم هر با تغییر دی ان اس هست)
یا وقتی فردی دامنه ای ثبت کرده و میخرد باید خرید دامنه و ورفای کردن خرید دامنه خودش را همان ابتدا وقتی دامنه اش را ثبت کرد و خرید از طریق ایمیل ورفای کند (مثل زمانی که دی ان اس میخوایم تغییر بدیم ورفای برای تغییر دی ان اس لازمه) ؟؟؟

ممنون چون مبتدی هستم لطفا توضیح کامل و زیاد بدید که متوجه بشم .ممنون

خیر فقط در زمان های ثبت ، انتقال و تغییر مشخصات صاحب دامنه Verify کردن لازم میباشد.

mr sasan
October 27th, 2016, 16:55
خیر فقط در زمان های ثبت ، انتقال و تغییر مشخصات صاحب دامنه Verify کردن لازم میباشد.

ممنونم دوست عزیز