PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت چند زبانه

reza115
November 30th, 2010, 11:40
ما می خواهیم یک سایت چند زبانه ( کردی - انگلیسی - عربی - فارسی ) راه اندازی کنیم .

لطفا دوستانی که اطلاع دارند ما را راهنمائی کنند.

با تشکر.

mdf092
November 30th, 2010, 11:43
به نظرم جوملا بهترین انتخابه

reza115
November 30th, 2010, 11:51
به نظرم جوملا بهترین انتخابه
شما کامپوننت خاصی مد نظر دارید که البته تجاری نباشه ؟ !

NiceIran.net
November 30th, 2010, 12:28
Joomfish

reza115
November 30th, 2010, 12:39
Joomfish
تجاری هست یا رایگان ؟ !

mdf092
November 30th, 2010, 13:07
رایگان هست و کلی هم امکانات داره واز انعطاف خیلی خوبی برخورداره

REXNET
November 30th, 2010, 13:49
میتونید سفارش ساخت یک وبسایت رو از پایه بدهید. b-)

reza115
November 30th, 2010, 14:01
میتونید سفارش ساخت یک وبسایت رو از پایه بدهید. b-)

یعنی شما طراحی می کنید ؟

REXNET
December 1st, 2010, 01:20
یعنی شما طراحی می کنید ؟

اگر بخوای هر طراح و برنامه نویس وب ای میتونه برات انجام بده. من شخصا طراح گرافیکی نیستم، ولی اگر گرافیک رو بهم بدید میتونم تغییرات مورد نظر رو اعمال کنم و روی همون براتون برنامه نویسی انجام بدهم. از طرف دیگه بنده تا حدود یکی دو ماه دیگر وقتم بخاطر پروژه های فعلی و شروع کار شرکت REXNET پر هستش. بعد از این میتونم در خدمتتون باشم.

موفق باشید :x

mrtteam
December 1st, 2010, 11:49
با سلام

به نظر من اصلا خودتون درگیر این نکنید که کسی براتون از پایه بنویسه چون همیشه توش به مشکل بر خواهید خورد و همیشه گیر اون شرکت هستید البته جسارت به دوستان نباشه خدایی نکرده ولی اگر یه سایت شرکتی ( تجاری ) در حد خیلی متوسط به بالا میخواید در بیارید جوملا با کامپونت های مختلفش استفاده کنید و به جای هزینه زیاد یک هزینه طراحی قالب بکنید که سایتی در بیاد که کاملا مورد نظر شما باشه ...

بازم امیدوارم دوستان برنامه نویس از من ناراحت نباشن ولی طی چند سال من خیلی سر این موضوع ها ضرر دیدم ...

موفق و پیروز باشید

aalireza439
December 1st, 2010, 11:53
با دروپال هم میشه این کار به انجام داد ، بهترین گزینه است ، اگه خواستید در خدمتیم.

reza115
December 1st, 2010, 12:43
اگر بخوای هر طراح و برنامه نویس وب ای میتونه برات انجام بده. من شخصا طراح گرافیکی نیستم، ولی اگر گرافیک رو بهم بدید میتونم تغییرات مورد نظر رو اعمال کنم و روی همون براتون برنامه نویسی انجام بدهم. از طرف دیگه بنده تا حدود یکی دو ماه دیگر وقتم بخاطر پروژه های فعلی و شروع کار شرکت REXNET پر هستش. بعد از این میتونم در خدمتتون باشم.

موفق باشید :x
دوست عزیز ممنون از لطف شما

من می خوام بدونم برای این منظور بیشتر از چه سیستم هایی استفاده میشه ؟
خودم طراحی می کنم !

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

با سلام

به نظر من اصلا خودتون درگیر این نکنید که کسی براتون از پایه بنویسه چون همیشه توش به مشکل بر خواهید خورد و همیشه گیر اون شرکت هستید البته جسارت به دوستان نباشه خدایی نکرده ولی اگر یه سایت شرکتی ( تجاری ) در حد خیلی متوسط به بالا میخواید در بیارید جوملا با کامپونت های مختلفش استفاده کنید و به جای هزینه زیاد یک هزینه طراحی قالب بکنید که سایتی در بیاد که کاملا مورد نظر شما باشه ...

بازم امیدوارم دوستان برنامه نویس از من ناراحت نباشن ولی طی چند سال من خیلی سر این موضوع ها ضرر دیدم ...

موفق و پیروز باشید
خیلی ممنون از راهنمایی شما
حتما همین کار رو انجام میدم

REXNET
December 1st, 2010, 14:03
با سلام

موفق و پیروز باشید

بله، مسلما اگر به این شرکت های در پیت و برنامه نویسان در پیت ترش که 6 ماهه اومدن دارن php یا ... کار می کنند بدهید، چیزی که گفتید اتفاق می افته. ولی اگر برنامه نویسش برنامه نویس باشه و علاوه بر اون زبان به هک و امنیت و ... هم مسلط باشه، اونوقت شرایط فرق می کنه. فرقش هم فرق بین 1000 باگ در 1 روز تست و 1 باگ در 1000 روز تست هست!!

موفق باشید

MihanServer.com
December 1st, 2010, 15:22
سیستم مدیریت محتوا میخوای جوملا عالیه جزء این میخوای یک طراح بگیر برات راه بندازه.

taghikhani
December 1st, 2010, 16:09
اگر خواستید تماس بگیرید با ما

mrtteam
December 1st, 2010, 16:41
سلام

دوست عزیز rexnet اونکه بله حرف شما درست هست به کسایی که وارد اینکار شدن بگیم طراحی کنند کاملا مساوی هست با بدختی ولی با شرکت های درست حسابی که شامل برنامه نویس و طراح گرافیک و امنیت هستن هم بنده باهاشون همکاری داشتم و بازهم مشکل دار بودن نمیخوام اسم این شرکت ها رو ببرم ولی مطمئن باشید خواه نخواه به مشکل خواهد مگر اینکه از قبل هدف سایت معلوم باشه حتی اینده اش معلوم باشه تازه اون موقع میشه گفت بخش عظمی از اون پروژه به خوبی خوشی تموم میشه ولی باز یه مقدارش به مشکل خواهد خورد ...

در ضمن شما قدرت سیستم های محتوا رو دست کم نگیرید همین الانش اگر اشتباه نکنم سایت بعضی از شبکه های تلویزین ایران با استفاده از هسته جوملا راه اندازی شده و حتی الان سایت شهرداری تهران که یه بخشش هم تراکنش های مالی عوارض داره انجام میشه از سیستم محتوای دانت نیوک که رایگان هست استفاده شده ولی با این تفاوت که این سیستم ها کاملا کار شده و برای یک هدف مشخص ساخته شده و از لحاظ امنیتی به روز می شوند ...

موفق و پیروز باشید ...

REXNET
December 1st, 2010, 16:53
سلام

دوست عزیز rexnet اونکه بله حرف شما درست هست به کسایی که وارد اینکار شدن بگیم طراحی کنند کاملا مساوی هست با بدختی ولی با شرکت های درست حسابی که شامل برنامه نویس و طراح گرافیک و امنیت هستن هم بنده باهاشون همکاری داشتم و بازهم مشکل دار بودن نمیخوام اسم این شرکت ها رو ببرم ولی مطمئن باشید خواه نخواه به مشکل خواهد مگر اینکه از قبل هدف سایت معلوم باشه حتی اینده اش معلوم باشه تازه اون موقع میشه گفت بخش عظمی از اون پروژه به خوبی خوشی تموم میشه ولی باز یه مقدارش به مشکل خواهد خورد ...

در ضمن شما قدرت سیستم های محتوا رو دست کم نگیرید همین الانش اگر اشتباه نکنم سایت بعضی از شبکه های تلویزین ایران با استفاده از هسته جوملا راه اندازی شده و حتی الان سایت شهرداری تهران که یه بخشش هم تراکنش های مالی عوارض داره انجام میشه از سیستم محتوای دانت نیوک که رایگان هست استفاده شده ولی با این تفاوت که این سیستم ها کاملا کار شده و برای یک هدف مشخص ساخته شده و از لحاظ امنیتی به روز می شوند ...

موفق و پیروز باشید ...

من خودم برنامه تحت وب بهترین شرکت برنامه نویسی ایران رو هک کردم و توسط اون به سرور های یکی از سازمان های مهم دولتی رخنه کرده و یک هفته کارشون رو خواباندم و هنوز هم دسترسی دارم برای خودم. بحث من اصلا این شرکت ها نیستند. ;) دنبال برنامه نویس خوب باشید! سخت پیدا میشه و هزینه اش هم مسلما بالاتر از استفاده از Core سیستم هایی مثل Joomla یا MODX هستش... من نظر شخصی ام رو گفتم و اون اینه که هیچ وقت برای یک سیستم سازمانی و یا تجاری که اهداف و برنامه های خاص خودش رو داره، از یک سیستم آماده استفاده نمی کنم. اینطوری حجم کار متناسب تر و قدرت مانور و بررسی و ... بیشتر میشه.

این نظر بنده به عنوان یک برنامه نویس هستش و شما با توجه به نوع کار، کلاس کاری، بودجه و ... تصمیم بگیرید که از چه روشی استفاده کنید. ;)