PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از cloudflare و مشکلات (مهم)

nima1998
October 23rd, 2016, 00:04
سلام دوستان خیلی عجله دارم و خیلی هم گیج شدم میرم سر اصل مطلب پیشاپیش از همه ی دوستانی که در بحث شرکت میکنن ممنونم
ببینید من یه هاست دارم در ایران که دیتا سنتر اون هم پارس انلاینه حالا دارم از سرویس cloudflare.com استافده میکنم
مشکلاتی با طراح قالب داشتم و گفتن که سیستم cloudflare برای ایران خوب کار نمیکنه حالا نمیدونم منظورشون سرور های ایران بود یا کاربران ایرن
الان دقیقا این جمله ای بود که دادن
من چند بار تست کردم لود تصاویر و فایل ها با مشکل مواجه شد . (مربوط به همین چند دقیقه پیش )
اینن حرف حقیقت داره الان ممکنه سایت خوب لود نشه برای کاربران ایران یا مشکلات اینجوری؟
از طرفی سرچ کردم قضیه تحریم و مشکلات ایپی ها و سرو ها با isp های ایران همه اینا هنوز هم هس؟
نظر شما چیه ؟
اخه برای خودم سایت عالی لود میشه هیچ مشکلی ندارم سرعتش حتی بدون کلود فلر هم بهتر شده با اینکه خودمم ایرانم ! ادرس سایت برای تست ایا واقعا با باز شدنس مشکل دارید؟
coc98.com
سپاس لطفا اگه میدونید کمک کنید واقعا بحث تازه ای ندیدم در این باره

negarnovin
October 23rd, 2016, 00:24
سلام به نظر بنده طبق تجربیاتی که داشتم اصلا از کلودفلیر استفاده نکنید قدیما استفاده کردم ظرف چند ماه سایت بالا نمیومد خیلی مشکلا می خورد سرعت لود اینا و حتی جلوی حمله ایناام میگیره ولی از من شنیدید اصلا دی ان اس کلود ست نکنید.

samihost
October 23rd, 2016, 00:32
سلام دوستان خیلی عجله دارم و خیلی هم گیج شدم میرم سر اصل مطلب پیشاپیش از همه ی دوستانی که در بحث شرکت میکنن ممنونم
ببینید من یه هاست دارم در ایران که دیتا سنتر اون هم پارس انلاینه حالا دارم از سرویس cloudflare.com استافده میکنم
مشکلاتی با طراح قالب داشتم و گفتن که سیستم cloudflare برای ایران خوب کار نمیکنه حالا نمیدونم منظورشون سرور های ایران بود یا کاربران ایرن
الان دقیقا این جمله ای بود که دادن
من چند بار تست کردم لود تصاویر و فایل ها با مشکل مواجه شد . (مربوط به همین چند دقیقه پیش )
اینن حرف حقیقت داره الان ممکنه سایت خوب لود نشه برای کاربران ایران یا مشکلات اینجوری؟
از طرفی سرچ کردم قضیه تحریم و مشکلات ایپی ها و سرو ها با isp های ایران همه اینا هنوز هم هس؟
نظر شما چیه ؟
اخه برای خودم سایت عالی لود میشه هیچ مشکلی ندارم سرعتش حتی بدون کلود فلر هم بهتر شده با اینکه خودمم ایرانم ! ادرس سایت برای تست ایا واقعا با باز شدنس مشکل دارید؟
coc98.com
سپاس لطفا اگه میدونید کمک کنید واقعا بحث تازه ای ندیدم در این باره

سایت برای بنده بدون مشکل لود شد.
توصیه : طبق تجربه ای که داشته ام برای سرور های ایرانی سرویس Cloudflare زیاد چیز خوب و جالبی نیست و مشکلات فراوانی برای شما ایجاد خواهد کرد.
این یک نظر و تجربه ی شخصی هست و شاید هم برای شما مشکلاتی به وجود نیارد و بلکه خیلی مفید باشد.

nima1998
October 23rd, 2016, 00:33
سلام به نظر بنده طبق تجربیاتی که داشتم اصلا از کلودفلیر استفاده نکنید قدیما استفاده کردم ظرف چند ماه سایت بالا نمیومد خیلی مشکلا می خورد سرعت لود اینا و حتی جلوی حمله ایناام میگیره ولی از من شنیدید اصلا دی ان اس کلود ست نکنید.
اره ظاهرا چاره ای نیس مخصوا سرور ایران هس پشتیبانی گفت ممکنه حمله بشه به وبسایت و سرور اشباهی ایپی های کلودفلر رو مسدود کنه و اینا
ولی واقعا سیستم کش و minify قوی داشت فوق العاده بود البته سرور های اون ها قوی تره و خب نسبت به سرویس های ما نتیجه بهتری هم میگرند از کش به شخصا وقتی از w3 استفاده میکنم اینقد مصرف سی پی یو بالامیره سایت بالا نمیاد کلا
باز هم ممنون نظر یه متخصص دیگه هم بهم ارامش خاطر بیشتری برای استفاده نکردن از میده :)

- - - Updated - - -

سایت برای بنده بدون مشکل لود شد.
توصیه : طبق تجربه ای که داشته ام برای سرور های ایرانی سرویس Cloudflare زیاد چیز خوب و جالبی نیست و مشکلات فراوانی برای شما ایجاد خواهد کرد.
این یک نظر و تجربه ی شخصی هست و شاید هم برای شما مشکلاتی به وجود نیارد و بلکه خیلی مفید باشد.
درود نه ظاهرا حق با شماس تا اینجا که با چند نفر دیگه هم مشورت کردم هیچکس نظر مثبتی نداشت ولی واقعا برای خودم سایت زیر 2 ثانیه بالا میومد ظاهرا مشکلاتی هم با زیر ساخت های ما داره
امیدوارم بهتر بشه قبلا هم که با تحریم ها هم مشکل داشته
سپاس از راهنمایی تون

sepnaweb.com
July 20th, 2018, 14:25
سلام دوستان :113:
من هم از cloudflare دارم استفاده می کنم و تازگیا شندیم که بهتر نتیجه میده اما بیایید و همکاری کنید و این موضوع رو برای یک بار هم که شده یک پاسخ دقیق با آمار بدیم
من وب سایتم از هاست ایرانی و اشتراکی هم هست خیلی سرعت پایینی هم داره اما وقتی از cloudflare استفاده می کنم خیلی سرعتش خوب میشه.
افرادی که این رو می خونن وارد وب سایت بشن و نظرشونو بگن هم سرعت هم مشلاتی که گفته شده.

سرعت بالا اومدن و مشکل لود تصاویر

ادرس : سپناوب (https://sepnaweb.com)

gdfire
July 20th, 2018, 15:18
سلام دوستان :113:
من هم از cloudflare دارم استفاده می کنم و تازگیا شندیم که بهتر نتیجه میده اما بیایید و همکاری کنید و این موضوع رو برای یک بار هم که شده یک پاسخ دقیق با آمار بدیم
من وب سایتم از هاست ایرانی و اشتراکی هم هست خیلی سرعت پایینی هم داره اما وقتی از cloudflare استفاده می کنم خیلی سرعتش خوب میشه.
افرادی که این رو می خونن وارد وب سایت بشن و نظرشونو بگن هم سرعت هم مشلاتی که گفته شده.

سرعت بالا اومدن و مشکل لود تصاویر

ادرس : سپناوب (https://sepnaweb.com)
<a href="https://sepnaweb.com" target="_blank" rel="nofollow">سپناوب</a>

بدبخت اونی که بت لابد پول بک لینکو....داده (:|